cc-2-3.jpg
Ailemizle gerçekleştirdiğimiz ve çok beğeni toplayan Orta Avrupa Gezimizi bu yıl da yine farklı, alışagelmişin dışında, bize özel yani "tailor made" (terzi işi) bir rotayla gerçekleştiriyoruz. "Orta Avrupa Turu" dendiğinde Klasik "Viyana-Budapeşte-Prag" rotasının çok dışında, bu gezimizde ayrıca yine birbirinden farklı köşeler Lubliyana, Bled Gölü, Salzburg, Masal kasabası Hallstatt'ı da da gezip göreceğiz.
ÇAĞATAY YOLDA ORTA AVRUPA GEZİMİZ'de yine benzerlerinden çok farklı bir Rota bizleri bekliyor.
 
13585158_1012440248872035_4023484480705376168_o.jpg
 
1.GÜN / 18 Ağustos Ctesi: İSTANBUL - LUBİYANA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 04:30'da buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerimizi gerçekleştirip, Türk Hava Yolları'nın TK1061 sefer sayılı uçuşu ile 06:55'de Slovenya'nın başkentine hareket ediyoruz. Uçağımızın saati gayet güzel. Yerel saat ile 08:15 gibi erken saatte Lubliyana'ya gelişimizle birlikte bavul ve pasaport işlemlerimizin ardından gezimize başlıyoruz. Slovenya dendiğinde birçoklarının hayallerini süsleyen ilk yer Bled Gölü'dür. Görenlerin hayranlığını gizleyemediği, Slovenya'ya başlıca gitme nedeni olan dünyaca ünlü "Bled Gölü", Buz devrinden günümüze kadar gelmiş bir göl. Ortasında yer alan küçük bir adacık ve üzerindeki kilisesiyle, Slovenya kartpostallarında en çok kullanılan manzaralarından da birisi. Bled Gölü ile hemen vedalaşmıyoruz, sırada bu muhteşem güzelliği kuşlar gibi gökyüzünden görmek var.. Vakit kaybetmeden otobüsümüzle, fotoğraflarda göle her zaman görsel bir renk katan Bled Kalesi'ne çıkıyoruz. Göl buradan gerçekten muhteşem görünüyor. (Kale giriş ücretleri dahildir.) Doğaya, manzaraya ve huzura doyduğumuz bu keyifli dakikaların ardından Bled Gölü'nü ardımızda bırakıp, Slovenya'nın başkenti Lubliyana'ya geliyor ve şehri gezmeye başlıyoruz. Panoromik turumuzda başkentin en güzel köşeleri, Vodnik Meydanı, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanını görüyoruz. Serbest zamanın ardından, Lubliyana'nın kalbindeki otelimiz 4* Grand Hotel Union'a vb. yerleşiyoruz. Otelimiz aynı zamanda dünyanın dört bir yanından şehre gelen turistlerin en çok gezdiği ve buluştuğu nokta olan Tromostovje ve Presern Meydanı'nda. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
2.GÜN: / 19 Ağustos Pazar: HALLSTATT - SALZBURG
Sabah kahvaltımızın ardından, Slovenya'dan başka bir ülkeye Avusturya'ya geçiyoruz. Burada gölleri, dağları ve doğal güzellikleriyle ünlü "Salzkammergut Bölgesi"nın gözlerden uzak, adeta şirinlerin yaşadığı masalsı kasabası Hallstatt bizleri bekliyor.
 
4-29.jpg
 
Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından geldiğimiz, Unesco Dünya Mirası Listesi'nde yeralan Hallstatt muhteşem manzarası ve doğal güzelliğinin yanı sıra aynı zamanda tarih öncesi çağlardan kalma tuz üretimi ile biliniyor. Öyle ki Dünya tarihinin en eski tuz madeni de burada yer alıyor.
 
11-26.jpg
 
Burada geçireceğimiz keyifli zamanın, çekilen renkli fotoğrafların ve öğle yemeği molamızın ardından yaklaşık 1.5 saat mesafedeki Avusturya'nın en güzel şehirlerinden, ünlü besteci Mozart'ın geçmişte yaşadığı yer de olan Salzburg'a geliyor ve kenti gezmeye başlıyoruz.. Panoramik şehir turumuzda, Mirabel Şatosu ve Mirabel Bahçeleri, St.Peter Manastırı, Ana Sunak ve Mozart'ın Evi göreceğimiz yerler arasında.
 
13603235_1012449952204398_2842915138571330038_o.jpg
 
Tabi ki burada sadece Avusturya'nın Salzburg şehrinde bulunan, bademi bol mavi ambalajlı Mozart çikolatalarından da alabileceğiz. Karınları acıkıp, deniz ürünlerini sevenler için de, bizlerin ekip olarak vazgeçemediği Nordsee'ye isteyenler bizimle gelebilirler :) Konaklamamız Salzburg'da, Eski Kent Meydanına sadece 10 dk. yürüme mesafesinde 4* NH Salzburg City vb. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
3.GÜN / 20 Ağustos P.tesi: SALZBURG - PRAG
Bugün sabah kahvaltımızın ardından erkenden saat 07:30 gibi yola düşmemiz gerekiyor. Rotamız Prag. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından Avrupa'nın Kültür Başkenti Prag'a geliyoruz. Şehrin her köşesini saran görkemli eserler eşliğinde tarihe bir yolculuk bizleri bekliyor. 2. Dünya Savaşında zarar görmediği için, görkemli geçmişini günümüze taşıyan Prag. Şehirde göreceğimiz yerler arasında; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski şehir meydanı Stare Mesto ve Astronomik Saat Kulesi yer alıyor. Prag geceleri de gündüzleri kadar etkileyici.. Şehrin her köşesinin ışıklarla aydınlatıldığı, tarihi yapıların ışıl ışıl parladığı görüntüler sunuyor. Otelimiz de şehrin merkezinde olmasından dolayı, hep birlikte gece dışarı çıkıp hem akşam yemeğimizi yiyor hem de gecesini de doya doya görüp tanıklık etme imkanı buluyoruz. Otelimiz şehir merkezindeki 5* Grandior Hotel Prague vb. dünyanın adeta akın akın buluştuğu Old Town yani Eski Kent meydanına yürüyerek sadece 13 dk. mesafede. Prag'da 2 gece boyunca bu ayrıcalığı birlikte yaşayacağız. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
4.GÜN / 21 Ağustos Salı: PRAG - KARLOVY VARY
Bugün Prag'da serbest zamanımız var. İsteyenler Prag'ı gezmeye devam edebileceği gibi isteyenlerle birlikte erken saatte ekstra olarak mutlaka görülmesi gereken, şehre 2 saat uzaklıkta, kaplıcaları ile ünlü Karlovy Vary'e gidiyoruz (60 euro). "Kralın Banyosu" olarak adlandırılan ve her köşesinden sıcak dumanların yükseldiği, mimari yapısı ve rengarenk yapılarıyla ziyaretçilerinin ilgisini çeken bu tarihi kasabada, Ünlü Alman filozof Karl Marx, Ünlü Psikiyatrist Sigmund Freud, Beethoven, Tolstoy birçok dünya lideri de tedavi görmüş. Ancak bu isimlerden bizler için en önemlisi olanı ise tabi ki Mustafa Kemal Atatürk. Bugün, Ulu Önderin yıllar önce tedavi gördüğü binanın girişinde, orada tedavi gördüğüne dair bir plaket bulunuyor. Karlovy Vary'de öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanda ayrıca, yerel hediyelik eşyalar, porselenler, incecik çıtır çıtır ünlü kağıt helvası ve geçmişte Jean Becherovka adlı kişinin ürettiği meşhur tarçınlı likörü Becherovka'dan da alabilirsiniz. Gezimizin sonunda öğleden sonra yeniden Prag'a dönüyoruz. Konaklamamız Prag'da ki otelimizde.
 
5.GÜN / 22 Ağustos Çarşamba: VİYANA
Ve sabah kahvaltımızın ardından yine erken saatte yollara düşüyor, bir ülkeden başka bir ülkeye, Çek Cumhuriyeti'nden Avusturya'ya geçiyoruz. Rotamız başkent Viyana. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından Viyana'ya gelişimizle birlikte yürüyerek gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda; Schönbrunn sarayı, Stephans Katedrali, Ring Caddesi, Opera Binası, Hofburg Sarayı ve St.Peter Kilisesi göreceğimiz yerler arasında. Konaklamamız Viyana'da. Şehir merkezindeki otelimiz 4* Austria Trend Hotel Europa Wien vb. 
 
6.GÜN / 23 Ağustos Perşembe: BUDAPEŞTE - GECE TUNA NEHRİ TEKNE TURU
Sabah kahvaltımızın ardından bu kez Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3.30 saatlik bir yolculuk sonrası şehir merkezine gelişimizle birlikte, otobüsümüzle panoromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası ve Kahramanlar Meydanı yer alıyor. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Gece isteyen konuklarımızla birlikte, her iki kıyısında ışıklandırılmış görkemli tarihini Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzla görme imkanı buluyoruz. (30 euro - yemeksiz) 
Konaklamamız 4* Mercure Budapest City Center vb. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
7.GÜN / 24 Ağustos Cuma: BUDAPEŞTE - ESTERGON - SZENDENTRE - ÇİGAN GECESİ
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Budapeşte'de serbest zaman. Dileyen konuklarımızla birlikte Ortaçağ Renaissance Restaurant'ta öğle yemekli Estergon Kalesi & Katedrali & Szendentre Turumuza çıkıyoruz (75 euro). Gezimizin ilk durağı, Budapeşte'ye yaklaşık 1 saat uzaklıkta, tarihimizde önemli yeri olan şanlı "Estergon Kalesi".
 
930khg.jpg
 
Osmanlı döneminde akıncı kalesi olarak ünlenen Estergon Kalesini ve ardından etkileyici Estergon Katedralini de gezip gördükten sonra, şirin evleri ve yöresel hediyelik eşyalarıyla ünlü Szendentre Kasabası'na geliyoruz. Burada yapacağımız hediyelik eşya alışverişleri ve kafelerinde içeceğimiz kahveler de günümüze renk katacak. Bu turumuzda ayrıca öğle yemeğimizde ceylan çorbasının da olduğu, geleneksel kıyafetlerle sunum yapılan, yemeklerimizin de yine Ortaçağ atmosferine uygun bir şekilde servis edildiği Rönesans Restaurant bizleri bekliyor.
 
930f-3.jpg
 
Dolu dolu geçen günümüzün sonunda otelimize dönüyor, dinleniyor ve o gece isteyen konuklarımızla birlikte çok beğeneceğinizi tahmin ettiğimiz, ekstra akşam yemekli, müzikli ve danslı "Çigan Gecesi"ne gidiyoruz (55 Euro). Daha önce de Ailemizle birlikte defalarca gittiğimiz bu yemekli show, gerçekten konukların fazlasıyla keyif alıp, eğlendiği gecelerden birisi. Konaklamamız Budapeşte'de ki otelimizde.
 
8. GÜN / 25 Ağustos C.tesi: BUDAPEŞTE - İSTANBUL
Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirttiği saatte buluşup havalimanına transferimizle birlikte TK1034  Budapeşte - İstanbul seferiyle 13:50'de uçağımız hareket ediyor ve tahmini olarak 16:55 gibi İstanbul'a varmayı planlıyoruz...
 
GEZİ ÜCRETİ
2 Kişilik Odada Kişi başı Fiyat: 1295 euro 
Tek Kişilk Oda Farkı: 340 euro
Kredi Kartına Vade Farkı ile Taksit Seçeneği Olacaktır...
 
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
- THY ile Ekonomi Sınıf İstanbul-Lubliyana ve Viyana-İstanbul Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
- Belirtilen Otellerde 2 Kişilik Odalarda Kişibaşı ( Oda& Kahvaltı ) Konaklama
- Lubliyana, Bled Gölü, Prag, Salzburg, Hallstatt, Viyana, Budapeşte Şehir Gezileri. 
- Bled Kalesi giriş ücreti (8 -10 euro)
-- Otellerde ödenecek gecelik servis ve vergi bedeli 
- Havalimanı Vergileri ve Servis Bedelleri
- Otobüslerle şehirlerarası tüm transferler 
- Tüm havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri 
- İngilizce Yerel Rehberlik Hizmetleri
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
- Schengen Vize Ücreti (120 Euro)
- Vize için de gerekli olacak Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti
- Müze, Kilise ve Ören yeri giriş ücretleri
- Öğle ve Akşam Yemekleri
- Tüm Kişisel Harcamalar
 
EKSTRA TURLAR
- PRAG / Karlovy Vary: 60 euro 
- BUDAPEŞTE / Tuna Nehri'nde Tekne Turu (Yemeksiz): 30 euro
- BUDAPEŞTE / Çigan Gecesi (Akşam Yemekli): 55 Euro
- BUDAPEŞTE / Estergon & Visegrad & Szentendre: 75 euro
 
VİZE İŞLEMLERİ
YEŞİL PASAPORTA VİZE İSTENMEMEKTEDİR.
Bu gezimiz için "Çok Girişli Schengen Vizesi" alınması gerekmektedir.
Yurtdışı gezilerinde , vize alırken seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması gerekmektedir.
10 Yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Yeni çipli pasaport olmalıdır.
 
930k-2.jpg
 
GEZİMİZİN ÖZELLİKLERİ / FİYAT KALİTE DENGESİ
- Bu gezimizde klasik "PRAG-VİYANA-BUDAPEŞTE" olarak düzenlenen ORTA AVRUPA rotalarında olmayan, Slovenya'da başkent Lubliyana, Bled Gölü, Avusturya'da Salzburg ve Hallstatt'da ücrete dahil olarak görülüp, gezilecektir.  
Otellerimiz şehir merkezlerinin en güzel noktalarında 5* ile 4*sup. olarak tercih edilmiştir.
Ucuz uçak biletlerine göre klasik bir rota hazırlanmamış, gezilmesi gerektiği gibi bir rota çizilmiş. Bu yüzden, dönüş günü  uçulacak başka şehire saatlerce yol yapmak yerine, uçaklarımız gezimizin başlangıç ve bitiş noktasına göre organize edilmiştir. Bu fiyat farkı da haliyle uçak biletine yansımıştır.
 
ORTA AVRUPA Turumuzda da hep birlikte göreceğimiz Hallstatt'ı şimdiden merak edenler için bir video paylaşıyoruz. Bizler karlarla kaplı bir kış gününde gezsek de, sizlerle bu yıl 2018 Ağustos ayında orada olacağımız için, sımsıcak, rengarenk bir doğa Ailemizi bekliyor olacak.mile ifade simgesi
Hepinize İyi Seyirler smile ifade simgesi 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

SİZİ YOUTUBE KANALIMIZA BEKLİYORUZ

BUGÜN 30 MART 2021.... DOĞUM GÜNÜM KUTLU OLSUN... EN BÜYÜK HEDİYEM SİZLERSİNİZ💕❤️

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Merhaba Çağatay Bey :) 1996-1998 yılları arasında Çanakkale’ye gelmiştiniz. Çanakkale Lisesinde ziyarette bulunmuştunuz. "ÜNLÜLER SINIFI" olarak bizim sınıftakilerle röportaj yapmıştınız. Ben Lise arkadaşlarımı yıllar sonra buldum ve her ay bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Sizden ricam bizimle yapmış olduğunuz röportaja ulaşmak. Sayenizde benim için değerli olan bir anımı görmeyi çok isterim. Saygılarımla. Özlem Karaduman

Özlem Karaduman / Çanakkale / 15.07.2024

Ablamın sizinle Mardin turuna katıldıktan sonraki övgüleri nedeniyle sizinle gezmek istiyorum.

Hatice Gökoğlan / İstanbul / 29.06.2024

ARJANTİN & BREZİLYA & URUGUAY GEZİMİZ / 04-13 Mart 2024 / Harikaaaa bir gezimiz daha bitti Çağatay Ailesi. Çok ama çok güzeldi. Tropikal ormanlar, nefis etler ve karidesler, ahtapotlar daha sayamadığım tatlılar meyveler... Bunun yanı sıra manzaralar, şelaleler offff anlatılmaz yaşanır diyorum hep. Canım gezideki dostlarıma, Serpil’ime ve Çağatay’ıma sonsuz teşekkürler. Bize böyle güzellikleri yaşattıkları için. Korkusuzca, endişesizce gezdik ve geldik. Sizleri seviyorum ❤️🙏🏻❤️🙏🏻❤️🧿🧿🧿

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 14.03.2024

Gönül ister ki seninle her geziye katılmak, anlatılmaz yaşanır derler ya biz yaşadık gördük, tadı damağımızda kaldı. Öyle bir tat ki nasıl anlatsam bilemem. Gaziantep’e gidersin sımsıcak bir baklava üzerinde bir dondurma tadı damağımızda kalır, bjr bakarsın Urfa’nın Sıra gecesinde, bir anda kendini Norveç fiyortlarında Kuzeyin buz gibi sularında ya da kendimi Maldivler’in turkuaz sularında bulurum. Ağzımda Küba purosı ile Atatürk heykeli önünde, Amalfi’nin sokaklarında, her yerde mutluluk dolu birbirinden güzel cenneti dünyada yaşamak var ise o da seninle sevgili Çağatay.. Ömrüne sağlık herşey seninle güzel, senin için dileğim hep mutlu ol kardeşim 💖🌹🍀🧿💐🤔

Necdet Konya / İstanbul / 4.12.2023

Sevgili Çağatay,İyi ki doğmuşsun, iyi ki Sri Lanka - Maldivler turuna katılmışım. Yollarım senin ile birlikte Serpil’le kesiştiği için çok şanslıyım. Enerjin ve mutluluğunuz daim olsun. Daha nice güzel anılar biriktireceğiniz yıllarınız ve gezileriniz olsun. Doğum günün kutlu olsun Çağatay ❤️🙏🏼🧿

Gamze Pural / İstanbul / 31.03.2023

Burası güzel bir yuva ev, sahiplerimiz mükemmel insanlar, kapıları candan dostlar için her zaman açık, mutfaklarında güzel yemekler yapıp bizlere tüm seven dostlarıyla paylaşan bir ahçısı, bizlerle dere tepe dolaşan, çocukla çocuk büyükle büyük olan dertlerini dinleyen gönül dostu güzel kalpli kocaman yüreği olan bir insan var, tanıyınca göreceksiniz mübalağa etmediğimi gerçek ne ise, onu yazdım tüm aileye ve ailenin kurucularına sağlıklı ve mutlu yaşamlar keyifli geziler diliyorum elimde olsa da tüm gezilerde birlikte olsam, siz katılan yeni dostlara hoş geldiniz aramıza diyorum, sevgiler ve saygılarımla 💖🍀🙆‍♂️🌹🙋‍♀️🙋‍♂️💞🤗

Necdet Konya / İstanbul / / 19.10.2022

Çağatay’la gezmek ayrıcalık olmaktan öte müthiş bir bağımlılıktır.. Çağatay’la gezmek ayrıcalıklı bir bağımlılıktır... Sloganımız bu olsun mu ne dersiniz.. Sevgi ve hoşgörünün bol olduğu yollarımız olsun inşallah....

Gülden Atamer / İstanbul / 11.10.2022

Youtube videolarınıza bayılıyorum. Yenilerini bekliyoruz:)

Semra Sayıcı / İstanbul / 21.07.2022

Harikasınız. 💕 Ne kadar çok seviliyorsunuz🥰🌷

Semra Sarıkan / İstanbul / 6.07.2022

Bi sen bi de Bilge Abla'nın yeri dolmadı güzel günlerdi.

angryson / / 24.04.2022

Bi ara taklitlerin vardı, artık onlar da kalmadı... Hatırlanan bir tek sen kaldın.. Tebrikler...

Saniye Yuvacı / İstanbul / 15.04.2022

Çağatay abi senin gibi bir programcı, gelmedi gelmeyecek, keşke tekrar seni ekranlarda izleyebilsek...

Sarp Ketenci / İzmir / 13.02.2022

Siz bir markasınız. Sizin o harika haberleriniz ve programlarınızla ekran başından ayrılmazdık. Şimdilerde gerçek televizyoncular ortada yok, ordan burdan ne kadar toplama varsa, tvlerde iş vermişler, keşke bu işi sizin gibi hakkıyla yapanlar, yine ekranlarda olsalar. sizi seviyoruz

Seren Aydeniz / İstanbul / 19.01.2022

Çağatay Yolda; 90’lı yıllarda çok popülerdi, bizim köy kahvesinde TV’de izlerken herkes dikkat kesilir keyifle izlerdi, bu popülaritenin etkisiyle köyde ilk "Çağatay" ismini dayım oğluna koymuştu. Ayrıca o yıllarda köy kahvesinde ki TV’de sizi izlediğimi birgün size anlatacağım hiç aklıma gelmezdi. Gerçekten çok başarılı ve o yıllarda sizi izleyenlerin aklından çıkmayacak bir 90`lar ekolüsünüz. Sizin gibi iyi yayıncıların her daim TV lerde olmasını dilerim.

Murat Tablak / / 31.05.2021

Abi selamlar 90 li yıllarda seninle büyüdük.Fethiye Ölüdeniz de bizi de çekmiştin izci olarak. O bölüm hala elinde varsa gönderebilir misin. Saygı ve sevgilerimle.

Onur Erçoban / Afyon / 13.05.2021

Vay be vay... Bir zamanların efsanevi televizyon programcısı, sunucusu Çağatay... Biz 90’larda seninle büyüdük. Ne güzel, ne keyifli ve en önemlisi ne kadar özgür yıllarmış... Sen çok yetenekli bir adamdın, piyasada senin gibi enerjik, insanları mutlu eden bir ekran yüzü kalmadı. Umuyorum sağlığın, sıhhatin çok iyidir...

Historical Journey / / 6.05.2021

2019’da yaptığımız Doğu Anadolu turumuz hala dillerimizde. O kadar dolu ve güzeldi. Kemaliye ve Karanlık Kanyonu yıllardır görmeyi hayal ediyordum. Çağatay sayesinde gördüm 🙏 her şey mükemmeldi. Kemaliye bölgesini turlar nedendir bilmem pek tercih etmiyor ancak Çağatay gibi duyarlı biri bunu yapıyor. İmkanı olanlar kesinlikle bu bölgeyi görmeli... 👍🤗

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 13.03.2021

Doğu Anadolu turu efsaneydi.. Doyasıya gezdik, doyasıya yedik, doyasıya eğlendik. Yeni dostlar edindik. İyi ki de gitmişim. Her zamanki gibi harika bir tur programı yapılmıştı. Çağatay ve Serpil’e tekrar teşekkür etmek istedim..🥰🌷

Elmas İnal / İstanbul / 13.03.2021

Farklı gruplardan tanıştığımız Çağatay’ın gezi programları çok etkili olunca, samimi arkadaş grubumu da özendirmiş oldum, onlarda ki isteği görünce bu olağanüstü programlara dahil etmek istedim, sonuçta benden daha fanatik Çağatay’cı oldular, kıskanıyorum yahu 😂😂😂👍

Erhan Başlı / İstanbul / 12.03.2021

Merhaba Çağatay bey, sizi TV de tanıdık sevdik, programlar tatsız sizsiz, yine program yaparsanız, bu sefer bizi bırakmak zorunda kalırsınız engellerler, siz bizi gezdirin biz de mutlu olup, çevremize pozitif bakalım sayenizde, görüşmek dileğiyle.

Halenur Güllü / / 10.03.2021
Tüm Mesajlar