0 532 201 06 64
0 212 660 80 30
info@cagatayyolda.net
eee-2.png
7-14.jpg
 
Güzel Atlar Diyarı Kapadokya, etkileyici güzellikteki Peri Bacaları ve birbirinden çekici köşeleriyle bu kez Ailemizi ağırlıyor. Gezimiz boyunca Nevşehir, Avanos, Ürgüp, Uçhisar, Göreme, Açık Hava Müzesi, Çavuşin, Paşabağ, Güvercinlik Vadisi, Peri Bacaları ve Yeraltı Şehirlerini görüp, Balona binip, Seramik ve Çömlekçileri gezip, Testi Kebabından çömlekte kuru fasulyeye, Mantısından, Yoğurt aşı çorbasına kadar birbirinden lezzetli yöresel tatları tadıp, renkli mi renkli bir Türk Gecesi yaşayacağız..
 
05 Nisan Perşembe gecesi / İSTANBUL'DAN HAREKET
21:00 - İncirli Ömür Plaza Önü,
21:30 - Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası Önü,
22:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı
22:30 - Kartal Yemek Center.
 
Dileyen konuklarımız gidiş ve dönüşlerini kendi imkanları dahilinde uçak ile yapabilirler.
Alacakları uçak geliş saatlerine göre en uygun noktada gezimize katılabilirler.
 
1.GÜN / 06 Nisan Cuma / PAŞABAĞLARI - ÇAVUŞİN - DEVELİ VADİ - ÜÇ GÜZELLER PERİBACALARI - ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ
Gezimize Ankara'dan katılacak konuklarımızın da başkentten alınmasıyla birlikte sabah saatlerinde yolda alacağımız kahvatı paketimizin ardından Kapadokya Bölgesine geliyor ve dünyanın en çok hayranlık uyandıran doğal güzelliklerinden Kapadokya'yı gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız Peri Bacalarının en çok görüldüğü bölge olan Paşabağ."Rahipler Vadisi" olarak da bilinen yer, şapkalı peri bacalarının küçüklü, büyüklü örneklerini görebileceğiniz ilginç noktalardan birisi.
 
13-5.jpg
 
Burada yapacağımız keyifli gezintinin ardından bu kez Devrent Vadisi'ne geçiyoruz. Çavuşin Peri Bacaları, Üçgüzeller, Uçhisar da göreceğimiz diğer ilgi çekici köşeler arasında. Kapadokya bölgesiyle özdeşleşen Çanak çömlek atölyeleri de Ailemizin keyifle gezeceği köşelerden. Burada bu sanatın yapılışı ile ilgili bilgiler alıp, işçiliğin yapımına yerinde tanıklık ediyor ve alışveriş imkanı buluyoruz. Ardından konaklayacağımız otelimiz DoubleTree by Hilton Avanos - Cappadocia vb. ye geçiyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
2. GÜN / 07 Nisan Cumartesi / KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ - NARLIGÖL - AVANOS - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ
Bu sabah arzu eden konuklarımızla birlikte, benzersiz bir deneyim olan Balon Turumuza çıkıyoruz. Erken saatte gerçekleşecek olan Balon turumuzda, hem bu keyfi hep birlikte yaşıyor hem de Kapadokya'nın etkileyici taş yapılarını kuşlar gibi gökyüzünde uçarak izleme imkanı buluyoruz. (280 tl.)
 
kapadokya-2.jpg
 
Turumuz kendi alanında ki en deneyimli markalardan biri olan Voyager Baloons ile gerçekleşecektir. 
 
Balon turumuzun ardından tekrar otelimize dönüyor ve kahvaltımızı yapıyoruz.. Sonrasında "Güzel Atlar Diyarı" Kapadokya'yı gezmeye devam ediyoruz. Kaymaklı yeraltı şehri, Narlıgöl ve Avanos gezip göreceğimiz yerler arasında.
 
derinkuyu-underground-city.jpg
 
Bugün ayrıca bölgeden çıkan Onyx taş Atölyesinde, taşlara dair detaylı bilgiler alıp işlemeciliği hakkında fikir edineceğiz. Bir sonraki durağımız ise Göreme Açık Hava Müzesi. Müze, M.S. 4.yüzyıldan 13. yüzyıla kadar yoğun bir şekilde manastır hayatının yaşandığı, görmeye fazlasıyla değer bir kaya yerleşim yerlerinden bir tanesi. Müze içerisindeki ibadet yerleri, kiliseler, yemekhane, şaraphane ve İncil'in tüm detaylarıyla taşlara resmedildiği Tokalı Kilise müze de göreceğimiz yerler arasında. Bu gece isteyen konuklarımızla birlikte saat 20:00'de başlayacak olan, Kapadokya'yı ziyaret edenlerin fazlasıyla ilgisini çeken danslı, showlu, oryantalli Türk gecesine gidiyoruz. (70 tl.) Kayanın oyularak oluşturulduğu otantik mekanda, ülkemizin birçok yöresine ait halk danslarını izleyeceğiz. (Türk gecelerinde verilen akşam yemekleri genelde konukları tatmin etmediği için bizler Ailemizle akşam yemeğimizi yine otelimiz Hilton'da alıp, saat 19:40'da otelden hareketle Türk gecesine gideceğiz.) Konaklamamız Otelimizde.
 
89.jpg
 
3.GÜN / 08 Nisan Pazar / ASMALI KONAK - GÜVERCİNLİK VADİSİ - HACI BEKTAŞ-İ VELİ TÜRBESİ VE MÜZESİ
Sabah erken saatte, Kapadokya'nın farklı dokusu ve huzur veren sessizliğinde, ATV Turu yapmak imkanımız da olacak. Tur sabah 05:30 gibi çok erken saatte gerçekleştiği için, aynı zamanda gökyüzünü saran onlarca balonu da yeniden izleme ve fotoğraflama imkanı bulacağız.. Kapadokya'da ATV motorlarıyla gezmenin 1 saatlik kirası 90 tl. ATV'lere tek kişi veya iki kişi binilmesi fiyatı değiştirmiyor. Bu eğlenceli tur sonrası alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizle vedalaşıyoruz. Bugünkü ilk durağımız geçmişte TV dizilerine de konu olan "Asmalı Konak". Konak gezimizin ardından şarabı ile ünlü bölgemizde TURASAN'a uğrayıp yöre şarapları alışveriş imkânı buluyoruz. Ve Kapadokya ile vedalaşıp, eve dönüş yolunda Hacı Bektaş-i Veli Türbesi ve Müzesi bizleri bekliyor. Büyük Türk düşünürü ve ozanı, gönül adamı Hacı Bektaş Veli, XIII. yüzyılda yaşamış ulu bir Türk-İslam mutasavvıfıdır. Bugün Nevşehir'e bağlı Hacıbektaş ilçesinde (Sulucakarahöyük), Türbesi ve külliyesi müze haline getirilmiştir. 
 
rrr-3.jpg
 
 Burada rehberimizin anlatımları eşliğinde yapacağımız gezimiz sonrasında Ankara, Bolu üzerinden yol alarak gece geç saatte İstanbul'a varmayı planlıyoruz.
 
GEZİ ÜCRETİ: 660 TL.
SINGLE FARKI: 150 TL.
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
- İstanbul Çıkışlı ve Dönüşlü Lüks Turizm Otobüsü ile ulaşım
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Belirtilen otelde 2 gece Konaklama.
- Tüm Sabah kahvaltıları
- Otelimizde 2 Akşam Yemeği.
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
- Otobüs içi ikramlar
 
 GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Öğle yemekleri.
- Müze ve Ören yeri Girişleri
- Otellerde ve gezi boyunca yapılabilecek tüm ekstra harcamalar
 
EKSTRA TURLAR
- Balon turu: 280 tl. (Tur sırasında nakit olarak ödenecektir.)
- Türk Gecesi (Yemeksiz): 70 tl.
- ATV Turu: 90 tl.
 
ddd-4.jpg
 
ÖNEMLİ NOTLAR:
- Dileyen konuklarımız gidiş ve dönüşlerini kendi imkanları dahilinde uçak ile yapabilirler. Alacakları uçak geliş saatlerine göre en uygun noktada gezimize katılabilirler.
 - Rehberimiz gezi rotasında göreceğimiz yerlerin, görülme ve gezilme sırasında değişiklik yapabilir.
 - Voyager Balloons'u incelemek için: http://voyagerballoons.com
 
 
 ÖĞLE YEMEKLERİMİZ
Öğle yemeklerimiz için bölgenin en çok beğenilen mekanları seçilmiştir. Ailemiz için uygun Grup fiyatları alınmış ve tarafımıza iletildiği şekliyle direk sizlere sunulmuştur. Alacağımız yemeklerin yöresel tatlardan oluşmasına ve mümkün olduğunca her gün farklı lezzetleri tadabileceğimiz şekilde organizasyonu yapılmıştır. Gidilen mekanlarda isteyenler münferit seçimlerle yemeklerini yiyip, tesise ödemelerini yapabilecekleri gibi, isteyenlerse sizler için hazırladığımız indirimli grup menülerinden faydalanabilirler..Buna göre 3 öğle yemeğini alacağımız restaurantlar, bize özel menüleri ve ücretleri şu şekildedir.
 
3-11.png
 
1.Gün / 06 Nisan Cuma 
Seçenekler değerlendiriliyor.
 
2.Gün / 07 Nisan Cmt - HANEDAN RESTAURANT / AVANOS
Ana Yemek: Alabalık veya Hünkar Beğendi, Sebze çorbası, Paçanga Böreği, Dondurmalı Meyve Salatası. Su ve 1 içecek. 26 tl.
 
3.Gün / 08 Nisan Pazar / KAPADOKYA KÜLTÜR MÜZE / ORTAHİSAR
Hem Kültür Müzesini ücretsiz geziyoruz (Normalde giriş ücreti 5 tl.) hem de Kapadokya'da ki en güzel "Testi Kebabı"nı yerinde yiyoruz. Grup fiyatımız: 50 tl. Menü: Testi Kebabı ve pilav, yöresel tandır çorbası, patatesli börek, masaya 3 çeşit meze, kişi başı salata, sütlaç, su ve çay.
 
kapadokya-balon-gezisi-1.jpg
 
GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

TEK KELİMEYLE MUHTEŞEM RÜYA GİBİ BİR HAFTA SONU VE TABİ Kİ AYNI MUHTEŞEMLİKTE FOTOĞRAFLAR. HEPSİNE BAYILDIM. HEM SÜPER ORGANİZE EDİLMİŞ BU GÜZEL GEZİ İÇİN HEM DE RÜYA GİBİ FOTOĞRAFLAR İÇİN ÇAĞATAY BEY SİZE VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE, CANIM AİLEME SONSUZ TEŞEKKÜRLER, EMEĞİNİZE, YÜREĞİNİZE SAĞLIK CANLARRRRRRR 😊 😊 😊

Seden Şahin / İstanbul / 13.10.2016

Süper bir Kapadokya gezisi idi. Emeğinize sağlık, uyumlu, dostça, sevgi ve hoş görüyle başladı ve bitti. Sevgimdesiniz her daim😘

Fatma Yılmaz / İstanbul / 12.10.2016

Çağatay Ailesiyle ilk gezimizdi.. Herşey çok çok çokkkkkkkk güzeldi.. Bundan sonrakileri sabırsızlıkla bekliyorum ..😊

Tuyca İnanoğlu / İstanbul / 12.10.2016

Çok güzel üç gün Kapadokya gezisi, süper bir organizasyon, gülen yüzler, dostluklar, arkadaşlıklar ve muhteşem seçilmiş mekanlar. Sizlerle beraber olduğum için çok mutluyum, Çağatay Şahin beye, rehberimiz Aytaç beye ve kaptanlarımıza gönül dolusu sevgiler süpersinizzzzz

Fatma Yılmaz / İstanbul / 10.10.2016

Benim asla binemem dediğim Balona Çağatay’ın iknaları sayesinde bindim sonrada inmek istemedim. Teşekkürler Çağatay’cım. Birçok korkularımızı yendiğimiz gibi birçok rahatsızlıktan da sayenizde kurtuldum size ne kadar teşekkür etsem azdır. Biliyorsunuz ben birinci katta oturuyorum ona rağmen balkondan aşağıya bakamazken sizinle tanıştıktan sonra uçağa bindim veee balona da bindim. :)

Penbe Uçar / Bursa / 24.8.2016

Ben çoktannnnn adımı yazdırdım kiiiiii 😃😃😃 Böyle bir geziyi kaçırır mıyım hiçççç 😊 Veeeeeeeee uzun yıllar önce yaptığım balon keyfinin tadı damağımda kalmıştı. Tabii ki yine tekrar etmeyi çok arzu ediyorummmm.😊😊😊

Seden Şahin / İstanbul / 23.8.2016

İştee buuu. Büyülü atmosfer. Sayenizde balona binmiş biri olarak yapmadan dönme tavsiyesinde bulunuyorum şimdi gidecek arkadaşlara:) Otel seçimi mükemmel. Program, menü her şey süper. Eee ne demek düşer gidecek olanlara şimdiden iyi ve çok keyifli bir gezi dilemek:)

Berrin Aladağ / İstanbul / 23.8.2016

Kapadokya... Süper, en ince detaylarına kadar hazırlanmış süper bir gezi. Ayrıca Çağatay Yolda Ailesi ile geziye gitmek ayrıcalık. Mutlaka gitmeli.

Hanife Sanal / İstanbul / 23.8.2016

Büyülü Kapadokya’dan keyifle döndük. Sayenizde Balona binerek bu korkumu yendim. Kuşlarla bir süreliğine rakip bile olduk:) Müthiş bir haftasonu geçirdim dediğim bir gezi daha mutlu son ile bitti. Çağatay&Serpil sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Dostlarla yapılan her şey hep mükemmel oldu,eminim böyle de olacak. İyi ki varsınız.

Berrin Aladağ / İstanbul / 18.3.2014

Çağatay’cım sayende hayata daha bir coşkulu,sevecen ve espirili yaklaşıyoruz. ’’Yaşlılıkta rahat edersin.’’ dedikleri bu olabilir mi? Hayatın güzel zamanlarını koşturma ile geçirdik ve sen bize yeni bir ufuk belirleyerek her zaman genç kalınabileceğini öğrettin. Sana söylenilebilecek bir kelime bulamıyorum, sen insanın başına gelebilecek en güzel şeysin; herşey için ,yıllardır bize yaşattığın herşey için teşekkürler...İyi ki seni , Serpil’i ve Çağatay Yolda Ailesi’nin tüm bireylerini tanımışım. Sonsuz teşekkürler, sevgiler...

Buminhan Aygün / İstanbul / 18.3.2014

O manzara kaçmaz muhakkak bininnnnn...

demre1995 / İstanbul / 13.2.2014

Göreme Milli Parkı ve Kapadokya 1985 yılında ’UNESCO Dünya Mirası’ listesine girmiştir. Doğal ve kültürel miras katagorilerinin ikisini birden alabilmiş ender yerlerden biridir. Şubat ve ekim aylarında gitmiş biri olarak her mevsim ayrı güzel olduğunu söyleyebilirim. Karlar altındaki peribacalaları veya sonbahardaki renklerin her tonu geziseverleri büyüler. Bu güzellikler ailemizin doyumsuz sohbetleri ve eğlenceleri ile daha da güzelleşecek.

academic / Nahide / İstanbul / 13.2.2014

180 lira çok çok özel bir fiyat, ürgüplü birisi olaraktan hiç çekinmeden, korkmadan balon turunu yapmanızı tavsiye ederim. MDC otel de çok güzel bir hotel. Hiç kuşkusuz Kapadokya geziniz süper geçecektir.

İsmail Erkal / Ürgüp / 13.2.2014

Muhteşem ötesi bir duygu.. Bana kalsa hiç inmem:) çok da güzel anlatmışsınız Çağatay bey.

Ümmühan / / 13.2.2014

Çağatay grubu bir nevi terapi merkezidir. Hayatınızda bir çok ilkleri sevdiklerinizle dostlarınızla beraber yaşarsınız.... Normalde 5 katlı bir apartmandan aşağıya bakamam, ama balondan inmek istemedim... Yıllarca yaşadığım yılan korkusunu 2005 Yılında Çağatay’la gittiğimiz bir Antalya gezisinde kocaman bir pitonu resmen öptük ve sevdik.. Bu yüzden güvenle balona binebilirsiniz....

Orhan Avcu / İstanbul / 13.2.2014

Balona İlk defa Çağatay Abi’yle binmiştim, hala anlatırım. Kesinlikle bu eşsiz deneyimi kaçırmayın derim.

Olçum Işıksal / İstanbul / 13.2.2014

Balona binmeye korkan arkadaşlarla kısa bir sohbet yapalım:) Bu zamana kadar Ailemizle 4 kez Kapadokya turu yaptık ve yükseklik korkusu olan "ben hayatta binmem, binemem diyen yaklaşık 25-30 arkadaşımızı balon başında ikna ettim:) ve açıkçası balonla yavaş yavaş yükselmeye başladığımızda , hem nasıl yükseldiğimizi bile anlamadılar hemde bırakın korkmayı, muhteşem manzaraya daldıkları için hiç ama hiçbirinden korkuyla ilgili en ufak birşey duymadık. Söyledikleri şey "bu kadar mıydı keşke daha gökyüzünde biraz daha gezseydik" oldu hep.. Ayrıca balon bir kez biraz yükseldikten sonra alçalıyor ve vadiler arasında yere çok yakın bir şekilde karadaki araçlar gibi geziyor.. Açıkçası bu fırsatı bir daha hayatınız boyunca bulamazsınız:) eğer bunu bu aile ve bizler yanınızdayken, bizlerden güç alıp denemezseniz hep içinizde ukte kalır söyliyeyim:).. Sizlere daha balona binmeden içinizde yarattığınız korkunun aslında ne kadar gereksiz olduğunu anlamanız için, balona binmekten çekinen arkadaşlarla yaptığımız bu deneyimle ilgili altta kısa bir bölüm sunuyorum:) Lütfen linki kopyalayıp tıklayınız. İyi seyirler.. Balonda görüşmek üzere:) https://vimeo.com/86551492

Çağatay / / 13.2.2014

Özellikle Balon uçuşu için sizlerle bu geziye katılmayı istiyorum. Çekincelerim olan bu konuda güvenli bir grupla olmak mantıklı olur düşüncesindeyim.

Hatice Özkan / Ankara / 13.2.2014

Geliyorummmmm.k apadokyayı çok özlemiştim. mevsim süper. balon da tabiii

moonlight / İstanbul / 13.2.2014

Serpil’cim beni de yaz balonlu gezimize :)

dimplerose / İstanbul / 13.2.2014

Gezi çok güzel gözüküyor , biz de 3 arkadaş gelmeyi planlıyoruz. Eminim çok keyifli geçecek.

Aras Pekcan / İstanbul / 13.2.2014

:)) Çok heyecanlandık, umuyorum çok eğleniriz.

sony / İstanbul / 13.2.2014

Kayseri`de yaşıyoruz, daha önce bölgeyi gezdik , sizlerle de gezmek isterdik... En azından balona katılmak isterdik ama şu an 2 aylık olan , gezi zamanı 3 aylık olacak ufacık bir sorunumuz var :)

Dr. Ümit Altuğ / Kayseri / 13.2.2014

Detaylar çok güzel gözüküyor. Özellikle forum sayfanızdaki başlıkta bulunan paylaşımlar , eski gezilerdeki görseller ve balona binmek isteyenlere fikir veren daha önceki hazırlanmış video da bence çok faydalı , kafasında soru işareti olan bile binmeye karar veriyor. Bu aile de herşeyin gerçek olduğu her an her organizasyonda yapılan paylaşımlarla bir kez daha doğru yerde olduğumuzu hissettiriyor. Teşekkürler

Nilay Güner / Bursa / 13.2.2014

Kapadokya’ya gidile ve ne atraksiyon varsa yapilaa:)

İlknur Tuluy / Balıkesir / 13.2.2014

Kapadokya’nın mevsimi olmaz.. yaz, kış, bahar, sıcak, soğuk... 5 yıl önce Ocak soğuğunda gitmiştik :)

aattaa / Ankara / 13.2.2014

Bize de bir tek gitmek kalıyor. Şaka yapsam kızar mısınız bilmiyorum. Ama yine de ufak bir şaka yapıyorum samimiyetimize güvenerek. Balonlarda paraşüt var mı?:)

zorlu / İstanbul / 13.2.2014

Ben de geliyorum.. Balonu merakla bekliyorum. ..

Betül Enüstün / İstanbul / 13.2.2014

Balonla gezmek en büyük hayalim ama işlerim sebebiyle gelemiyorum:( Programdan artık izleriz bol bol.

semih / İstanbul / 13.2.2014

Yine muhteşem bir gezi. Gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.

aydınheybeli / İstanbul / 13.2.2014

wuhuuuu grup toplanıyor, Güzel insanlar, güzel br gezi programı, Balon anılarınız dinlemek isterim dönüşteeee... Harikasınız

hülyasz / Kocaeli / 13.2.2014

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019

Son iki yıldır yurtdışına gitmiyordum. Hele uzun ve yoğun programlardan uzak duruyordum diz sorunum nedeniyle. Bu sorunu halledince arka arkaya kısa aralıkla iki yoğun seyahat yaptım. Biri baştan başa Balkanlar.. Diğeri Mega Orta Avrupa turu. Tespitler.. Bu tür yoğun ve çok ülkeli çok şehirli programları tercih etmeyin. Şu an hiç bir şey hatırlamıyorum. Çok uzun otobüs yolculuklu, iki saat orada koş koş 3 saat başka yerde olmak berbat bir şey. Ucuzmuş gibi sanılsa da boşa giden zaman ve hiç bir şey anlamadan gittim mi gittim oluyor ve daha pahalıya geliyor. Şehre çok uzak otellerde bavul aç bavul topla.. Rehberler çok vasat. Yorgun ve bıkkınlar koşuşturmaktan. Ekstra turlara katılmak bile anlamsızlaşmış. Ben yıllardır Çağatay Şahin’in önderliğinde Çağatay Yolda Ailesi ile seyahat ederdim. Meğerse ben.. evet seyahat ediyormuşum. Bunların ki bi şey .. Ama ne? Az ülke.. Az şehir.. Anlayıp hissedecek süre.. Hedef bu olmalı.

Mine Dural / İstanbul / 23.5.2019

Seyahate giderken listeye baktım. Eyvah hiç kimseyi tanımıyorum. Çıktık yola yanımda Leyla var. Ne yapalım 3 gün geçer boşver dedim. Ama õyle olmadı. Çağatay Yolda Ailesi bambaşka, adı yetiyor. Kocaman bir emek var bu Ailede, ne mi var Sevgii ❤ Tanıyan tanımayan başka bir Sevgi yumağı oluşuyor. Sevgili Van gurubu her biriniz ayrı ayrı değersiniz. Çağatay Yolda Ailesi iyi ki varsınız. Harikasınız. Bu gezide erkeklerimiz daha fazlaydı. Onların da nazik, kibar adam gibi adam olmaları beni daha da mutlu etti. Çağatay’ımmmm herşey gõnlūnce olsun.❤❤❤

Gizem Tezcan / İstanbul / 18.5.2019

Dünyayı gezip doğa harikası mirasları görüp farklı insanlarla tanışma imkanını görmek beni cezbettiği için gezilerinizden haberdar olmak istiyorum.

İsmail Korucu / Ankara / 20.4.2019

Siz hep yollarda olun yanyana 👫 Bizler de hep peşinizde👫👬👭👨‍👩‍👧👬👫👭👨‍👩‍👦‍👦. İnanın sizleri takip etmek şahane.. Çünkü programda bildiklerimizin dışında yarın ne sürprizler yaşarız bilmiyoruz... Şok’lar bitmiyor ya. İlave sahiller.. Capri’de neydi o arabalar... Neydi o minübüsler.. Alışveriş ve yemek için bol bol zamanlar.. Gemiyle Napoli... Eee daha ne olsun ki.. Oohhh Ailemizin sefası olsun diyorsunuz valla.. Herşey gönlünüzce olsun kardeşlerim👫.. Bizlerde takipte olup yeni gezilere hayaller kuralım.. Sevgiler🤗⚘🐞💏

Aynur Altaş Sözen / İstanbul / 18.4.2019

Hoşbuldukkk😍 iTALYA Muhteşem çok keyif aldığımız bir gezi oldu❤ Kalite tesadüf değildir, emek ister, en başta birikim ister 👍 Çağatay’ın senelerin verdiği birikim ve deneyimleri bu güzel rotaları muhteşem yapıyor👏👏👏 Enerjisi ile her anımızı unutulmaz kılıyor❤ Bu gezileri özel kıldığınız için Çağatay & Serpil çok teşekkürler 👏👏 Uyumlu ve neşeli gurubuma sevgiler 💕💕💕

Güher Genç / İstanbul / 18.4.2019

Sevgili dostlar Öncelikle hala etkisinde kaldığım cennet gibi bu güzel gezimizi herkesin görmesini tavsiye ederim. Amalfi, Puglia gerçekten görülesi yerler. Harika alışverişler, nefis deniz ürünleri ve tadı hala damağımda olan tatlılar. Limon cenneti olan buraları adeta doğa harikası. Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bize bu güzellikleri en iyi şekilde yaşattığınız için size çok teşekkür ederiz. Otelimizde çıkıp beş dakikada alışveriş merkezimize gidip o zevki yaşattığınız için (kocamda dahil🤣🤣🤣),tatlı çok hoş süprizleriniz için, dünya tatlısı güzel rehberimiz Aslı için, tatlı güler yüzünüz için size binlerce teşekkür ederiz.🙏🏻♥️♥️♥️♥️♥️

Şebnem Tayman Gözde / istanbul / 18.4.2019

Puglia gezimiz, dolu dolu, çok keyifli geçti. Nasıl bitti anlamadık. Yeşilliğe, limon ve mandalina bahçelerine, yemyeşil kırlara, ekili tarlalara, otantik, orta çağdan kalma mimariye, şehirlere, Alberobello’nun o muhteşem Trulli evlerine, bölgenin bir baştan bir başa zeytin ağaçlarına, muhteşem yemek ve şaraplarına, muhteşem koylara, Capri adasına inanın doyamadık. Çağatay bu güzellikleri görmemize vesile olduğunuz için sana, Serpil’e ve Rehberimiz Aslı hanıma sonsuz teşekkürler, sevgiler... 😍🙋‍♀️❤️

Güzin Kutlusoy / istanbul / 18.4.2019

Sevgili Ailem dönüş yaptığımız rüya İtalya gezisi için tek söyleyebileceğim "İmkanınız varsa Puglia köylerini ve Amalfi Kıyılarını Çağatay, Serpil ve rehberimiz Aslı ile mutlaka görmelisiniz. Olmazsa olmaz görülesi yerlerden" Tekrar teşekkürler tüm Aileye yaşattığınız ve paylaştığımız tüm güzellikler için🙏💕🧿🍀😘🌹

Sevil Erdem Güçel / İstanbul / 18.4.2019

Çağatay Şahin, Çok tatlısınız, inanılmaz keyif vererek mutlu ediyorsunuz. İçtenliğiniz ve iş yapış biçiminiz o denli sevgi dolu, profesyonellik dolu ki sizleri tanıdığımız için şanslı olduğumuzu paylaşmadan sessiz kalamıyoruz diğer bir deyişle SÖYLEDİKLERİMİZ İLTİFAT DEĞİL HAKİKAT... Teşekkürlerimiz başarı dileklerimiz ve sevgilerimizle ❤❤ Dinç Ailesi

Yıldız Ömer Dinç / istanbul / 17.3.2019

Sevgili Asuman ablacım, bir insan bir geziyle bu duygulara varmaz.. Bu demektir ki siz de bizimle uzun zamandır birliktesiniz. Bizimle çok gezmişsiniz, geziyorsunuz. Yani herşeyden önce, bize geçmişte de, bugün de, sonrasında da hep güvenmişsiniz, güvenmeye devam ediyorsunuz. Bizim için en önemlisi bu. Yaptıklarımızla insanların güvenini ve sevgisini kazanmak.. Ticarette tabi ki yol kazaları olacaktır ama ayağa kalkıp devam dediğinizde, geçmişinizdeki doğrular ve biriktirdiğiniz dostlar size, o karanlık yolda ışık tutmaya devam edecektir. Sizi Seviyoruz :)

Çağatay Şahin / İstanbul / 30.12.2018

Ülkemizin her köşesi ayrı bir güzel.... Ama bir geziyi Çağatay’la yapıyorsanız, keyif, mutluluk ve güven içindesiniz demektir... Herşey için teşekkürler Çağatay... Senin yaptığın her geziye varım ❤

Asuman Dik Işık / Balıkesir / 30.12.2018

Hindistan ve Küba Çağatay Yolda’nın Amiral gemileri. Koca koca marka turlarla gidenlerin geri bildirimlerinden bunu defalarca teyit ettim. Bunlar ve başka bir kaç rota yıldızlı rotalar.. Hindistan’a gitmek isteyen herkes başka hiç bir seçeneği düşünmeden güvenle yola çıkabilir.

Mine Dural / İstanbul / 15.12.2018

Hindistan Gezimiz harika bir geziydi. Özellikle tabi ki Çağatay farkı da vardı. Hindistan pis vs. demeyin. Biz hiç anlamadık. O kadar güzel gezdik ki. Hem otellerimiz çok güzeldi hem rehberimiz harikaydı. Hiç yemek sorunu yaşamadık. Ortamımız da çok güzeldi. Hala görüşüyoruz birlikte gezi yaptığımız dostlarla. Varanasi beni ayrı etkiledi. Tac Mahal zaten tartışılmaz. Hele o fillere binmek çok güzel bir deneyimdi. Biz çok mutlu döndük. Herkese tavsiye ederim. Görülmesi gereken yerlerden...

Suzan Çekirge / İstanbul / 15.12.2018

Severek takip ediyorum ve artık ben de gezilerinize katılmak istiyorum :)

Özlem Subaşı / istanbul / 8.12.2018

Gezilerinizden haberdar olmak, sizinle gezmek seçimim.

Yeşim İkizünal / Ankara / 5.12.2018

Gezilerinizi takip ediyorum.... Bayılıyorum... Fırsat bulduğum da zamanda uygun olursa katılmak istiyorum.

Melike Şahin / İstanbul / 2.12.2018

Her dakikasını dolu dolu yaşadığımız 48 saatlik hafta sonu tatilimiz çok güzeldi. Anıtkabir’de Ata’mızın huzurunda duygulandık, Ulucanlar Cezaevinde hüzünlendik, Beypazarında alışverişe doyduk, Bağ Evi Restorant’da inanılmaz derecede eğlendik keyif aldık, Abant ve Gölcük’te doğanın muhteşemliğini yaşadık, bu unutulmaz anlar için Çağatay Bey ve Serpil Hanım’a, Rehberimiz Derya hanıma, Berrin hanıma ve şöförlerimize çok teşekkür ederim. Çağatay Ailesi’ni tanıdığımız ve biz de onlardan biri olduğumuz için çok şanslıyız. En kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakalın.

Mujde Altuncevahir / İstanbul / 12.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil sizler yine yeniden yollarda hatta 10 Kasım da Anıtkabir’de ATAMIZ’ın huzurunda olmak HARİKAYDI. Dönüşte ise Abant’a ve Gölcük’e uğradığımızda eski gezilerimiz aklıma geldi.. Abant’taki kostümlü partimiz, bir başka Abant - Gölcük gezisinde düzenlenen fotoğraf yarışması ve o yarışmada aldığım 1.lik ödülü ve daha nice anılar ve bu ailede kazandığım nice dostlar... Başta size ve geziye katılan herkese sonsuz teşekkürler..

Betül Enüstün / İstanbul / 12.11.2018

Çağatay Yolda ile keyif bitmez. "Sonra neresi?"dir soru. Tatlı bir alışkanlığı vardır, karşı koymak istemezsiniz. Eskinin doygunluğu, yeninin heyecanıdır içinizdeki.

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 8.11.2018

Çağatay bey sizi seven ve tercih edenlerin sayısının bu kadar yüksek olması herkese nasip olmaz, sizleri yakından takip ediyorum ama henüz turlarınıza katılma şansım olmadı ama en yakın zamanda sizlerle tanışmayı umuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. 👏👏💜

Hülya Uyarbaş / İstanbul / 6.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil, güzel kalbinizle çalışırken dahi, yaşama anlam katma çabanızı yürekten alkışlıyorum. Desteğe her zamankinden daha ihtiyaç duyduğumuz bu yıl büyük gönüllülükle yanımızda olup “Çok engelli çocuklar” projemize verdiğiniz destek için Yakamoz Ailesi ve çocuklarımız adına çok teşekkür ederiz. Ve tabi ki güzel insanların oluşturduğu büyük “Çağatay yolda” Ailesine sonsuz tşkler. Sevgiyle kalın💕

Hilal Bilsel / İstanbul / 4.11.2018

Kaliteli nezih aynı zamanda neşeli bir grupta seyahat etmek istiyorum..

Gül Atalmış / İstanbul / 20.10.2018

Sizlerle tekrar gezmek istiyorum. Sevgiler.

Canan Urfalı / Eskişehir / 19.10.2018

Bir dostum yaptığınız geziye katılmış çok memnun kalmış biz de katılalım istiyoruz.

Gönül İnal / İstanbul / 9.10.2018

Arkadaşlar sizin turu anlata anlata bitiremiyorlar inşallah bizede kısmet olur inşallah

Ayşe / istanbul / 8.10.2018

Gezileriniz harika görünüyor. Seyirci olmak yerine katılmak daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum.

Kübra Akagündüz / İstanbul / 4.10.2018

Dünyanın en güzel köşelerini sizlerle görmek dileğiyle

Belgin / Eskişehir / 1.10.2018

Bir gün mutlaka. Sevgiler...

Ayla Çakacıoğlu / Antalya / 1.10.2018

Küba Geziniz olur ise katılmak istiyorum Ve mutlaka bir gezide beraber olmak dileği ile sevgiler selamlar

Jale Özgiray / Adana / 30.9.2018

Aranıza katılmak, sizinle gezmek istiyorum... Sevgiler...

Muhteşem Akın / İstanbul / 30.9.2018

Dürüstçe, samimiyetle yaptığınız bilgilendirme ile nezaketinizi ve yaptığınız işe olan saygınızı bir kez daha gösterdiniz. Siz bu sektörde bir markasınız Yolunuz açık olsun Çağatay Şahin. Türkiye sizi seviyor...

Aysun Cem / İstanbul / 18.9.2018

Çağatay.. İsmimi yazdırdığım ve gidemediğimiz turlardan sonra defteri kapadım. İçim almadı. Sonra yakın zaman da yine sizinle gitmeyi planladığımız Gökçeada panayır turuna gittik ablamla. Tur şöyle geçti😊.. "Çağatay olsaydı burda şöyle yapardı, o olsaydı bizi şuraya da götürürdü.. Şurda kesin resim çekerdi.. Panayırı sabaha kadar yaşatırdı.. Yani Çağatay, Çağatay... 😊😊 Sizle gezmeyince durumumuz budur gençler..

Mine Dural / İstanbul / 16.9.2018

Sevgili Çağatay Kardeşim Biraz önce Facebook’a koymuş olduğun yazını okudum. Yapılan yorumları okumadan vakit kaybetmeden sana yazmaya karar verdim. Seni Turizm ile uğraştığım için, Televizyonda yaptığın “Çağatay Yolda” Tatil ağırlıklı programlarda tanıdım. Senin benzerin programları yapan kişilerden sen daha iyi daha uzaklara giderek reytingi fazla işlere imza atarken, ne işin vardı turizm de diyemiyorum. Sen televizyonlarda program yapımcısı olarak kalsaydın şimdi nelerin olmazdı nelerin. Bu işi devam ettirenler para ile oynuyor. Tv kanalları, özel uçakları neler, neler. Tabi bu işlerde “Tanrının eli de önemli” El pençe durup program başı milyar euro’lar almayı içine sindiremedin. Bu güzellikleri televizyon kanallarındaki sanal paylaşımları bir kenara ittin. İnsanlar ile daha da içiçe olayım düşüncesi ile kazancı çok daha az olan rizikoso %100 olan bir işi seçtin. Çok iyi ettin kalite olarak nerde ise dibe vuran turizm sektöründe elit, kaliteli, sanat yaparak çok çok güzel turlara imza attın. Kendi çaban kaliteden öden vermeyen kılı kırk yaran yapın, yıllar sonra işinde frene basmana sebep oldu. Belki erken bastın ama büyük bir kazayı önledin. Şimdi euro’nun 7.5, Dolar’ın 6.5 olduğu seviyeler sektörde deprem etkisi yapmış inanılmayacak miktarlarda mağduriyete zararlara yol açmış durumda. Acısı yakında çıkar. Senin 4 Ay gibi bir süre ara vermenin sebebi, iş bilmemezlikten değil, insanlara olan saygından kaynaklandı kanısındayım. Misal 30 kişi üzerinden maliyet yaptığın Küba gezisi 15 kişi ile götürmenin cezasını sen çektin. Fark verdin. Zarar ettin iptal etmedin. İnsanları kazanayım düşüncen seni finans yönünden zora sokmaya başladı. Ekonomik turlar yapayım dedin. Piyasadan duyduğum kadarı ile iki düzenbazın lafına inanıp para kaptırdın. Bu ikilem arasında salıncakta sallanır gibi sallandın. Ama yıkılmadın. Öyle bir fırtına geldi ki senin mola verdiğin sürede 4.5 olan euro şimdi 7.5 arada 3 fark var, dağ dayanmaz. Çoğu köklü firmalar İnşaat, Değerli taş, Ayakkabı vb. ticarethaneler konkardato ilan etti. Kirayı bile veremeyecek durumda çok ticarethane sahibi var. Sen aldığın tur paralarını alıp yurtdışına kaçmadın. Geçmiş yıllarda çok örneğini yaşadık. Paraları yemediğinden, bir başka yere yatırmadığından eminim. Arabanı sattın biliyorum. Alacaklı olan kişilere vermiyorum demedin. Sıkışıklık var bekleyin çaba sarfediyorum dedin. Bugünkü yazın bunları doğruluyor. İnsanlar da sana olan güveninden sevgisinden dolayı beklemeye karar verdi. Ticarette kar da olur zarar da olur. Rüzgarın ters esmesi her şeyi alıp götürür. görüyoruz hileli iflaslar vs vs. Allah kimsenin işini zora sokmasın. Dürüst davranan, kimsenin hakkını yemeyen, insana saygılı kişiler düşse de kalksa da, gün gelir karanlık, loş günler yerini güneşli günlere bırakır. Ah be güzel kardeşim özel jetler ile uçmak varken, yar üzerine yar sevmek varken ne işin vardı tekrar söylüyorum. İnsanlara güzelini en güzelini verme çabaların ömrünün değil 4 ayını, 4 yılını yedi diyebilirim. İnşallah daha güzel turlara imza atmanı bekliyorum. Sektörün senin gibi mükemmeliyetçi Turizmcilere ihtiyacı var. Kırılan insanlar ile tekrar eskisinden daha güzel dostluklar kuracağını ümit ediyorum. Borcun varsa son kuruşuna kadar fazlası ile ödeyeceğini umut ediyorum. Sana inanan sana sevgisi olan sabır ile bekleyen konuklarına da çok teşekkürler ediyorum. Arabanın tekerlediği patladı, Yeni stepne takıldı Yola devam… Yılmak yok. Yıkılmak yok. Yolun açık olsun. Hayatımda hiçbir tur ile müşteri olarak gitmedim. İlk turuna beni de yazmanı rica ediyorum. Temennim “ÇAĞATAY SONSUZA KADAR YOLDA” Ailenize en içten Sevgi ve Saygılarımı sunuyorum.

Servet Gültekin / Turizmci / İstanbul / 15.9.2018

Gezgin olmak İstiyorum

Rana Güntay / İstanbul / 1.9.2018

Gezmeye:)

Bilal Vural / istanbul / 1.9.2018

Seyahat etmeyi çook seviyorum ve sizi uzun zamandır takip ediyorum, o güzel gezilerinizden birinde mutlaka yollarımız kesişecek...

Esra Özaçık / istanbul / 10.6.2018

Tecrübenizden faydalanarak klasiğin dışında seyahat etmek...

Filgün Meral / İstanbul / 26.5.2018

Birlikte Yaptığımız Van gezisinden çok mutlu döndüm Sanıyorum Kars gezisine katılacağım, en kısa zamanda oda arkadaşı bulduğum anda bildireceğim... Görüşmek umuduyla Sevgiler,

Olcay Oltuç / İstanbul / 26.5.2018

Sevgili Çağatay Şahin, Müşteri Memnuniyetini 1.planda tutarak ülkemizin güzelliklerini bizlere tanıtırken şahsen ben hem eğlendim, hem güldüm, hem öğrendim hem de yeni gezi arkadaşları edindim. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgi ile kal.

Arzu Arslaner Kuşçu / İstanbul / 9.4.2018

Hindistan ve Nepal’de gördüğümüz güzellikleri, yaşadığımız mutluluğu ve huzuru, depoladığımız pozitif enerjiyi anlatmaya kelimeler yetmez. Biz anlatmayalım gelin görün siz de yaşayın. Biz sosyal medyadan bulduk @cagatayyolda’yı ve Aile ile ilk seyahatimizken bir de baktık bu Ailenin birer parçası olmuşuz @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom süpersiniz 👍, gezi boyu tam bir aile ortamı sevgi, saygı, hoşgörü, samimiyet, eğlence, birlik, beraberlik ne arasanız vardı burda. Bu 13 günde her yeri bize olağanüstü güzellikte anlatıp dolu dolu yaşatan rehberimiz @deryakapkinhotmailcom emeklerine sonsuz teşekkürler ediyor, önünde saygıyla eğiliyorum. 🙏 13 günlük Hindistan & Nepal seyahatinde bizi adeta harikalar diyarında gezdirdiniz ne kadar teşekkür etsek azdır diyorum. İyi ki sizi tanımışız iyi burdaymışız @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom 🙏 Nepal’den sevgiler ...❤️

Leyla Kılıç / İstanbul / 11.3.2018

Sizinle keşfetmek çok güzel olacak.. Uygun olduğumuzda katılmayı arzu ederiz

Mukaddes Salgın / İzmir / 17.2.2018

Gidemesem de gezilerinizi takip etmek güzel, daha önce televizyonda izliyordum şu an göremiyorum burada görünce sevindim takip etmek istedim. Belki bir gün bir gezide buluşmak umuduyla.

Nursel Gülerman / İzmir / 17.2.2018

Geçmiş yıllarda sıkı bir takipçinizdim. Sonra izinizi kaybettim. Bir arkadaşım sayesinde sizi tekrar bulduğum için çok mutluyum. Aileye katılıp, birlikte yol almak beni onurlandırır. Sevgilerimle.

Birsen Ünal / Kocaeli / 17.2.2018

Çağatay Yolda’nın grubunda olmak büyük mutluluk

Melih Ercan / İstanbul / 17.2.2018

Bilgili, deneyimli tur seyahati.... Sorunsuz..

Neşe Turgut / istanbul / 13.2.2018

6-9 Şubat Kars gezisi ile ilk kez sizinle tanıştım. Çok keyifli bir gezi oldu. Programdan dostluğa kadar beni ve arkadaşım Nuran Eroğlu’nu çok mutlu ettiniz. Her türlü ayrıntı düşünülmüş misafirlerin rahat etmesi için mükemmel bir titizlikle çalışılmış. Çağatay Şahin ve Serpil Hanıma sonsuz Teşekkürler. Bu arada rehberimiz Ahmet Kurt’a da engin tecrübesi için teşekkür ediyorum.

Müberra Tekkaya / İstanbul / 12.2.2018

Hafızalardan silinmeyecek bir Kars gezisi idrak ettik. Çok harikaydı. Çağatay Şahin’e ve ekibine minnettarız. Av.Nurhan Üngören

Nurhan Üngören / İstanbul / 11.2.2018

Biz geldikk👍 Gerçekten çok mutlu döndük💗 Dolu dolu geçen 4 gün:) Tarih kokan bir şehir & saygılı ve geçmişiyle gurur duyan Kars halkı & nefis yemekler ve sürprizler😉 Emekleriniz için çok teşekkürler Serpil & Çağatay 👍yolunuz açık olsun💗 Yeni gezilerde buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın😍😍😍

Güher Genç / İstanbul / 10.2.2018

Dünya’ya ışık saçan Küba’yı görmeyi, hele ki sizinle görmeyi çok isterim. Bu maceraya hazır ve nazır bekliyorum. :-)

Tugay Altay / Ankara / 4.2.2018

Şahane bir serüven Küba ve Çağatay ruhu hep yanımızdaydı... Bu farkı herkesin tatmasını isterim... İyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım... Teşekkürler

Gülden Atamer / İstanbul / 3.2.2018
Tüm Mesajlar