eee-2.png
7-14.jpg
 
Güzel Atlar Diyarı Kapadokya, etkileyici güzellikteki Peri Bacaları ve birbirinden çekici köşeleriyle bu kez Ailemizi ağırlıyor. Gezimiz boyunca Nevşehir, Avanos, Ürgüp, Uçhisar, Göreme, Açık Hava Müzesi, Çavuşin, Paşabağ, Güvercinlik Vadisi, Peri Bacaları ve Yeraltı Şehirlerini görüp, Balona binip, Seramik ve Çömlekçileri gezip, Testi Kebabından çömlekte kuru fasulyeye, Mantısından, Yoğurt aşı çorbasına kadar birbirinden lezzetli yöresel tatları tadıp, renkli mi renkli bir Türk Gecesi yaşayacağız..
 
05 Nisan Perşembe gecesi / İSTANBUL'DAN HAREKET
21:00 - İncirli Ömür Plaza Önü,
21:30 - Mecidiyeköy Eski Likör Fabrikası Önü,
22:00 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı
22:30 - Kartal Yemek Center.
 
Dileyen konuklarımız gidiş ve dönüşlerini kendi imkanları dahilinde uçak ile yapabilirler.
Alacakları uçak geliş saatlerine göre en uygun noktada gezimize katılabilirler.
 
1.GÜN / 06 Nisan Cuma / PAŞABAĞLARI - ÇAVUŞİN - DEVELİ VADİ - ÜÇ GÜZELLER PERİBACALARI - ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ
Gezimize Ankara'dan katılacak konuklarımızın da başkentten alınmasıyla birlikte sabah saatlerinde yolda alacağımız kahvatı paketimizin ardından Kapadokya Bölgesine geliyor ve dünyanın en çok hayranlık uyandıran doğal güzelliklerinden Kapadokya'yı gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız Peri Bacalarının en çok görüldüğü bölge olan Paşabağ."Rahipler Vadisi" olarak da bilinen yer, şapkalı peri bacalarının küçüklü, büyüklü örneklerini görebileceğiniz ilginç noktalardan birisi.
 
13-5.jpg
 
Burada yapacağımız keyifli gezintinin ardından bu kez Devrent Vadisi'ne geçiyoruz. Çavuşin Peri Bacaları, Üçgüzeller, Uçhisar da göreceğimiz diğer ilgi çekici köşeler arasında. Kapadokya bölgesiyle özdeşleşen Çanak çömlek atölyeleri de Ailemizin keyifle gezeceği köşelerden. Burada bu sanatın yapılışı ile ilgili bilgiler alıp, işçiliğin yapımına yerinde tanıklık ediyor ve alışveriş imkanı buluyoruz. Ardından konaklayacağımız otelimiz DoubleTree by Hilton Avanos - Cappadocia vb. ye geçiyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
2. GÜN / 07 Nisan Cumartesi / KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ - NARLIGÖL - AVANOS - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ
Bu sabah arzu eden konuklarımızla birlikte, benzersiz bir deneyim olan Balon Turumuza çıkıyoruz. Erken saatte gerçekleşecek olan Balon turumuzda, hem bu keyfi hep birlikte yaşıyor hem de Kapadokya'nın etkileyici taş yapılarını kuşlar gibi gökyüzünde uçarak izleme imkanı buluyoruz. (280 tl.)
 
kapadokya-2.jpg
 
Turumuz kendi alanında ki en deneyimli markalardan biri olan Voyager Baloons ile gerçekleşecektir. 
 
Balon turumuzun ardından tekrar otelimize dönüyor ve kahvaltımızı yapıyoruz.. Sonrasında "Güzel Atlar Diyarı" Kapadokya'yı gezmeye devam ediyoruz. Kaymaklı yeraltı şehri, Narlıgöl ve Avanos gezip göreceğimiz yerler arasında.
 
derinkuyu-underground-city.jpg
 
Bugün ayrıca bölgeden çıkan Onyx taş Atölyesinde, taşlara dair detaylı bilgiler alıp işlemeciliği hakkında fikir edineceğiz. Bir sonraki durağımız ise Göreme Açık Hava Müzesi. Müze, M.S. 4.yüzyıldan 13. yüzyıla kadar yoğun bir şekilde manastır hayatının yaşandığı, görmeye fazlasıyla değer bir kaya yerleşim yerlerinden bir tanesi. Müze içerisindeki ibadet yerleri, kiliseler, yemekhane, şaraphane ve İncil'in tüm detaylarıyla taşlara resmedildiği Tokalı Kilise müze de göreceğimiz yerler arasında. Bu gece isteyen konuklarımızla birlikte saat 20:00'de başlayacak olan, Kapadokya'yı ziyaret edenlerin fazlasıyla ilgisini çeken danslı, showlu, oryantalli Türk gecesine gidiyoruz. (70 tl.) Kayanın oyularak oluşturulduğu otantik mekanda, ülkemizin birçok yöresine ait halk danslarını izleyeceğiz. (Türk gecelerinde verilen akşam yemekleri genelde konukları tatmin etmediği için bizler Ailemizle akşam yemeğimizi yine otelimiz Hilton'da alıp, saat 19:40'da otelden hareketle Türk gecesine gideceğiz.) Konaklamamız Otelimizde.
 
89.jpg
 
3.GÜN / 08 Nisan Pazar / ASMALI KONAK - GÜVERCİNLİK VADİSİ - HACI BEKTAŞ-İ VELİ TÜRBESİ VE MÜZESİ
Sabah erken saatte, Kapadokya'nın farklı dokusu ve huzur veren sessizliğinde, ATV Turu yapmak imkanımız da olacak. Tur sabah 05:30 gibi çok erken saatte gerçekleştiği için, aynı zamanda gökyüzünü saran onlarca balonu da yeniden izleme ve fotoğraflama imkanı bulacağız.. Kapadokya'da ATV motorlarıyla gezmenin 1 saatlik kirası 90 tl. ATV'lere tek kişi veya iki kişi binilmesi fiyatı değiştirmiyor. Bu eğlenceli tur sonrası alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizle vedalaşıyoruz. Bugünkü ilk durağımız geçmişte TV dizilerine de konu olan "Asmalı Konak". Konak gezimizin ardından şarabı ile ünlü bölgemizde TURASAN'a uğrayıp yöre şarapları alışveriş imkânı buluyoruz. Ve Kapadokya ile vedalaşıp, eve dönüş yolunda Hacı Bektaş-i Veli Türbesi ve Müzesi bizleri bekliyor. Büyük Türk düşünürü ve ozanı, gönül adamı Hacı Bektaş Veli, XIII. yüzyılda yaşamış ulu bir Türk-İslam mutasavvıfıdır. Bugün Nevşehir'e bağlı Hacıbektaş ilçesinde (Sulucakarahöyük), Türbesi ve külliyesi müze haline getirilmiştir. 
 
rrr-3.jpg
 
 Burada rehberimizin anlatımları eşliğinde yapacağımız gezimiz sonrasında Ankara, Bolu üzerinden yol alarak gece geç saatte İstanbul'a varmayı planlıyoruz.
 
GEZİ ÜCRETİ: 660 TL.
SINGLE FARKI: 150 TL.
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
- İstanbul Çıkışlı ve Dönüşlü Lüks Turizm Otobüsü ile ulaşım
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Belirtilen otelde 2 gece Konaklama.
- Tüm Sabah kahvaltıları
- Otelimizde 2 Akşam Yemeği.
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
- Otobüs içi ikramlar
 
 GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Öğle yemekleri.
- Müze ve Ören yeri Girişleri
- Otellerde ve gezi boyunca yapılabilecek tüm ekstra harcamalar
 
EKSTRA TURLAR
- Balon turu: 280 tl. (Tur sırasında nakit olarak ödenecektir.)
- Türk Gecesi (Yemeksiz): 70 tl.
- ATV Turu: 90 tl.
 
ddd-4.jpg
 
ÖNEMLİ NOTLAR:
- Dileyen konuklarımız gidiş ve dönüşlerini kendi imkanları dahilinde uçak ile yapabilirler. Alacakları uçak geliş saatlerine göre en uygun noktada gezimize katılabilirler.
 - Rehberimiz gezi rotasında göreceğimiz yerlerin, görülme ve gezilme sırasında değişiklik yapabilir.
 - Voyager Balloons'u incelemek için: http://voyagerballoons.com
 
 
 ÖĞLE YEMEKLERİMİZ
Öğle yemeklerimiz için bölgenin en çok beğenilen mekanları seçilmiştir. Ailemiz için uygun Grup fiyatları alınmış ve tarafımıza iletildiği şekliyle direk sizlere sunulmuştur. Alacağımız yemeklerin yöresel tatlardan oluşmasına ve mümkün olduğunca her gün farklı lezzetleri tadabileceğimiz şekilde organizasyonu yapılmıştır. Gidilen mekanlarda isteyenler münferit seçimlerle yemeklerini yiyip, tesise ödemelerini yapabilecekleri gibi, isteyenlerse sizler için hazırladığımız indirimli grup menülerinden faydalanabilirler..Buna göre 3 öğle yemeğini alacağımız restaurantlar, bize özel menüleri ve ücretleri şu şekildedir.
 
3-11.png
 
1.Gün / 06 Nisan Cuma 
Seçenekler değerlendiriliyor.
 
2.Gün / 07 Nisan Cmt - HANEDAN RESTAURANT / AVANOS
Ana Yemek: Alabalık veya Hünkar Beğendi, Sebze çorbası, Paçanga Böreği, Dondurmalı Meyve Salatası. Su ve 1 içecek. 26 tl.
 
3.Gün / 08 Nisan Pazar / KAPADOKYA KÜLTÜR MÜZE / ORTAHİSAR
Hem Kültür Müzesini ücretsiz geziyoruz (Normalde giriş ücreti 5 tl.) hem de Kapadokya'da ki en güzel "Testi Kebabı"nı yerinde yiyoruz. Grup fiyatımız: 50 tl. Menü: Testi Kebabı ve pilav, yöresel tandır çorbası, patatesli börek, masaya 3 çeşit meze, kişi başı salata, sütlaç, su ve çay.
 
kapadokya-balon-gezisi-1.jpg
 
GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

TEK KELİMEYLE MUHTEŞEM RÜYA GİBİ BİR HAFTA SONU VE TABİ Kİ AYNI MUHTEŞEMLİKTE FOTOĞRAFLAR. HEPSİNE BAYILDIM. HEM SÜPER ORGANİZE EDİLMİŞ BU GÜZEL GEZİ İÇİN HEM DE RÜYA GİBİ FOTOĞRAFLAR İÇİN ÇAĞATAY BEY SİZE VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE, CANIM AİLEME SONSUZ TEŞEKKÜRLER, EMEĞİNİZE, YÜREĞİNİZE SAĞLIK CANLARRRRRRR 😊 😊 😊

Seden Şahin / İstanbul / 13.10.2016

Süper bir Kapadokya gezisi idi. Emeğinize sağlık, uyumlu, dostça, sevgi ve hoş görüyle başladı ve bitti. Sevgimdesiniz her daim😘

Fatma Yılmaz / İstanbul / 12.10.2016

Çağatay Ailesiyle ilk gezimizdi.. Herşey çok çok çokkkkkkkk güzeldi.. Bundan sonrakileri sabırsızlıkla bekliyorum ..😊

Tuyca İnanoğlu / İstanbul / 12.10.2016

Çok güzel üç gün Kapadokya gezisi, süper bir organizasyon, gülen yüzler, dostluklar, arkadaşlıklar ve muhteşem seçilmiş mekanlar. Sizlerle beraber olduğum için çok mutluyum, Çağatay Şahin beye, rehberimiz Aytaç beye ve kaptanlarımıza gönül dolusu sevgiler süpersinizzzzz

Fatma Yılmaz / İstanbul / 10.10.2016

Benim asla binemem dediğim Balona Çağatay’ın iknaları sayesinde bindim sonrada inmek istemedim. Teşekkürler Çağatay’cım. Birçok korkularımızı yendiğimiz gibi birçok rahatsızlıktan da sayenizde kurtuldum size ne kadar teşekkür etsem azdır. Biliyorsunuz ben birinci katta oturuyorum ona rağmen balkondan aşağıya bakamazken sizinle tanıştıktan sonra uçağa bindim veee balona da bindim. :)

Penbe Uçar / Bursa / 24.8.2016

Ben çoktannnnn adımı yazdırdım kiiiiii 😃😃😃 Böyle bir geziyi kaçırır mıyım hiçççç 😊 Veeeeeeeee uzun yıllar önce yaptığım balon keyfinin tadı damağımda kalmıştı. Tabii ki yine tekrar etmeyi çok arzu ediyorummmm.😊😊😊

Seden Şahin / İstanbul / 23.8.2016

İştee buuu. Büyülü atmosfer. Sayenizde balona binmiş biri olarak yapmadan dönme tavsiyesinde bulunuyorum şimdi gidecek arkadaşlara:) Otel seçimi mükemmel. Program, menü her şey süper. Eee ne demek düşer gidecek olanlara şimdiden iyi ve çok keyifli bir gezi dilemek:)

Berrin Aladağ / İstanbul / 23.8.2016

Kapadokya... Süper, en ince detaylarına kadar hazırlanmış süper bir gezi. Ayrıca Çağatay Yolda Ailesi ile geziye gitmek ayrıcalık. Mutlaka gitmeli.

Hanife Sanal / İstanbul / 23.8.2016

Büyülü Kapadokya’dan keyifle döndük. Sayenizde Balona binerek bu korkumu yendim. Kuşlarla bir süreliğine rakip bile olduk:) Müthiş bir haftasonu geçirdim dediğim bir gezi daha mutlu son ile bitti. Çağatay&Serpil sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Dostlarla yapılan her şey hep mükemmel oldu,eminim böyle de olacak. İyi ki varsınız.

Berrin Aladağ / İstanbul / 18.3.2014

Çağatay’cım sayende hayata daha bir coşkulu,sevecen ve espirili yaklaşıyoruz. ’’Yaşlılıkta rahat edersin.’’ dedikleri bu olabilir mi? Hayatın güzel zamanlarını koşturma ile geçirdik ve sen bize yeni bir ufuk belirleyerek her zaman genç kalınabileceğini öğrettin. Sana söylenilebilecek bir kelime bulamıyorum, sen insanın başına gelebilecek en güzel şeysin; herşey için ,yıllardır bize yaşattığın herşey için teşekkürler...İyi ki seni , Serpil’i ve Çağatay Yolda Ailesi’nin tüm bireylerini tanımışım. Sonsuz teşekkürler, sevgiler...

Buminhan Aygün / İstanbul / 18.3.2014

O manzara kaçmaz muhakkak bininnnnn...

demre1995 / İstanbul / 13.2.2014

Göreme Milli Parkı ve Kapadokya 1985 yılında ’UNESCO Dünya Mirası’ listesine girmiştir. Doğal ve kültürel miras katagorilerinin ikisini birden alabilmiş ender yerlerden biridir. Şubat ve ekim aylarında gitmiş biri olarak her mevsim ayrı güzel olduğunu söyleyebilirim. Karlar altındaki peribacalaları veya sonbahardaki renklerin her tonu geziseverleri büyüler. Bu güzellikler ailemizin doyumsuz sohbetleri ve eğlenceleri ile daha da güzelleşecek.

academic / Nahide / İstanbul / 13.2.2014

180 lira çok çok özel bir fiyat, ürgüplü birisi olaraktan hiç çekinmeden, korkmadan balon turunu yapmanızı tavsiye ederim. MDC otel de çok güzel bir hotel. Hiç kuşkusuz Kapadokya geziniz süper geçecektir.

İsmail Erkal / Ürgüp / 13.2.2014

Muhteşem ötesi bir duygu.. Bana kalsa hiç inmem:) çok da güzel anlatmışsınız Çağatay bey.

Ümmühan / / 13.2.2014

Çağatay grubu bir nevi terapi merkezidir. Hayatınızda bir çok ilkleri sevdiklerinizle dostlarınızla beraber yaşarsınız.... Normalde 5 katlı bir apartmandan aşağıya bakamam, ama balondan inmek istemedim... Yıllarca yaşadığım yılan korkusunu 2005 Yılında Çağatay’la gittiğimiz bir Antalya gezisinde kocaman bir pitonu resmen öptük ve sevdik.. Bu yüzden güvenle balona binebilirsiniz....

Orhan Avcu / İstanbul / 13.2.2014

Balona İlk defa Çağatay Abi’yle binmiştim, hala anlatırım. Kesinlikle bu eşsiz deneyimi kaçırmayın derim.

Olçum Işıksal / İstanbul / 13.2.2014

Balona binmeye korkan arkadaşlarla kısa bir sohbet yapalım:) Bu zamana kadar Ailemizle 4 kez Kapadokya turu yaptık ve yükseklik korkusu olan "ben hayatta binmem, binemem diyen yaklaşık 25-30 arkadaşımızı balon başında ikna ettim:) ve açıkçası balonla yavaş yavaş yükselmeye başladığımızda , hem nasıl yükseldiğimizi bile anlamadılar hemde bırakın korkmayı, muhteşem manzaraya daldıkları için hiç ama hiçbirinden korkuyla ilgili en ufak birşey duymadık. Söyledikleri şey "bu kadar mıydı keşke daha gökyüzünde biraz daha gezseydik" oldu hep.. Ayrıca balon bir kez biraz yükseldikten sonra alçalıyor ve vadiler arasında yere çok yakın bir şekilde karadaki araçlar gibi geziyor.. Açıkçası bu fırsatı bir daha hayatınız boyunca bulamazsınız:) eğer bunu bu aile ve bizler yanınızdayken, bizlerden güç alıp denemezseniz hep içinizde ukte kalır söyliyeyim:).. Sizlere daha balona binmeden içinizde yarattığınız korkunun aslında ne kadar gereksiz olduğunu anlamanız için, balona binmekten çekinen arkadaşlarla yaptığımız bu deneyimle ilgili altta kısa bir bölüm sunuyorum:) Lütfen linki kopyalayıp tıklayınız. İyi seyirler.. Balonda görüşmek üzere:) https://vimeo.com/86551492

Çağatay / / 13.2.2014

Özellikle Balon uçuşu için sizlerle bu geziye katılmayı istiyorum. Çekincelerim olan bu konuda güvenli bir grupla olmak mantıklı olur düşüncesindeyim.

Hatice Özkan / Ankara / 13.2.2014

Geliyorummmmm.k apadokyayı çok özlemiştim. mevsim süper. balon da tabiii

moonlight / İstanbul / 13.2.2014

Serpil’cim beni de yaz balonlu gezimize :)

dimplerose / İstanbul / 13.2.2014

Gezi çok güzel gözüküyor , biz de 3 arkadaş gelmeyi planlıyoruz. Eminim çok keyifli geçecek.

Aras Pekcan / İstanbul / 13.2.2014

:)) Çok heyecanlandık, umuyorum çok eğleniriz.

sony / İstanbul / 13.2.2014

Kayseri`de yaşıyoruz, daha önce bölgeyi gezdik , sizlerle de gezmek isterdik... En azından balona katılmak isterdik ama şu an 2 aylık olan , gezi zamanı 3 aylık olacak ufacık bir sorunumuz var :)

Dr. Ümit Altuğ / Kayseri / 13.2.2014

Detaylar çok güzel gözüküyor. Özellikle forum sayfanızdaki başlıkta bulunan paylaşımlar , eski gezilerdeki görseller ve balona binmek isteyenlere fikir veren daha önceki hazırlanmış video da bence çok faydalı , kafasında soru işareti olan bile binmeye karar veriyor. Bu aile de herşeyin gerçek olduğu her an her organizasyonda yapılan paylaşımlarla bir kez daha doğru yerde olduğumuzu hissettiriyor. Teşekkürler

Nilay Güner / Bursa / 13.2.2014

Kapadokya’ya gidile ve ne atraksiyon varsa yapilaa:)

İlknur Tuluy / Balıkesir / 13.2.2014

Kapadokya’nın mevsimi olmaz.. yaz, kış, bahar, sıcak, soğuk... 5 yıl önce Ocak soğuğunda gitmiştik :)

aattaa / Ankara / 13.2.2014

Bize de bir tek gitmek kalıyor. Şaka yapsam kızar mısınız bilmiyorum. Ama yine de ufak bir şaka yapıyorum samimiyetimize güvenerek. Balonlarda paraşüt var mı?:)

zorlu / İstanbul / 13.2.2014

Ben de geliyorum.. Balonu merakla bekliyorum. ..

Betül Enüstün / İstanbul / 13.2.2014

Balonla gezmek en büyük hayalim ama işlerim sebebiyle gelemiyorum:( Programdan artık izleriz bol bol.

semih / İstanbul / 13.2.2014

Yine muhteşem bir gezi. Gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler diliyorum.

aydınheybeli / İstanbul / 13.2.2014

wuhuuuu grup toplanıyor, Güzel insanlar, güzel br gezi programı, Balon anılarınız dinlemek isterim dönüşteeee... Harikasınız

hülyasz / Kocaeli / 13.2.2014

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar