GÜNEY KORE & JAPONYA GEZİSİ SAKURA (Kiraz Çiçekleri Zamanı) / Vizesiz 

31 MART - 09 NİSAN 2018

SEUL, TOKYO, NİKKO, FUJİ DAĞI, HAKONE, ASHİ GÖLÜ, KYOTO, NARA, HİROŞİMA, MİYAJİMA ADASI, OSAKA

dsc06045-6.JPG

Uzak Doğu'nun gizemlerle dolu ülkesi Japonya.. Ve Japonya'yı "SAKURA" Kiraz Çiçekleri Zamanında görmek, adeta bir rüyanın içinde gezinmek gibi.. Her köşeyi saran pembe çiçekler altında kaybolma isteği.. Seul, Tokyo, Fuji Dağı, Hakone, Ashi Gölü, Kyoto, Nara, Hiroşima, Miyajima Adası, Osaka bizleri bekliyor...

GEZİ PROGRAMI

30 Mart 2018 Cuma / İstanbul – Seul (Güney Kore)

Atatürk Havalimanı Dışhatlarda 30 Mart 2018 Cuma Gecesi saat 23:45 buluşma. THY'nin TK90 sefer sayılı uçuşu ile 30 Mart Cuma‘yı 31 Mart Cumartesi'ye bağlayan gece 02:30'da Seul'e uçuş, geceleme uçakta (İstanbul-Seul Uçuşu yaklaşık 9 Saat 35 Dk. Seul Türkiye'den 6 saat ileridedir.)

1.GÜN / 31 Mart 2018 Cumartesi / Seul (Güney Kore)

Akşamüstü saat 18:25'te Seul'a varış, gümrük ve bagaj işlemleri sonrasında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer olmadan önce Akşam Yemeğimizi yiyeceğimiz Restaurant'a geçiyoruz. Yemekten sonra da dinlenmek üzere otele transferimiz olacak. Şehir turumuz ertesi gün başlayacaktır. Konaklama Seul'de 5* Seoul Riviera Hotel vB. veya 5* Crown Park'ta vb.

dsc03768.JPG

2.GÜN / 01 Nisan 2018 Pazar / Seul (Güney Kore)

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrası Panoramik Seul Şehir Turumuza başlayacağız. Gezimize Gwanghwamun Özgürlük Meydanı'nı gezerek başlıyoruz. Ardından Kuzey Sarayı olarak ta bilinen 1395'te inşa edilmiş, Seul'un en görkemli 5 sarayından biri olan Gyeongbokgung Sarayını göreceğiz. 

facing-garden-1214958_960_720.jpg

236 metre yükseklikte, yaklaşık 16 milyon usd harcanarak inşa edilen dünyaca ünlü N Seul Kulesi'ne çıkıp şehri buradan izleme şansımız da olacak. Ayrıca Bongeunsa Budist Tapınağı'da göreceğimiz yerler arasında. Öğle Yemeğimizi de Seul'de aldıktan sonra, Insadong Caddesi ve Myeong-Dong Caddelerini de görüp Seul Şehir Turu'na devam ediyoruz. Gezinin ardından Seul'deki otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Seul'deki 5*otelimizde.

3.GÜN / 02 Nisan 2018 Pazartesi / Seul - Osaka (Japonya)

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Osaka'ya yapacağımız iç hat uçuş için havalimanı transferimiz olacak. (Uçuş yaklaşık 1,5 saat) Osaka‘ya varışımız ile birlikte gümrük ve bagaj işlemleri sonrasında havalimanından çıkıyor ve bizleri bekleyen aracımız ile Osaka Panoramik Şehir Turumuzu yapıyoruz. Osaka'da göreceğimiz yerler arasında; Kıta (Kuzey) Semti, Minami (Güney) Semti, Ozakajo Kalesi, Midosuji Caddesi, Shinsaibashi Caddesi ve Namba Alışveriş Caddesi bulunmaktadır. 

castle-1736779_960_720.jpg

Gezimizi tamamladıktan Akşam Yemeğimizi Osaka'da Chibo Restaurant'ta "Okonomiyaki" şeklinde alıp, sonrasında otelimize dönüyoruz. ve otelimize geçiyoruz. Konaklama 4* Ana Crown Plaza Osaka veya 4* Nikko Osaka Hotel'de.

4.GÜN / 03 Nisan 2018 Salı / Osaka – Hiroşima – Miyajima Adası – Osaka

Sabah otelimizde alacağımız erken kahvaltımızın ardından hızlı tren ile Osaka'dan Hiroşima'ya geçiyoruz.

dsc05394.JPG

Hiroşima'da Unesco Dünya Miras Listesinde bulunan Hiroşima Barış Anıtı Parkını, Hiroşima Savaş Müzesini gezecek ve Hiroşima Kalesini dışarıdan görecek ardından feribot ile Miyajima Adası'na geçeceğiz. Öğle Yemeğimizi Granvi Hiroşima Hotel'de Sky Restaurant Longe L&R'da alıyoruz. Hsukushimo Shinto Mabedi ve ada gezisi yapacağız, Japonya'nın en güzel 3 manzarasından biri sayılan "Torii" adı verilen denizin ortasındaki kırmızı kapı da buradadır. 

dsc05460.JPG

Miyajima Adasını gezdikten sonra feribotla tekrar Hiroşima'ya gelecek ve hızlı tren ile akşama doğru Osaka'ya tekrar geri dönüş yapacağız. (Hiroşima ve Miyajima Adası gezisi normalde ekstra olarak 399 usd'ye satılmaktadır. Gezimizde programımıza dahildir.) Akşam Yemeğimizi Shabusai Tennoji Restaurant'ta ünlü Japon yemeği "Shabu Shabu" olarak alıyoruz. Konaklamamız Osaka'da Otelimizde…

5.GÜN / 04 Nisan 2018 Çarşamba / Osaka – Nara – Kyoto

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Osaka'dan ayrılıyoruz. Önce 40 km. uzaklıktaki Nara‘ya geçiyoruz ve Nara Gezimizi yapıyoruz. Gezimiz sırasında Japonya'nın en eski tapınağı olan Horyuji Tapınağı, Görkemli Rüyalar Köşkü, 5 katlı Kafuku-ji Pagodası ve bahçeleri, Altın renkli Buda'nın bulunduğu Todai-ji Kasuga Taisha Mabedi, Yoshikien Bahçesi ve Ceylan Parkı ziyaret edeceğimiz yerler arasında.

930-14.jpg

Ardından 40 km. uzaklıkta Kyoto'ya geçiyoruz. Ve öğle yemeğimizi alıyoruz. (Nara Turları normalde ekstra olarak 160 usd'ye satılmaktadır. Gezimizde programımıza dahildir) Kyoto'ya varışımız ile birlikte otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemek Gyukaku Kyoto Shijo Kawaramachi Restaurant'ta alınacaktır. Konaklama Kyoto'daki otelimiz 5* Granvia Kyoto Hotel' de…

6.GÜN / 05 Nisan 2018 Perşembe / Kyoto

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Kyoto Şehir Turumuz başlayacak. Şehir turumuza görenleri adeta büyüleyen Kinkakuji (Altın Tapınak ) ile başlıyoruz.

dsc04513.JPG

Göreceğimiz yerler arasında ayrıca Nijo Kalesi, Kiyomizudera Tapınağı, Sannenzaka ve Ninenzaka, Geyşa kültürü ve geleneksel evlerin bulunduğu Gion Mahallesi bulunmaktadır. Öğle Yemeğimiz Kiyomizu Junsei Okebeya Restaurant'ta alınacaktır. Akşam yemeğimizi otelimizde Cafe Restaurant Le Temps'de alıyoruz. Konaklamamız Kyoto'da otelimizde.

7.GÜN / 06 Nisan 2018 Cuma / Kyoto - Tokyo

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıp Tokyo'ya geçeceğiz. Kyoto - Tokyo arası Hızlı Tren ile geçiş yapılacaktır. Tokyo'ya varışımız ile birlikte Tokyo Şehir Gezimize başlıyoruz. 
 
img_4467.JPG
 
Şehir Turumuza göreceğimiz yerler arasında; Şehrin en popüler tapınağı olan Asakusa Senjozi Tapınağı, Nakamise Alışveriş Caddesi, Ginza Caddesi, Tokyo Kulesi, şehri tepeden görebileceğimiz Roppongi Hills, İmparatorluk Sarayı, Meiji Shinju Tapınağı var. Öğle Yemeğimiz Tokyo'da Kaminarimon Sansada Restaurant'ta alacağız. Akşam Yemeği için ise Odaiba Adası‘na geçeceğiz...
 
dsc06271.JPG
 
Buradan meşhur Rainbow Bridge de görülüyor ve Ocean Club Buffet Restaurant'ta yemeğimizi yiyip otelimize geçiyoruz. Konaklama Tokyo'da 5* Keio Plaza Hotel'de…

8.GÜN / 07 Nisan 2018 Cumartesi / Tokyo – Fuji Dağı – Hakone – Ashi Gölü - Tokyo

Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası Fuji Dağı & Hakone & Ashi Gölü Gezisi için otelden çıkıyoruz. Tokyo'dan 2 saatlik bir yolculukla önce 3776 m. yükseklikteki Japonya'nın en meşhur dağı olan Fuji'ye en yakın noktaya kadar gidilecek, ardından 1,5 saat mesafedeki Hakone bölgesine geçeceğiz.

dsc06326.JPG

Öğle Yemeğimizi Mugi Batake Restaurant'ta alacağız. Sonra Ashi Gölü'nde tekne turu yapıp, ardından Komagatake Dağı'ndan teleferiklere binip manzarayı izleyeceğiz. 

930b.jpg

( Fuji Dağı + Hakone + Ashi Gölü gezisi normalde ekstra tur olarak 175 usd'ye satılmaktadır. Gezimizde ise programa dahildir. ) Gezi bittikten sonra Tokyo'ya geri dönüyoruz. Akşam Yemeğimiz Tokyo'daki otelimizin Jurın Restaurant'ında alınacaktır. Konaklama Tokyo'daki  otelimizde.

9.GÜN / 08 Nisan 2018 Pazar  / Tokyo – Nikko - Istanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 150 km uzaklıktaki Nikko Gezisi için hareket ediyoruz. Japonya'nın en güzel yerlerinden biri olan Nikko Unesco Dünya Miras Listesinde yer almaktadır. Chuzenjiko ve etrafındaki gölü gezeceğiz.

930-10.jpg

Ardından Kegon Şelaleleri ve 15 bin işçi tarafından yapılmış, 300 milyon euro'ya mal edilmiş Toshogu Mabedi'ni ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi de Nikko Gezisi sırasında alıyoruz. (Nikko Gezisi normalde ekstra tur olarak 185 usd'ye satılmaktadır. Gezimizde ise programa dahildir.) Geziyi tamamlayıp Tokyo'ya geri dönüyoruz. Akşam yemeğimizi Narita'da Marriot International Hotel'de alıp ardından İstanbul'a dönüş için Narita Havalimanına transferimiz olacak.. THY'nin TK53 sefer sayılı uçuşu ile saat 22:25'de İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta…

10.GÜN / 09 Nisan 2018 Pazartesi / İstanbul

Sabaha karşı  05:00'da Türkiye yerel saati ile İstanbul'a varış ve turumuzun sonu…..

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;

- THY İst- Seul Gidiş / Tokyo –İst Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Seul – Osaka  arası tek yön ara geçiş ekonomi sınıf uçak bileti

- 2 gece Seul Konaklama

- 2 gece Tokyo  konaklama

- 2 gece Kyoto  Konaklama

- 2 gece Osaka Konaklama

- Kyoto-Tokyo arası  tek yön Hızlı Tren Geçiş Bileti

- Osaka – Hiroşima – Osaka Gidiş Dönüş Hızlı Tren Bileti

- Hiroşima – Miyajima Adası – Hiroşima Gidiş Dönüş Feribot Bileti

- Seul ,  Kyoto , Osaka , Tokyo Panoramik Şehir Turları

- Tokyo'da 185 usd tutarındaki Nikko Gezisi

- Tokyo'da 175 usd tutarındaki Fuji Dağı+Hakone+Ashi Gölü Gezisi

- Kyoto'da 160 usd tutarındaki Nara Gezisi

- Osaka'da 399 usd tutarındaki Hiroşima+Miyajima Adası Gezisi

- Tüm Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

- Tüm Havalimanı Vergileri

- Programda belirtilen tüm şehirler arası transferler

- Osaka- Tokyo  arası Bagaj gönderim ücreti

- Müze ve Ören Yeri Girişleri

- 8 Adet Öğle Yemeği

- 9 Adet Akşam Yemeği

- Yerel Japon Rehberlik Hizmeti

- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

- TÜRSAB Mesleki Zorunlu Sigorta

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

- 15 TL Yurtdışı Çıkış Harcı

- Gezi sırasında ve otellerde yapılacak tüm şahsi harcamalar

- Seyahat Sağlık Sigortası veya Seyahat Güvence Paketi

- Tüm yemeklerde alınacak içecekler

- Rehber ve Kaptan Bahşişleri

dsc04823.JPG

Güney Kore ve Japonya Gezileri ,Türk Vatandaşlarına Yeni Tip - Çipli Pasaport sahipleri için VİZESİZ gerçekleşmektedir. 6 ay geçerlilik süresine sahip Normal veya Yeşil Pasaportunuz olması yeterlidir.

GEZİMİZİ İNCELERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR

- Güney Kore ve Japonya gezilerinde uçuş için farklı havayolları da bulunmaktadır. Bizler bu uzun uçuşlu seyahatimiz için uçuşumuzu Türk Hava Yolları ile gerçekleştirmeyi tercih ettik.

- Seyahat edeceğimiz tarih, Japonyanın en güzel-görülmesi gereken zamanlarından, etrafın pespembe renklere büründüğü Kiraz Çiçekleri - Sakura zamanına denk getirilmiştir. Bu dönemde ülkenin turistik olarak en çok talep gören zamanıdır.

- Gezimizde kalınacak tüm noktalarda, otellerimiz şehir merkezi ve 5 yıldız olarak tercih edilmiştir.

- Gezi ücretimizi belirlerken, gezi ücreti + yaklaşık 1000 usd'ye denk gelen ekstra turları ayrı tutmak yerine, tüm geziler ekstra tur barındırmadan fiyata dahil edilmiştir.

- Gezi fiyatımızın 2018 yılı ve özellikle Sakura zamanı için belirlendiğini özellikle hatırlatmak isteriz.

- Gezimiz sırasında tüm sabah, öğle ve akşam yemekleri gezi ücretimize dahildir.

 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

SİZİ YOUTUBE KANALIMIZA BEKLİYORUZ

BUGÜN 30 MART 2021.... DOĞUM GÜNÜM KUTLU OLSUN... EN BÜYÜK HEDİYEM SİZLERSİNİZ💕❤️

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

ARJANTİN & BREZİLYA & URUGUAY GEZİMİZ / 04-13 Mart 2024 / Harikaaaa bir gezimiz daha bitti Çağatay Ailesi. Çok ama çok güzeldi. Tropikal ormanlar, nefis etler ve karidesler, ahtapotlar daha sayamadığım tatlılar meyveler... Bunun yanı sıra manzaralar, şelaleler offff anlatılmaz yaşanır diyorum hep. Canım gezideki dostlarıma, Serpil’ime ve Çağatay’ıma sonsuz teşekkürler. Bize böyle güzellikleri yaşattıkları için. Korkusuzca, endişesizce gezdik ve geldik. Sizleri seviyorum ❤️🙏🏻❤️🙏🏻❤️🧿🧿🧿

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 14.03.2024

Gönül ister ki seninle her geziye katılmak, anlatılmaz yaşanır derler ya biz yaşadık gördük, tadı damağımızda kaldı. Öyle bir tat ki nasıl anlatsam bilemem. Gaziantep’e gidersin sımsıcak bir baklava üzerinde bir dondurma tadı damağımızda kalır, bjr bakarsın Urfa’nın Sıra gecesinde, bir anda kendini Norveç fiyortlarında Kuzeyin buz gibi sularında ya da kendimi Maldivler’in turkuaz sularında bulurum. Ağzımda Küba purosı ile Atatürk heykeli önünde, Amalfi’nin sokaklarında, her yerde mutluluk dolu birbirinden güzel cenneti dünyada yaşamak var ise o da seninle sevgili Çağatay.. Ömrüne sağlık herşey seninle güzel, senin için dileğim hep mutlu ol kardeşim 💖🌹🍀🧿💐🤔

Necdet Konya / İstanbul / 4.12.2023

Sevgili Çağatay,İyi ki doğmuşsun, iyi ki Sri Lanka - Maldivler turuna katılmışım. Yollarım senin ile birlikte Serpil’le kesiştiği için çok şanslıyım. Enerjin ve mutluluğunuz daim olsun. Daha nice güzel anılar biriktireceğiniz yıllarınız ve gezileriniz olsun. Doğum günün kutlu olsun Çağatay ❤️🙏🏼🧿

Gamze Pural / İstanbul / 31.03.2023

Burası güzel bir yuva ev, sahiplerimiz mükemmel insanlar, kapıları candan dostlar için her zaman açık, mutfaklarında güzel yemekler yapıp bizlere tüm seven dostlarıyla paylaşan bir ahçısı, bizlerle dere tepe dolaşan, çocukla çocuk büyükle büyük olan dertlerini dinleyen gönül dostu güzel kalpli kocaman yüreği olan bir insan var, tanıyınca göreceksiniz mübalağa etmediğimi gerçek ne ise, onu yazdım tüm aileye ve ailenin kurucularına sağlıklı ve mutlu yaşamlar keyifli geziler diliyorum elimde olsa da tüm gezilerde birlikte olsam, siz katılan yeni dostlara hoş geldiniz aramıza diyorum, sevgiler ve saygılarımla 💖🍀🙆‍♂️🌹🙋‍♀️🙋‍♂️💞🤗

Necdet Konya / İstanbul / / 19.10.2022

Çağatay’la gezmek ayrıcalık olmaktan öte müthiş bir bağımlılıktır.. Çağatay’la gezmek ayrıcalıklı bir bağımlılıktır... Sloganımız bu olsun mu ne dersiniz.. Sevgi ve hoşgörünün bol olduğu yollarımız olsun inşallah....

Gülden Atamer / İstanbul / 11.10.2022

Youtube videolarınıza bayılıyorum. Yenilerini bekliyoruz:)

Semra Sayıcı / İstanbul / 21.07.2022

Harikasınız. 💕 Ne kadar çok seviliyorsunuz🥰🌷

Semra Sarıkan / İstanbul / 6.07.2022

Bi sen bi de Bilge Abla'nın yeri dolmadı güzel günlerdi.

angryson / / 24.04.2022

Bi ara taklitlerin vardı, artık onlar da kalmadı... Hatırlanan bir tek sen kaldın.. Tebrikler...

Saniye Yuvacı / İstanbul / 15.04.2022

Çağatay abi senin gibi bir programcı, gelmedi gelmeyecek, keşke tekrar seni ekranlarda izleyebilsek...

Sarp Ketenci / İzmir / 13.02.2022

Siz bir markasınız. Sizin o harika haberleriniz ve programlarınızla ekran başından ayrılmazdık. Şimdilerde gerçek televizyoncular ortada yok, ordan burdan ne kadar toplama varsa, tvlerde iş vermişler, keşke bu işi sizin gibi hakkıyla yapanlar, yine ekranlarda olsalar. sizi seviyoruz

Seren Aydeniz / İstanbul / 19.01.2022

Çağatay Yolda; 90’lı yıllarda çok popülerdi, bizim köy kahvesinde TV’de izlerken herkes dikkat kesilir keyifle izlerdi, bu popülaritenin etkisiyle köyde ilk "Çağatay" ismini dayım oğluna koymuştu. Ayrıca o yıllarda köy kahvesinde ki TV’de sizi izlediğimi birgün size anlatacağım hiç aklıma gelmezdi. Gerçekten çok başarılı ve o yıllarda sizi izleyenlerin aklından çıkmayacak bir 90`lar ekolüsünüz. Sizin gibi iyi yayıncıların her daim TV lerde olmasını dilerim.

Murat Tablak / / 31.05.2021

Abi selamlar 90 li yıllarda seninle büyüdük.Fethiye Ölüdeniz de bizi de çekmiştin izci olarak. O bölüm hala elinde varsa gönderebilir misin. Saygı ve sevgilerimle.

Onur Erçoban / Afyon / 13.05.2021

Vay be vay... Bir zamanların efsanevi televizyon programcısı, sunucusu Çağatay... Biz 90’larda seninle büyüdük. Ne güzel, ne keyifli ve en önemlisi ne kadar özgür yıllarmış... Sen çok yetenekli bir adamdın, piyasada senin gibi enerjik, insanları mutlu eden bir ekran yüzü kalmadı. Umuyorum sağlığın, sıhhatin çok iyidir...

Historical Journey / / 6.05.2021

2019’da yaptığımız Doğu Anadolu turumuz hala dillerimizde. O kadar dolu ve güzeldi. Kemaliye ve Karanlık Kanyonu yıllardır görmeyi hayal ediyordum. Çağatay sayesinde gördüm 🙏 her şey mükemmeldi. Kemaliye bölgesini turlar nedendir bilmem pek tercih etmiyor ancak Çağatay gibi duyarlı biri bunu yapıyor. İmkanı olanlar kesinlikle bu bölgeyi görmeli... 👍🤗

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 13.03.2021

Doğu Anadolu turu efsaneydi.. Doyasıya gezdik, doyasıya yedik, doyasıya eğlendik. Yeni dostlar edindik. İyi ki de gitmişim. Her zamanki gibi harika bir tur programı yapılmıştı. Çağatay ve Serpil’e tekrar teşekkür etmek istedim..🥰🌷

Elmas İnal / İstanbul / 13.03.2021

Farklı gruplardan tanıştığımız Çağatay’ın gezi programları çok etkili olunca, samimi arkadaş grubumu da özendirmiş oldum, onlarda ki isteği görünce bu olağanüstü programlara dahil etmek istedim, sonuçta benden daha fanatik Çağatay’cı oldular, kıskanıyorum yahu 😂😂😂👍

Erhan Başlı / İstanbul / 12.03.2021

Merhaba Çağatay bey, sizi TV de tanıdık sevdik, programlar tatsız sizsiz, yine program yaparsanız, bu sefer bizi bırakmak zorunda kalırsınız engellerler, siz bizi gezdirin biz de mutlu olup, çevremize pozitif bakalım sayenizde, görüşmek dileğiyle.

Halenur Güllü / / 10.03.2021

Ne heyecanla beklerdik sizi. O zaman bu kadar gezme imkanları da yoktu. Siz ve sizin gibi tv programları bize gezme tutkusunu aşıladı. Biz bir fihriste programları, orada görülmesi önerilen yerleri, restorantları not etmeyi ve oralara gitmeyi çok severdik.

Filiz Erişçi / / 10.03.2021

Çağatayyyyyyy nerdesiniz. Oğlumla (30 yaşında) bir gezi programı seyrediyorduk. Anne bu işlerin piri Çağatay’dı dedi. Ayyy doğru oğlum ne çok izlerdik dedim. Aradık profilinizi. "@cagatayyoldatv" instagramda karşımda görünce eski bir dosta kavuşmuş olduk. Ne güzel yıllardı. Sevgiler Çağatay bey....

wolffunda / / 7.03.2021
Tüm Mesajlar