9342553-rio-de-janeiro-best-shoot-2.jpg

04-13 Ocak 2019 / 9 gece-10 gün / Vizesiz / THY ile EKSTRA TUR YOKTUR

SAO PAULO - RIO DE JANERIO - COPACABANA - SUGAR LOAF - CORCOVADO - IGUAZU ŞELALERİ

COLONIA DEL SACREMENTO - MONTEVIDEO - PUNTA DEL ESTE - BUENOS AIRES - DELTA & TIGRE

Karnavalı, Plajları, Kurtarıcı İsa Heykeli, büyüleyici Iguazu Şelaleleri, canlı ve hareketli yaşantısı ile Güney Amerika'nın en büyük ülkesi BREZİLYA

Tarihi şehri, canlı müzik yapılan cafeleri, plajları, mate içeceği ile Güney Amerika'nın küçük ülkesi URUGUAY

 Tango'nun anavatanı, sıcacık insanların memleketi, rengarenk şirin evleriyle La Boca Mahallesi, dünyanın en geniş bulvarı, meşhur biftek ve şarapları, Güney Amerika'nın Paris'i olarak bilinen başkenti Buenos Aires ile ARJANTİN

buenos-aires-tango-1.jpg

 

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: 04 OCAK 2019 CUMA / İSTANBUL - SAO PAULO (Brezilya)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde  saat 08:00'da buluşma ve yolculuk işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'na ait TK15 sefer sayılı uçuş ile saat 10:35'te Sao Paulo'ya hareket.(13 saat 45 dk.) Yerel saatle 19:20'de varışımızın ardından Sao Paulo'daki otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. 5* Melia Paulista vb.

2.GÜN: 05 OCAK 2019 C.TESİ / SAO PAULO (Brezilya)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası dünyanın en büyük ve kalabalık metropollerinden olan başkentte yapacağımız kent turumuzda, doğal güzelliklerle modernizmi harmanlamış İbirapuera Park ve neogotik mimari başyapıtı Sao Paulo Katedrali'ni geziyoruz. Eksantrik mimarisiyle dikkat çeken Sao Paulo Sanat Müzesi'nde dünyaca ünlü resssamların eserlerini görüyoruz. Cıvıl cıvıl renklerin, mis kokuların, canayakın Paulistaların mekânı Halk Pazarı'nda alacağımız serbest zaman sonrası panoramik turumuzda Büyük Halk Tiyatrosu, art-deco tarzıyla Altino Arantes Gökdeleni, grafiti ve duvar süslemelerinin kutsal alanı Beco do Batman, Tomie Ohtake Enstitüsü ve Bandeiras Anıtı gibi kentin dikkat çekici yapıları var. Kentin kalbi Paulista Caddesi yürüyüşümüzün ardından havalimanına transfer oluyor ve yerel havayolları ile yaklaşık 1.5 saatlik bir uçuşla Rio de Janeiro'ya geçiyoruz. Rio de Janeiro / Copacabana bölgesindeki otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. 4* Arena Copacabana Hotel vb.  

3.GÜN: 06 OCAK 2019 PAZAR / RİO DE JANEİRO (Brezilya)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün sürecek Rio gezimize başlıyoruz. Guanabara Körfezi, Maracana Stadyumu, Katedral, Şehir Tiyatrosu, Kraliyet Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Milli Kütüphane ve Vargas Caddesi'ni, Copacabana, İpanema, Leblon plajlarını göreceğiz. Rio'nun iki simge tepesinden biri olan Sugar Loaf Tepesine teleferikle çıkarak Rio kenti ve kumsallarını kuşbakışı izleyip fotoğraflama şansımız olacak.

sugarloaf-mountain-rend-tccom-966-544.jpeg

Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra, Copacabana'nın meşhur "Gece Piyasası"na dahil oluyoruz. Konaklamamız Copacabana bölgesindeki otelimizde.

4.GÜN: 07 OCAK 2019 PAZAR / RİO DE JANEİRO (Brezilya) SAO PAULO - RIO DE JANERIO - COPACABANA - SUGAR LOAF 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası bu kez Rio'nun en önemli simgelerinden olan Kurtarıcı İsa Heykeli'ni görmek üzere Corcovado Tepesi'ne raylı sistem kullanarak çıkıyoruz. Brezilya'nın ve tüm Hristiyan âleminin sembolü haline gelmiş dev İsa heykeli ve müthiş panoramasıyla Corcovado Tepesi kentin sembolüdür.

rio-de-janeiro-an-amazing-part-in-brazil.jpg

Değerli taş piyasasının en önemli üç merkezinden biri olan Rio de Janerio'nun İpanema sanat galerileri ve taş işçiliğine göz atıp müzik tarihinde en fazla yorumlanmış "Girl from İpanema" şarkısında olduğu gibi ara sokakların sempatik mekânlarında yerel içkilerin tadına bakıyoruz. Tur bitiminde serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz dünyaca ünlü plajlarda dinlenip Atlas Okyanusu'nun keyfini çıkarırken diğer gezgin misafirlerimiz sempatik sokakları arşınlayacak. Konaklamamız Copacabana bölgesindeki otelimizde.

ipanema-22.jpg

5.GÜN: 08 OCAK 2019 P.TESİ / RİO DE JANEİRO - IGUAZU (Brezilya-Arjantin-Paraguay)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası havalimanına transfer oluyoruz. Yerel Hava Yolları ile yaklaşık 2 saatlik bir uçuş sonrası Iguazu'ya varışımızla birlikte havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Iguazu Ulusal Parkı'nın Brezilya bölümüne hareket ediyoruz. Kısa atıştırma molasının ardından Unesco Mirası Listesi'ndeki millî parkın göz kamaştırıcı fauna ve florasında geziyoruz.

large-2.jpg

Şelalelerin kat kat, birbiri üzerine dökülen efsanevî manzarasında önce yürüyüş yapacak, ardından Macucu Safari adlı "Gezginlerin mutlaka yapması gerekenler listesi"nin kült gezisi olan, zodyak botlarla şelalelerin altına girilen çılgın tekne turumuzda muhteşem manzaranın kalbine yol alacağız.

helikopter-iguazu-helicopter.jpg

Akşam yemeği ve konaklama İguazu bölgesindeki otelimizde. 5* Wish Foz Do İguaçu By GJP vb.

6.GÜN: 09 OCAK 2019 SALI /  IGUAZU - BUENOS AİRES (Arjantin) - MONTEVIDEO (Uruguay)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında bu kez Iguazu Şelaleri'ni Arjantin tarafından göreceğiz. Brezilya ve Arjantin'i birbirine bağlayan köprüden geçiyoruz. Milli Park içinde bir kısmını yürüyerek, bir kısmını ise eko-tren ile yapacağımız gezinin en unutulmaz ânı, şelalelerin en heybetli kısmı Garganto del Diablo'yu tepeden göreceğimiz noktadır.

10-9.jpg

Gezimiz sırasında dileyen misafirlerimiz ücretini ödeyerek İguazu Şelaleleri üzerinde 15 dk.'lık helikopter turuna çıkabilecek. Gezimizi tamamlayıp havalimanına geçiyor ve Arjantin'in başkenti Buenos Aires'e uçuyoruz. Buenos Aires'e gelişimizle ertesi gün akşam Buenos Aires'te konaklayacağımız otelimize uğruyor ve bagajlarımızı otele bırakıyoruz. Bagajlarımızı bırakıp Uruguay gezimiz için yanımıza daha önce hazırladığımız sırt çantalarımızı alarak limana gideceğiz. Liman'dan kalkan feribotlar ile Uruguay / Colonia Del Sacremento bölgesine geçiş yapacağız. (yaklaşık 1 saat)

colonia-del-sacramento-uruguay-1.jpg

Bölgeye vardığımızda bizleri bekleyen aracımız ile Uruguay'ın başkenti Montevideo'ya hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuz sonrası akşam yemeği ve konaklama Montevideo'daki otelimiz 5* Radisson Montevideo Victoria Plaza vb.

7.GÜN: 10 OCAK 2019 ÇARŞAMBA / MONTEVIDEO (Uruguay) - PUNTA DEL ESTE (Uruguay) - BUENOS AIRES (Arjantin)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Güney Amerika'nın Monte Carlo'su olarak bilinen,Rio De La Plata Nehri'nin okyanusa kavuştuğu yerde dar bir yarımadada bulunan Punta Del Este'yi gezeceğiz.

200-1482905630_slide.jpg

Ardından başkent Montevideo'ya dönüp buradaki gezimizi yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında eski şehir bölümü, Bağımsızlık Meydanını, Batlle ve Ordonez Parkını, Dikilitaşı ve Dünya Kupası finaline ev sahipliği yapmış olan Estadio Centenario olacak. Gezimizi tamamladıktan sonra Colonia Del Sacremento bölgesi üzerinden feribot yolculuğu ile Buenos Aires'e geçiş yapıp, bir önceki gün valizlerimizi bıraktığımız otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Buenos Aires'teki otelimizde. 5* Hilton Buenos Aires vb.

8. GÜN: 11 OCAK 2019 PERŞEMBE / BUENOS AIRES (Arjantin)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Buenos Aires gezimizi yapıyoruz. Panoramik turumuzda göreceğimiz yerler arasında, San Martin Meydanı, Avenida Julio 9, Dililitaş, Casa Rosada, Palermo Parkı, San Telmo, La Recoleta, Eva Peron'un mezarı, rengarenk Caminito Bölgesi, eski ve yeni limanların bulunduğu La Boca, Metropolitan Katedrali, Kongre Sarayı ve Colon Tiyatrosu yer almaktadır.

b2-12.jpg

Akşam Tango Gecesi: kentin en güzel tango evlerinden birinde güzel bir yemek sonrası Astor Piazzola'nın tınıları eşliğinde şahane bir gösteri izleyeceksiniz. Konaklama Buenos Aires'te otelimizdedir.

aaaaaaa-cumparsita.jpg

9.GÜN: 12 OCAK 2019 CUMA / BUENOS AIRES (Arjantin) - ISTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük Delta-Tigre gezisi. Buenos Aires dünyanın en geniş deltası olan Parana Nehri Deltası kenarında kurulmuştur. Şehrin liman bölgesini geçerek Delta gerisindeki iskeleden nehir motorları ile yapacağımız gezi esnasında delta içindeki yüzlerce ada arasında dolaşırken ülke zenginlerinin köşklerini ve yaşam tarzına şahit oluyoruz.

1280px-club_de_regatas_la_marina_01.jpg

Tur sonrası şehrin en özel müzelerinden Latin Amerika Sanatçıları müzesi Malba'yı geziyoruz. Serbest zamanın ardından havalimanına transfer oluyoruz ve THY'ye ait TK16 sefer sayılı uçuş ile saat 23:55'te İstanbul'a hareket. (Uçak Sao Paulo / Brezilya'da 1,5 saat duraklama yapmaktadır.) Geceleme uçakta.

10.GÜN : 13 OCAK 2019 C.TESİ / İSTANBUL

Türkiye yerel saati ile 22:15'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

GEZİ ÜCRETİ:

İki Kişilik Odada Kişibaşı: 4350 USD

Tek Kişilik Sgl Oda Farkı: 800 USD

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

- THY İstanbul – Sao Paulo Gidiş / Buones Aires - İstanbul Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Yerel Havayolları ile Sao Paulo – Rio De Janeiro Tek Yön Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Yerel Hava Yolları ile Rio De Janeiro – Iguazu (Brezilya) Tek Yön Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Yerel Hava Yolları ile Iguazu (Arjantin) – Buenos Aires Tek Yön Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Buenos Aires – Colonia Del Sacremento (Uruguay) Gidiş Dönüş Feribot Ulaşımı

- Programda belirtilen otellerde 8 gece, kahvaltılar dahil, iki kişilik odada kişibaşı Otel Konaklamaları

- 8 Adet Akşam Yemeği (Bazıları otellerde bazıları yerel restaurantlarda Show eşliğinde.)

- Buones Aires Yemekli Tango Gecesi (Normalde 130 usd civarı ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Rio De Jenairo Yemekli Samba Show (Normalde 150 usd ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Tüm havalimanı – otel – havalimanı transferler

- Tüm şehirlerarası ulaşımlar

- Programda belirtilen tüm şehir gezileri

(Sao Paulo, Rio De Jenairo, Buenos Aires, Montevideo, Punta Del Este, Delta-Tigre Gezileri)

- Sugar Loaf Gezisi (Normalde 70 usd civarı ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Corcovado Tepesi Gezisi (Normalde 90 usd civarı ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Iguazu Şelaleleri - Milli Park Girişi ve gezisi (Brezilya tarafı ve Arjantin tarafı / iki bölüm de dahildir.)

- Macucu Safari Bot Turu (Brezilya tarafı Iguazu Şelalesinde yapılmaktadır / normalde 120 usd ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Delta-Tigre Turu ve bot gezisi (Normalde 70 usd civarı ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Uruguay Montevideo – Punta Del Este şehir gezileri (Normalde günübirlik 165 usd civarında extra satılmakta olup sadece colonia del sacremento gezisi verilirken, konaklamalı başkent Montevideo ve punta del este şehirlerini de içerecek şekilde turumuza dahildir.)

- Yerel İngilizce Rehberlik Hizmeti

- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

- TÜRSAB Zorunlu Mesleki Sigorta (Seyahat Sağlık Sigortası değildir.)

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL

- Gezi sırasında ve otellerde yapılacak şahsi harcamalar

- Öğle Yemekleri ve tüm yemeklerde alınacak içecekler

- Yerel rehber ve şoförler için bahşişler

- Seyahat Sağlık Sigortası - Seyahat Güvence Paketi

 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

 

6-9.png

 

 

Henüz yorum yapılmamış.

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar