ÇAĞATAY YOLDA İLE KIBRIS / 14-17 EYLÜL VE 12-15 EKİM 2017 / 3 gece 4 gün

3322.jpg

Ailemizle birlikte bu kez ülkemizden bir parça, yavru vatan KIBRIS'a gidiyoruz. İki farklı tarihte; 14-17 Eylül 2017 ve 12-15 Ekim 2017 tarihlerinde 3 gece 4 gün gerçekleşecek olan Kıbrıs Gezimizde güneş, kum ve deniz keyfi yapacağız...

yaparken isteyenlerle de KIBRIS'ı keşfedeceğiz. Lefkoşe'de; Boğaz Şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşil Hat, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Tarihi Girne Kapısı. Gazi Mağusa'da, St.Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi, Mağusa Kalesi, Venedik Surları, Lala Mustafa Paşa Camii, Namık Kemal Zindanı ve Yasak Kent Maraş'ın (Panoramik) yanısıra, Bella Pais Manastırı, Girne'de yat limanı ve Girne Kalesi de göreceğimiz yerler arasında..

GEZİ DETAYLARI

Tarih: 18-21 Ağustos 2016 / 3 gece 4 gün

Otelimiz: Acapulco (Kara Manzaralı Odalar)

 

GEZİ PROGRAMI

1. gün / 18 Ağustos Perş / GİRNE

Bugün konuklarımın önceden yaptıkları tercihlerine göre, Pegasus ve Onur Air olmak üzere İstanbul - Lefkoşe uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Konuklarımız Ercan Havaalanına geldiklerinde, otelimize transferleri gerçekleştiriliyor. Bugün tüm gün serbest zaman. Otelde ve denizde vakit geçiriyor, dinleniyoruz. Öğle ve akşam yemeğimiz otelimizde dahil.

2. gün / 19 Ağustos Cuma / LEFKOŞE - GAZİ MAĞUSA

Bugün dileyen konuklarımız otelin ve denizin keyfini çıkarırken, isteyen konuklarımızla Kıbrıs'ı keşfe çıkıyoruz. Ekstra olarak gerçekleşecek turumuzda bugünkü rotamız Lefkoşe ve Gazi Mağusa. (70 tl.) Turumuzda Lefkoşe'de; Boğaz Şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşil Hat (Panoramik), Ledra Palace Oteli ve sınır kapısı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Tarihi Girne Kapısını gezip görüyoruz. 

678-4.jpg

Ardından Gazi Mağusa'ya geçiyoruz. Burada da Salamis Harabeleri, St.Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi, Mağusa Kalesi ve Venedik Surlarını görüp, kale içinde serbest zamanımız oluyor. Ayrıca Lala Mustafa Paşa Camii, Namık Kemal Zindanı ve sonrasında Yasak Kent Maraş da (Panoramik) göreceğimiz yerler arasında.

1234.jpg

Gezimizin sonunda akşam 18:30 civarı otelimize dönüş..

3.gün / 20 Ağustos Cmt / KARPAZ TURU

Bugün dileyen konuklarımız otelin ve denizin keyfini çıkarırken, isteyenlerle ekstra olarak Karpaz Turumuza çıkıyoruz. Adanın en doğu ucunda bulunan Karpaz turumuzda ilk olarak, İskele Boğazı'nda kahve molamızla güne başlıyoruz. Ardından Türkler ve Rumların birlikte yaşadığı, savaşın gitmediği tek yerleşim birimi olan Dipkarpaz köyü bizleri bekliyor.Yol boyunca eşeklerin doğal şartlarda, her yerde karşımıza çıkışına tanıklık ederek,  Apostolos Andreas Manastırı'na geliyor ve geziyoruz. Adanın en güzel denizine sahip Altınkum'da deniz ve yüzme molası. (Bugün mayolarınızı yanınıza almayı unutmayınız.) (70 tl.)

a1a1w.jpg

 Akşam 18:30 civarı otelimize dönüş.

4.gün / 21 Ağustos Pzt / GİRNE

Bugün öğle saatinde otelden ayrılmamız gerekiyor. Ancak otelimizden grubumuz için 15:00'e kadar geç çıkış almış bulunuyoruz. Ancak Acapulco otelin uygulamasında, ilk gün girişte öğle yemeği alındığında, çıkışta öğlen yemeği ücrete dahil olmuyor. Bu anlamda çıkış günü otelde öğle yemeği almak isteyenler ücreti karşılığı bu hizmetten faydalanabileceklerdir. Ve belirtilen zamanda havaalanı transferimiz gerçekleştirilecektir. İsteyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak Girne Turumuza çıkıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Bella Pais Manastırı, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Girne Kalesi ve Girne Limanı bulunuyor. (50 tl.) Girne Limanın'da ki serbest zamanımızın ardından havaalanı transferimiz gerçekleşecek.

EKSTRA TURLARDA ÜCRETE ÖĞLE YEMEĞİ VE MÜZE, ÖREN YERİ GİRİŞLERİ DAHİL DEĞİLDİR.

 

GEZİ ÜCRETİ:

Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen'den: 1190 tl.

Pegasus Uçuş Detayları:

18 Ağustos Perş / İstanbul Sabiha Gökçen - Lefkoşe / 08:20

21 Ağustos Pzr / Lefkoşe - İstanbul Sabiha Gökçen / 21:05 

 

ONUR Air ile Atatürk Havaalanından: 1250 tl.

ONUR Air Uçuş Detayları:

18 Ağustos Perş / İstanbul Atatürk - Lefkoşe / 09:15

21 Ağustos Pzr / Lefkoşe - İstanbul Atatürk / 20:10

Pegasus ve Onur Air seçenekleri dışında, uçağınızı THY veya başka bir havayoluyla kendiniz ayarlamak istiyorsanız, lütfen otel paketini + transfer ücretini de bize ulaşıp sorunuz

 

DENİZ MANZARALI ODA SEÇİM İMKANI: Konaklayacağımız Acapulco Hotelde 3 farklı oda tipi bulunmaktadır. Villa Tipi, Kara manzaralı ve Deniz manzaralı otel odası olmak üzere. Bizler yaptığımız kısa bir araştırma sonrası; otel odalarının, Villa tipine göre daha çok tercih edildiğini tespit ettik. O yüzden sizler için -Kara Manzaralı Standart Oda- seçtik. Eğer odanızın -Deniz manzaralı oda- olmasını isterseniz, bunun için oda başına günlük 60 tl. den +180 tl. daha ödemeniz gerekiyor. İki kişi paylaştığınızda bu rakam kişi başı +90 TL. ye denk gelmektedir. Lütfen kayıt sırasında, deniz manzaralı oda talebiniz varsa bunu da belirtiniz.

 

GEZİ FİYATINA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Seçilen havayolu ile İstanbul-Lefkoşe / Lefkoşe-İstanbul Uçak bileti.

- 3 gece 4 gün Acapulco Otelde, Kara manzaralı odalarda Tam Pansiyon Konaklama. (Tesis sadece BAY Konaklama kabul etmemektedir.)

- Havalimanı - Otel / Otel - Havalimanı Transferleri.

- Tursab Zorunlu Meslek Sigortası

- Ekstra Turlarda Rehberlik hizmetleri.

 

GEZİ FİYATINA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Ekstra turlardaki öğle yemekleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri

- Otelde sadece yemekler sırasında alınan açık içecekler dışında kalan Tüm içecekler.

- Kişisel harcamalar.

- Seyahat Sağlık Sigortası.

 

ÖNEMLİ BİLGİ: Yukarıdaki fiyatlar 06 Haziran 2016 tarihine kadar alınmıştır. O tarihten sonra gelecek katılım taleplerinizde, uçaklarda meydana gelebilecek fiyat farklılıkları gezi ücretine dahil edilecektir.

Henüz yorum yapılmamış.

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar