SÖMESTİRDE KUZEY IŞIKLARI İLE LAPLAND / 27-31 OCAK 2018 (4 Gece 5 Gün)

aurora-1185464_960_720.jpg

GEZİMİZ 18 KİŞİYLE GERÇEKLEŞECEKTİR.

GEZİ PROGRAMI:

1. GÜN /27 Ocak 2018 / Cumartesi: İstanbul - Helsinki - Rovaniemi

Atatürk Havaalanı Dış Hatlar'da sabah saat 12:00'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1763 sefer sayılı uçağı ile saat 14:45'te Helsinki'ye hareket ediyoruz. Varışımız yerel saat ile 17:20'de olacaktır. Helsinki'ye varışımızın ardından havalimanında bekleme süresi sonrası 20:45'te Yerel Havayolları ile iç hat uçuşumuz gerçekleşecek. 22:05'te Rovaniemi'ye varış ve otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşip günü sonlandırıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklamamız Rovaniemi merkezde 4* City Otel'de vb.

2. GÜN / 28 Ocak 2018 / Pazar: Rovaniemi - Rauna Vahşi Yaşam Parkı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Ranua Vahşi Yaşam Parkına hareket etmeden önce ilk olarak safari ofisine uğruyor ve termal kıyafetlerimizi alıyoruz. Rovaniemi'nin yaklaşık 80 km.uzağında bulunan Ranua Vahşi Yaşam Parkı, aynı zamanda dünyanın en kuzeyinde bulunan Hayvanat Bahçesi özelliğini taşır ve bölgenin en dip ormanlarında kurulmuştur. Ranua Vahşi Yaşam Parkı'nda yaklaşık 200 çeşit yöreye özgü hayvan bulunuyor. Kutup ayıları, Vaşaklar, Tilkiler, Yaban domuzu, Yaban geyikleri ve çok sayıda kuş bunlardan sadece bazıları.

polar-bears-1665367_960_720.jpg

Parkın sevimli ikilisi Venüs ve Manasse kutup ayılarına da Merhaba dedikten sonra, ardından Finlandiya'nın en meşhur çikolata markası olan Fazer dükkanını ziyaret ediyoruz. Öğle Yemeğimizi de bölgede alacağız. Ve gezimizi tamamlayıp Rovaniemi'deki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. GÜN / 29 Ocak 2018 / Pazartesi: Rovaniemi - Ren Geyiği Çitliği ve Geyiklerle Kızak Keyfi - Kar Mobilleri ile Safari - Santa Claus Noel Baba Köyü Ziyareti

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından "Santa Claus Safarisi" başlıyor. Bu keyifli yolculukta Ren Geyiği Çiftliğinde kısa bir Ren Geyiği kızak sürüş deneyimi yaşıyoruz ve "Ren Geyiği Sürüş Sertifikası" alıyoruz. 

lapland-2139889_960_720.jpg

Yanan ateş etrafında geleneksel Laponya çadırı içinde keyifli dakikalar geçirirken Türklerin de geleneklerinde olan Şamanların hikayelerini dinliyoruz. Burada Kuzey Kutup dairesi ve yaşamları hakkında bilgiler aldıktan sonra "Kuzey Kutup Geçiş Sertifikası" na da sahip oluyoruz.

snowmobiles-2108758_960_720.jpg

Ardında Kar Motoru ile eşsiz bir deneyim yaşadıktan sonra öğle yemeğimizi alıyor ve Kuzey Kutup Dairesi'nin en heyecan verici bölgesinde yer alan Santa Claus Köyü'nü (Noel Baba Köyü) ziyaret ediyoruz.

santa-claus-1056550_960_720.png

Burada, dünyanın her tarafından gelen çocukları dinlemek ve insanlarla konuşmak için her gün bu köye gelen Noel Baba ile tanışarak onunla fotoğraf çektirme ve Noel Baba'nın posta ofisinden sevdiklerinize kartpostal gönderme şansına sahip olacaksınız. Turumuz sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Rovaniemi'deki otelimizde.

4. GÜN / 30 Ocak 2018 / Salı: Rovaniemi -  Buz Otel Gezisi - Buzda Balık Safarisi - Husky Safarisi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyoruz. İlk olarak Glass Igloolar ve Buz otelin olduğu kompleksi ziyaret ediyoruz. Bu gezimizde buzdan heykeller, buzdan barlar ve hatta buzdan yapılmış saunayı görme şansına sahip olacağız. Ardından donmuş bir nehirde Buzda Balık Avı'na çıkıyoruz.

winter-2386377_960_720.jpg

Öğle yemeğimizi burada restaurantta aldıktan sonra öğleden sonra özel otobüsümüz ile Özel Husky çiftliğine hareket ediyoruz. Belki de dünyanin en sevimli köpekleri olan huskyleri ziyarete gidiyoruz.

dog-2332240_960_720.jpg

 Bugün kendi takımımızdaki husky köpeklerini nasıl yönlendireceğimizi öğreneceğiz ve bu sevimli dostlarımız bize kızakları ne kadar hızlı çekebildiklerini gösterecekler, koşmayı çok seven sevimli dostlarımızın saatlerce koştukları halde ne kadar enerjik olduklarını gözlemleyebileceğiz. 

dogs-891952_960_720.jpg

Sessiz ve bembeyaz doğada unutulmaz bir kızak sürüş keyfi yaşayacağız. Kızak parkurumuz yaklaşık 15-20 km, ama hava koşulları ve katılımcıların becerisi sürüşün uzunluğunu etkileyebilir.

finland-1275565_960_720-4.jpg

Gezimizi tamamlayıp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Rovaniemi'deki  otelimizde.

5. GÜN / 31 Ocak 2018 / Çarşamba: Rovaniemi - Helsinki - İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası İstanbul'a dönmek üzere Rovaniemi Havalimanı'na transferimiz olacak. Sabah saatlerinde gerçekleşecek Helsinki iç hat uçuş sonrası saat 13:05'de THY'nin TK 1762 sefer sayılı uçuş ile İstanbul'a hareket. İstanbul uçuşu sonrası Türkiye yerel saati ile 17:35'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

GEZİMİZ ESNASINDA HAVA ŞARTLARININ MÜSAİTLİĞİNE GÖRE"AURORA BOREALİS" OLARAK ADLANDIRILAN, GÖKYÜZÜNÜN RENKTEN RENGE GİRDİĞİ  "KUZEY IŞIKLARI"NI DA GÖRME İHTİMALİMİZ OLACAK.

aurora-borealis-69221_960_720.jpg

GEZİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DETAYLAR… LÜTFEN OKUYUNUZ…

- Lapland Turları 3 gece 4 gün de yapılabilmektedir. Bizler programımızı bölgenin tüm zenginliklerinin tadına varabilmek adına gezimizi 4 gece 5 gün olarak gerçekleştireceğiz.

- Bu seyahat için Charter Uçak şirketleri tercih edilse de, bizler yine her zamanki gibi bu rotada da Türk Hava Yolları'nı tercih edip, Helsinki'den ilave maliyet ile + iç hat uçak ile bölgeye varmayı planladık.

- Bu seyahat için genelde Oda&Kahvaltı seçenekler sunulsa da, bizler 4 adet Akşam Yemeği ve 3 adet Öğle Yemeği'ni turumuza dahil ettik. ( Bu özel rotada yemek maliyetleri de öğün başına 35-40 Euro civarında olmakla birlikte 7 öğün yemekler yaklaşık 280-300 Euro tutmaktadır ve bu maliyette ödeyeceğiniz gezi ücreti içindedir. )

- Genel olarak gezinin yapılış amacı olan aktiviteler ekstra tur olarak satılmakta olup , bizler tüm aktiviteleri ve ekstra turları  programımıza dahil ettik. Örneğin ;

*Rauna Vahşi Yaşam Parkı 100 Euro'ya satılmaktadır.

*Ren Geyiği Çiftliği ve Noel Baba Köyü 150 Euro'ya satılmaktadır.

*Husky Safarisi 150 Euro'ya satılmaktadır.Burada 20-30 dakikalık safariler sunulsa da bizim programımıza eklediğimiz safari 300 euro civarlarında satılan 15km.lik yaklaşık 2 saat süren safaridir.

*Buz otel gezisi 100 Euro'ya satılmaktadır.

*Kar Motorları Safarisi 170 Euro'ya satılmaktadır.Ve kar mobilleri ile 30 dakikalık safariler sunulabilirken, bizim yapacağımız safari  1,5 saat sürecektir.

*Buz tutmuş gölde Balık Tutma turları da yine 100 Euro'ya satılmaktadır. Bizim programımızda bu keyifli aktivite de diğeleri gibi ücrete dahil edilmiştir.

*Bununla birlikte Gezi programının 3 günü mecburi olarak kiralanması gereken bölge şartlarına uygun termal kıyafetler totalde 80-100 euro arasında ücretle kiralanırken , bizler 3 tam günlük bu kıyafet kira ücretlerini de gezi ücretimize dahil ettik.

aurora-borealis-1065013_960_720.jpg

GEZİ ÜCRETİ :

İki Kişilik Odada Kişibaşı: 2190 Euro

Tek Kişilik Single Oda Farkı: 480 Euro

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

- Türk Havayolları Tarifeli seferi ile Istanbul - Helsinki - İstanbul Ekonomi Sınıf Gidiş-Dönüş Uçak Bileti - Finn Air Helsinki - Oulu - Helsinki Gidiş - Dönüş  ekonomi sınıfı iç hat uçak bileti,

- Tüm Havalimanı vergileri,

- Rovainemi'de 4 gece belirtilen4* vb. otelde iki kişilik odalarda kişibaşı konaklama.

- Sabah kahvaltıları

- 3 Adet Öğle Yemeği

- 4 Adet Akşam Yemeği

- Programda belirtilen tüm aktiviteler boyunca termal kıyafetler kira ücretleri

- 15-20 km. Husky sürüşü (2 kişi 1 husky kızağı)

- Ren Geyiği Çiftliği ziyareti ve Kısa ren geyiği sürüşü+ geyik sürüş sertifikası ile kuzey kutbu geçiş sertifikası

- Kar motoru safarisi ( 2 kişi 1 kar motoru, 15 km )

- Buz otel ziyareti

- Buzda balık tutma safarisi

- Tur programında belirtilen tüm geziler,

- Tur programında belirtilen tüm transferler

- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti,

- Yerel Rehberlik Hizmeti

- TÜRSAB Zorunlu Mesleki Sigorta

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- 15 TL Yurtdışı Çıkış Harcı

- Schengen Vize Ücreti

- Vize için de gerekli olan Seyahat Sağlık Sigortası

- Yemeklerde Alınacak İçecekler

- Gezi süresince ve otellerde yapılacak kişisel harcamalar

VİZE BİLGİSİ: Bu gezi için Normal Pasaport sahibi Türk Vatandaşları için Schengen Vizesi Gereklidir. Yeşil Pasaport Sahibi Türk Vatandaşları'nın Vizeye İhtiyacı yoktur.

REZERVASYON - KAYIT BİLGİSİ: Bu seyahat Sömestr gibi yoğun bir sezonda gerçekleşeceği ve bölgenin yoğun olması sebebiyle , otellerden de opsiyon alınamayacağı için,  rezervasyon işlemleri sırasında ödeme yapılmak durumundadır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ: Ödemelerinizi yaparken; Banka Havalesi, Kredi Kartı Tek Çekim ve Vade Farkı ile Kredi Kartına Taksitli işlem seçenekleri tercih edilebilir.

İPTAL ŞARTLARI: Oldukça yoğun ve çok talep gören Sömesir Döneminde gerçekleşecek bu gezi için kayıtlar yapıldıktan sonra gerçekleşecek iptallerde;

- Seyahate 121 gün kala paket ücretinizin %40'ı  yanar.

- Seyahate 120-60 gün kala paket ücretinizin %50'si yanar.

- Seyahate 60-0  gün kala ücretinizin tamamı yanar.

Seyahat sigortası iptal koşulları geçerlidir. Tur kayıtları için yapılan ödemeler otel rezervasyonları , uçak biletleri ve diğer işlemler içindir. Bu sebeple yapılan ön ödemeler geri iade edilemez.

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

lapland-owl-2010358_960_720.jpg

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar