4976842-000-2.jpg

PERU & BOLİVYA & ŞİLİ 19 NİSAN - 02 MAYIS 2018 / 12 GECE - 14 GÜN VİZESİZ

LİMA, CUZCO, SACRED VALLEY (KUTSAL VADİ), MACHU PICCHU, PUNO, LA PAZ, AY VADİSİ,TİTİCACA GÖLÜ, UROS ADASI,TAQUILE ADASI, GÜNEŞ ADASI, COPACABANA SANTİAGO DE CHILI, VALPARAISO, VINA DEL MAR 

Güney Amerika'da Zengin Medeniyetlerin Mirasına Uzanan bir Masal Yolculuğu. Krallar Şehri Lima'dan, Kayıp Şehir Machu Picchu'ya. Titicaca Gölü'nde Saz Adalarında yüzyıllardır yaşayan Yerlilerden, Kızılderili Topluluklarına, Ant Dağları'nın bereketli topraklarına. Kozmik İnka vizyonu ile dünyanın göbeği Cuzco'dan, Dünyanın en renkli sokaklarının görüleceği Bolivya'ya. El değmemiş tabiat güzellikleri. Kutsal Gelenekler…

3-2-2.jpg

1.GÜN / 19 Nisan Perşembe - İSTANBUL & LİMA (PERU): Sabaha karşı 04:00 İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar'da buluşuyoruz. Bilet ve Gümrük işlemlerimiz sonrasında KLM Havayolları KL1610 sefer sayılı 06:00 uçağı ile Peru'nun başkenti Lima için öncelikle Amsterdam'a uçuyoruz. Amsterdam'a varışımızı takiben yerel saat ile 12:35'de KL743 sefer sayılı uçuş ile Lima'ya hareket ediyoruz. Peru yerel saati ile 18:10'da varışımız ile bagaj ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp, bizleri bekleyen aracımız ile Lima'daki otelimize yerleşip dinleniyoruz. Akşam Yemek ve Konaklama otelimiz Double Tree El Pardo by Hilton Lima 4* vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

2.GÜN / 20 Nisan Cuma - LİMA (PERU):peru-lima-copy.jpg

Peru'nun başkenti, Krallar Şehri olarak ta bilinen "Lima" Unesco Dünya Mirası Listesinde yer alıyor. Bugün sabah kahvaltımızın ardından Lima şehir Turu yapıyoruz. Tarihi Şehir Meydanı, Koloniyal Yapılar, Paseo De La Republica, San Martin Meydanı, Main Meydanı, Başbakanlık Sarayı, Baş Piskopos Sarayı, Katedral, Meclis Sarayı, Katakomb, Herrera Müzesi ziyareti sonrasında serbest zaman ve otelimize dönüş. ( Not: Herrera Arkeoloji Müzesi normalde 90 USD fiyatla ekstra tur olarak sunulurken bizim tur ücretimize dahildir.) Akşam Yemeği ve Konaklama otelimiz Double Tree El Pardo by Hilton Lima 4* vb.

3. GÜN / 21 Nisan Cumartesi - LİMA & CUZCO & SACRED VALLEY (KUTSAL VADİ): Sabah kahvaltı sonrasında havalimanına transfer. Yerel Havayolları ile Lima'dan Cuzco'ya yaklaşık 1 saatlik kısa bir iç hat uçuş yapıyoruz. Uçuşumuzdan sonra Sacred Valley'e (Kutsal Vadi) hareket ediyoruz. Yol üzerinde öncelikle meşhur Pisac Pazarı'nı geziyoruz. Pisac yerli halkın el işlerini, meyve ve sebze sattıkları rengarenk bir Pazar.

colorful-background-1.jpg

Burada bol bol alışveriş yapabileceğiz aynı zamanda % 100 Lama yününden yapılmış atkı, panço gibi ürünlerin yanı sıra otantik eşyalar da alınabilir. Fotoğraf çekmek isteyenler için de inanılmaz renkli kareler yakalanabileceğini de hatırlatalım. Pazar gezimizden sonra Ollantaytambo Kalesi ve Arkeolojik alanını göreceğiz. Öğle Yemeğimizi de bölgede Yerel bir restaurantta alacağız. Bu güzel günün sonunda Kutsal Vadi'de bulunan otelimize geçip dinleniyoruz. (Not: Ollantaytambo Kutsal Vadi Bölgesi normalde 100 USD fiyatla ekstra tur olarak sunulurken bizim tur ücretimize dahildir.) Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimiz Casa Andina Private Collection Valle Sagrado 5* vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

4.GÜN / 22 Nisan Pazar - SACRED VALLEY (KUTSAL VADİ) & MACHU PICCHU: Sabah kahvaltı sonrası Ollanta Tren İstasyonuna geliyor ve Vistadome Treni ile Machu Picchu'ya hareket ediyoruz. Yaşlı ve Genç Tepe anlamına gelen Machu Picchu bir İnka Hisarı‘dır. 1911 yılında Hiram Bingham isimli bir arkeolog tarafından bulunmuştur. Cuzco'ya 120 km. uzaklıktadır. İnkaların bu kadar yüksek bir yere neden böyle bir şehir inşa ettiklerinin sırrı hala çözülememiştir.

peru-hero.jpg

Yolculuğumuz sırasında önce Tren ile 2400 metre yüksekliğe çıkacağız. Yol yokuş yukarı olduğu için tren yolculuğu yaklaşık 3 saat sürecektir. And Dağları'nda Aguas Calientes durağında tren yolculuğumuz son bulacak. Sonrasında özel rehber ve özel araç ile devam edilip Kayıp Şehir Harabeleri bölümünü gezeceğiz. Bölgede Öğle Yemeği aldıktan sonra Machu Picchu'daki otelimize geçip dinleniyoruz. Akşam Yemek ve Konaklama Aranwa Sacred Valley Hotel & Welness 5* vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

5.GÜN / 23 Nisan Pazartesi - MACHU PICCHU & CUZCO: Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Öğle saatlerinde ise yine Vistadome Treni ile aynı şekilde yolculuk yaparak Cuzco'ya geri döneceğiz. Öğle Yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz. Cuzco'ya varışımız ile birlikte otelimize geçiyoruz. Akşam Yemek ve Konaklamamız Novotel Cusco 4* vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

w2-3.jpg

6.GÜN / 24 Nisan Salı - CUZCO: Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Öğle Saatlerinde Cuzco şehir turu yapacağız. Eski Katedral Meydanı, Coricancha Tapınağı, İnkalar döneminden kalan nefis bir mimariye sahip Sacsayhuaman Kalesi, Quenqo (Kenko) Anfitiyatrosu, Puca Pucara Labirenti, çeşmeleri ile ünlü İnkalar tarafından yapılmış Tambomachay Kaplıcaları, Cristo Blanco'dan panoramik şehir manzarası göreceğimiz yerler arasında.

imagen-017.jpg

Öğle Yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz. Turumuzu tamamlayıp Cuzco'daki otelimize dönüyoruz. Akşam Yemek ve Konaklamamız Novotel Cusco 4* vb.

7.GÜN / 25 Nisan Çarşamba - CUSCO & PUNO: Sabah kahvaltı sonrasında Puno'ya hareket ediyoruz. Yol güzergahında 17.yy'den kalma freskler ve 16'lı Şapel adını taşıyan kilisenin bulunduğu Andahuaylillas, 100 m.boyunda, 26 mt.eninde, 14 mt.yüksekliği olan Viracocha Tanrısı Mabedi‘nin bulunduğu Raqchi Harabeleri ve şirin şehir Pucara'yı göreceğiz. Öğle Yemeğimizi yine yolumuz üzerinde yerel bir restaurantta alıyoruz. Puno'ya varışımız ile birlikte otelimize geçip dinleniyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Puno'da Casa Andina Private Collection Puno 4* vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

8.GÜN / 26 Nisan Perşembe - PUNO & LAKE TİTİCACA (TİTİCACA GÖLÜ): Bu sabah kahvaltı sonrası Titicaca Gölü'nde Tekne Turu'na çıkıyoruz. 8300 km2 büyüklüğündeki Titicaca Gölü'nün 4700 km2'si Peru'ya, 3600 km2'si ise Bolivya'ya aittir. Üzerinde seyir yapılabilen dünyanın en yüksek gölüdür. Öncelikle Uros Adası‘nı ziyaret edeceğiz. Bu ada dünyada tek olan ve gerçek sazlıklardan yapılmış ve Coya - İnkalar'dan izole olmak için 500 yıl önce Uroslar tarafından kurulmuş. Burada küçük bir ev ziyaretimiz de olacak.

dss.jpg

Sonrasında tekne gezimiz devam ederken bu kez Taquile Adası‘na geçiyoruz. Titicaca Gölü üzerindeki bu adada halk İnka kökenli olup kendilerine özel Quechua Dili'ni konuşuyorlar. Rengarenk yerel kıyafetler giyiyor ve para kullanmadan değiş tokuş yöntemi uyguluyorlar. Burada yerli halkın eşsiz teknikler ile ürettikleri el yapımı eşyaları görebilme şansımız olacak. Öğle Yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz. Gezimizi  tamamlayıp Puno'ya dönüyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Puno'da Casa Andina Private Collection Puno 4* vb..

9.GÜN / 27 Nisan Cuma - LAKE TİTİCACA & PUNO & LA PAZ (BOLİVYA): Sabah 06:30'da otelimizden ayrılacağız. Öncelikle gümrük işlemleri için sınırdaki Kasani'ye hareket. Artık Bolivya sınırına doğru ilerliyoruz. Yol üzerinde aynı zamanda küçük birer köy olan Pomata ve Juli‘yi ve Katedralleri göreceğiz. Eğer katedral açık olmaz ise sadece dışarıdan görüp fotoğraflayacağız. Ardından Bolivya sınırına gelip Huatajata'ya devam ederken Titicaca Gölü'nü gören yerel bir restaurantta Öğle Yemeği yiyoruz. Yemekten sonra tekne turu ile gerçekleşecek Titicaca Gölü'nün Bolivya tarafındaki Sun Island (Güneş Adası) ziyaretimizde arkeolojik kompleksin yanı sıra eski tarz bir seramoniye de tanıklık etme şansımız olacak. Ardından Copacabana Kasabası'na geçilip Candelaria Katedrali'ni görüp, merkezde gezi yaptıktan sonra La Paz'a hareket ediyoruz.

0111.jpg

La Paz'a varıp otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama La Paz'da Hotel Europe 5* vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10.GÜN / 28 Nisan Cumartesi - LA PAZ: Sabah kahvaltı sonrası La Paz şehir turumuzu yapacağız. Plaza Murillo, Mercado De Las Brujas, San Francisco Kilisesi, Cadılar Pazarı Sokağı'nın yanı sıra tramvay ile panoramik bir La Paz gezisi yapıyoruz. La Paz rengarenk sokaklarıyla zamanın hiç geçmesini istemeyeceğiniz bir şehir.

2227079-bolivia-1.jpg

Ardından 1 saat mesafedeki etkileyici yeryüzü şekillerine sahip Ay Vadisi‘ne (Moon Valley-Valle De LaLuna) gidiyoruz.

111-13.jpg

Öğle Yemeğimizi de yerel bir restaurantta alacağız. Turumuz sonrasında La Paz'daki otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama La Paz'da Hotel Europe 5* vb…

11.GÜN / 29 Nisan Pazar - LA PAZ (BOLİVYA) & SANTİAGO DE CHILI (ŞİLİ): Sabah havalimanına transferi ve yerel havayolları ile Santiago‘ya iç hat uçuşumuz olacak. Santiago'ya varışımızla birlikte önce otelimize geçip dinleniyoruz. Öğleden sonra da Santiago Şehir Turumuzu yapacağız. Parlemeto Binası, Plaza De Armas, Teleferik ile şehrin yüksek noktası Bella Vista Semti, Yerel Eski Pazar görülecek yerler arasında. Öğle Yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam Yemek ve Konaklama Şili'deki Otelimiz Hotel PLaza San Francisco 5* vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12.GÜN / 30 Nisan Pazartesi - SANTİAGO & VALPARAISO & VINA DEL MAR & SANTIAGO: Sabah Kahvaltı sonrasında tüm gün Valparaiso ve Vina Del Mar gezimizi yapacağız. Şili'nin okyanusa kıyısı olan bu butik şehri sanatçılar, bohemler ve şairler için çok önemlidir. Aynı zamanda Nobel Ödüllü Şair Pablo Neruda'nın yaşadığı şehirdir.

colorful-buildings-on-the-008-1.jpg059.JPG

Öğle Yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz. Tur bitiminde Santiago'ya otelimize dönüyoruz. ( Not: Valparaiso ve Vina Del Mar normalde 145 Euro fiyatla ekstra tur olarak sunulurken bizim gezi ücretimize dahildir.) Akşam Yemek ve Konaklama Şili'deki Otelimiz Hotel PLaza San Francisco 5* vb.

13.GÜN / 01 Mayıs Salı - SANTIAGO DE CHILI (ŞİLİ) & AMSTERDAM: Sabah kahvaltı sonrası havalimanı transferimiz olacak. Bugün turumuzun dönüş günüdür. KLM Havayolları'nın KL702 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:50'de Amsterdam'a hareket.

14.GÜN / 02 Mayıs Çarşamba - AMSTERDAM & İSTANBUL: Sabah 10:05'de Amsterdam'a varış ve ardından KLM Havayolları'nın KL1613 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:40'da İstanbul'a hareket. İstanbul yerel saati ile 15:55'de varış ve turumuzun sonu…

Gezi Ücreti:

İki Kişilik Odada Kişibaşı: 5870 Dolar

Tek Kişilik Oda ( Sngl ) Farkı: 930 Dolar

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

KLM Havayolları ile İstanbul - Lima Gidiş / Santiago - İstanbul Dönüş Ekonomi sınıf Uçak Bileti

Yerel Havayolları ile Lima - Cuzco Tek Yön Ekonomi sınıf uçak bileti

Yerel Havayolları ile La Paz - Santiago de Chili Tek yön Ekonomi sınıf Uçak Bileti

Dış hat ve İç Hat uçuşlardaki Havalimanı Vergileri

Toplam 12 Gece Belirtilen Otellerde İki Kişilik Odalarda kişi başı Konaklamalar

12 Adet Kahvaltı

11 Adet Öğle Yemeği

12 Adet Akşam Yemeği

Machu Picchu için Gidiş Dönüş Vista Dome Lüks Tren Bileti

Lima Şehir Turu

Lima'da Herrera Müzesi (90 USD extra tur olarak satılmaktadır.)

Sacred Valley (Kutsal Vadi) Gezisi (100 USD extra tur olarak satılmaktadır.)

Machu Picchu Ören Yeri Gezisi

Cuzco Şehir Turu

Puno Şehir Gezisi ve yol güzergahındaki Andahuaylillas, Raqchi Harabeleri, Pucara Şehir Gezileri

Titicaca Gölü Tekne Gezisi

Uros Adası Tekne Gezisi

Taquile Adası Tekne Gezisi

Güneş Adası Tekne Gezisi

Pomata ve Juli Köyleri Panoramik Gezisi

La Paz Şehir Turu

La Paz Ay Vadisi Gezisi

Santiago de Chili ( Şili ) Şehir Turu

Valparaiso + Vina Del Mar Gezisi (145-200 USD arasında extra tur olarak satılmaktadır.)

Tüm Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri

Programda belirtilmiş tüm Şehirler arası transferler

Tüm Müze ve Ören Yeri Girişleri

Lokal Rehberlik Hizmeti

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

TÜRSAB Mesleki Zorunluluk Sigortası

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL.

Yemeklerde Alınacak İçecekler

Sınır Geçiş Ücretleri 40 USD

İsteğe Bağlı Seyahat Sağlık veya İptal Güvence Paketi

Yerel Bahşişler (Yerel Rehberler, Otobüs Şoförleri, Restaurantlardaki Garsonlar için vs. )

Tüm kişisel harcamalar

 

VİZE BİLGİSİ: Peru , Bolivya ve Şili'ye Türk Vatandaşları için Vize Gerekmemektedir. Pasaportlarınızın geçerlilik sürelerinin en az 6 ay olması gereklidir.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: Bu tur güzergahında Yüksek Rakımlı yer yer 4000 metrelere ulaşan Bölgeler mevcut olduğu için, özellikle Solunum, Yüksek Tansiyon, Kalp & Damar veya tedavisi devam eden rahatsızlığı olan misafirlerimizin Tura katılım yapmadan önce mutlaka doktorlarına danışmaları tavsiye edilir. Her ne kadar programımız, bu rakımlara alışmak üzere alçak rakımdan yüksek rakıma doğru organize edilmişse de, sağlık sorunu olan misafirler için zorlayıcı olabileceğini hatırlatmak isteriz. Yüksek rakım ve ara ara uzun mesafeler dışında, seyahatin konforunu etkileyecek başka bir sıkıntı bulunmamaktadır.

REZERVASYON KAYIT ŞARTLARI: Bu tur için rezervasyon yaptırmak için % 40 Kaparo yatırdığınız taktirde rezervasyonunuz kesinlik kazanacaktır. Kalan bakiyeler ise acentamızın size yapacağı bilgilendirmeler doğrultusunda ilerleyen dönemlerde tahsil edilecektir. Seyahat Acentası tarafından TÜRSAB Mesleki Zorunluluk Sigortası yapılmaktadır. Bu sigorta Acenta,  Havayolu İflası vs. durumları kapsar.

İsteğe Bağlı Seyahat Sağlık Sigortası veya İptal Güvence Paketi Sigortalarının ise rezervasyonunuzdan 48 saat geçmeden yapılması gerekmektedir. Kayıt sırasına bu sigorta ücretlerini lütfen sorunuz..

REZERVASYON İPTAL ŞARTLARI: Rezervasyon kayıt işlemleri yapıldıktan sonra yapılacak iptallerde;

- Seyahate 121 gün kala paket ücretinizin %40'ı yanar.

- Seyahate 120-60 gün kala paket ücretinizin %50'si yanar.

- Seyahate 60-0 gün kala ücretinizin tamamı yanar.

Seyahat sigortası iptal koşulları geçerlidir. Tur kayıtları için yapılan ödemeler otel rezervasyonları , uçak biletleri ve diğer işlemler içindir. Bu sebeple yapılan ön ödemeler geri iade edilemez.

 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

SİZİ YOUTUBE KANALIMIZA BEKLİYORUZ

BUGÜN 30 MART 2021.... DOĞUM GÜNÜM KUTLU OLSUN... EN BÜYÜK HEDİYEM SİZLERSİNİZ💕❤️

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Merhaba Çağatay Bey :) 1996-1998 yılları arasında Çanakkale’ye gelmiştiniz. Çanakkale Lisesinde ziyarette bulunmuştunuz. "ÜNLÜLER SINIFI" olarak bizim sınıftakilerle röportaj yapmıştınız. Ben Lise arkadaşlarımı yıllar sonra buldum ve her ay bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Sizden ricam bizimle yapmış olduğunuz röportaja ulaşmak. Sayenizde benim için değerli olan bir anımı görmeyi çok isterim. Saygılarımla. Özlem Karaduman

Özlem Karaduman / Çanakkale / 15.07.2024

Ablamın sizinle Mardin turuna katıldıktan sonraki övgüleri nedeniyle sizinle gezmek istiyorum.

Hatice Gökoğlan / İstanbul / 29.06.2024

ARJANTİN & BREZİLYA & URUGUAY GEZİMİZ / 04-13 Mart 2024 / Harikaaaa bir gezimiz daha bitti Çağatay Ailesi. Çok ama çok güzeldi. Tropikal ormanlar, nefis etler ve karidesler, ahtapotlar daha sayamadığım tatlılar meyveler... Bunun yanı sıra manzaralar, şelaleler offff anlatılmaz yaşanır diyorum hep. Canım gezideki dostlarıma, Serpil’ime ve Çağatay’ıma sonsuz teşekkürler. Bize böyle güzellikleri yaşattıkları için. Korkusuzca, endişesizce gezdik ve geldik. Sizleri seviyorum ❤️🙏🏻❤️🙏🏻❤️🧿🧿🧿

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 14.03.2024

Gönül ister ki seninle her geziye katılmak, anlatılmaz yaşanır derler ya biz yaşadık gördük, tadı damağımızda kaldı. Öyle bir tat ki nasıl anlatsam bilemem. Gaziantep’e gidersin sımsıcak bir baklava üzerinde bir dondurma tadı damağımızda kalır, bjr bakarsın Urfa’nın Sıra gecesinde, bir anda kendini Norveç fiyortlarında Kuzeyin buz gibi sularında ya da kendimi Maldivler’in turkuaz sularında bulurum. Ağzımda Küba purosı ile Atatürk heykeli önünde, Amalfi’nin sokaklarında, her yerde mutluluk dolu birbirinden güzel cenneti dünyada yaşamak var ise o da seninle sevgili Çağatay.. Ömrüne sağlık herşey seninle güzel, senin için dileğim hep mutlu ol kardeşim 💖🌹🍀🧿💐🤔

Necdet Konya / İstanbul / 4.12.2023

Sevgili Çağatay,İyi ki doğmuşsun, iyi ki Sri Lanka - Maldivler turuna katılmışım. Yollarım senin ile birlikte Serpil’le kesiştiği için çok şanslıyım. Enerjin ve mutluluğunuz daim olsun. Daha nice güzel anılar biriktireceğiniz yıllarınız ve gezileriniz olsun. Doğum günün kutlu olsun Çağatay ❤️🙏🏼🧿

Gamze Pural / İstanbul / 31.03.2023

Burası güzel bir yuva ev, sahiplerimiz mükemmel insanlar, kapıları candan dostlar için her zaman açık, mutfaklarında güzel yemekler yapıp bizlere tüm seven dostlarıyla paylaşan bir ahçısı, bizlerle dere tepe dolaşan, çocukla çocuk büyükle büyük olan dertlerini dinleyen gönül dostu güzel kalpli kocaman yüreği olan bir insan var, tanıyınca göreceksiniz mübalağa etmediğimi gerçek ne ise, onu yazdım tüm aileye ve ailenin kurucularına sağlıklı ve mutlu yaşamlar keyifli geziler diliyorum elimde olsa da tüm gezilerde birlikte olsam, siz katılan yeni dostlara hoş geldiniz aramıza diyorum, sevgiler ve saygılarımla 💖🍀🙆‍♂️🌹🙋‍♀️🙋‍♂️💞🤗

Necdet Konya / İstanbul / / 19.10.2022

Çağatay’la gezmek ayrıcalık olmaktan öte müthiş bir bağımlılıktır.. Çağatay’la gezmek ayrıcalıklı bir bağımlılıktır... Sloganımız bu olsun mu ne dersiniz.. Sevgi ve hoşgörünün bol olduğu yollarımız olsun inşallah....

Gülden Atamer / İstanbul / 11.10.2022

Youtube videolarınıza bayılıyorum. Yenilerini bekliyoruz:)

Semra Sayıcı / İstanbul / 21.07.2022

Harikasınız. 💕 Ne kadar çok seviliyorsunuz🥰🌷

Semra Sarıkan / İstanbul / 6.07.2022

Bi sen bi de Bilge Abla'nın yeri dolmadı güzel günlerdi.

angryson / / 24.04.2022

Bi ara taklitlerin vardı, artık onlar da kalmadı... Hatırlanan bir tek sen kaldın.. Tebrikler...

Saniye Yuvacı / İstanbul / 15.04.2022

Çağatay abi senin gibi bir programcı, gelmedi gelmeyecek, keşke tekrar seni ekranlarda izleyebilsek...

Sarp Ketenci / İzmir / 13.02.2022

Siz bir markasınız. Sizin o harika haberleriniz ve programlarınızla ekran başından ayrılmazdık. Şimdilerde gerçek televizyoncular ortada yok, ordan burdan ne kadar toplama varsa, tvlerde iş vermişler, keşke bu işi sizin gibi hakkıyla yapanlar, yine ekranlarda olsalar. sizi seviyoruz

Seren Aydeniz / İstanbul / 19.01.2022

Çağatay Yolda; 90’lı yıllarda çok popülerdi, bizim köy kahvesinde TV’de izlerken herkes dikkat kesilir keyifle izlerdi, bu popülaritenin etkisiyle köyde ilk "Çağatay" ismini dayım oğluna koymuştu. Ayrıca o yıllarda köy kahvesinde ki TV’de sizi izlediğimi birgün size anlatacağım hiç aklıma gelmezdi. Gerçekten çok başarılı ve o yıllarda sizi izleyenlerin aklından çıkmayacak bir 90`lar ekolüsünüz. Sizin gibi iyi yayıncıların her daim TV lerde olmasını dilerim.

Murat Tablak / / 31.05.2021

Abi selamlar 90 li yıllarda seninle büyüdük.Fethiye Ölüdeniz de bizi de çekmiştin izci olarak. O bölüm hala elinde varsa gönderebilir misin. Saygı ve sevgilerimle.

Onur Erçoban / Afyon / 13.05.2021

Vay be vay... Bir zamanların efsanevi televizyon programcısı, sunucusu Çağatay... Biz 90’larda seninle büyüdük. Ne güzel, ne keyifli ve en önemlisi ne kadar özgür yıllarmış... Sen çok yetenekli bir adamdın, piyasada senin gibi enerjik, insanları mutlu eden bir ekran yüzü kalmadı. Umuyorum sağlığın, sıhhatin çok iyidir...

Historical Journey / / 6.05.2021

2019’da yaptığımız Doğu Anadolu turumuz hala dillerimizde. O kadar dolu ve güzeldi. Kemaliye ve Karanlık Kanyonu yıllardır görmeyi hayal ediyordum. Çağatay sayesinde gördüm 🙏 her şey mükemmeldi. Kemaliye bölgesini turlar nedendir bilmem pek tercih etmiyor ancak Çağatay gibi duyarlı biri bunu yapıyor. İmkanı olanlar kesinlikle bu bölgeyi görmeli... 👍🤗

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 13.03.2021

Doğu Anadolu turu efsaneydi.. Doyasıya gezdik, doyasıya yedik, doyasıya eğlendik. Yeni dostlar edindik. İyi ki de gitmişim. Her zamanki gibi harika bir tur programı yapılmıştı. Çağatay ve Serpil’e tekrar teşekkür etmek istedim..🥰🌷

Elmas İnal / İstanbul / 13.03.2021

Farklı gruplardan tanıştığımız Çağatay’ın gezi programları çok etkili olunca, samimi arkadaş grubumu da özendirmiş oldum, onlarda ki isteği görünce bu olağanüstü programlara dahil etmek istedim, sonuçta benden daha fanatik Çağatay’cı oldular, kıskanıyorum yahu 😂😂😂👍

Erhan Başlı / İstanbul / 12.03.2021

Merhaba Çağatay bey, sizi TV de tanıdık sevdik, programlar tatsız sizsiz, yine program yaparsanız, bu sefer bizi bırakmak zorunda kalırsınız engellerler, siz bizi gezdirin biz de mutlu olup, çevremize pozitif bakalım sayenizde, görüşmek dileğiyle.

Halenur Güllü / / 10.03.2021
Tüm Mesajlar