KUZEY TAYLAND & PHUKET & SİNGAPUR
 14-26 ARALIK 2016 / VİZESİZ
930-buu.jpg
 
Kuzey Tayland'ın en büyük kenti Chang Mai , Boyunlarına Taktıkları Halkalar ile Dünyaca Ünlü Karen Etnik Grubu , Golden Triangle ( Altın Üçgen ) Tayland , Myanmar , Laos Sınırında Gezinti , Beyaz Tapınak , Melekler Şehri Bangkok , Ünlü Turizm Cenneti Phuket Adası , Binlerce Turistin Uğrak Noktaları Phi Phi ve James Bond Adaları ,Eğlence Merkezi Sentosa Adası , Uzakdoğu'nun Mutfak Lezzetleri , Görkemli Şovları ile Uzakdoğu Ailemizi Bekliyor….
 
thailand-4.jpg
 
14 ARALIK 2016 ÇARŞAMBA / İSTANBUL - SİNGAPUR
Saat 12:00'da Atatürk Havalimanı Dışhatlar'da Buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrasında Singapur Havayolları'na ait SQ391 sefer sayılı 14:25 uçağı ile Singapur'a uçuş. ( Yaklaşık 11 saat ) Geceleme Uçakta.
 
15 ARALIK 2016 PERŞEMBE / SİNGAPUR - BANGKOK
Singapur Yerel Saati ile ( Singapur Türkiye'den 5 saat ileridedir. ) Sabah 05:45'te Singapur'a varış ve sonrasında saat 07:15'de Singapur Havayolları'nın SQ970 sefer sayılı uçuşu ile Bangkok'a uçuş.( Bangkok Singapur'dan 1 saat geridedir ) Yaklaşık 2,5 saatlik bir uçuş sonrasında Bangkok yerel saati ile 08:40'ta varış. Gümrük ve Bagaj işlemleri sonrasında bizleri bekleyen otobüsümüz ile havalimanından ayrılıp Tayland'ın başkenti Bangkok'ta şehir turumuza başlıyoruz. Şehir Chao Praya Nehri deltası üzerinde kurulmuştur ve bu nehir şehri ikiye böldüğü gibi şehrin içinden de birçok kanallar geçmektedir. Wat Piramit , Wat Pho , Wat Arun ,( Uyuyan Buda , Altın Buda , Oturan Buda ) Parlemento Binası , Demokrasi Meydanı , Çin Mahallesi , Çiçek Pazarı göreceğimiz yerler arasında.
 
shutterstock-bangkok-thailand.jpg
 
Öğle Yemeğimizi fiyata dahil olarak Baiyoke Sky Restaurant'ın 78.katında alıyoruz.Sonrasında Chao Praya Nehrinde Tekne Turu yapıyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Bangkok'taki otelimize geçip , dinleniyoruz.Akşam Yemeği ( fiyata dahil olarak ) ve Konaklama Bangkok'ta 5*Mövenpick Hotel'de vb..
 
150426090543am2973370654679711.jpg
 
16 ARALIK 2016 CUMA / BANGKOK 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Yüzen Çarşı ( Floating Market ) Gezisi yapıyoruz. Su kanalları arasında kurulmuş köylerin içinden teknelerimizle geçip , Yüzen Çarşı bölgesine geleceğiz. 
 
rat-damnoen01.jpg
 
rat-damnoen02.jpg
 
Yerel halkın el yapımı hediyelik eşyaları , meyveler ve sebzelerin satıldığı bu noktada alışveriş için vaktimiz de olacak. 
 
floating-market-fb-cover-shot1.jpg
 
Öğle Yemeğimizi fiyata dahil olarak yüzen çarşı bölgesinde Yokyor Restaurant'ta alıyoruz. Yemekten sonra otelimize geçip dinlendikten sonra akşam Seafood Market ve Patpong Gece Pazarı gezimizi yapacağız. Akşam Yemeği serbesttir.Misafirlerimiz Sea Food Market'te arzularına göre seçim yapabileceklerdir.Konaklamamız Bangkok'taki 5* otelimizde.
 
17 ARALIK 2016 CUMARTESİ / BANGKOK - CHANG RAİ
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Öncelikle Gems Galeri'yi geziyor ve bu bölgede Benihana Restaurant'ta fiyata dahil olarak Öğle Yemiğimizi yiyoruz. Öğlen sonra Chang Rai'ye geçmek için havalimanına transfer…Yerel Havayolları ile saat 17:45 ‘te Chang Rai uçuşu. Yaklaşık 1.5 saatlik uçuş sonrasında saat 19:05'te varış. Otele yerleşme. Akşam Yemeği ( fiyata dahil olarak ) ve Konaklama Otelimiz 4*İmperial Golden Triangle Chang Rai'de vb..
 
18 ARALIK 2016 PAZAR / CHANG RAİ
Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında Karen Etnik Grubu'nun Köyüne ziyaret. Boyunlarına taktıkları halkalar ile dünya çapında üne kavuşan bu grubu görüp fotoğraflar çektikten sonra ziyaretimizi tamamlıyoruz. 
 
930bu.jpg
 
8547514-5678.jpg
 
Ardından Altın Üçgen olarak bilinen Tayland , Myanmar ve Laos ( Golden Triangle ) sınırında Mekong ve Ruang Nehrinde Tekne turumuz olacak. Öğle Yemeğimiz tur yaptığımız bölgede serbest olarak alınacaktır.Tur sonrasında Mae Sai'de Alışveriş vaktimizi de değerlendirip otelimize dönüyoruz. Akşam Yemeği ( fiyata dahil olaraka ) ve Konaklama Chang Rai'deki otelimizde.
 
19 ARALIK 2016 PAZARTESİ / CHANG RAİ - CHANG MAİ
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında otobüsümüz ile Chang Mai'ye transferimiz olacak.Öncelikle White Temple ilk gezi durağımız olacak. 
 
cei-whitetemple01.jpg
 
Sonrasında Chang Mai'ye özgü Sankampaeng Şemsiyeleri İmalatı ve Born Sang'ta Renkli Kağıt Fabrikalarını ziyaretimizin ardından otelimize transfer.Bugün Öğle Yemeğimiz tur yaptığımız bölgede serbest olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği ( fiyata dahil olarak ) ve Konaklama Chang Mai'deki otelimiz 5*Le Meridien Chang Mai'de vb..
 
20 ARALIK 2016 SALI / CHANG MAİ
Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrasında Mae Taeng Fil Kampı'na gidiyoruz. Öncelikle Fillerin gösterisini izleyip sonrasında Fillerin sırtında 45 dakikalık Fil Safarimizi tamamlıyoruz.
 
444-11.jpg
 
Ve kağnı arabaları ile kampa geri dönüyoruz. Öğle Yemeğimizi fiyata dahil olarak Fil Kampında yedikten sonra Bambu Botlar ile kısa ve keyifli bir rafting yapacağız.
 
bamboo-rafting_1.jpg
 
Ardından kez  Orkide ve Kelebek Bahçelerini gezip burada da saksılara ve şişelere Orkide ekimini izliyoruz. Gezimizi tamamlayıp Chang Mai'deki otelimize dönüyoruz. Akşam Yemeği ( fiyata dahil olarak ) ve Konaklama otelimizde.
 
21 ARALIK 2016 ÇARŞAMBA / CHANG MAİ - PHUKET
Sabah erken saatlerde ( kahvaltı paket olabilir ) Phuket'e gitmek üzere havalimanına transferimiz yapılacak. Yerel Havayolları ile sabah 06:10 uçağı ile Phuket uçuşu. Yaklaşık 2 saatlik uçuş sonrası saat 08:20 ‘de Phuket'e varış. Havalimanı çıkışı sonrası Phuket Adasında öncelikle şehir turu yapıyor , Öğle Yemeğimizi fiyata dahil olarak Phuket'te Kangeang Restaurant'ta yedikten sonra otelimize geçip dinleniyoruz. Akşam programımızda Phuket'in olmazsa olmazlarından Fantasea Show'a gidiyoruz. Akşam Yemeğimizi de fiyata dahil olarak bu show sırasında alacağız.Konaklamamız Phuket'teki otelimiz 4*Andaman Embrace Phuket Resort & Spa'da vb..
 
d86652654b0220d20b9a6f86309371cf.jpg
 
22 ARALIK 2016 PERŞEMBE / PHUKET - PHI PHI ISLAND
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası meşhur Phi Phi Island'a gidiyoruz. Gidişte ve dönüşte  tüm turistlerin kullandığı kalabalık Katamaranlar ile ulaşım yerine , grubumuza özel speed boat ile ulaşım sağlanacaktır.Öğle Yemeğimizi de fiyata dahil olarak turumuz sırasında alacağız. Phi Phi Island turumuzu tamamlayıp Phuket'teki otelimize dönüyoruz. Akşam Yemeği serbesttir.Konaklama Phuket'teki otelimizde.
 
666-8.jpg
 
23 ARALIK 2016 CUMA / PHUKET - JAMES BOND ISLAND
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası James Bond Adası'na gidiyoruz. Gidişte ve dönüşte yine ulaşım için grubumuza özel speed boat kullanılacaktır. Öğle Yemeğimiz fiyata dahil olarak tur esnasında alınacaktır. Gezimizi tamamlayıp yine Phuket'e dönüyoruz. Akşam Yemek ve Konaklama Phuket'teki otelimizde.
 
888-7.jpg
 
24 ARALIK 2016 CUMARTESİ / PHUKET - SINGAPUR
Sabah otelimizden ayrılıp Singapur'a geçmek üzere havalimanına transferimiz yapılacak. ( kahvaltı paket olabilir ) Yerel Havayolları ile saat 10:15'te Singapur Uçuşu. Saat 13:05'te Singapur'a varışımız sonrasında öncelikli olaral Singapur'daki otelimize transferimiz var. Odalarımıza yerleşip biraz dinlendikten sonra Singapur şehir turu için otelden ayrılıyoruz. Şehir turumuz sırasında Merlion Park , China Town , Esplanade Tiyatrosu , Parlemento Binası , Court House ve Orchard Shopping Centre göreceğimiz yerler arasında. Öğle ve Akşam Yemeklerimiz Singapur'da seçenek çok fazla olduğu için Serbesttir.Gezi bitiminde Singapur'daki otelimiz 5*Grand Park Orchars Singapore'ye dönüyoruz.
 
singapore_panorama_v21.jpg
 
25 ARALIK 2016 PAZAR / SINGAPUR - SENTOSA ADASI 
Sabah Kahvaltı sonrasında şehir turumuza devam ediyoruz. Marina Bay Sand bölgesi , Gardens By The Bay ve Botanic Garden gezilecek. Öğleden sonra Sentosa Adası turumuzu yapacağız.Öğle Yemeği Sentosa Adası'nda Serbesttir. Teleferik ile Sentosa Adasına geçiş , Madam Tussauds & Images of Sıngapore , Trick Eye Museum , Wing of the Time şovları da izlendikten sonra Singapur merkeze dönüyoruz. Akşam Yemeği için Serbest zaman verdikten sonra havalimanına geçiyoruz. 
 
singapur.jpg
 
26 ARALIK 2016 PAZARTESİ / SINGAPUR - ISTANBUL
25 Aralık Pazar'ı 26 Aralık Pazartesi'ye bağlayan gece 01:50'de Singapur Havayolları'na air SQ392 sefer sayılı uçuş ile İstanbul'a hareket. Türkiye Yerel Saati ile Sabah 08:25'te İstanbul 'a varış ve turumuzun sonu.... 
 
GEZİ ÜCRETİ 
İki Kişilik Odada Kişibaşı: 2860 Euro
Tek Kişilik ( SNGL ) Oda Farkı: 850 Euro
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Singapur Havayolları ile Ekonomi Sınıf İstanbul-Singapur-İstanbul Gidiş-Dönüş Uçak Bileti

Yerel Havayolları ile Ekonomi Sınıf Bangkok-Chang Rai İç Hat Tek Yön Uçak Bileti

Yerel Havayolları ile Ekonomi Sınıf Chang Mai-Phuket İç Hat Tek Yön Uçak Bileti

Yerel Havayolları ile Ekonomi Sınıf Phuket-Singapur İç Hat Tek Yön Uçak Bileti

Bangkok'ta 1 gece 5*Mövenpick Hotel'de vb. Oda Kahvaltı Konaklama

Chang Rai'de 2 gece 4*Imperial Golden Triangle Hotel vb. Oda Kahvaltı Konaklama

Chang Mai'de 2 gece 5* Le Meridien Hotel vb. Oda Kahvaltı Konaklama

Phuket'te 3 gece 4*Andaman Emrace Phuket Resort & Spa vb. Oda Kahvaltı Konaklama

Singapur'da 1 gece 5*Grand Park Orchars Hotel vb Oda Kahvaltı Konaklama

Programda belirtilmiş tüm Şehirler Arası Transferler

Havalimanı Vergileri

Programda belirtilmiş tüm Havalimanı-Otel-Havalimanı Transferleri

Bangkok , Chang Rai , Chang Mai , Phuket ve Singapur'da Panoramik Şehir Turları

Bangkok Chao Praya Tekne Gezisi ( Normalde 40 USD ekstra fiyatla satılır )

Bangkok Yüzen Çarşı Turu ( Normalde 45 USD ekstra fiyatla satılır )

Bangkok Seafood Market & Patpong Gece Pazarı ( Normalde 20 USD ekstra fiyatla satılır )

Chang Rai'de Karen Etnik Köyü ve Deltada Tekne Gezisi ( Normalde 80 USD ekstra fiyatla satılır )

Chang Mai'de Mae Taeng Fil Kampı ve Orkide Bahçeleri Gezisi ( Normalde 80 USD ekstra fiyatla satılır)

Phuket'te Akşam Yemekli Fantasea Show ( Normalde 85 USD ekstra fiyatla satılır )

Phuket'te Öğle Yemekli Phi Phi Island Gezisi ( Normalde 85 USD ekstra fiyatla satılır )

Phuket'te Öğle Yemekli  James Bond Adası Gezisi ( Normalde 85 USD ekstra fiyatla satılır )

Singapur'da Sentosa Adası Turu ( Normalde 150 USD ekstra fiyatla satılır )

Programda belirtilmiş 7 Adet Öğle Yemeği

Programda belirtilmiş 6 Adet Akşam Yemeği

İngilizce Yerel Rehberlik Hizmeti

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

TÜRSAB Mesleki Zorunlu Sigorta

 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

15 TL Yurtdışı Çıkış Harcı

Gezi süresince Gezi sırasında ve otellerde yapılacak tüm şahsi harcamalar

Programda belirtilmemiş 4 Adet Öğle Yemeği

Programda belirtilmemiş 5 Adet Akşam Yemeği

Yemeklerde alınacak içecekler

Seyahat Sağlık Sigortası
 
VİZE:
Bu seyahat YEŞİL VE BORDO Pasaport Sahibi tüm Misafirler için VİZESİZ olarak gerçekleşecektir. Ancak Pasaportlarınızın geçerlilik tarihinin gezi başlangıcından itibaren en az 6 Ay Geçerli olması gereklidir.
 
REZERVASYON VE KAYIT İŞLEMLERİ:
Bu seyahatin başlangıcına 2,5 ay gibi kısa bir süre kaldığından ve bölgenin yüksek sezonu olduğundan dolayı  rezervasyon işlemleri sırasında ödeme yapılmak durumundadır.
 
ÖDEME SEÇENEKLERİ:
Ödemelerinizi yaparken ;
Banka Havalesi , Kredi Kartı Tek Çekim ve Vade Farkı ile Kredi Kartına Taksitli işlem seçenekleri tercih edilebilir.
 
İPTAL ŞARTLARI:
Bu gezi için kayıtlar yapıldıktan sonra gerçekleşecek iptallerde;
- Seyahate 60 gün kala paket ücretinizin %60'ı yanar.
- Seyahate 60-45 gün kala paket ücretinizin %80'si yanar.
- Seyahate 45-0 gün kala ücretinizin tamamı yanar.
Seyahat sigortası iptal koşulları geçerlidir. Tur kayıtları için yapılan ödemeler otel rezervasyonları , uçak biletleri ve diğer işlemler içindir. Bu sebeple yapılan ön ödemeler geri iade edilemez.
 
GEZİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER / LÜTFEN OKUYUNUZ

*Seyahatimizde Ana Uçuşlar için Singapur Havayolları tercih edilmiştir.

*Bölgelerde kalacağımız oteller Bangkok ve Singapur gibi merkezi noktalarda 5 yıldız tercih edilmiştir.

*Yine Chang Mai'de 5* otel tercih edilmiştir.

*Chang Rai'de 5* otel olmadığından olabilecek 4* iyi otel seçilmiştir.

*Bütçeyi doğru orantıda kullanmak için Phuket'te Phi Phi Island ve James Bond Gezileri yapılıp gündüzler dışarıda geçeceği için 4* otel tercih edilmiştir.

*Gezimizin içinde 3 adet iç hat uçak kullanılmaktadır.

*Kuzey Tayland Gezilerinde genel olarak Phuket bulunmamakla birlikte Singapur da da konaklama tercih edilmeyip son gün gezilerek dönüş uçağına geçilmektedir ve 6 gece konaklamaı programlardır.Bizim programımız ise daha uzun süreli ve  3 gece de Phuket Konaklamalıdır , bu nedenle 2 adet daha iç hat bilet te kullanmıştır.

*Yine Gezimizde Singapur'u da kısa geçmeyip , Singapur'da da konaklama yapıyoruz.

*Program içeriğimizde Piyasa değeri 635 USD'nin üzerinde ekstra tur olarak sunulan geziler ücrete dahil edilmiştir.

*Gezi ücretimiz içinde 7 Adet Öğle + 5 Adet Akşam olmak üzere 12 Öğün Yemek ücreti de fiyata dahil edilmiştir. Bölgede min.25 Euro olarak 1 öğün yemek değerlendirmeye alındığında 300 Euro üzerinde yemek maliyeti de fiyata dahil edilmiştir.

* Serbest bırakılan bazı Öğle ve Akşam Yemekleri ise rota doğrultusunda seçeneklerin fazla olduğu noktalarda misafirlerimizin kendi isteklerine göre seçim yapmaları için bu şekilde organize edilmiştir.

 
930bu-2.jpg
 
f19155-fr-01_uxga.jpg
 
GEZİMİZE KİMLERİN KATILDIĞINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Çağatay’cım, Uzak Doğu Gezimizde hep birlikte birçok yer gezip keyifle tadını çıkardık ve hazinemizi birçok bilgi ve tecrübeyle doldurduk ve tabii ki de güzel dostluklar kazandırdın. Bu güzellikler için çok teşekkür ederim, herşey mükemmeldi, nice güzellikleri yaşamamız dileklerimle, selamlar,sevgiler. Serpili ve seni öpüyorum. ❤️❤️

Nergis Ergün / İstanbul / 26.12.2016

Tayland’a daha önce 2 kez gitmiştim, ilk defa bu kadar güzel rotalı bir gezinin keyfini yaşadım, emekleriniz için çok teşekkürler

Bahri Küçüker / İzmir / 26.12.2016

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar