9342553-rio-de-janeiro-best-shoot-2.jpg

04-13 Ocak 2019 / 9 gece-10 gün / Vizesiz / THY ile EKSTRA TUR YOKTUR

SAO PAULO - RIO DE JANERIO - COPACABANA - SUGAR LOAF - CORCOVADO - IGUAZU ŞELALERİ

COLONIA DEL SACREMENTO - MONTEVIDEO - PUNTA DEL ESTE - BUENOS AIRES - DELTA & TIGRE

Karnavalı, Plajları, Kurtarıcı İsa Heykeli, büyüleyici Iguazu Şelaleleri, canlı ve hareketli yaşantısı ile Güney Amerika'nın en büyük ülkesi BREZİLYA

Tarihi şehri, canlı müzik yapılan cafeleri, plajları, mate içeceği ile Güney Amerika'nın küçük ülkesi URUGUAY

 Tango'nun anavatanı, sıcacık insanların memleketi, rengarenk şirin evleriyle La Boca Mahallesi, dünyanın en geniş bulvarı, meşhur biftek ve şarapları, Güney Amerika'nın Paris'i olarak bilinen başkenti Buenos Aires ile ARJANTİN

buenos-aires-tango-1.jpg

 

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN: 04 OCAK 2019 CUMA / İSTANBUL - SAO PAULO (Brezilya)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde  saat 08:00'da buluşma ve yolculuk işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'na ait TK15 sefer sayılı uçuş ile saat 10:35'te Sao Paulo'ya hareket.(13 saat 45 dk.) Yerel saatle 19:20'de varışımızın ardından Sao Paulo'daki otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. 5* Melia Paulista vb.

2.GÜN: 05 OCAK 2019 C.TESİ / SAO PAULO (Brezilya)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası dünyanın en büyük ve kalabalık metropollerinden olan başkentte yapacağımız kent turumuzda, doğal güzelliklerle modernizmi harmanlamış İbirapuera Park ve neogotik mimari başyapıtı Sao Paulo Katedrali'ni geziyoruz. Eksantrik mimarisiyle dikkat çeken Sao Paulo Sanat Müzesi'nde dünyaca ünlü resssamların eserlerini görüyoruz. Cıvıl cıvıl renklerin, mis kokuların, canayakın Paulistaların mekânı Halk Pazarı'nda alacağımız serbest zaman sonrası panoramik turumuzda Büyük Halk Tiyatrosu, art-deco tarzıyla Altino Arantes Gökdeleni, grafiti ve duvar süslemelerinin kutsal alanı Beco do Batman, Tomie Ohtake Enstitüsü ve Bandeiras Anıtı gibi kentin dikkat çekici yapıları var. Kentin kalbi Paulista Caddesi yürüyüşümüzün ardından havalimanına transfer oluyor ve yerel havayolları ile yaklaşık 1.5 saatlik bir uçuşla Rio de Janeiro'ya geçiyoruz. Rio de Janeiro / Copacabana bölgesindeki otelimize yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. 4* Arena Copacabana Hotel vb.  

3.GÜN: 06 OCAK 2019 PAZAR / RİO DE JANEİRO (Brezilya)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün sürecek Rio gezimize başlıyoruz. Guanabara Körfezi, Maracana Stadyumu, Katedral, Şehir Tiyatrosu, Kraliyet Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Milli Kütüphane ve Vargas Caddesi'ni, Copacabana, İpanema, Leblon plajlarını göreceğiz. Rio'nun iki simge tepesinden biri olan Sugar Loaf Tepesine teleferikle çıkarak Rio kenti ve kumsallarını kuşbakışı izleyip fotoğraflama şansımız olacak.

sugarloaf-mountain-rend-tccom-966-544.jpeg

Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra, Copacabana'nın meşhur "Gece Piyasası"na dahil oluyoruz. Konaklamamız Copacabana bölgesindeki otelimizde.

4.GÜN: 07 OCAK 2019 PAZAR / RİO DE JANEİRO (Brezilya) SAO PAULO - RIO DE JANERIO - COPACABANA - SUGAR LOAF 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası bu kez Rio'nun en önemli simgelerinden olan Kurtarıcı İsa Heykeli'ni görmek üzere Corcovado Tepesi'ne raylı sistem kullanarak çıkıyoruz. Brezilya'nın ve tüm Hristiyan âleminin sembolü haline gelmiş dev İsa heykeli ve müthiş panoramasıyla Corcovado Tepesi kentin sembolüdür.

rio-de-janeiro-an-amazing-part-in-brazil.jpg

Değerli taş piyasasının en önemli üç merkezinden biri olan Rio de Janerio'nun İpanema sanat galerileri ve taş işçiliğine göz atıp müzik tarihinde en fazla yorumlanmış "Girl from İpanema" şarkısında olduğu gibi ara sokakların sempatik mekânlarında yerel içkilerin tadına bakıyoruz. Tur bitiminde serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz dünyaca ünlü plajlarda dinlenip Atlas Okyanusu'nun keyfini çıkarırken diğer gezgin misafirlerimiz sempatik sokakları arşınlayacak. Konaklamamız Copacabana bölgesindeki otelimizde.

ipanema-22.jpg

5.GÜN: 08 OCAK 2019 P.TESİ / RİO DE JANEİRO - IGUAZU (Brezilya-Arjantin-Paraguay)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası havalimanına transfer oluyoruz. Yerel Hava Yolları ile yaklaşık 2 saatlik bir uçuş sonrası Iguazu'ya varışımızla birlikte havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Iguazu Ulusal Parkı'nın Brezilya bölümüne hareket ediyoruz. Kısa atıştırma molasının ardından Unesco Mirası Listesi'ndeki millî parkın göz kamaştırıcı fauna ve florasında geziyoruz.

large-2.jpg

Şelalelerin kat kat, birbiri üzerine dökülen efsanevî manzarasında önce yürüyüş yapacak, ardından Macucu Safari adlı "Gezginlerin mutlaka yapması gerekenler listesi"nin kült gezisi olan, zodyak botlarla şelalelerin altına girilen çılgın tekne turumuzda muhteşem manzaranın kalbine yol alacağız.

helikopter-iguazu-helicopter.jpg

Akşam yemeği ve konaklama İguazu bölgesindeki otelimizde. 5* Wish Foz Do İguaçu By GJP vb.

6.GÜN: 09 OCAK 2019 SALI /  IGUAZU - BUENOS AİRES (Arjantin) - MONTEVIDEO (Uruguay)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında bu kez Iguazu Şelaleri'ni Arjantin tarafından göreceğiz. Brezilya ve Arjantin'i birbirine bağlayan köprüden geçiyoruz. Milli Park içinde bir kısmını yürüyerek, bir kısmını ise eko-tren ile yapacağımız gezinin en unutulmaz ânı, şelalelerin en heybetli kısmı Garganto del Diablo'yu tepeden göreceğimiz noktadır.

10-9.jpg

Gezimiz sırasında dileyen misafirlerimiz ücretini ödeyerek İguazu Şelaleleri üzerinde 15 dk.'lık helikopter turuna çıkabilecek. Gezimizi tamamlayıp havalimanına geçiyor ve Arjantin'in başkenti Buenos Aires'e uçuyoruz. Buenos Aires'e gelişimizle ertesi gün akşam Buenos Aires'te konaklayacağımız otelimize uğruyor ve bagajlarımızı otele bırakıyoruz. Bagajlarımızı bırakıp Uruguay gezimiz için yanımıza daha önce hazırladığımız sırt çantalarımızı alarak limana gideceğiz. Liman'dan kalkan feribotlar ile Uruguay / Colonia Del Sacremento bölgesine geçiş yapacağız. (yaklaşık 1 saat)

colonia-del-sacramento-uruguay-1.jpg

Bölgeye vardığımızda bizleri bekleyen aracımız ile Uruguay'ın başkenti Montevideo'ya hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuz sonrası akşam yemeği ve konaklama Montevideo'daki otelimiz 5* Radisson Montevideo Victoria Plaza vb.

7.GÜN: 10 OCAK 2019 ÇARŞAMBA / MONTEVIDEO (Uruguay) - PUNTA DEL ESTE (Uruguay) - BUENOS AIRES (Arjantin)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Güney Amerika'nın Monte Carlo'su olarak bilinen,Rio De La Plata Nehri'nin okyanusa kavuştuğu yerde dar bir yarımadada bulunan Punta Del Este'yi gezeceğiz.

200-1482905630_slide.jpg

Ardından başkent Montevideo'ya dönüp buradaki gezimizi yapıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında eski şehir bölümü, Bağımsızlık Meydanını, Batlle ve Ordonez Parkını, Dikilitaşı ve Dünya Kupası finaline ev sahipliği yapmış olan Estadio Centenario olacak. Gezimizi tamamladıktan sonra Colonia Del Sacremento bölgesi üzerinden feribot yolculuğu ile Buenos Aires'e geçiş yapıp, bir önceki gün valizlerimizi bıraktığımız otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Buenos Aires'teki otelimizde. 5* Hilton Buenos Aires vb.

8. GÜN: 11 OCAK 2019 PERŞEMBE / BUENOS AIRES (Arjantin)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Buenos Aires gezimizi yapıyoruz. Panoramik turumuzda göreceğimiz yerler arasında, San Martin Meydanı, Avenida Julio 9, Dililitaş, Casa Rosada, Palermo Parkı, San Telmo, La Recoleta, Eva Peron'un mezarı, rengarenk Caminito Bölgesi, eski ve yeni limanların bulunduğu La Boca, Metropolitan Katedrali, Kongre Sarayı ve Colon Tiyatrosu yer almaktadır.

b2-12.jpg

Akşam Tango Gecesi: kentin en güzel tango evlerinden birinde güzel bir yemek sonrası Astor Piazzola'nın tınıları eşliğinde şahane bir gösteri izleyeceksiniz. Konaklama Buenos Aires'te otelimizdedir.

aaaaaaa-cumparsita.jpg

9.GÜN: 12 OCAK 2019 CUMA / BUENOS AIRES (Arjantin) - ISTANBUL

Sabah kahvaltısından sonra yarım günlük Delta-Tigre gezisi. Buenos Aires dünyanın en geniş deltası olan Parana Nehri Deltası kenarında kurulmuştur. Şehrin liman bölgesini geçerek Delta gerisindeki iskeleden nehir motorları ile yapacağımız gezi esnasında delta içindeki yüzlerce ada arasında dolaşırken ülke zenginlerinin köşklerini ve yaşam tarzına şahit oluyoruz.

1280px-club_de_regatas_la_marina_01.jpg

Tur sonrası şehrin en özel müzelerinden Latin Amerika Sanatçıları müzesi Malba'yı geziyoruz. Serbest zamanın ardından havalimanına transfer oluyoruz ve THY'ye ait TK16 sefer sayılı uçuş ile saat 23:55'te İstanbul'a hareket. (Uçak Sao Paulo / Brezilya'da 1,5 saat duraklama yapmaktadır.) Geceleme uçakta.

10.GÜN : 13 OCAK 2019 C.TESİ / İSTANBUL

Türkiye yerel saati ile 22:15'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

 

GEZİ ÜCRETİ:

İki Kişilik Odada Kişibaşı: 4350 USD

Tek Kişilik Sgl Oda Farkı: 800 USD

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

- THY İstanbul – Sao Paulo Gidiş / Buones Aires - İstanbul Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Yerel Havayolları ile Sao Paulo – Rio De Janeiro Tek Yön Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Yerel Hava Yolları ile Rio De Janeiro – Iguazu (Brezilya) Tek Yön Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Yerel Hava Yolları ile Iguazu (Arjantin) – Buenos Aires Tek Yön Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Buenos Aires – Colonia Del Sacremento (Uruguay) Gidiş Dönüş Feribot Ulaşımı

- Programda belirtilen otellerde 8 gece, kahvaltılar dahil, iki kişilik odada kişibaşı Otel Konaklamaları

- 8 Adet Akşam Yemeği (Bazıları otellerde bazıları yerel restaurantlarda Show eşliğinde.)

- Buones Aires Yemekli Tango Gecesi (Normalde 130 usd civarı ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Rio De Jenairo Yemekli Samba Show (Normalde 150 usd ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Tüm havalimanı – otel – havalimanı transferler

- Tüm şehirlerarası ulaşımlar

- Programda belirtilen tüm şehir gezileri

(Sao Paulo, Rio De Jenairo, Buenos Aires, Montevideo, Punta Del Este, Delta-Tigre Gezileri)

- Sugar Loaf Gezisi (Normalde 70 usd civarı ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Corcovado Tepesi Gezisi (Normalde 90 usd civarı ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Iguazu Şelaleleri - Milli Park Girişi ve gezisi (Brezilya tarafı ve Arjantin tarafı / iki bölüm de dahildir.)

- Macucu Safari Bot Turu (Brezilya tarafı Iguazu Şelalesinde yapılmaktadır / normalde 120 usd ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Delta-Tigre Turu ve bot gezisi (Normalde 70 usd civarı ekstra ücretle satılmaktadır, turumuza dahildir.)

- Uruguay Montevideo – Punta Del Este şehir gezileri (Normalde günübirlik 165 usd civarında extra satılmakta olup sadece colonia del sacremento gezisi verilirken, konaklamalı başkent Montevideo ve punta del este şehirlerini de içerecek şekilde turumuza dahildir.)

- Yerel İngilizce Rehberlik Hizmeti

- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

- TÜRSAB Zorunlu Mesleki Sigorta (Seyahat Sağlık Sigortası değildir.)

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL

- Gezi sırasında ve otellerde yapılacak şahsi harcamalar

- Öğle Yemekleri ve tüm yemeklerde alınacak içecekler

- Yerel rehber ve şoförler için bahşişler

- Seyahat Sağlık Sigortası - Seyahat Güvence Paketi

 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

 

6-9.png

 

 

Henüz yorum yapılmamış.

SİZİ YOUTUBE KANALIMIZA BEKLİYORUZ

BUGÜN 30 MART 2021.... DOĞUM GÜNÜM KUTLU OLSUN... EN BÜYÜK HEDİYEM SİZLERSİNİZ💕❤️

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Merhaba Çağatay Bey :) 1996-1998 yılları arasında Çanakkale’ye gelmiştiniz. Çanakkale Lisesinde ziyarette bulunmuştunuz. "ÜNLÜLER SINIFI" olarak bizim sınıftakilerle röportaj yapmıştınız. Ben Lise arkadaşlarımı yıllar sonra buldum ve her ay bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Sizden ricam bizimle yapmış olduğunuz röportaja ulaşmak. Sayenizde benim için değerli olan bir anımı görmeyi çok isterim. Saygılarımla. Özlem Karaduman

Özlem Karaduman / Çanakkale / 15.07.2024

Ablamın sizinle Mardin turuna katıldıktan sonraki övgüleri nedeniyle sizinle gezmek istiyorum.

Hatice Gökoğlan / İstanbul / 29.06.2024

ARJANTİN & BREZİLYA & URUGUAY GEZİMİZ / 04-13 Mart 2024 / Harikaaaa bir gezimiz daha bitti Çağatay Ailesi. Çok ama çok güzeldi. Tropikal ormanlar, nefis etler ve karidesler, ahtapotlar daha sayamadığım tatlılar meyveler... Bunun yanı sıra manzaralar, şelaleler offff anlatılmaz yaşanır diyorum hep. Canım gezideki dostlarıma, Serpil’ime ve Çağatay’ıma sonsuz teşekkürler. Bize böyle güzellikleri yaşattıkları için. Korkusuzca, endişesizce gezdik ve geldik. Sizleri seviyorum ❤️🙏🏻❤️🙏🏻❤️🧿🧿🧿

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 14.03.2024

Gönül ister ki seninle her geziye katılmak, anlatılmaz yaşanır derler ya biz yaşadık gördük, tadı damağımızda kaldı. Öyle bir tat ki nasıl anlatsam bilemem. Gaziantep’e gidersin sımsıcak bir baklava üzerinde bir dondurma tadı damağımızda kalır, bjr bakarsın Urfa’nın Sıra gecesinde, bir anda kendini Norveç fiyortlarında Kuzeyin buz gibi sularında ya da kendimi Maldivler’in turkuaz sularında bulurum. Ağzımda Küba purosı ile Atatürk heykeli önünde, Amalfi’nin sokaklarında, her yerde mutluluk dolu birbirinden güzel cenneti dünyada yaşamak var ise o da seninle sevgili Çağatay.. Ömrüne sağlık herşey seninle güzel, senin için dileğim hep mutlu ol kardeşim 💖🌹🍀🧿💐🤔

Necdet Konya / İstanbul / 4.12.2023

Sevgili Çağatay,İyi ki doğmuşsun, iyi ki Sri Lanka - Maldivler turuna katılmışım. Yollarım senin ile birlikte Serpil’le kesiştiği için çok şanslıyım. Enerjin ve mutluluğunuz daim olsun. Daha nice güzel anılar biriktireceğiniz yıllarınız ve gezileriniz olsun. Doğum günün kutlu olsun Çağatay ❤️🙏🏼🧿

Gamze Pural / İstanbul / 31.03.2023

Burası güzel bir yuva ev, sahiplerimiz mükemmel insanlar, kapıları candan dostlar için her zaman açık, mutfaklarında güzel yemekler yapıp bizlere tüm seven dostlarıyla paylaşan bir ahçısı, bizlerle dere tepe dolaşan, çocukla çocuk büyükle büyük olan dertlerini dinleyen gönül dostu güzel kalpli kocaman yüreği olan bir insan var, tanıyınca göreceksiniz mübalağa etmediğimi gerçek ne ise, onu yazdım tüm aileye ve ailenin kurucularına sağlıklı ve mutlu yaşamlar keyifli geziler diliyorum elimde olsa da tüm gezilerde birlikte olsam, siz katılan yeni dostlara hoş geldiniz aramıza diyorum, sevgiler ve saygılarımla 💖🍀🙆‍♂️🌹🙋‍♀️🙋‍♂️💞🤗

Necdet Konya / İstanbul / / 19.10.2022

Çağatay’la gezmek ayrıcalık olmaktan öte müthiş bir bağımlılıktır.. Çağatay’la gezmek ayrıcalıklı bir bağımlılıktır... Sloganımız bu olsun mu ne dersiniz.. Sevgi ve hoşgörünün bol olduğu yollarımız olsun inşallah....

Gülden Atamer / İstanbul / 11.10.2022

Youtube videolarınıza bayılıyorum. Yenilerini bekliyoruz:)

Semra Sayıcı / İstanbul / 21.07.2022

Harikasınız. 💕 Ne kadar çok seviliyorsunuz🥰🌷

Semra Sarıkan / İstanbul / 6.07.2022

Bi sen bi de Bilge Abla'nın yeri dolmadı güzel günlerdi.

angryson / / 24.04.2022

Bi ara taklitlerin vardı, artık onlar da kalmadı... Hatırlanan bir tek sen kaldın.. Tebrikler...

Saniye Yuvacı / İstanbul / 15.04.2022

Çağatay abi senin gibi bir programcı, gelmedi gelmeyecek, keşke tekrar seni ekranlarda izleyebilsek...

Sarp Ketenci / İzmir / 13.02.2022

Siz bir markasınız. Sizin o harika haberleriniz ve programlarınızla ekran başından ayrılmazdık. Şimdilerde gerçek televizyoncular ortada yok, ordan burdan ne kadar toplama varsa, tvlerde iş vermişler, keşke bu işi sizin gibi hakkıyla yapanlar, yine ekranlarda olsalar. sizi seviyoruz

Seren Aydeniz / İstanbul / 19.01.2022

Çağatay Yolda; 90’lı yıllarda çok popülerdi, bizim köy kahvesinde TV’de izlerken herkes dikkat kesilir keyifle izlerdi, bu popülaritenin etkisiyle köyde ilk "Çağatay" ismini dayım oğluna koymuştu. Ayrıca o yıllarda köy kahvesinde ki TV’de sizi izlediğimi birgün size anlatacağım hiç aklıma gelmezdi. Gerçekten çok başarılı ve o yıllarda sizi izleyenlerin aklından çıkmayacak bir 90`lar ekolüsünüz. Sizin gibi iyi yayıncıların her daim TV lerde olmasını dilerim.

Murat Tablak / / 31.05.2021

Abi selamlar 90 li yıllarda seninle büyüdük.Fethiye Ölüdeniz de bizi de çekmiştin izci olarak. O bölüm hala elinde varsa gönderebilir misin. Saygı ve sevgilerimle.

Onur Erçoban / Afyon / 13.05.2021

Vay be vay... Bir zamanların efsanevi televizyon programcısı, sunucusu Çağatay... Biz 90’larda seninle büyüdük. Ne güzel, ne keyifli ve en önemlisi ne kadar özgür yıllarmış... Sen çok yetenekli bir adamdın, piyasada senin gibi enerjik, insanları mutlu eden bir ekran yüzü kalmadı. Umuyorum sağlığın, sıhhatin çok iyidir...

Historical Journey / / 6.05.2021

2019’da yaptığımız Doğu Anadolu turumuz hala dillerimizde. O kadar dolu ve güzeldi. Kemaliye ve Karanlık Kanyonu yıllardır görmeyi hayal ediyordum. Çağatay sayesinde gördüm 🙏 her şey mükemmeldi. Kemaliye bölgesini turlar nedendir bilmem pek tercih etmiyor ancak Çağatay gibi duyarlı biri bunu yapıyor. İmkanı olanlar kesinlikle bu bölgeyi görmeli... 👍🤗

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 13.03.2021

Doğu Anadolu turu efsaneydi.. Doyasıya gezdik, doyasıya yedik, doyasıya eğlendik. Yeni dostlar edindik. İyi ki de gitmişim. Her zamanki gibi harika bir tur programı yapılmıştı. Çağatay ve Serpil’e tekrar teşekkür etmek istedim..🥰🌷

Elmas İnal / İstanbul / 13.03.2021

Farklı gruplardan tanıştığımız Çağatay’ın gezi programları çok etkili olunca, samimi arkadaş grubumu da özendirmiş oldum, onlarda ki isteği görünce bu olağanüstü programlara dahil etmek istedim, sonuçta benden daha fanatik Çağatay’cı oldular, kıskanıyorum yahu 😂😂😂👍

Erhan Başlı / İstanbul / 12.03.2021

Merhaba Çağatay bey, sizi TV de tanıdık sevdik, programlar tatsız sizsiz, yine program yaparsanız, bu sefer bizi bırakmak zorunda kalırsınız engellerler, siz bizi gezdirin biz de mutlu olup, çevremize pozitif bakalım sayenizde, görüşmek dileğiyle.

Halenur Güllü / / 10.03.2021
Tüm Mesajlar