Ilgaz Gezimiz

05-06 Ocak 2013 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Ilgaz Gezimizden eşsiz anılarla döndük. Çağatay Yolda Ailemiz Ilgaz Dağı Eteklerinde unutulmaz bir haftasonu geçirdi. Karlar üstünde gerçekleştirdiğimiz birbirinden keyifli yarışmalardan, çocuklar gibi bindiğimiz kızaklara, kütük bardaki pijama partimizden, hiç bitmeyen eğlence dolu dakikalarımıza kadar Ilgaz belki de bugüne kadar karşılaştığı en eğlenceli gruba evsahipliği yaptı. Çağatay Yolda Ailemizin eski üyeleri ile yeni üyelerinin kaynaşması da gerçekten görülmeye değerdi. Görülüyor ki, Ailemiz biraradayken böylesine mutlu ve birbirine böylesine bağlı olduğu sürece daha birçok keyifli gezi, etkinlik ve sosyal sorumluluk projeleri bizleri bekliyor..

Teşekkürler Ilgaz, Ailemizi böylesine mutlu ettiğin için...

2-2.jpg

Ilgaz Gezimizin Fotoğrafları için Tıklayınız: http://www.cagatayyolda.com/IlgazFotograflarimiz

 

Tur programlarınız ve de Endülüs'e tur programınız varsa bilgi almak istiyorum Teşekkürler

Zeliha Kayalar / İstanbul / 2.2.2020

Müthiş bir programdı,gülerek ,kah ayakta kah oturarak heyecan ve mutluluk içinde seyrettim programı.Çok güzel bir geziydi ,tüm çalışma şartlarımı zorlayıp iyiki katılmışım diye düşünmeden edemedim.Sonsuz teşekkürler emeği geçen tüm ekip ve tüm aile bireylerine ...

dimplerose / istanbul / 14.1.2013

Ben akşam izleyemedim şimdi şirketten izleyebildim ancak. Çok renkli çok harika bir program olmuş. Neşemiz mutluluğumuz ekrana çok güzel yansımış. Ellerinize sağlık yeniden yaşamış oldum meğer ne çok eğlenmişiz. İzlerken yüzümde mutlu bir gülümseme vardı öyle dalmışımki patron gelince toparlamayı unuttum... neyse olsun o kadar :) Çok çok çok güzeldi hem gezi hem görüntüler Sevgili Serpil ve Çağatay her şey için sonsuz teşekkürler...

Demre / İstanbul / 14.1.2013

harika bir program olmuş..akşam yemekli bir toplantı vardı.rica ettim koskoca restauranta ÇAĞATAY YOLDAYI izlettim.hele benim söyleşimden sonra tüm restaurant alkışladı.aileme teşekkür ediyorum.artık BAKIRKÖYDE herkes çağatayın gezilerine gelmek için benden telefon istiyorlar. tüm dostlarıma ve çağatay yolda ailesine teşekkürler. karlar altında kapadokya gezisi istiyoruz. selamlar. CENGİZHAN

cengizhan / istanbul. / 14.1.2013

Leylekler bizim aileye bakarak, bu yıl yine çok gezeceğiz diyor artık :))) Biz leyleği havada görüp gezmiyoruz arkadaşlar. Ailemiz süper, tüm güzel insanların biraraya gelmesi de çok özel. Burada mutluyum. Hepiniz bana çok iyi geldiniz.

Berrin Aladağ / İstanbul / 14.1.2013

Gül Hanım merhaba, Ailemize Hoş Geldiniz. 2005 yılından bu yana süren Çağatay Yolda Ailesi Gezileri 2013'de de tüm hızıyla devam edecek. Çok yakında diğer gezilerimizle ilgili başlıklarımız sitemizde açılacaktır ve detaylar sizlere toplu mail yoluyla duyurulacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Sevgiler.

Yönetim / / 14.1.2013

merhabalar tekrar böyle bir gezi programı düşünüyor musunuz? Biz gruba yeni girdik de...sevgiler

Gül Uyan / İstanbul / 14.1.2013

Ilgaz’da karlar altında çocuklar gibi şendik…. Geziye başlamadan önce her halükarda güzel vakit geçireceğimizi biliyordum çünkü geziye katılan eski dostlar gerçekten süperdi. Aramıza katılan yeni arkadaşlarımızın da bizlere anında uyum sağlaması ile kahkahanın, eğlencenin ve yüzlerimize yansıyan mutluluğun tavan yaptığı bir hafta sonu geçirdik… Sevgili Serpil ve sevgili Çağatay sizlere özellikle teşekkür ediyorum; Her buluşmamızda hayatıma kattığınız güzellikler için… Yine yeniden daha güzel gezilerde buluşmak üzere.

Betül Enüstün / İstanbul / 14.1.2013

Süperrr karelerr,b aktıkça tekrar o muhteşem hafta sonunu birdaha yaşadımm:)) Yeni gezilerimizi heyecanla bekliyorummm:))

Akrepkızı / İstanbul / 14.1.2013

Hangisini sayayım,,ama başlamak lazım biryerlerden.. öncelikle nesrin ve eşi mahmut beyin beni almaları ile başladı yolculuk sonra betül enüstünü alıp kadıköye varışımız burada ki künefecide buluşup çay içmeler arkadaşlarla buluşmalar sıcak sohbetler başlangıcı sonra otobüsümüzün gelmesi ile çağatay ve serpilin sıcak karşılamaları ve çoktandır görmediğim dostlarla kucaklaşmamız ve yolculuk başlarrrrrrrr. abuzer abinin acılı çiğköftesi ile başlayan ikramlar tatlı tuzlu kurabiyeler,nesrinin müthiş gelin bohçası adlı tatlısı ,ile keyifli yolculuğumuz başladı,sonra izmitten ahmet ve gökseni aldıktan ve kısa kısa molalardan sonra otelimize vardık ...odalara yerleşip yemeğimizi yedikten sonra ve kıyafetlerimizi değiştirdikten sonra arkadaşlarla kayak pistinin bulunduğu dağa doğru (Shuttle) traktörle çıkışımız teleyej;e binip zirveye çıkıp tekrar inişimiz manzara müthişti. akşam yemeğinin ardından pijama partisine gidişimiz harika bir ortamda serpilin bize hazırladığı muhteşem yarışmalar ve eğlence müthişti. ertesi gün öğlen yemekten sonra otelin kayak pistindeki kızaklarla kaymamız süperdiiii. ve saat 15.30 da serpilin bize yaptığı mangalda sucuk &köfte ayran partisi, dönüş yolunda ki otobüs içindeki oyunlar ve berronun şovuu harikaydıı... bu gezide başta çağatay ve serpile ve tüm arkadaşlara teşekkürler ... başka bir çağatay yolda buluşmasında görüşmek üzere hoşçakalın dostçakalın :))) iyi ki sizlerleyimmmmmmmmm:)))

Yavuz Gelen / İstanbul / 14.1.2013

Efendim nereden başlasam , nasıl anlatsam bilemiyorum :) Çok çok keyifli bir gezi oldu. Güldük , eğlendik , kahkaha attık , özlediklerimizle hasret giderdik ve daha bir sürü güzel duyguyu bir arada yaşadık. Ve baktık ki ılgaz'da kar çok güzel , dayanamadık gelirken İstanbul'a da getirdik :) Pijama partimiz , karlar üzerinde yapılan yarışmalar , şirin ödüller , gönlümüzün birincileri , herşey muhteşemdi. Çağatay abim ve Serpil'im herşey için çok teşekkürler ikinizi de çok seviyorum!

Destiny / İstanbul / 14.1.2013

Ben gelemiyorum diyordum amaaa hasretinize dayanamadımm yahuu, süpriz yaptım veee geziye ANKARA'dan bende katıldımmm:))çok çok güzel bir hafta sonuna yine ailemizle birlikte imzamızı attık inanın ki ILGAZ ILGAZ OLALI BÖYLE ŞEN ŞAKRAK,NEŞELİ BİR GRUBU,AİLEYİ NE EVLERİNDE,NEDE KAYAK PİSTLERİNDE MİSAFİR ETMEMİŞTİR EDEMEZDEEEE....Neşenin ve eğlencenin tavan yaptığı,şen kahkahaların atıldığı,özlemlerin giderildiği,şömine başında hoşsohbetlerin edildiği,eski dostların özlem giderdiği,yeni dostlarımızla tanışıp kaynaştığımız,yeni dostluklarımızın temellerini attığımız, unutulmaz anılarımıza bir yenisini daha eklediğimiz bir hafta sonu gezimizi geri bıraktığımız gezimizden mutluluk gülücükleri yüzlerimizde,ve huzurlu,mutlu bir şekilde döndük:))BU GÜZELLİKLERİ HAZIRLAYIP BİZE SUNAN VEDE YAŞAMAMIZA YAŞATMAMIZA SEBEP OLAN MUZUR ÇOCUKKK ÇAĞATAYCIMA,SERPİL SULTANIMA GÖNÜL DOLUSU SONSUZ TEŞEKKÜRLERR,ELLERİNİZE,EMEĞİNİZE,SEVGİ DOLU GÜZEL YÜREKLERİNİZE,ÖZ VERİNİZE SAĞLIK CANLARIMMM:)))ÇOKKK SEVİYORUMMM SİZİİİ:)) BU GEZİMİZE GELEREK RENK KATAN VARLIKLARIYLA EĞLENCEMİZE NEŞE KATAN,EĞLENCEMİZİN TAVAN YAPMASINA NEDEN OLAN TÜM DOSTLARIM,CANLARIM,YENİ GELEN AMA ARTIK ESKİ OLAN TÜM DOSTLARIM,CANLARIM AYAĞINIZA,ELLERİNİZE,GÜZEL YÜREKLERİNİZE,EMEĞİNİZE,ÖZ VERİNİZE SAĞLIK,GÖNÜL DOLUSU ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLERR:))İYİKİ VARSINIZ,İYİKİ BİZİMLESİNİZ,HEP BİZİMLE OLUN,İYİKİ VARIM,İYİKİ BU AİLEMİZİN BİR FERDİYİM,İYİKİ SİZİNLEYİMM:)) ÇAĞATAY YOLDA AİLESİNİN BİR FERDİ OLMAK AYRICALIKTIRRRRR......BU GEZİMİZDE BU AYRICALIĞI BİR DAHA DOYA DOYA YAŞADIM VE YAŞATTIMMM:))))ÇOKKK ÇOKKK ÇOKKK MUTLUYUMMM:)) SEVİYORUMMMM SİZİ CANLARRRR...DOSTLARRRR :)))))))

Akrepkızı / Ankara / 14.1.2013

yine ailemizle çok çok güzel ılgaz ılgaz dağlarının iki güzel gün geçirdim,yine muhteşem eğlenceli kahkahalı bol neşeli yarışmalar yapıldı başta çağatay ve serpile ve akabinde herkese çok çok teşekkür ederim :)) Başka güzel organizasyonlarda görüşmek üzere :)))

Yavuz Gelen / İstanbul / 14.1.2013

Süper bir gezi süper bir eğlence ve ailemizle birlikte mutlu bir haftasonu geçirdik. Kısacası bugün Pazartesi ve NO STRES. İçimizdeki çocuğu çıkarttık tabi ki Serpil & Çağatay sayesinde. Onlara ve emeği geçen, katılan, gülen, oynayan, kameraman Ertan, fotolarımızı çeken tüm dostlara teşekürler ediyorum. En kısa zamanda tekrar biraraya gelmek üzere sevgi ile kucaklıyorum.

Berrin Aladağ / Tuzla / 14.1.2013

Bu geziyi sabırsızlıkla beklemiştim çünkü son gezimizden bu yana 6-7 ay geçmişti, arada dostlarla küçük buluşmalarımız olsa da Çağatay Yolda çatısı altındaki buluşmaların keyfi ve heyecanı bir başka oluyor hele ki içinde bir parti var ise.. :) Otobüse biner binmez klasik mama geçişleri başladı. Nesrin'in tatlısı muhteşemdi ellerine sağlık. Bu ailede yeni eski hiç fark yapmadan, bizimle aynı yöne bakan aynı duyguları paylaşan herkesi çok seviyorum. Ilgaza hazırlık aşamasında Betül Enüstün'üm :) ve Berrin'cim de çok yardım etti. Teşekkürler hepinize :) Pijama partimiz muhteşemdi. Pişti olmamak adına hepimiz farklı şeyler yapmaya çalıştık. Sohbet aşamasında da çok eğlenmiştik. Ama Semiha'nın dediği gibi kapıda birbirimizi görünce koptuk artık resmen katıldık. En Güzel Nesrin olmuştu ödülü hak etti. Barda Kutsal ve Yavuz'un Türk filimlerinden fırlama çapkın jön pozları ve tripleri harika idi. Katıldım gülerken :) Oğlum ve arkadaşı tüm gezi boyunca kayak pistlerinden inmedi çocuğu evde unuttum sandım Gezimizde Serpil ve Çağatay bize bir dolu yarışma hazırlamıştı. Çok eğlendik çok güldük... Ama gerçekler acıdır vücut ham spor yapmıyoruz yerimden kıpırdayamadım. Birbirinden güzel yarışmalarla yine kahkahalara boğulduk. Dönüşü yol güvenliğimiz açısından erkene aldık çok da iyi oldu. Öğlen 13,00 da yemek yemiştim daha bişi yiyemem derken, 15,30 da bizim için yapılan mangala hayır diyemedim. Kısaca her şey çok güzeldi. Ortam, hazırlıklar, yarışmalar, otelimiz ve güzel dostlar arasında harika bir hafta sonu geçirdik. Her zaman olduğu gibi yüzümde kocaman bir sırıtma ve tatlı yorgunluk kaldı... Serpil ve Çağatay'a teşekkür ederim daha "kar tatili istiyoruz" dememizle tatil programını karşımızda bulduk. Emeklerinize sağlık sizi çoookkkk seviyoruz...

Demre / İstanbul / 14.1.2013

Ilgaz Gezimizden Döndük :) Öncelikle , Çağatay abiciğim ve Serpil’im iyi ki varsınız ve iyi ki sizin gibi değerli bir dolu insanla vakit geçirmeme imkan veriyorsunuz. Ne kadar teşekkür etsem, takdir etsem azdır .VAKİT NASIL GÜZEL GEÇİRİLİR VE TAVAN YAPAR DENİRSE TABİ Kİ SİZLERLE DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR AKLIMA :) Evet Ilgaz heybetli bir dağ ama hafta sonu yaşadığımız duyguların coşkusunu üst üste koysak en az bu dağ kadar olacaktır . Hep birlikte nice keyif dolu gezilere, iyi ki varsınız:)

Semiha / İstanbul / 14.1.2013

Adrenelinin tavan yaptığı müthiş bir haftasonu sonucunda mutlu ,huzurlu ve deşarj olmuş şekilde istanbul'a dönüş. herşey mükemmeldi... Çağatay ve Serpil başta olmak üzere gelen ve gelemese de iyi dilekleri bizimle olan tüm aile bireylerine sonsuz teşekkürler...

dimplerose / İstanbul / 14.1.2013

Mükemmel Geçen Bir Gezimizi daha bitirip sağlıkla evlerimize döndük. Cuma akşamı başlayıp Pazar gecesine kadar sürekli şimdi sırada ne dedirtecek bir geziydi. Cumartesi sabahı Ilgazın Muhteşem doğa görüntüsü eşliğinde otelimize geldik. Ailemizle aksiyon heyecan hemen başladı. Havuz Sauna hamam keyfi ardından ılgaz zirvesindeki mükemmel yarışma ve gecesinde süper pijama partimiz ve eğlenceli yarışmalarımız. Pazar günü kahvaltı sonrasında tekrar pistlerdeyiz. Kızak yarışmalarımız tavan yaptı. ve derken akşam nasıl oldu anlayamadık. Serpil Kardeşimin sürpriz sucuk köfte mangalıda mükemmeldi. Derken yola koyulduk ve dönüş yolunda otobüsteki eğlenceli dönüşümüzle gezimizi tamamladık. Bu gezimizi Mükemmel hale getiren ÇAĞATAY VE SERPİL KARDEŞİM İKİNİZİ ÇOK SEVİYORUM. İYİKİ VARSINIZ. Birlikte mükemmel iki gün geçirdiğimiz Ailemizin tüm üyelerine kucak dolusu sevgilerimide gönderiyorum. Başka gezi ve etkinliklerde görüşmek üzere.

Abuzer (Lepo) / İstanbul / 14.1.2013

Sağlık nedenlerimden dolayı geziye katılamadım, katılamadığım için de çok üzüldüm. Biliyordum çok şeyler kaçırdığımı ama aklım ve yüreğim güzel ailemle idi. Bizleri resimsiz bırakmadınız hepsi birbirinden güzel teşekkür ederiz arkadaşlar.

Penbe / Bursa / 14.1.2013

HOŞ GELDİNİZ ARKADAŞLAR :) BEN GELEMEDİM AMA PAYLAŞIMLARINIZLA BENDE ORDAYMIŞIM GİBİ HİSSETTİM VEEE EMİNİM Kİİİ HAFIZALARDA YER ETMİŞ BİR GEZİ DAHA SONA ERDİ AMA BU SEVGİ DOLU AİLEYLE DAHA NİCE GÜZEL GEZİLER VE SOSYAL SORUMLULUK BİRLİKTELİKLERİ YAŞIYACAĞIZ. SEVGİLER :))

Hürrem Sibel İnci / İstanbul / 14.1.2013

GÜLE OYNAYA GİDİN GÜLE OYNAYA GELİNNNN CAN DOSTLARIMMM,CANLARIMMMM:))) SİZİ BURADA BEKLİYORUZZZZZZ GÜZEL ANILARINIZLAAA, FOTOĞRAFLARINIZLA BİRLİKTEEE:)))

Akrepkızı / Ankara / 14.1.2013

Çağatayyolda Ailesi ile ILGAZ Gezisine katıldım. Gezi nasıl mı geçti? Yurtdışında ve yurt içinde çok yer gezdim... Fakat Bu kadar neşeli, sıcak kanlı bir gezi grubu ile gezilere katıldığımı hatırlamıyorum... Ayrıca bu gezide yok yok ! Tabiatla başbaşa Kar ve Çam ağaçları arasında rengarek evlerden oluşan şirin otelimiz...Harika tabiat görüntüleri..Kayak pistleri...Birbirinden güzel yarışmalar...Disco partileri...Kızak yarışmaları bir de Sucuk Mangal partisi .. Daha ne olsun... Kendi başıma dolaşayım da tabiatla başbaşa kalayım düşünceden ibaret kaldı... ÇAĞATAYYOLDA Ailesi ile geziye gitmek ayrıcalıkmış...Gidince anladım.. Gezi severler aramıza katılmak için acele edin :) GÜMBETLİ

Gümbetli / İstanbul / 14.1.2013

İşyerime sabah bavulumla gelmiş bulunuyorum. Kısmetse bizi çokkk güzel bir gezi bekliyor. Bizim ailemizin olduğu yerde tüm güzellikler birarada demektir. Bize iyi eğlenceler dileyen tüm dostlara bizden de sevgiler..

Berrin Aladağ (Berro) / Tuzla / 14.1.2013

Bavullar hazır kapıda bekliyor, akşam olsa da yola koyulsak. Pijama partisi içinde son hazırlıklar yapıldı :) Ilgaz Ilgaz olalı böyle grup görmemiştir.

Demre / İstanbul / 14.1.2013

Lepocummm, Kraliçemm çok güzel olucak dediğiniz gibi vallahaa:)) Canlarımm güle güle gidinnnn, bol bol fotoraflarla dönünnn:)) Ben sizi burada bekliyor olucammmm:)))

akrepkızı / Ankara / 14.1.2013

Yine mükemmel bir geziye daha başlamak üzere ailemiz. Cuma akşamı inşallah yolculuğumuz başlayacak. Her gezimizde olduğu gibi bu gezimizin de mükemmel geçeceği gün gibi aşikar. Doğa harikası bu güzel Ilgaz dağı görmediğim yerlerden birisiydi. Yine Çağatay ve Serpil kardeşimin sayesinde eğlencemiz tavan yapıp sağlıkla ve güzel resim ve anılarla dönüp bir dahaki gezimiz ne zaman diye beklemeye başlayacağım. İyi ki bu güzel ailedeyim. Tüm arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı iletiyor gelemeyen arkadaşlarım bir dahaki gezileri kaçırmayın diyorum.

Abuzer / İstanbul / 14.1.2013

yine çok çok güzel bir gezi olucak yaaa, işlerimin yoğunluğundan malesef ki malesef ben gelemiyorumm yafuuu ,kanbersiz düğün olmaz diyordum amaaa malesefki oluyormuşşş...çok çok üzgünüm ve de süzgünümm dostlarımmm:(:( Giden tüm dostlar,canlar çok çok çok güzel eğlencelimi eğlenceli,neşelimi neşeli,bol kahkahalı yine eğlencenin dibine dibine vurup tavan yaptıracağınız bir gezi olucak buna hiç kuşkum yok hepinize bol eğlenceler bol bol neşeli kahkaların çınladığı güzel bir hafta sonu gezisi diliyorumm:))) güle oynaya,eğlene eğlene,hayılısıyla gidin gelin,gelirkende bol bol fotoğraflarla dönün,ehhh bende bu sefer fotolarla avunayım dostlarrr:))) hepinizi seviyorummmm:)))

akrepkızı / Ankara / 14.1.2013

SİZİ YOUTUBE KANALIMIZA BEKLİYORUZ

Harran Çepkenli İlköğretim okulunda okuyan çocuklarımız için, Çağatay Yolda Ailemiz tarafından gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesiyle, okula kazandırılan "Bilgisayar Sınıfı" ve yardımların okula teslimi... / Harran Şanlıurfa....

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Sevgili ÇAĞATAY anlatımın, bilgilerin, güzel yerlerde olmanla, seni bekler, bizler de seninle o yerlerde dolaşmış gibi olurduk. Hiç kaçırmazdım programını. Keşke yine o programın olsa hergün izlerim. Anılarının tekrarı bile güzel olur. Sağlıklı ve sevgiyle kal. Yolların açık olsun.♥️🤗

İnci Klavun / / 10.2.2021

Ben de seni rahmetli annem sayesinde farketmiştim. Bayılırdı oturduğu yerden dünyayı keşfetmeye. Tüm yayınlanmış programları youtube da izleyebilirim yeniden. Hele gördüğüm yerlerin videosu daha keyifli oluyor. Biliyor olmak görmüş olmak çok eğlenceli.

Mine Dural / İstanbul / 10.2.2021

Güzel günler göreceğiz inşallah

Uğur Çevik / / 7.2.2021

Güler yüzü, pozitif enerjinle Kanal D TV’de sevmeyen yoktu. "Boyalı kuşlar" haberinde kuşları istemiştim. Uzun yıllar o kuşlar benimle yaşadı. İsimlerini Abduş ve Betüş koymuştum. Sağlıkla, sevgiyle kal. Şansın ve yolun hep açık olsun. Sevgiler. 💕

Meral Güneş Güngörenler / / 6.2.2021

Gençliğimizin tek programıydın. Severek izlerdik gülerdik seninle gezerdik. İnşallah yine olur. Allah gerçekte de seninle gezmeyi nasip etti. Çok şükür. 😘😘😘🙏🐞🍀🎩

Ayten Meriç / / 6.2.2021

Senesini hatırlamıyorum ama 90’lardı o zaman galiba. Babam işten gelirdi yemeğimizi yerdik annem çayı hazırlardı babam hemen sizin programınızı açardı evimize neşe getirirdiniz. Keşke yine ekranlarda görebilseydik sizi neşe kaynağımızdınız....

M Y_2021 / / 5.2.2021

Abi Youtube’da ki "Barış Manço" videonu bin defa izledim ne zaman açsam anasayfamda, galiba ropörtajları dinlemeyi çok seviyorum ben 😃😒 Senin yaptığın tüm ropörtajları izledim özellikle Sezen Aksu’nunkini çok seviyorum ama sadece bu değil ropörtajları sevmemizi sağlayan da sensin 😊💖

Aleyna Biçen / / 4.2.2021

Çağatay, İtalya’yı baştan başa seninle gezdik Malta’ya kadar, hayatımın en güzel turuydu eline sağlık. Diğer turlarda görüşmek üzere

Melih Önemli / İstanbul / 21.1.2021

19 Ocak 2020. Geçen yıl bugün. FATİH & SÜLEYMANİYE & ZEYREK & VEFA turuna çıkmıştık. Ne gündü o gün yağmur yağdı kar yağdı kah güneş açtı yıldırmadı hiçbir şey bizleri çok güzel bir gezi olmuştu Süleymaniye nin meşhur görüntüsü seyir terasından boğaza bakış rabbim tüm dostlara sağlık ve mutluluk versin Çağatay kardeşimize güç kuvvet versin onunla hani derler ya bir laf vardır cehenneme bile giderim ama Çağatay’ın altın kalbi var kim olursa olsun herkesi sevgi ile kucaklayacak kadar büyüklüğü var o sevdiklerinle birlik de tüm insanlara Dünyanın ve ülkemizin cennet gibi yerlerini gösterdi anlattı en kısa zamanda rabbim sizlere (çağatay ve serpil) sağlıklı ve mutlu yaşamlar nasip etsin güzel günlerde ve gezilerde buluşuruz inşallah ♥️🕊️

Necdet Konya / İstanbul / 20.1.2021

Çocukluğumun en güzel zamanlarında vardın abi. 80-85 arası kuşak olarak 90’ları çok güzel yaşadık. Sizler gibi ne muhabir ne de haberci kaldı artık. Tek düze haberler, bir haber dikte ettirilerek sundurulan programlar. "Eski Türkiye’ye" özlem duyan bir kardeşin olarak sevgiyle kucaklıyorum seni abi. Sağlıkla kal. @cagatayyolda_

Mehmet Bakırbaş / / 15.11.2020

Ben de eski emekli bir gümrükçü olarak faaliyetlerinizi çok beğendim.

Mehmet Ali Dönmez / İstanbul / 15.11.2020

Youtube’da ki videolarınız muhteşem. Lütfen paylaşmaya devam edin :) Takipteyiz...

Seren Ersoy / İstanbul / 26.10.2020

Efsanelerin efsanesisin be abi. Koskoca 25 yıl geçmiş. Devekuşu videonu izledim. Ben doğmadan 2 yıl evvel çekilmiş bir video fakat sanki bulunduğumuz zaman diliminde çekilmişçesine içtenliği ve sıcaklığı var. Geçti gitti seneler ve geriye bu güzel dakikalar anı olarak kalmış oldu. Sen o zamanın fenomenisin ve "olmayan Youtube’un" Youtuber’ısın arkadaşın da dediği gibi. Zaman kavramları farklı sadece o da kader ve şans meselesi. Seni bilen biliyor abi. Saygılar, sevgiler...

Polat Baysoyu / / 26.10.2020

"Çağatay Yolda" youtube kanalınızı ilk günden bu yana keyifli takip ediyordum, şimdi ikinci kanalınız "Serpil Türkekul" un videolarının da çok beğenileceğinden kuşkum yok... Konsepti çok tutacak eminim. Hem çekimler hem montajı hem de Serpil hanımın anlatımları harika... Tebrikler. Takipteyiz

Semih Karaca / Ankara / 2.10.2020

Çağatay zamanının en büyük youtuberı idin.. Ama o zaman youtube yoktu.. Ama şimdi iyi ki varsın.

Hasan Çelebi / Bursa / 28.9.2020

Kalbi temiz, ruhu güzel, kötülükten eser olmayan, insanları seven, kıymet veren kişi dünyanın en zengin kişisidir. İyi ki varsın, senin gibi adamlar bin yıl yaşamalı.

Servet Gültekin / İstanbul / 16.9.2020

Çağatay’cığım Mavi yolculuk videomuz harika olmuş. Yapım aşamasını bire bir yaşayan birisi olarak emeğine ve ellerine sağlık. Ama inan o turda biz çok daha güzel şeyler yaşadık o teknede. 4 ay evde kalmış birisi olarak bana ilaç gibi geldi.. Tekne, deniz, dostluklar ,tekne ekibi, senin ve Serpil’in evlat sıcaklığı süperdi. Yemekler efsaneydi.. Benim gibi mükemmeliyetçi birisi bunu yazıyor.. Ahçımızın ellerine sağlık.. Ve seneye yine mavi turda beraber olmak dileği ile 😘😘

Nihal Uysal / / 12.8.2020

Abi çocukken seni hatırlıyorum röportajlarını, programlarını. Daha sonra 20 yaş civarı cagatayyolda.net siteni keşfettim artık TV’ye program yapan biri değil çok ciddi Turizm gezileri düzenleyen biri olduğunu gördüm. Hatta siteye üye oldum ama bir türlü Türkiye’deki gezilere bile katılmak için fırsat, imkan, cesaret bulamadım. Yaş 28 oldu bu sefer de seni Youtube’da keşfettim, daha önceden anasayfama hiç düşmedi bugün denk geldi, hemen abone oldum ve nostalji bastı maalesef ondan buradan da yazmak istedim. Her şey gönlünce olsun abi. Seni seven, güvenen, büyük ihtimalle hep birbirinizi tanıdığınız insanlarla birlikte dünyayı gezmeye devam etmeniz dileğiyle. Saygılar. 🙏🤗

Tolga Ateşçi / / 12.8.2020

Sizlerin başarılı olmanızı o kadar istiyorum ki :) Şimdiki instagram, youtube fenomenlerinin yeni keşfettikleri yerleri 10-15 yıl önce gezip dolaşmış, dolaştırmış bir ekipsiniz. Tüm mecralardan tam destek sizlere benden:) Çok daha bilinir olmanız lazım.

Aynur Candan Duman / / 8.7.2020

Merhaba Çağatay Bey... Ekranda sizi öyle özlemiştik ki, youtube kanallarınız bir harika, yeni bir videonuzu izlerken bile, diğerini acaba ne zaman ekleyecek diye düşünüyoruz, sizi seviyoruz, lütfen devam edin, sakın bırakmayın :)

Nur Sevil Altınöz / İstanbul / 3.6.2020
Tüm Mesajlar