12-11.jpg

Fransa iki şeyden oluşur derler... Birisi Paris, diğeri ise geri kalan herşey. Sadece Fransa'nın değil, Avrupa'nın da başkenti sayılan Paris. Aşkın, Şarabın, Romantizmin ve modanın buluştuğu adres. Sadece büyüklerin değil Dünyaca Ünlü Disneyland'ıyla küçüklerin de şehri. Çünkü belki de en güzel karne hediyelerinden birisi.. Eiffel Kulesi, Notre Dame Katedrali, Champ-Ellysees (Şanzelize), Sen Nehri, Louvre Müzesi, Sacre Coeur.. Paris'i gezmek değil, yaşamak lazım derler.. Bu kez hep birlikte Paris'i hem gezip hem yaşayıp hem de Disneyland'da eğlenmeye gidiyoruz. İşte sizler için hazırladığımız Paris Gezimizin detayları...

p8.jpg

1.GÜN / 15 HAZİRAN PERŞEMBE: İSTANBUL - PARİS / 

Atatürk Havalimanında Dışhatlarda sabah 08:00'de buluşma. Check in ve bagaj işlemleri sonrasında Atlas Havayollarının KK6033 sefer sayılı uçağıyla 10:50'de uçuşumuz gerçekleşiyor. Yerel saatle 13:40'da Paris Charles De Gaulle havaalanına gelişimizle birlikte Paris şehir gezimize başlıyoruz. Panoromik şehir turumuzda; Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, Champs Elysées, Zafer Takı, Trocadero Meydanı, Eyfel Kulesi, Askeri Müze, Alexandre Köprüsü, Meclis Binası, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı, Louvre Müzesi, Châtelet Meydanı, Ile de France ve Notre Dame Kilisesi Panoromik olarak göreceğimiz yerler arasında. (Müzeler dışarıdan görülecektir.) Ardından La Defence Bölgesindeki 4* Otelimize geçiyoruz. Otelimiz şehir merkezine metroyla 15-20 dk. mesafededir. Akşam isteyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak, Özel otobüsümüz ve Rehberimizin anlatımları eşliğinde  "Işıklar Altında Paris" gece turumuza çıkıyoruz. (25 euro)

p1.png

 2.Gün / 16 Haziran Cuma: PARİS - DİSNEYLAND

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra tüm gün Serbest zaman. Bugün dileyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak Disneyland'a gidiyor, tüm gün doyasıya eğleniyoruz. (Disneyland Çift Park 120 Euro) İki parkı birden yaşıyoruz. "Disneyland Parkı" olarak adlandırılan bölüm, Walt Disney'in çizgi film karakterleri konseptinde, hem büyüklerin hem de küçüklerin ilgisini çekecek güzellikte bir eğlence parkı. "Walt Disney Studios" ise daha çok dev roller coaster'lar, adrenalin dolu, çılgın, baş döndürücü, kalp atışlarını tavan yaptıran heyecanlı aktivitelerin gerçekleştirildiği, daha büyük yaş grubunu ve elbette ki yetişkinleri hedefleyen bölüm. Her köşeden çıkan Disney Kahramanları, Muhteşem geçit Törenleri, Eski Amerikan Kasabaları ve daha neler neler.. Bir trene binip, bir madenin içinde gizemli bir yolculuk, teknelerle Karayip Korsanlarının dünyasında gezinmek, Dünya çocuklarının dansları ve müzikleri eşliğinde canlandırıldığı bölüm ve ilgi çekici birbirinden etkileyici oyunlar. (Disneyland Gezimizi özellikle Cuma gününe aldık ki, Cumartesi kalabalığında, vaktimiz sırada bekleyerek geçmesin, daha rahat bir şekilde gezip, çok daha fazla eğlence aracına binebilme imkanımız olabilsin diye.)

p4.jpeg

3.Gün / 17 Haziran Cumartesi: PARİS ŞAHESERLERİ GEZİSİ: 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrasında tüm gün Serbest zaman. İsteyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak "Paris Şaheserleri Gezisi"ne çıkıyoruz. Eyfel Kulesi, Seine Nehri'nde Tekne Turu, Ressamlar Tepesi (Sacre Coeur), Notre Damme Katedrali gibi başkentin en güzel köşelerini hep birlikte gezeceğimiz dolu dolu bir gün bizleri bekliyor. (80 euro)

p2.png

Tüm gün sürecek turumuzda, önce Paris'in simgesi Eyfel kulesine geliyoruz. Burada kulenin 2.katına çıkıyor ve şehrin etkileyici görüntülerine tanıklık ediyor, fotoğraflarımızı çekiyoruz. Ardından teknemizle Seine Nehri'nde 1 saat 15 dk süren keyifli bir gezintiye çıkıyoruz. Gezimiz sırasında şehrin önemli yapıları; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı (dışarıdan) göreceğimiz yerler arasında. Ve tekne gezimizin ardından, Paris'i gezmeye devam ediyoruz. Ve günümüzde hala Bohem yaşamın sürdüğü, Ressamların Buluşma noktası olan ve "Ressamlar Tepesi" olarak da bilinen Montmartre Tepesi'ne çıkıyoruz. Burada Sacré-Coeur'ü (Adaklar Kilisesi) gezip, Ressamlar Tepesi'ndeki yürüyüşümüzle birlikte, meydanda alışveriş ve yemek molası veriyoruz. Bu serbest zamanda sizde buraya hayat veren Resssamlara bir portrenizi yaptırabilirsiniz.

p7.jpg

"Ressamlar Tepesi"ni de gezip gördükten sonra, vergisiz parfüm, saat ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Benlux Mağazası'ndaki alışverişimizin ardından, otelimize dönüyor ve turumuzu böylece tamamlamış oluyoruz. O gece isteyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak dünyanın en ünlü gösterilerinden birisi olan "Lido Show"a gidiyoruz. (130 euro)

p3.png

4.Gün / 18 Haziran Pazar: İSTANBUL'A DÖNÜŞ

 Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Saat 12:40 gibi havaalanına gelip, Check in ve bagaj işlemleri sonrasında Atlas Havayollarının KK6034 sefer sayılı uçağıyla 14:50'de İstanbul'a hareket ediyoruz.. Yerel saatle 19:20'de İstanbul Atatürk Havaalanına  gelmeyi planlıyoruz…

GEZİ ÜCRETİ

İki Kişilik Odada Kişibaşı: 339 euro

Tek Kişilik Oda (Sgl ) Farkı: 120 euro

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

Atlas Hava Yolları ile İstanbul - Paris - İstanbul Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
⦁ 4*'lı La Defence Bölgesinde vb.'de 3 gün iki Kişilik Odada Kişibaşı Oda & Kahvaltı Konaklama
⦁Havalimanı - Otel - Havalimanı Transferi
⦁Paris Panoramik Şehir Turu
⦁Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
TÜRSAB Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

⦁Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL.
⦁Schengen Vize Ücreti 120 euro
⦁Öğle ve Akşam Yemekleri
Seyahat Sağlık Sigortası (Vize için de gereklidir.)
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
-Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Gezi sırasında ve otellerde yapılacak tüm şahsi harcamalar

EKSTRA TURLAR

⦁Özel Otobüsümüzle "Paris Işıklar Altında" Gece Turu: 25 euro-
,Paris Şaheserleri Turu: 80 Euro / Çocuk (6-12 yaş): 50 Euro
Disneyland: 120 euro / Çocuk (6-12 yaş): 80 Euro
Lido Show: 130 euro

p5.jpg

GEZİMİZ KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NOLU TELEFONDAN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Henüz yorum yapılmamış.

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar