YAKAMOZ AİLESİ KARS GEZİSİ / 3 gece 4 gün / 12-15 Şubat 2019

dsc04781.JPG

 

Asırlık Ani Harabelerinden, geçmişten günümüze kalan Rus Yapılarına.. Aşıkların atışmasından, Kafkas Dans şovlarına. Çıldır gölünde buz tutan gölünde Atlı Kızak keyfinden, Sazan Balığı Lezzetine... Balına, kaşarına.. Misafirperver halkına.. Sarıkamış Kayak merkezinin bembeyaz güzelliğine.. Bu kez Rotamız sazları söz olan Aşıkların Diyarı Kars..

 

 

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN / 12 Şubat SALI / KARS: Sabah 06:30'da Sabiha Gökçen Havalimanı İçhatlar'da buluşuyoruz. Pegasus Hava Yolları'na ait PC2590 sefer sayılı 08:00 uçağı ile Kars'a uçuşumuz olacak. Saat 10:00 civarı Kars'a varış. Bizi Kars'ta karşılayacak olan Rehberimiz Ahmet Türk ile birlikte Kars havalimanından ayrılıp şehir gezimize başlıyoruz. Şehir merkezinde Havariler Kilisesi, Evliya Camii, Muradiye Hamamı, Cuma Hamamı, Namık Kemal Evi, Hekim Evi, Defterdarlık binası ve Kanlı Tabya Harp Müzesi'ni geziyoruz.

dsc05347.JPG

Şehir gezimizin ardından Otelimiz Katerina Sarayı'na Transfer ve odalara yerleşme. Akşam yemeği için hep birlikte özel aracımızla Tripadvisor'da Kars'ın en iyi restaurantı seçilen Han-ı Hanedan'a gidiyoruz. Yemek sonrası otelimize dönüş.

dsc04185-2.JPG

2.GÜN / 13 Şubat ÇARŞAMBA / ANİ HARABELERİ & ÇILDIR GÖLÜ: Sabah otelimiz Katerina'da alacağımız kahvaltımızın ardından, Ani Harabelerine doğru yola çıkıyoruz. Ani Harabelerinde hava ve kar durumuna göre göreceğimiz belli noktalar; Ani Surları, Arslanlı Kapı, Kurtarıcı İsa Kilisesi, Küçük Hamam, Tigran Honents Kilisesi, Katedral, Ebul-Manucehr Camii, Ticaret Merkezi ve Ateşgede.

dsc02936.JPG

Sonrasında Ani Harabeleri'nden ayrılıp bölgenin doğal güzelliği ile ünlü olan Çıldır gölüne geçiyoruz. Tamamı buz tabakasıyla kaplı Çıldır gölü üstünde serbest zamanda isteyenlerle atlı kızaklarla turlar atıp, buzları kırıp balık ağlarını çeken köylülere tanıklık ediyoruz.

dsc04830.JPG

dsc04946.JPG

dsc04898.JPG

Göl manzarası eşliğinde alacağımız öğle yemeğimizde, burada ki tek tesis ve tek yemek alternatifi olan, tüm ziyaretçilerin buluştuğu "ATALAY'IN YERİ"nde, gölde yetişen SARI BALIK (Sazan Balığı) bizleri bekliyor. Yemek sonrası tekrar Kars'taki otelimize dönüyoruz. Otele yerleşip akşam yemeği saatine kadar dinleniyoruz. Ardından Kafkas Dans Showları eşliğinde menümüzde Kaz eti ve ciğerinin de olduğu lezzetlerle süslü akşam yemeğimizi Kaz Evi'nde alıyoruz.

3.GÜN / 14 Şubat PERŞEMBE / ALLAH-U EKBER DAĞLARI ŞEHİTLİĞİ - KATERİNA'NIN AV KÖŞKÜ - SARIKAMIŞ:

Otelden kahvaltı sonrası ayrılıp Ünlü Kayak Merkezi Sarıkamış'a hareket ediyoruz. Yol üzerinde İlk ziyaretimiz Allah-u Ekber Dağları Şehitliği olacak. Burada yatan, donarak hayatını kaybeden şehitlerin hikayesini dinlerken adeta tüyleriniz ürperecek, gözleriniz dolacak. Birinci Dünya savaşı sırasında Kars, Sarıkamış ve Ardahan'ı Rus işgalinden kurtarmak isteyen Osmanlı Devleti Harbiye Nazırı ve Başkomutan Vekili Enver paşa'nın emriyle 118.000 kişilik 3.Ordu, 22 Aralık 1914'te Sarıkamış Dağlarını aşarak hedefe ulaşmaya çalışmış ancak 40-50 derecelik soğukta kar üzerinde Rus birlikleri ile savaşmış ve bu savaşta 37.000 şehit verilmiştir. Sarıkamış harekatında toplamda 100.000'e yakın şehitin anısına Kültür Bakanlığı, 10 Ekim 1996'da Kars-Erzurum yolu üzerinde ki bu anıtı yaptırmıştır.

dsc05173.JPG

Ve bir sonraki durağımız Rus Çariçesi Katherina adına yapılan Av Köşkü. 19.Yüzyıl sonunda Baltık mimari tarzında, Doğu-Batı istikametinde inşa edilen Kışlık Av Köşkü, Sarıkamış ormanları içerisinde yeralıyor ve günümüze kadar özgün mimarisini korumayı başarmış eserlerden birisi. Köşk 1994 yılına kadar askeri amaçlı olarak Sarıkamış Tugay Komutanlığı denetiminde kalmış, daha sonra mülkiyet sahibi hazineye devredilmiş.

1-67.JPG

Burada ki fotoğraf molamızın ardından Sarıkamış Kayak Merkezi'ne geliyoruz. Öğle yemeğimizde karlar üzerinde Mangalda Sucuk Ekmek ve yanında soft meşrubat, ayran ve dileyenler için tarçınlı sıcak şarap içeceklerimiz. Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz yaklaşık 1.5 saatlik serbest zamanda isterlerse kayak/snowboard keyfi yapabilir, telesiyesjle dağın üst kısımlarına çıkabilirler. Kayak yapmayanlar ise mis gibi dağ kokusu eşliğinde sıcak çay ve kahveleriyle sohbet edebilirler. Sonrasında tekrar toplanıp Kars merkezdeki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otele varış ve kısa bir dinlenmenin ardından Akşam yemeğimiz için otobüsümüzle şehir merkezindeki Kılıçoğlu Cafe'de bölgenin taze kekikleriyle beslenen hayvanlarının etlerinden oluşan Karışık Izgara eşliğinde menümüzü alıyoruz. Yemek sonrası yine otobüsümüzle otele dönüş.

4.GÜN / 15 Şubat CUMA / BOĞATEPE KÖYÜ'NDE KAHVALTI & KARS HAVAALANI & İSTANBUL

Bugün dönüş günümüz. "Hava ve yol şartlarının müsait olması durumunda", sabah 06:30'da yollara düşüp, kahvaltımızı şehre 45 km. uzaklıktaki Boğatepe Köyü'nde, 2-3 haneye dağılıp köy halkının evlerinde alıyor, onlarla sohbetler ediyoruz. Kızarmış pişiler, Sarıkızdan az önce sağılmış ve kaynamış sıcak sütler, çeşit çeşit peynirleriyle tamamiyle organik, sağlık dolu bir kahvaltı bizleri bekliyor.

dsc04548.JPG

Burada aynı zamanda köy halkının ürettiği Kaşarlardan alabilirsiniz. Ayrıca diz ve eklem ağrılarına çok iyi geldiğine bizim de önceki konuklarımızdan şahit olduğumuz Karakafes bitkisinden elde edilen, "Karakafes" Kremini de yine buradaki köylü kadınlardan alabileceğiz. Ancak başta da belirttiğimiz gibi Kaptanımız ve Rehberimizin Hava veya Yol durumunun uygun olmadığını tarafımıza iletmesi durumunda, köy ziyaretimiz gerçekleşemeyecek, kahvaltımız yine otelimiz Katerina'da alınacaktır. Kahvaltımızın ardından Kars Havaalanına transfer ve Pegasus Hava Yolları'na ait PC2593 sefer sayılı uçuş ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na saat 13:55'de uçuş 16:05'te varış ile gezimizin sonuna geliyoruz.

 

GEZİ ÜCRETİ: 

İki Kişilik Odada Kişi başı: 1970 TL

Single / Tek Kişilik Oda Farkı: 3 gece için toplam 315 TL.

Oda sayımız 16 ile sınırlıdır. 6 Double ( Tek Büyük Yatak), 5 Twin (İki Ayrı Yatak), 

2 Triple (Bir Büyük ve Bir Tekli Yatak), 3 Single ( Tek Kişilik Odadır ve biraz küçüktür.)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Pegasus Hava Yolları ile İst-Kars / Kars-İst Ekonomik Sınıf Uçak Bileti.
- 3 gece Hotel Katerina Sarayı'nda oda + kahvaltı konaklama
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri ( Altta detaylıca açıklanmıştır.)
- Çıldır Gölü'ndeki Atlı Kızak ücreti.
- Otellerde ve gezi boyunca yapılabilecek tüm ekstra harcamalar

dsc05002.JPG

 

KARS GEZİMİZDE YEMEKLERLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME…

dfddf.jpg

YEMEK KONUSU:

Kars'ta yemek konusunda restaurant anlamında çok fazla seçenek bulunmamaktadır. Bu sebeple bizler 3 gece 4 gün boyunca, programımıza ve rotamıza göre alınabilecek yemekler için en iyi yerleri seçmeye büyük özen gösterdik. Bu nedenle öğle ve akşam yemekleri gezi ücretimize dahil edilmemiştir. Gezimiz boyunca hep birlikte alacağımız yemeklerimiz için kişi başı  310 TL. orada elden ödenecektir. Buna göre öğle ve akşam yemeklerimizle ilgili detaylarımız şu şekildedir. 

1.GÜN AKŞAM YEMEĞİ 

HANI HANEDAN RESTAURANT / KARS: Yöresel yemekler bizleri bekliyor. Erişte, Yeşil Mercimek, Tereyağ ile yapılan Kesme Aşı Çorbası, Ana yemek olarak kuzu ve nohut ile yapılan Piti, Mafiş, Hangel (ortaya), soğuk mezeler, günün tatlısı ve 1 içecek. (75 tl.)

2.GÜN ÖĞLE YEMEĞİ

ATALAY'IN YERİ / ÇILDIR GÖLÜ: Çıldır Gölü'nde ki neredeyse tek seçeneğimiz ve gezi gruplarının imdadına yetişen bir mekan. Salaş, mütevazi ve köyde olduğunuzu hissettiren bir işletme. Buraya gelenlerin ısrarla tavsiye ettiği SARI BALIK yani SAZAN BALIĞI Ana yemeğimiz. Yanında salata, turşu, tulum peyniri, helva, meşrubat ve çay var. (50 tl.)

2.GÜN AKŞAM YEMEĞİ 

KAZ EVİ: Bu gece Kafkas Show eşliğinde eğlenceli bir akşam yemeği bizleri bekliyor. Kaz Eti Menüsü... Evelik Çorbası, Pilav üstü Kaz, Kaz Ciğeri, Turşu, Ezme, peynir tabağı, Umaç Helvası, 1 içecek, çay, kahve, su. (90 tl.)

3.GÜN ÖĞLE YEMEĞİ

SARIKAMIŞ KAYAK MERKEZİ'NDE: Kayak Merkezi'nde mangalda sucuk ekmek yiyoruz. (35 tl.) Soft içecek veya Sıcak tarçınlı şarap dahildir.

3.GÜN AKŞAM YEMEĞİ

KILIÇOĞLU KAFE: Şehrin en şık mekanlarından biri olan Kılıçoğlu Kafe'de Ana Yemeği Karışık Izgara tabağından oluşan Menü. (60 tl.) 

4.GÜN SABAH KAHVALTISI 

BOĞATEPE KÖYÜ'NDE ORGANİK KÖY KAHVALTISI: Kars'tan ayrılış günümüzde "Hava ve yol şartlarının müsait olması durumunda" Kahvaltımızı şehre 45 km. uzaklıktaki Boğatepe Köyü'nde doğal ürünlerle, köy halkının evlerinde alıyoruz. Hava veya yol durumu izin vermiyorsa, kahvaltımız yine otelimizde alınacaktır.

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

- Gezimizin daha sakin, koşturmacasız ve içimize sine sine gerçekleşmesi için, genelde tur programlarındaki gibi 2 gece 3 gün şeklinde değil, 3 gece 4 gün olarak hazırlanmıştır.

- Otel tercihimiz olarak Kars'ın en güzel otellerinden birisi olan Katerina Sarayı seçilmiştir.

- Çıldır gölünde Atlı Kızak keyfi yapmak isteyenler için bilgi; Gölde 2-3 Atlı Kızak bulunuyor. Genelde 2 veya 3 kişi binebiliyor. Donmuş göl üzerinde Atlı Kızakla gezintisi 20-25 tl. civarındadır.

dsc03474.JPG

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 216 40515 05 no'lu telefondan Derya hanımla irtibata geçebilir, ayrıca sorularınız için 0 532 201 06 64 No'lu telefondan Serpil hanımla WHATSAPP'TAN iletişim kurabilirsiniz.

YOUTUBE KANALIMIZA BEKLİYORUZ

Devekuşu saldırısı! Kulağıma napıyosun! DÜNYANIN EN KOMİK ANONSU :) Meşhur Devekuşu Hikayemiz! Kulağımı ısırıp, tepesine mikrofon yiyen o devekuşu işte bu :)  

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar