930-b.jpg
 
1.GÜN / 15 Temmuz Cuma / İSTANBUL- HELSİNKİ (Sumenlinna Kalesi)
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 05:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1761 numaralı tarifeli seferiyle saat 07:35'de Helsinki'ye hareket. Yerel saate göre 11:05'te Finlandiya'nın başkenti Helsinki'ye geliyor ve panoramik Helsinki şehir turumuza başlıyoruz.
 
930c.jpg
 
Helsinki şehir turunda, Helsinki Katedrali, Senato Meydanı, Hükümet Sarayı, Belediye Binası, Market Meydanı, Uspenski Orthodox Katedrali, Havis Amanda Heykeli gezip göreceklerimiz arasında yer alıyor. Sonrasında serbest zamanımız oluyor. Şehir turu sonrası ekstra olarak (30 euro) Suomenlinna Kalesi'ni geziyoruz.
 
suomenlinna_44.jpg
 
Suomenlinna, Finlandiya'nın en önemli tarihi askeri yapılarından birisi. Helsinki yakınında yer alan ada üzerinde kurulu kale, 18. yüzyılda İsveçliler tarafından yapılmış. 1991 yılında UNESCO tarafından "Dünya Mirası" listesine alınan kaleye teknelerle gidiyoruz. Kale çevresinde 850 kişinin yaşadığı bu ada oldukça ilginizi çekecek. Tur sonrası otelimize yerleşiyoruz. Konaklamamız 4* Radisson Blu Plaza TIKLAYINIZ
 
368638-svetik.jpg
 
2.GÜN / 16 Temmuz C.tesi / HELSİNKİ (Porvoo Turu) - TALLİNN
Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemleri ve Rehberimizin belirleyeceği saate kadar Helsinki'de serbest zaman. İsteyenlerle birlikte ekstra Porvoo Turu'na çıkıyoruz.(50 euro) Kültürel açıdan harika bir atmosfere sahip Porvoo, turizm dışında ticaret ve hizmet sektörü ile de Finlandiya'nın önemli bir şehri.
 
po2.jpg
 
Küçük Porvoo, Finlandiya'nın en eski ikinci şehri olup, Helsinki'nin 50 km. doğusunda bulunmaktadır. 1346 yılında kurulan şehir, Ortaçağ Arnavut kaldırımı sokakları, kafeleri, restoranları, müzeleri, galerileri ve butikleri ile de çekici bir bölgedir. Dar yolları ve renkli tuğla depoları ile ünlüdür. Finlandiya'nın en büyük şairi olan Johan Ludvig Runeberg'in evi de Porvoo'da yer almaktadır. Turumuzun sonrasında tekrar şehir merkezine dönüyor ve devamında feribotla Estonya'nın Başkenti Tallinn'e hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından Tallinn'e varış. Varışımıza istinaden panoramik Tallinn şehir turumuz başlıyor.
 
930-5.jpg
 
En iyi korunmuş Ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehir turumuzda, UNESCO'nun "Dünya Mirası" olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan tarihi yapılar ziyaret ediliyor. Estonya bayrağının dalgalandığı Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi'ni ziyaret ediyoruz ve Toompea Tepesi'nden şehrin en güzel panoramik manzarasının fotoğraflarını çektikten sonra St. Nicholas Kilisesi'ne geçiliyor. Şehir turunun ardından otelimize transfer. Tallinn'deki otelimiz 4* Radisson Blu Olumpia TIKLAYINIZ
 
ghostly-town-hall-square.jpg
 
3.GÜN / 17 Temmuz Pazar / TALLINN 
Kahvaltının ardından Başkent Tallin'de serbest zaman. İsteyenlerle ekstra olarak Rocca Al Mare Turu için hareket ediyoruz. (50 euro) Avrupa'da sayısı az olan Açıkhava müzelerinden In Rocca Al Mare turunda 18. yy Estonya kırsal yaşamına tanık oluyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulu açıkhava müzesi, 18.yy dönemini yansıtan köy evleri, yel değirmenleri, ahşap kilisesi, köy okulu ile sizi zamanda yolculuğa çıkartarak Estonya'nın geçmişine tanık ediyor.
 
930-ff.jpg
 
Birbirinden farklı evlerde, eski dönem Estonyalılar'ın yaşantısı teatral olarak anlatılıyor. Turumuzun ardından şehir merkezine geri dönüyoruz ve serbest zaman. Geceleme Tallinn'deki otelimiz 4* Radisson Blu Olumpia TIKLAYINIZ
 
4.GÜN / 18 Temmuz P.tesi / TALLINN - RİGA
Sabah odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından erken saatte, özel otobüsümüz ile Letonya'nın başkenti Riga'ya hareket ediyoruz. Yol üstünde Estonya'nın yazlık kasabası olan Parnu'da mola veriyoruz.
 
parnu.jpg
 
Estonya ve Letonya'nın ormanları içinde devam eden yaklaşık 5 saat süren yolculuğumuz sonrasında Riga'ya varışta panoramik Riga şehir turumuz başlıyor. 1201 yılında kurulan Riga şehir turunda, Old Town denilen tarihi merkezdeki şehrin dokusuna tanık olacağımız önemli yapıları görüyoruz.
 
2000x1125_riga-dome-square-cafe.jpg
 
St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the   Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız yapılarıyla süslü sokakları görülecekler arasında yer alıyor. Şehir turundan sonra otele transfer ve yerleşme, serbest zaman. Geceleme Riga'daki otelimiz 4* Radisson Blu Elizabete'de. TIKLAYINIZ
 
riga.jpg
 
5.GÜN / 19 Temmuz Salı / RİGA 
Kahvaltımızın ardından Riga'da serbest zaman.. İsteyenlerle birlikte tam gün sürecek Sigulda ve Jurmala Turu için hareket ediyoruz. (70 euro) Riga'ya 51 km. uzaklıktaki, Letonya'nın en güzel şehirlerinden kabul edilen Sigulda şehir turunda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası'nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları, ovaları, Gauja Nehri'nden oluşan muhteşem doğası ile sizi büyüleyecek. 
 
highlight-one-day-tour-latvia-sigulda-227.jpg
 
Öğleden sonra ise Jurmala'ya gidiyoruz. Letonya'nın Baltık Denizi kıyısında yer alan Jurmala şehir turunda bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle Letonya'nın sayfiye bölgesi ziyaret ediliyor. Tertemiz çam kokulu havası, dingin atmosferi, şifalı suları, çamur kürleri ile Baltık Ülkeleri'nin en ünlü SPA otelleriyle yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon merkezi burası. Burada verilecek serbest zamanda isteyen konuklarımız aynı zamanda denize de girebilecekler. İsteyenlerse bu şirin sahil kasabanın yol boyunca uzanan kafelerinde keyif yapabilirler. 
 
fotolia_53409839_subscription_xl.jpg
 
Turumuzun ardından otele dönüyor ve isteyen konuklarımızla birlikte Lido Restauranta akşam yemeğine çıkıyoruz. Geceleme Riga'daki otelimiz 4* Radisson Blu Elizabete'de. TIKLAYINIZ
 
6.GÜN / 20 Temmuz Çarşamba / RİGA - VILNIUS
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Litvanya'nın başkenti Vilnius'a hareket ediyoruz. Yol üstündeki ilk durağımız, Litvanya sınırlarında yer alan Haçlar Tepesi (Hill of Crosses). Burası aynı zamanda Katolik Litvanya'nın kutsal yerleşim bölgesi. Bu bölgede yaklaşık 50.000 adet birbirinden farklı boylarda Haç bulunduğu tahmin ediliyor. Litvanya'nın en etkileyici yerlerinden biri olan Hill of Crosses'i gezdikten sonra, yolumuza devam ediyoruz. Varışta otelimize yerleşme. Sonrasında serbest zamanımız oluyor. Geceleme Vilnius'taki otelimiz 4* Radisson Blu Lietuva'da.
 
7.GÜN / 21 Temmuz Perşembe / VILNIUS
Otelde kahvaltı sonrası panoramik Vilnius şehir turumuza başlıyoruz. Vilnius'ta 1200'den fazla Ortaçağ dönemine ait yapı ve 48 adet büyük kilise bulunuyor. Neris Nehri kenarında 1323 yılında Büyük Dük Gediminas tarafından kurulan Vilnius'un   panoramik şehir turunda; Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Gediminas Kulesi, Gediminas Heykeli, St.Peter ve St.Paul Kilisesi, St.Anne Kilisesi ve Amber Galerisi gezildikten sonra Subacius Tepesi'nden şehrin panoramik manzarasının fotoğrafını çekme fırsatımız oluyor. Ardından Vilnius'un önemli bir sembolü olarak kabul edilen Dawn Kapısı'nı da gezerek turumuzu tamamlıyoruz.
 
setwidth1700-oldtownrooftops.jpg
 
Öğleden sonra serbest zaman. İsteyenlerle Trakai Turumuza çıkıyoruz.(50 euro) Vilnius'a 29 km. uzaklıktaki Trakai turunda, 15.yy'da Galve Gölü'nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilmiş Trakai Kalesi ve Müzesi görkemli güzelliğiyle bizleri bekliyor.
 
930-4.jpg
 
930-bd.jpg
 
Turun bitiminde otele geri dönüş. . Geceleme Vilnius'taki otelimiz 4* Radisson Blu Lietuva'da. TIKLAYINIZ
 
8.GÜN / 22 Temmuz Cuma / VILNIUS - İSTANBUL
Kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve ardından serbest zaman. Rehberimiz tarafından belirtilen saatte Vilnius Havalimanı'na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1408 numaralı tarifeli seferi ile saat 19:20'de İstanbul'a hareket. Yerel saate göre 22:05'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.
 
GEZİ ÜCRETİ: 1100 euro
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
• Türk Hava Yolları ile İstanbul - Helsinki gidiş, Vilnius - İstanbul dönüş ekonomi 
sınıfı uçak bileti
• Helsinki'de 1 gece, Tallinn'de 2 gece, Riga'da 2 gece ve Vilnius'da 2 gece olmak 
üzere toplam 7 gece 8 gün 4* otellerde oda-kahvaltı (7 continental kahvaltı) 
konaklama
• Alan - Otel - Alan ve Otel - Feribot - Otel transferleri
• Şehirlerarası özel otobüs transferi 
• Helsinki panoramik şehir turu 
• Riga panoramik şehir turu
• Vilnius panoramik şehir turu 
• Yol üzeri Parnu ve Haçlar Tepesi Ziyareti.
• Helsinki - Talinn arası feribot bileti 
• Türsab zorunlu sigorta (mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
• Profesyonel Türkçe rehber refakati 
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL.)
• Schengen Vize Ücreti (120 Euro)
• Programda yazılı olan turlar dışındaki ekstra turlar
• Öğle ve akşam yemekleri
• Şahsi harcamalar
• Seyahat sağlık sigortası
 
GEZİMİZ SHENGEN VİZESİ İLE GERÇEKLEŞECEKTİR.
YEŞİL PASAPORT İÇİN VİZE YOKTUR.
 
OTELLERİMİZ:
Helsinki:  4* Radisson Blu Plaza TIKLAYINIZ
Talinn  :  4* Radisson Blu Olumpia TIKLAYINIZ
Riga     :  4* Radisson Blu Elizabete TIKLAYINIZ
Vilnius  :  4* Radisson Blu Lietuva TIKLAYINIZ
 
GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Çağatay Şahin Kardesim. Daha nice gezilere. Verdiğin huzur, gösterdiğin ilgi, alaka ve emeğine sağlık. Herşey için sonsuz teşekkürler. Benim için ve arkadaşlar için eminim bu gezide muhteşemdi. Huzur dolu ve dinlenmiş olarak döndüm. Ayrıca Serpil’e çok teşekkür ediyorum. Mükemmel bir insan daha hayatıma kattı. İyi ki varsınız hayatımda. Sizi çok seviyorummmmm...

Ayten Meriç / İstanbul / 26.7.2016

Çok õnemli gidilmesi gereken harika yerler mutlaka gelmek isterim

Efsane Öktem / Izmir / 3.6.2016

Aynı tarihlerde hali hazırda önceden rezervasyon yaptığım ve uçak biletini aldığım başka bir seyahatim olmasa kesinlikle Baltık Başkentleri gezisine katılırdım. Umarım seneye tekrarı olur

Özlem Akkaya / İstanbul / 19.4.2016

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar