ssss-2.jpg

SEVGİLİ GEZİSEVERLER, BUNDAN BÖYLE SİZLER İÇİN YENİ BİR TATİL SEÇENEĞİ SUNUYORUZ. AİLE & ARKADAŞ GEZİLERİ... SADECE SİZE ÖZEL. REHBERİNİZ VE ÖZEL ARACINIZ EŞLİĞİNDE... NASIL, KULAĞA ÇOK HOŞ GELİYOR DEĞİL Mİ?

BİZE ÖZEL NASIL OLUR DEMEYİN? 20,30,40 DEĞİL. ÖZEL REHBERİNİZ VE ARACINIZLA SADECE İSTEDİĞİNİZ SAYIDA KİŞİYLE GEZME KEYFİNE KİM HAYIR DİYEBİLİR Kİ. SİZ SADECE NEREYE? NE ZAMAN? GİTMEK İSTEDİĞİNİZE KARAR VERİN. ARDINDAN TERCİH VE İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA HAZIRLANAN ÖZEL TURUNUZ SİZİ BEKLİYOR… ÇÜNKÜ BU "SİZİN YOLCULUĞUNUZ..."

PEKİ BU İMKAN EN ÇOK KİMLERİ MUTLU EDECEK?

enjoy-a-family-holiday-river-safari-rect.jpg

Gezeceği Ülkeyi ve Gezi tarihini kendisi belirlemek isteyenler; Öyle ki, uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yer var. Ve araştırdığınızda tam olarak istediğiniz gibi bir seçenek bulamıyorsunuz. İşte tam da bu noktada, bize sadece hangi tarihte nereye gitmek istediğinizi söylüyorsunuz. Ve biz size en iyi programı, en güzel rotayla, farklı konaklama seçenekleriyle sunuyoruz. Program üzerinde gün sayısını azaltıp, artırmak yine sizin elinizde ve bu rotada özel olarak görmek istediğiniz farklı köşeler de varsa onları da programa ekleyebiliyoruz.

Sadece Ailesiyle gezmek isteyenler; Dünyayı Ailenizle, eşiniz ve çocuklarınızla gezmek istiyorsunuz. İşte size fırsat. Rehberimiz ve özel aracımız hizmetinizde. Ailenizle hem gezecek hem de Rehberimizin anlatımları eşliğinde gezip görürken bilgileneceksiniz.

Sadece Arkadaş grubuyla gezmek isteyenler; Çok yakın olduğunuz, sürekli birlikte vakit geçirmekten mutluluk duyduğunuz arkadaşlarınızla, gönlünüzce dünyayı gezmek. Hem sohbet hem birlikte olmak derken, vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

group-travel-family-trip-planner-app-hr.jpg

Koşturmadan gezmek isteyenler; Gittiğiniz şehri daha çok hissetmek, doya doya, sindire sindire gezmeyi arzu edenler. Normal turizm gruplarına göre, sayınız daha az olabileceği için, hem daha az yorulacak, hem de rahat rahat gezebileceksiniz. Sabah uyandırma-hareket saatinizi siz belirleyip, otobüse yetişme derdiniz de olmayacağı gibi, gezi sırasında bir sonraki noktaya ne zaman gideceğinize de, siz ve rehberiniz beraber karar vereceksiniz.

Sağlık sorunu olanlar; Sağlık sorunları nedeniyle, yürüme zorluğu çekenler, dizlerinde sorunlar yaşayanlar, vertigo gibi sıkıntıları olanlar için de Size Özel Turlarımız adeta ilaç gibi gelecektir. Tur size sağlık sorunlarınızı hissettirmeyecek şekilde organize edilecektir.

Özel zevklerine daha çok vakit ayırmak isteyenler (Alışveriş, hobi, kahve, yemek vs.); Turlarda, gezi programının yoğunluğundan kaynaklı, alışveriş, kahve, yemek ve özel zevkleri için yeterince vakit kalmadığından şikayetçi olanlar... Rehberimizin bu tür ihtiyaçlarınız için yönlendirmeleri ve eşliğiyle, ruhunuzu da fazlasıyla mutlu etme imkanı bulacaksınız. Her şehrin en güzel restaurant seçenekleri ve ünlü yemeklerini sunan mutfağıyla da tanışabileceksiniz...

women-spend-more-money-when-shopping-together.jpg

Kalabalık gezmeyi sevmeyenler; Kalabalık bir grupla alacağınız hizmet ile size özel alacağınız hizmet arasında tabi ki konfor anlamında olumlu bir fark olacaktır. Büyük gruplar yerine, sayıca az olmanız, hem gezinizin size özel olmasını hem de zamanınızı dilediğinizce kullanmanızı sağlayacaktır.

Tur Programına kendi isteklerini de eklemek isteyenler; Gezmeye karar verdiğiniz ülkede, özel olarak vakit geçirmek istediğiniz yerlere de (Hard Rock Cafe, Starbucks, Desigual,vb..) Rehberimiz sizi alıp götürecek, orada gönlünüzce vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

safari-in-kenya-planning-your-safari.jpg

Yabancı Dil bilmediği için zorlanacağını düşünenler; Gideceği ülkenin dilini bilmediği için, acaba orada zorluk çeker miyim? diye düşünenler. Geziniz boyunca Rehberimiz sizinle birlikte olacağı için, her an her yerde size aynı zamanda iletişim anlamında da yardımcı olacaktır. 

Yurtdışında Müze, Sanat ve Resim Galerisi, Sergi gibi köşelere zaman ayırmak isteyenler; Dünyayı gezerken o ülkenin sanatçılarının eserlerine ve yapıtlarına ilgi duyan, yerinde görmek isteyenler için... Hatta dilerseniz gezinizi, sergi, müze ve festivallere göre de organize edebiliriz.

new-york-museum-of-modern-art-1500x850.jpg

Bu seçeneklere daha birçokları eklenebilir. Veya siz şimdiden "Bu tam bize göre!" demeye başladınız bile. Rehberiniz ve özel aracınız eşliğinde size özel gerçekleştirilecek bu tur tamamen sizin istek ve talepleriniz çerçevesinde oluşturulacaktır. Kendinizi daha özel hissederek, zevklerinize, ihtiyaçlarınıza uygun, sevdiklerinizle dilediğinizce gezmek istiyorsanız,

ÇAĞATAY YOLDA İLE SİZE ÖZEL TURLARI DÜŞÜNÜN DERİZ :)

kichwa-tembo-tented-camp9-1340x0_default.jpg

Talepleriniz için 0 532 201 06 64 no'lu telefonumuzdan bizi arayabilir, 

info@cagatayyolda.net adresimize mail gönderebilirsiniz.

Herkesi ayrı ayrı düşünmüşsünüz. Sevgili Serpil ve Çağatay bey emeklerinize sağlık düşüncelerinize sağlık güzel yüreğinize sağlık

sebnemsebnem / İstanbul / 17.4.2017

Süper ötesi bir hizmet, teşekkürler Çağatay ve Serpil...

Fatma Tekeli / / 17.4.2017

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar