VİETNAM - KAMBOÇYA / 13- 22 OCAK 2018 / 8 GECE - 10 GÜN 
EKSTRA TUR YOKTUR / TÜM ÖĞLE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİLDİR.
1b930.jpg
2-14.png
13 OCAK 2018 - Cumartesi / İSTANBUL - HO CHI MINH (Saygon) / VİETNAM
12 Ocak Cuma'yı 13 Ocak Cumartesi'ye bağlayan gece saat 23:30'da Atatürk Havalimanı Dışhatlar'da Buluşma. Bilet ve Gümrük işlemleri sonrasında Türk Havayollarına ait, TK168 sefer sayılı uçuşu ile saat 02:35'de, İstanbul - Ho Chi Minh'e uçuş. (yaklaşık 10 saat.) Ho Chi Minh Yerel saati ile 16:35'de varış. (Vietnam Türkiye'den 4 saat ileridedir.) Havaalanından otelimize transfer. Akşam yemeği ve Konaklama Otelimiz  5*HOTEL PULLMAN SAIGON CENTRE'da. vb. Otel Detayları için TIKLAYINIZ.
 
14 OCAK 2018 - Pazar / VİETNAM - Cu Chi Tünelleri - Ho Chi Minh City

Sabah otelde alacağımız kahvaltımız sonrasında yaklaşık 1,5 saatlik otobüsümüzle yapacağımız yolcukla Cu Chi Tünellerine gidiyoruz. Burada tarihte Vietnam ve Amerika arasındaki savaşta, Amerikan Askerlerine karşı verilen mücadele sırasında kazılmış 200 km. uzunluğundaki yer altına kazılmış tünel, siperler ve kampları göreceğiz. 

5b930.jpg

Burası Kahramanlık Bölgesi olarak ta bilinir ve yerli yabancı birçok turistin ziyaret ettiği çok önemli bir noktadır. İsteyen misafirlerimiz bu tünellerin içine de girebilecektir. Ardından tekrar şehre Ho Chi Minh City'e dönüyor ve Panoramik turumuzu yapıyoruz. Burası Vietnam'ın en çok turist çeken şehridir. Eski adı Saigon'dur. Fransızlardan kalma tarihi binaların yanısıra Dünya'da yaklaşık 3 milyon gibi bir rakamla en çok motosiklet bulunan şehirdir.

v2-2.jpg

Şehir turumuz sırasında Bağımsızlık Sarayı, Notre Dam Katedrali, Tarihi Postane, Savaş Müzesi, Ben Thanh Market Çin Mahallesi, Dong Ru Caddesi göreceğimiz yerler arasında. Öğle Yemeğimizi de turumuz sırasında yerel bir restaurantta alıyoruz. Akşam Yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz. Konaklamamız 5*HOTEL PULLMAN SAIGON CENTRE'da. vb.

 
15 OCAK 2018 - Pazartesi / VİETNAM - Mekong Deltası - Hanoi

Sabah kahvaltı sonrası valizlerimizle otelden ayrılıyor ve 1,5 saatlik bir otobüs yolculuğu ile Mh Tho (güzel kent) şehrine varıyoruz. Mekong Deltasında yüzlerce kola ayrılan, Dokuz Başlı Ejder Nehri olarak ta bilinen Song Tien Giang Nehri üzerinde Çin Kayıkları olarak ta bilinen Sampana Kayıkları ile oldukça rahatlatıcı ve keyifli bir gezintiye çıkıyoruz.

2b930.jpg
 
Thoi Son Adasını gezerken kayıklardan inip fayton gezisi ile Hindistan cevizlerinden yapılmış hediyelik eşya alışverişi yanısıra yerel çiftlik evlerine konuk olacağız. Burada yerel bir restaurantta öğle yemeği yiyip Ho Chi Minh City Havalimanı'na hareket edeceğiz. Yerel Hava Yolları ile Başkent Hanoi‘ye hareket. 2 saatlik bir uçuş sonrası Hanoi Şehrine varış, 5*lı otelimize yerleşme. Akşam Yemeğimizi Hanoi'de Yerel bir restaurantta alıyoruz. OTELİMİZ 5*INTERCONTINENTAL HANOI WESTLAKE vb. Otel Detayları için TIKLAYINIZ
 
16 OCAK 2017 - Salı / VİETNAM - Hanoi
 
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası şehir gezimize çıkıyoruz. Şehir gezimizi Vietnamlı'ların Cyclo isimli 3 tekerlekli keyifli mi keyifli yerel araçları ile yapacağız.
 
v9.jpg
 

Öğle Yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz. Eski Mahalle, Vietnam'ın ilk üniversitesi Edebiyat Tapınağı, İpek ve Kağıt Caddeleri göreceğimiz yerler arasında. Akşam Yemeğimizi Yerel bir restaurantta alıyoruz ve Konaklamamız 5*INTERCONTINENTAL HANOI WESTLAKE'de. vb.

17 OCAK  2017 - Çarşamba / VİETNAM - Hanoi - Halong Bay

Sabah kahvaltımızdan sonra 170 km. mesafedeki Halong Bay'a hareket. Halong Körfezi, Unesco Miras Listesinde yer alır, 3000 adacıktan oluşmuş, muhteşem bir doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Varışımızla birlikte önce bugün konaklama yapacağımız 5* "Paradise Luxury Cruise" Gemimize yerleşiyoruz.

web.jpg

Öğle Yemeğimizi gemide alıp ardından Halong Körfezi'nde gezintiye çıkıyoruz. Tosbağa ve Aslan Kayalıklarının yanısıra son 10 yıl içinde keşfedilmiş Mağaraları görüyoruz.

1-55.jpg

Gezi sonrası Akşam Yemek ve Konaklama Halong Körfezi'nde 5* "PARADISE LUXURY CRUISE" vb. Gemimizde. Ancak bizi akşam yemeğimizde, yerel kostümlerle keyifli bir gece bekliyor.

3-36.jpg

18 OCAK 2017 - Perşembe / VİETNAM - Hanoi - KAMBOÇYA - Siem Reap

Sabah erken saatlerde Gemi Otelimizde kahvaltı yapıp, Hanoi'ye doğru yola çıkıp direk Havalimanı'na geçiyoruz. Yerel Hava Yolları ile Hanoi - Siem Reap (Kamboçya) uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Varışımız ile birlikte Siem Reap'teki 5*lı otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemek ve Konaklama otelimizde. OTELİMİZ 5* SOKHA ANGKOR.vb. Otel Detayları için TIKLAYINIZ

v12.jpg

19 OCAK 2018 - Cuma / KAMBOÇYA - Siem Reap

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, şehir gezimize başlıyacağız. Siem Reap uzun yıllar yağmur ormanları arasında saklı kalmıştır. 200 km.karelik alan üzerine kurulu ve dünyanın en büyük tapınak zincirlerine sahiplik yapmaktadır. Gezimiz sırasında Angkor Thom, Bayon ve Ta Phrom Tapınakları (Meşhur Tomb Rider Filmindeki Yer), Cüzzamlı Kral Leper ve Fil Terasları görülecek yerler arasında… Öğle Yemeğimizi yerel bir restaurantta alıyoruz. Yemekten sonra Phnom Ba Kheng tepesinde kurulmuş, Unesco Dünya Miras Listesinde bulunan ve 81 hektarlık alana yayılmış tapınakları ile Angkor Wat'ı göreceğiz. İnsanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan bu tapınak gezisi sırasında günbatımında seyretme keyfini yaşıyoruz.

v15.jpg

 
Gezimizi tamamlayıp sonrasında Akşam Yemeği için Apsara Dans Gösterisi de izleyeceğimiz yerel bir restauranta gidiyoruz. 
Konaklamamız Siem Reap'ta 5*lı Otelimizde. OTELİMİZ 5* SOKHA ANGKOR. vb.
 
20 OCAK 2018 - Cumartesi / KAMBOÇYA - Siem Reap - Phnom Penh
Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası Tonle Sap Gölü üzerinde konumlanmış Yüzen Köy Gezisine gidiyoruz. Yüzen hastaneler, okullar, evler görüp öğle Yemeğimizi de yedikten sonra bu keyifli gezi sonrası Siem Reap havalimanına geçip, yerel havayollarıyla Kamboçya'nın Başkenti Phnom Penh'e uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Başkente varışımızla birlikte kısa bir panoramik şehir gezisi yapıp, otelimiz 5*lı Intercontinental Phnom Penh'e vb. geçiyoruz. Akşam yemek ve konaklama 5*lı otelimizde.
 
v18.jpg
 
21 OCAK 2018 - Pazar / KAMBOÇYA - Phnom Penh - SİNGAPUR
Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrasında, bugün gezimizin son günü olacağı için valizlerimizle birlikte otelden çıkış yapıyoruz. Bugün yaklaşık 1 milyondan fazla insanın katledildiği Ölüm Tarlaları - Toplu Mezar Kampı, Gümüş Pagoda'yı da görüp havalimanına hareket edeceğiz. Yerel havayollarıyla Phnom Penh - Singapur uçuşumuz olacak.
 
22 OCAK 2018 - Pazartesi / SİNGAPUR - İSTANBUL
Aktarmalı uçuşumuz sonrası Türk Hava Yolları-Singapur Havayolları ortak uçuşuyla, 01:50'de İstanbul'a hareket. Ve Türkiye yerel saatiyle sabah 08:25'de İstanbul'a varış. Ve turumuzun sonu.. 
 
x12.png
İki Kişilik Odada Kişibaşı: 3570 Euro
Tek Kişilik Oda Farkı: 850 Euro
 
 Kontenjanımız 22 Kişiyle sınırlıdır.
 
 
x13.png

- THY ile İstanbul - Saigon / Singapur - İstanbul (THY - Singapur Airlines Ortak Uçuşu) Ekonomi Sınıf Gidiş - Dönüş Uçak Bileti

- Yerel Hava Yolları ile ;

- Saigon (Vietnam) - Hanoi (Vietnam) Tek Yön , Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Hanoi (Vietnam) - Siem Reap (Kamboçya) Tek Yön , Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Siem Reap (Kamboçya) - Phnom Penh (Kamboçya) Tek Yön , Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Phnom Penh (Kamboçya) - Singapur Tek Yön , Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Tüm Havalimanı Vergileri

- Klimalı, Bölge Şartlarında Turistik Lüks Otobüslerle Tüm Havalimanı ve Şehir Transferleri

- Programda belirtilmiş Vietnam ve Kamboçya'da Ho Chi Minh City, Hanoi, Mekong Deltası, Halong Bay, Siem Reap, Phnom Penh Gezileri.

- Vietnam'da Ho Chi Minh City‘de (Saigon) 2 gece 5*lı Otel Konaklaması

- Hanoi'de 2 gece 5*lı Otel Konaklaması

- Halong Bay'de 1 gece 5*lı Cruise Gemisi Konaklaması (Hava şartları elvermezse otelde konaklanabilir.)

- Kamboçya'da: Siem Reap'te 2 gece 5*lı Otel Konaklaması

- Phnom Penh'de 1 gece 5* Otel Konaklaması olmak üzere Toplam 8 gece 5*lı Otellerde Konaklama

- 8 Adet Öğle Yemeği (Yerel Restaurantlarda alınacaktır.)

- 8 Adet Akşam Yemeği (Yerel Restaurant veya bazı şehirlerde otelde alınacaktır.)

- Tüm Gezi boyunca Müze ve Ören Yeri Girişleri

- Ho Chi Minh City'de (Saigon) Cu Chi Tünelleri Gezisi

- Programda belirtilen tekne - kayık gezileri

- Programda belirtilen gösteriler (Aspara Dans)

- Vietnam ve Kamboçya'da Günlük 5 usd mecburi bahşiş

- Profesyonel İngilizce Yerel Rehberlik Hizmeti

- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti (İstanbul çıkış ve dönüşlü)

- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta

x14.png

- Yurtdışı Çıkış Harcı - 15 TL

- Vietnam Vize Ücreti (C1 Belgesidir.)

- Kamboçya Vize Ücreti (Sınır Girişinde Alınır.)

- Vietnam ve Kamboçya Havalimanı Ayakbastı Ücretleri (Havalimanında ödenir / 30 ve 35 usd civarıdır. Seyahat yaklaşırken güncellenecektir. Her yolcu havalimanında makbuz karşılığı kendisi ödeme yapmaktadır. )

Not : Vietnam Vizesi'nin alınabilmesi için Vietnam'dan alınması zorunlu bir vize belgesi vardır. ( C1 BELGESİ ), bu vize belgesini alabilmek için ayrı bir ücret ödenir, bu belge olmadan havalimanında Ayak Bastı Ücreti ödenerek geçiş yapılması mümkün değildir. Dolayısıyla C1 belge ücreti ayrı (Tahmini 120-140 euro) - ayak bastı ücreti ayrıdır…

- Seyahat Güvence Paketi (Gezi ücretine göre değişiklik gösterebilir.)

- Yemeklerde alınacak içecekler

- Otelde yapılacak ekstra ve şahsi harcamalar

- Fazla Bagaj Ağırlık Ücreti

 
x15.png
Vietnam, Türk Vatandaşlarına Normal - Bordo ve Yeşil Pasaport'a Vize Uygulamaktadır. Vize işlemleri için seyahat tarihi yaklaşırken, misafirlerimize acenta yetkilileri tarafından işlemler için gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
 
GEZİMİZİ İNCELERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKEN HUSUSLAR
- Vietnam & Kamboçya Gezileri genelde 8 gün yapılmaktadır ve bizim programımız da 8 gece konaklamalıdır.
- Havayolu, bu uzun uçuşlu rotada önemlidir. Genel programlarda bazen Singapur Havayolları bazen de daha uygun fiyatlar yakalayabilmek adına aktarmalı Farklı Havayolları da kullanılabilmektedir. Bizler programımızda gidişte direk uçuş konforunu yaşamak adına THY tercih etmiş bulunuyoruz. Dönüşümüz de THY - Singapur ortak uçuşu olacaktır.
- Bu rotadaki programları incelediğinizde genel olarak Vietnam'da 3 farklı şehirde 5 gece için ve Kamboçya‘da da 2 farklı şehirde 3 gece konaklama için genelde 4 yıldız oteller de kullanılabilmektedir. Bizler her zaman öncelik verdiğimiz gibi konaklama konusunda yine fiyat farkını gözetmeksizin ailemizin rahatı ve konforu için 5 yıldız otelleri seçtik, hatta Vietnam Hanoi'de Cruise gemisinde yapılacak konaklama için de yine 4 değil 5 yıldızlı Nehir Gemisi tercih ettik.
- Tur rotasında 8 gece 9 gün boyunca genel programlarda Oda & Kahvaltı hizmet verilirken, bizler hem bölgede yemek konusunda sıkıntı çekmemeniz adına öğle ve akşam yemeklerimiz tur ücretinin içindedir. Düşünüldüğü zaman 16 adet yemek te 400-500 euro civarında ilave olarak orada ödemeniz gereken bir bütçe iken programın içine dahil edilmiştir.
- Programımız içinde ana uçak bileti dışında, ayrıca 4 adet iç hat uçak maliyeti de bulunmaktadır.
- Programın içinde hiçbir ilave ekstra gezi, aktivite bulunmayıp, yapılacak tüm program detayları fiyatın içindedir.
- Tüm bu detayları gözönüne alarak programı incelerseniz, bu bilgiler daha sağlıklı bir karar vermenizde tarafınıza ayrıca yardımcı olacaktır.
 
ÖNEMLİ NOT
- Gezimizin yapılabilmesi için, tarafınıza detaylar sunulduğunda önce havayolu, oteller, restaurantlar, diğer ulaşım araçları vs… toplu olarak opsiyonlu yer tutulmaktadır Talepleriniz doğrultusunda, yerlerimizi garantiye almak üzere, yukarıda belirtilen tüm detaylar için ödeme yapılması gereklidir ki opsiyonlarımızı da kaçırmayalım. Aksi halde her kaybedilen vakit sonrası yeniden yer talep ettikçe fiyatlar sürekli değişiklik gösterecektir. Ayrıca Havayolu şirtketlerinin politikası gereği, ödeme yapılıp grup biletleri için garantiye girildikten sonra, rezervasyondan vazgeçecek kişiler için havayolunun uygulayacağı bilet cezası yolcuya ait olacaktır. Bu konu ile ilgili tabiki yaptırılacak Seyahat Güvence (Sigorta) Paketleri, bu tarz durumlarda yolcuları korumak üzere poliçe detaylarına bağlı kalmak üzere devreye girecektir.
 
Kamboçya'da başkent Phnom Penh de gezi programımızda bulunmaktadır. Genelde sadece Siem Reap şehri vardır programlarda. Başkent'in de rotamızda konaklamalı olarak bulunması da ayrıca dikkat etmeniz gereken bir husustur.
 
 
 

GEÇTİĞİMİZ YIL GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ VİETNAM & KAMBOÇYA 

GEZİMİZDEN AİLEMİZ İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ

HATIRA VİDEOMUZ

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN YAZABİLİRSİNİZ.

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIN 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLUN. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

 

YOUTUBE KANALIMIZA BEKLİYORUZ

Devekuşu saldırısı! Kulağıma napıyosun! DÜNYANIN EN KOMİK ANONSU :) Meşhur Devekuşu Hikayemiz! Kulağımı ısırıp, tepesine mikrofon yiyen o devekuşu işte bu :)  

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar