GÜNEY KORE & JAPONYA GEZİSİ SAKURA (Kiraz Çiçekleri Zamanı) / Vizesiz 

31 MART - 09 NİSAN 2018

SEUL, TOKYO, NİKKO, FUJİ DAĞI, HAKONE, ASHİ GÖLÜ, KYOTO, NARA, HİROŞİMA, MİYAJİMA ADASI, OSAKA

dsc06045-6.JPG

Uzak Doğu'nun gizemlerle dolu ülkesi Japonya.. Ve Japonya'yı "SAKURA" Kiraz Çiçekleri Zamanında görmek, adeta bir rüyanın içinde gezinmek gibi.. Her köşeyi saran pembe çiçekler altında kaybolma isteği.. Seul, Tokyo, Fuji Dağı, Hakone, Ashi Gölü, Kyoto, Nara, Hiroşima, Miyajima Adası, Osaka bizleri bekliyor...

GEZİ PROGRAMI

30 Mart 2018 Cuma / İstanbul – Seul (Güney Kore)

Atatürk Havalimanı Dışhatlarda 30 Mart 2018 Cuma Gecesi saat 23:45 buluşma. THY'nin TK90 sefer sayılı uçuşu ile 30 Mart Cuma‘yı 31 Mart Cumartesi'ye bağlayan gece 02:30'da Seul'e uçuş, geceleme uçakta (İstanbul-Seul Uçuşu yaklaşık 9 Saat 35 Dk. Seul Türkiye'den 6 saat ileridedir.)

1.GÜN / 31 Mart 2018 Cumartesi / Seul (Güney Kore)

Akşamüstü saat 18:25'te Seul'a varış, gümrük ve bagaj işlemleri sonrasında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer olmadan önce Akşam Yemeğimizi yiyeceğimiz Restaurant'a geçiyoruz. Yemekten sonra da dinlenmek üzere otele transferimiz olacak. Şehir turumuz ertesi gün başlayacaktır. Konaklama Seul'de 5* Seoul Riviera Hotel vB. veya 5* Crown Park'ta vb.

dsc03768.JPG

2.GÜN / 01 Nisan 2018 Pazar / Seul (Güney Kore)

Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrası Panoramik Seul Şehir Turumuza başlayacağız. Gezimize Gwanghwamun Özgürlük Meydanı'nı gezerek başlıyoruz. Ardından Kuzey Sarayı olarak ta bilinen 1395'te inşa edilmiş, Seul'un en görkemli 5 sarayından biri olan Gyeongbokgung Sarayını göreceğiz. 

facing-garden-1214958_960_720.jpg

236 metre yükseklikte, yaklaşık 16 milyon usd harcanarak inşa edilen dünyaca ünlü N Seul Kulesi'ne çıkıp şehri buradan izleme şansımız da olacak. Ayrıca Bongeunsa Budist Tapınağı'da göreceğimiz yerler arasında. Öğle Yemeğimizi de Seul'de aldıktan sonra, Insadong Caddesi ve Myeong-Dong Caddelerini de görüp Seul Şehir Turu'na devam ediyoruz. Gezinin ardından Seul'deki otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Seul'deki 5*otelimizde.

3.GÜN / 02 Nisan 2018 Pazartesi / Seul - Osaka (Japonya)

Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Osaka'ya yapacağımız iç hat uçuş için havalimanı transferimiz olacak. (Uçuş yaklaşık 1,5 saat) Osaka‘ya varışımız ile birlikte gümrük ve bagaj işlemleri sonrasında havalimanından çıkıyor ve bizleri bekleyen aracımız ile Osaka Panoramik Şehir Turumuzu yapıyoruz. Osaka'da göreceğimiz yerler arasında; Kıta (Kuzey) Semti, Minami (Güney) Semti, Ozakajo Kalesi, Midosuji Caddesi, Shinsaibashi Caddesi ve Namba Alışveriş Caddesi bulunmaktadır. 

castle-1736779_960_720.jpg

Gezimizi tamamladıktan Akşam Yemeğimizi Osaka'da Chibo Restaurant'ta "Okonomiyaki" şeklinde alıp, sonrasında otelimize dönüyoruz. ve otelimize geçiyoruz. Konaklama 4* Ana Crown Plaza Osaka veya 4* Nikko Osaka Hotel'de.

4.GÜN / 03 Nisan 2018 Salı / Osaka – Hiroşima – Miyajima Adası – Osaka

Sabah otelimizde alacağımız erken kahvaltımızın ardından hızlı tren ile Osaka'dan Hiroşima'ya geçiyoruz.

dsc05394.JPG

Hiroşima'da Unesco Dünya Miras Listesinde bulunan Hiroşima Barış Anıtı Parkını, Hiroşima Savaş Müzesini gezecek ve Hiroşima Kalesini dışarıdan görecek ardından feribot ile Miyajima Adası'na geçeceğiz. Öğle Yemeğimizi Granvi Hiroşima Hotel'de Sky Restaurant Longe L&R'da alıyoruz. Hsukushimo Shinto Mabedi ve ada gezisi yapacağız, Japonya'nın en güzel 3 manzarasından biri sayılan "Torii" adı verilen denizin ortasındaki kırmızı kapı da buradadır. 

dsc05460.JPG

Miyajima Adasını gezdikten sonra feribotla tekrar Hiroşima'ya gelecek ve hızlı tren ile akşama doğru Osaka'ya tekrar geri dönüş yapacağız. (Hiroşima ve Miyajima Adası gezisi normalde ekstra olarak 399 usd'ye satılmaktadır. Gezimizde programımıza dahildir.) Akşam Yemeğimizi Shabusai Tennoji Restaurant'ta ünlü Japon yemeği "Shabu Shabu" olarak alıyoruz. Konaklamamız Osaka'da Otelimizde…

5.GÜN / 04 Nisan 2018 Çarşamba / Osaka – Nara – Kyoto

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Osaka'dan ayrılıyoruz. Önce 40 km. uzaklıktaki Nara‘ya geçiyoruz ve Nara Gezimizi yapıyoruz. Gezimiz sırasında Japonya'nın en eski tapınağı olan Horyuji Tapınağı, Görkemli Rüyalar Köşkü, 5 katlı Kafuku-ji Pagodası ve bahçeleri, Altın renkli Buda'nın bulunduğu Todai-ji Kasuga Taisha Mabedi, Yoshikien Bahçesi ve Ceylan Parkı ziyaret edeceğimiz yerler arasında.

930-14.jpg

Ardından 40 km. uzaklıkta Kyoto'ya geçiyoruz. Ve öğle yemeğimizi alıyoruz. (Nara Turları normalde ekstra olarak 160 usd'ye satılmaktadır. Gezimizde programımıza dahildir) Kyoto'ya varışımız ile birlikte otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemek Gyukaku Kyoto Shijo Kawaramachi Restaurant'ta alınacaktır. Konaklama Kyoto'daki otelimiz 5* Granvia Kyoto Hotel' de…

6.GÜN / 05 Nisan 2018 Perşembe / Kyoto

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Kyoto Şehir Turumuz başlayacak. Şehir turumuza görenleri adeta büyüleyen Kinkakuji (Altın Tapınak ) ile başlıyoruz.

dsc04513.JPG

Göreceğimiz yerler arasında ayrıca Nijo Kalesi, Kiyomizudera Tapınağı, Sannenzaka ve Ninenzaka, Geyşa kültürü ve geleneksel evlerin bulunduğu Gion Mahallesi bulunmaktadır. Öğle Yemeğimiz Kiyomizu Junsei Okebeya Restaurant'ta alınacaktır. Akşam yemeğimizi otelimizde Cafe Restaurant Le Temps'de alıyoruz. Konaklamamız Kyoto'da otelimizde.

7.GÜN / 06 Nisan 2018 Cuma / Kyoto - Tokyo

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıp Tokyo'ya geçeceğiz. Kyoto - Tokyo arası Hızlı Tren ile geçiş yapılacaktır. Tokyo'ya varışımız ile birlikte Tokyo Şehir Gezimize başlıyoruz. 
 
img_4467.JPG
 
Şehir Turumuza göreceğimiz yerler arasında; Şehrin en popüler tapınağı olan Asakusa Senjozi Tapınağı, Nakamise Alışveriş Caddesi, Ginza Caddesi, Tokyo Kulesi, şehri tepeden görebileceğimiz Roppongi Hills, İmparatorluk Sarayı, Meiji Shinju Tapınağı var. Öğle Yemeğimiz Tokyo'da Kaminarimon Sansada Restaurant'ta alacağız. Akşam Yemeği için ise Odaiba Adası‘na geçeceğiz...
 
dsc06271.JPG
 
Buradan meşhur Rainbow Bridge de görülüyor ve Ocean Club Buffet Restaurant'ta yemeğimizi yiyip otelimize geçiyoruz. Konaklama Tokyo'da 5* Keio Plaza Hotel'de…

8.GÜN / 07 Nisan 2018 Cumartesi / Tokyo – Fuji Dağı – Hakone – Ashi Gölü - Tokyo

Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası Fuji Dağı & Hakone & Ashi Gölü Gezisi için otelden çıkıyoruz. Tokyo'dan 2 saatlik bir yolculukla önce 3776 m. yükseklikteki Japonya'nın en meşhur dağı olan Fuji'ye en yakın noktaya kadar gidilecek, ardından 1,5 saat mesafedeki Hakone bölgesine geçeceğiz.

dsc06326.JPG

Öğle Yemeğimizi Mugi Batake Restaurant'ta alacağız. Sonra Ashi Gölü'nde tekne turu yapıp, ardından Komagatake Dağı'ndan teleferiklere binip manzarayı izleyeceğiz. 

930b.jpg

( Fuji Dağı + Hakone + Ashi Gölü gezisi normalde ekstra tur olarak 175 usd'ye satılmaktadır. Gezimizde ise programa dahildir. ) Gezi bittikten sonra Tokyo'ya geri dönüyoruz. Akşam Yemeğimiz Tokyo'daki otelimizin Jurın Restaurant'ında alınacaktır. Konaklama Tokyo'daki  otelimizde.

9.GÜN / 08 Nisan 2018 Pazar  / Tokyo – Nikko - Istanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 150 km uzaklıktaki Nikko Gezisi için hareket ediyoruz. Japonya'nın en güzel yerlerinden biri olan Nikko Unesco Dünya Miras Listesinde yer almaktadır. Chuzenjiko ve etrafındaki gölü gezeceğiz.

930-10.jpg

Ardından Kegon Şelaleleri ve 15 bin işçi tarafından yapılmış, 300 milyon euro'ya mal edilmiş Toshogu Mabedi'ni ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi de Nikko Gezisi sırasında alıyoruz. (Nikko Gezisi normalde ekstra tur olarak 185 usd'ye satılmaktadır. Gezimizde ise programa dahildir.) Geziyi tamamlayıp Tokyo'ya geri dönüyoruz. Akşam yemeğimizi Narita'da Marriot International Hotel'de alıp ardından İstanbul'a dönüş için Narita Havalimanına transferimiz olacak.. THY'nin TK53 sefer sayılı uçuşu ile saat 22:25'de İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta…

10.GÜN / 09 Nisan 2018 Pazartesi / İstanbul

Sabaha karşı  05:00'da Türkiye yerel saati ile İstanbul'a varış ve turumuzun sonu…..

 

Gezi Ücreti:

İki Kişilik Odada Kişibaşı: 5450 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı: 1325 Euro

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;

- THY İst- Seul Gidiş / Tokyo –İst Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Seul – Osaka  arası tek yön ara geçiş ekonomi sınıf uçak bileti

- 2 gece Seul Konaklama

- 2 gece Tokyo  konaklama

- 2 gece Kyoto  Konaklama

- 2 gece Osaka Konaklama

- Kyoto-Tokyo arası  tek yön Hızlı Tren Geçiş Bileti

- Osaka – Hiroşima – Osaka Gidiş Dönüş Hızlı Tren Bileti

- Hiroşima – Miyajima Adası – Hiroşima Gidiş Dönüş Feribot Bileti

- Seul ,  Kyoto , Osaka , Tokyo Panoramik Şehir Turları

- Tokyo'da 185 usd tutarındaki Nikko Gezisi

- Tokyo'da 175 usd tutarındaki Fuji Dağı+Hakone+Ashi Gölü Gezisi

- Kyoto'da 160 usd tutarındaki Nara Gezisi

- Osaka'da 399 usd tutarındaki Hiroşima+Miyajima Adası Gezisi

- Tüm Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

- Tüm Havalimanı Vergileri

- Programda belirtilen tüm şehirler arası transferler

- Osaka- Tokyo  arası Bagaj gönderim ücreti

- Müze ve Ören Yeri Girişleri

- 8 Adet Öğle Yemeği

- 9 Adet Akşam Yemeği

- Yerel Japon Rehberlik Hizmeti

- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

- TÜRSAB Mesleki Zorunlu Sigorta

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

- 15 TL Yurtdışı Çıkış Harcı

- Gezi sırasında ve otellerde yapılacak tüm şahsi harcamalar

- Seyahat Sağlık Sigortası veya Seyahat Güvence Paketi

- Tüm yemeklerde alınacak içecekler

- Rehber ve Kaptan Bahşişleri

dsc04823.JPG

Güney Kore ve Japonya Gezileri ,Türk Vatandaşlarına Yeni Tip - Çipli Pasaport sahipleri için VİZESİZ gerçekleşmektedir. 6 ay geçerlilik süresine sahip Normal veya Yeşil Pasaportunuz olması yeterlidir.

GEZİMİZİ İNCELERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR

- Güney Kore ve Japonya gezilerinde uçuş için farklı havayolları da bulunmaktadır. Bizler bu uzun uçuşlu seyahatimiz için uçuşumuzu Türk Hava Yolları ile gerçekleştirmeyi tercih ettik.

- Seyahat edeceğimiz tarih, Japonyanın en güzel-görülmesi gereken zamanlarından, etrafın pespembe renklere büründüğü Kiraz Çiçekleri - Sakura zamanına denk getirilmiştir. Bu dönemde ülkenin turistik olarak en çok talep gören zamanıdır.

- Gezimizde kalınacak tüm noktalarda, otellerimiz şehir merkezi ve 5 yıldız olarak tercih edilmiştir.

- Gezi ücretimizi belirlerken, gezi ücreti + yaklaşık 1000 usd'ye denk gelen ekstra turları ayrı tutmak yerine, tüm geziler ekstra tur barındırmadan fiyata dahil edilmiştir.

- Gezi fiyatımızın 2018 yılı ve özellikle Sakura zamanı için belirlendiğini özellikle hatırlatmak isteriz.

- Gezimiz sırasında tüm sabah, öğle ve akşam yemekleri gezi ücretimize dahildir.

 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar