cc-2-3.jpg
Ailemizle gerçekleştirdiğimiz ve çok beğeni toplayan Orta Avrupa Gezimizi bu yıl da yine farklı, alışagelmişin dışında, bize özel yani "tailor made" (terzi işi) bir rotayla gerçekleştiriyoruz. "Orta Avrupa Turu" dendiğinde Klasik "Viyana-Budapeşte-Prag" rotasının çok dışında, bu gezimizde ayrıca yine birbirinden farklı köşeler Lubliyana, Bled Gölü, Salzburg, Masal kasabası Hallstatt'ı da da gezip göreceğiz.
ÇAĞATAY YOLDA ORTA AVRUPA GEZİMİZ'de yine benzerlerinden çok farklı bir Rota bizleri bekliyor.
 
13585158_1012440248872035_4023484480705376168_o.jpg
 
1.GÜN / 18 Ağustos Ctesi: İSTANBUL - LUBİYANA
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 04:30'da buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerimizi gerçekleştirip, Türk Hava Yolları'nın TK1061 sefer sayılı uçuşu ile 06:55'de Slovenya'nın başkentine hareket ediyoruz. Uçağımızın saati gayet güzel. Yerel saat ile 08:15 gibi erken saatte Lubliyana'ya gelişimizle birlikte bavul ve pasaport işlemlerimizin ardından gezimize başlıyoruz. Slovenya dendiğinde birçoklarının hayallerini süsleyen ilk yer Bled Gölü'dür. Görenlerin hayranlığını gizleyemediği, Slovenya'ya başlıca gitme nedeni olan dünyaca ünlü "Bled Gölü", Buz devrinden günümüze kadar gelmiş bir göl. Ortasında yer alan küçük bir adacık ve üzerindeki kilisesiyle, Slovenya kartpostallarında en çok kullanılan manzaralarından da birisi. Bled Gölü ile hemen vedalaşmıyoruz, sırada bu muhteşem güzelliği kuşlar gibi gökyüzünden görmek var.. Vakit kaybetmeden otobüsümüzle, fotoğraflarda göle her zaman görsel bir renk katan Bled Kalesi'ne çıkıyoruz. Göl buradan gerçekten muhteşem görünüyor. (Kale giriş ücretleri dahildir.) Doğaya, manzaraya ve huzura doyduğumuz bu keyifli dakikaların ardından Bled Gölü'nü ardımızda bırakıp, Slovenya'nın başkenti Lubliyana'ya geliyor ve şehri gezmeye başlıyoruz. Panoromik turumuzda başkentin en güzel köşeleri, Vodnik Meydanı, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, Eski Meydan, Tarihi Çeşme ve Halk Meydanını görüyoruz. Serbest zamanın ardından, Lubliyana'nın kalbindeki otelimiz 4* Grand Hotel Union'a vb. yerleşiyoruz. Otelimiz aynı zamanda dünyanın dört bir yanından şehre gelen turistlerin en çok gezdiği ve buluştuğu nokta olan Tromostovje ve Presern Meydanı'nda. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
2.GÜN: / 19 Ağustos Pazar: HALLSTATT - SALZBURG
Sabah kahvaltımızın ardından, Slovenya'dan başka bir ülkeye Avusturya'ya geçiyoruz. Burada gölleri, dağları ve doğal güzellikleriyle ünlü "Salzkammergut Bölgesi"nın gözlerden uzak, adeta şirinlerin yaşadığı masalsı kasabası Hallstatt bizleri bekliyor.
 
4-29.jpg
 
Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından geldiğimiz, Unesco Dünya Mirası Listesi'nde yeralan Hallstatt muhteşem manzarası ve doğal güzelliğinin yanı sıra aynı zamanda tarih öncesi çağlardan kalma tuz üretimi ile biliniyor. Öyle ki Dünya tarihinin en eski tuz madeni de burada yer alıyor.
 
11-26.jpg
 
Burada geçireceğimiz keyifli zamanın, çekilen renkli fotoğrafların ve öğle yemeği molamızın ardından yaklaşık 1.5 saat mesafedeki Avusturya'nın en güzel şehirlerinden, ünlü besteci Mozart'ın geçmişte yaşadığı yer de olan Salzburg'a geliyor ve kenti gezmeye başlıyoruz.. Panoramik şehir turumuzda, Mirabel Şatosu ve Mirabel Bahçeleri, St.Peter Manastırı, Ana Sunak ve Mozart'ın Evi göreceğimiz yerler arasında.
 
13603235_1012449952204398_2842915138571330038_o.jpg
 
Tabi ki burada sadece Avusturya'nın Salzburg şehrinde bulunan, bademi bol mavi ambalajlı Mozart çikolatalarından da alabileceğiz. Karınları acıkıp, deniz ürünlerini sevenler için de, bizlerin ekip olarak vazgeçemediği Nordsee'ye isteyenler bizimle gelebilirler :) Konaklamamız Salzburg'da, Eski Kent Meydanına sadece 10 dk. yürüme mesafesinde 4* NH Salzburg City vb. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
3.GÜN / 20 Ağustos P.tesi: SALZBURG - PRAG
Bugün sabah kahvaltımızın ardından erkenden saat 07:30 gibi yola düşmemiz gerekiyor. Rotamız Prag. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından Avrupa'nın Kültür Başkenti Prag'a geliyoruz. Şehrin her köşesini saran görkemli eserler eşliğinde tarihe bir yolculuk bizleri bekliyor. 2. Dünya Savaşında zarar görmediği için, görkemli geçmişini günümüze taşıyan Prag. Şehirde göreceğimiz yerler arasında; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Eski şehir meydanı Stare Mesto ve Astronomik Saat Kulesi yer alıyor. Prag geceleri de gündüzleri kadar etkileyici.. Şehrin her köşesinin ışıklarla aydınlatıldığı, tarihi yapıların ışıl ışıl parladığı görüntüler sunuyor. Otelimiz de şehrin merkezinde olmasından dolayı, hep birlikte gece dışarı çıkıp hem akşam yemeğimizi yiyor hem de gecesini de doya doya görüp tanıklık etme imkanı buluyoruz. Otelimiz şehir merkezindeki 5* Grandior Hotel Prague vb. dünyanın adeta akın akın buluştuğu Old Town yani Eski Kent meydanına yürüyerek sadece 13 dk. mesafede. Prag'da 2 gece boyunca bu ayrıcalığı birlikte yaşayacağız. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
4.GÜN / 21 Ağustos Salı: PRAG - KARLOVY VARY
Bugün Prag'da serbest zamanımız var. İsteyenler Prag'ı gezmeye devam edebileceği gibi isteyenlerle birlikte erken saatte ekstra olarak mutlaka görülmesi gereken, şehre 2 saat uzaklıkta, kaplıcaları ile ünlü Karlovy Vary'e gidiyoruz (60 euro). "Kralın Banyosu" olarak adlandırılan ve her köşesinden sıcak dumanların yükseldiği, mimari yapısı ve rengarenk yapılarıyla ziyaretçilerinin ilgisini çeken bu tarihi kasabada, Ünlü Alman filozof Karl Marx, Ünlü Psikiyatrist Sigmund Freud, Beethoven, Tolstoy birçok dünya lideri de tedavi görmüş. Ancak bu isimlerden bizler için en önemlisi olanı ise tabi ki Mustafa Kemal Atatürk. Bugün, Ulu Önderin yıllar önce tedavi gördüğü binanın girişinde, orada tedavi gördüğüne dair bir plaket bulunuyor. Karlovy Vary'de öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanda ayrıca, yerel hediyelik eşyalar, porselenler, incecik çıtır çıtır ünlü kağıt helvası ve geçmişte Jean Becherovka adlı kişinin ürettiği meşhur tarçınlı likörü Becherovka'dan da alabilirsiniz. Gezimizin sonunda öğleden sonra yeniden Prag'a dönüyoruz. Konaklamamız Prag'da ki otelimizde.
 
5.GÜN / 22 Ağustos Çarşamba: VİYANA
Ve sabah kahvaltımızın ardından yine erken saatte yollara düşüyor, bir ülkeden başka bir ülkeye, Çek Cumhuriyeti'nden Avusturya'ya geçiyoruz. Rotamız başkent Viyana. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun ardından Viyana'ya gelişimizle birlikte yürüyerek gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda; Schönbrunn sarayı, Stephans Katedrali, Ring Caddesi, Opera Binası, Hofburg Sarayı ve St.Peter Kilisesi göreceğimiz yerler arasında. Konaklamamız Viyana'da. Şehir merkezindeki otelimiz 4* Austria Trend Hotel Europa Wien vb. 
 
6.GÜN / 23 Ağustos Perşembe: BUDAPEŞTE - GECE TUNA NEHRİ TEKNE TURU
Sabah kahvaltımızın ardından bu kez Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3.30 saatlik bir yolculuk sonrası şehir merkezine gelişimizle birlikte, otobüsümüzle panoromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası ve Kahramanlar Meydanı yer alıyor. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Gece isteyen konuklarımızla birlikte, her iki kıyısında ışıklandırılmış görkemli tarihini Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzla görme imkanı buluyoruz. (30 euro - yemeksiz) 
Konaklamamız 4* Mercure Budapest City Center vb. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
7.GÜN / 24 Ağustos Cuma: BUDAPEŞTE - ESTERGON - SZENDENTRE - ÇİGAN GECESİ
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Budapeşte'de serbest zaman. Dileyen konuklarımızla birlikte Ortaçağ Renaissance Restaurant'ta öğle yemekli Estergon Kalesi & Katedrali & Szendentre Turumuza çıkıyoruz (75 euro). Gezimizin ilk durağı, Budapeşte'ye yaklaşık 1 saat uzaklıkta, tarihimizde önemli yeri olan şanlı "Estergon Kalesi".
 
930khg.jpg
 
Osmanlı döneminde akıncı kalesi olarak ünlenen Estergon Kalesini ve ardından etkileyici Estergon Katedralini de gezip gördükten sonra, şirin evleri ve yöresel hediyelik eşyalarıyla ünlü Szendentre Kasabası'na geliyoruz. Burada yapacağımız hediyelik eşya alışverişleri ve kafelerinde içeceğimiz kahveler de günümüze renk katacak. Bu turumuzda ayrıca öğle yemeğimizde ceylan çorbasının da olduğu, geleneksel kıyafetlerle sunum yapılan, yemeklerimizin de yine Ortaçağ atmosferine uygun bir şekilde servis edildiği Rönesans Restaurant bizleri bekliyor.
 
930f-3.jpg
 
Dolu dolu geçen günümüzün sonunda otelimize dönüyor, dinleniyor ve o gece isteyen konuklarımızla birlikte çok beğeneceğinizi tahmin ettiğimiz, ekstra akşam yemekli, müzikli ve danslı "Çigan Gecesi"ne gidiyoruz (55 Euro). Daha önce de Ailemizle birlikte defalarca gittiğimiz bu yemekli show, gerçekten konukların fazlasıyla keyif alıp, eğlendiği gecelerden birisi. Konaklamamız Budapeşte'de ki otelimizde.
 
8. GÜN / 25 Ağustos C.tesi: BUDAPEŞTE - İSTANBUL
Sabah kahvaltımızın ardından rehberimizin belirttiği saatte buluşup havalimanına transferimizle birlikte TK1034  Budapeşte - İstanbul seferiyle 13:50'de uçağımız hareket ediyor ve tahmini olarak 16:55 gibi İstanbul'a varmayı planlıyoruz...
 
GEZİ ÜCRETİ
2 Kişilik Odada Kişi başı Fiyat: 1295 euro 
Tek Kişilk Oda Farkı: 340 euro
Kredi Kartına Vade Farkı ile Taksit Seçeneği Olacaktır...
 
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
- THY ile Ekonomi Sınıf İstanbul-Lubliyana ve Viyana-İstanbul Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
- Belirtilen Otellerde 2 Kişilik Odalarda Kişibaşı ( Oda& Kahvaltı ) Konaklama
- Lubliyana, Bled Gölü, Prag, Salzburg, Hallstatt, Viyana, Budapeşte Şehir Gezileri. 
- Bled Kalesi giriş ücreti (8 -10 euro)
-- Otellerde ödenecek gecelik servis ve vergi bedeli 
- Havalimanı Vergileri ve Servis Bedelleri
- Otobüslerle şehirlerarası tüm transferler 
- Tüm havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri 
- İngilizce Yerel Rehberlik Hizmetleri
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
- Schengen Vize Ücreti (120 Euro)
- Vize için de gerekli olacak Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti
- Müze, Kilise ve Ören yeri giriş ücretleri
- Öğle ve Akşam Yemekleri
- Tüm Kişisel Harcamalar
 
EKSTRA TURLAR
- PRAG / Karlovy Vary: 60 euro 
- BUDAPEŞTE / Tuna Nehri'nde Tekne Turu (Yemeksiz): 30 euro
- BUDAPEŞTE / Çigan Gecesi (Akşam Yemekli): 55 Euro
- BUDAPEŞTE / Estergon & Visegrad & Szentendre: 75 euro
 
VİZE İŞLEMLERİ
YEŞİL PASAPORTA VİZE İSTENMEMEKTEDİR.
Bu gezimiz için "Çok Girişli Schengen Vizesi" alınması gerekmektedir.
Yurtdışı gezilerinde , vize alırken seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması gerekmektedir.
10 Yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Yeni çipli pasaport olmalıdır.
 
930k-2.jpg
 
GEZİMİZİN ÖZELLİKLERİ / FİYAT KALİTE DENGESİ
- Bu gezimizde klasik "PRAG-VİYANA-BUDAPEŞTE" olarak düzenlenen ORTA AVRUPA rotalarında olmayan, Slovenya'da başkent Lubliyana, Bled Gölü, Avusturya'da Salzburg ve Hallstatt'da ücrete dahil olarak görülüp, gezilecektir.  
Otellerimiz şehir merkezlerinin en güzel noktalarında 5* ile 4*sup. olarak tercih edilmiştir.
Ucuz uçak biletlerine göre klasik bir rota hazırlanmamış, gezilmesi gerektiği gibi bir rota çizilmiş. Bu yüzden, dönüş günü  uçulacak başka şehire saatlerce yol yapmak yerine, uçaklarımız gezimizin başlangıç ve bitiş noktasına göre organize edilmiştir. Bu fiyat farkı da haliyle uçak biletine yansımıştır.
 
ORTA AVRUPA Turumuzda da hep birlikte göreceğimiz Hallstatt'ı şimdiden merak edenler için bir video paylaşıyoruz. Bizler karlarla kaplı bir kış gününde gezsek de, sizlerle bu yıl 2018 Ağustos ayında orada olacağımız için, sımsıcak, rengarenk bir doğa Ailemizi bekliyor olacak.mile ifade simgesi
Hepinize İyi Seyirler smile ifade simgesi 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar