0 532 201 06 64
0 212 660 80 30
info@cagatayyolda.net
 

123-9.jpg

 

gldqzb-2.jpg

77-5.png

İSKEÇE KARNAVALI GEZİMİZLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

2017 Şubat ayında sizlerle birlikte bu kez 3. İSKEÇE KARNAVALI'mızı gerçekleştireceğiz. Daha önce 2 kez yaptığımız, bu geziyle ilgili yaşadığımız bazı olumsuz tecrübeler, bizlerin bu yıl çok farklı bir İskeçe Gezisi hazırlamamıza ve sizleri bazı konularda uyarmamıza vesile oldu. Bu anlamda yapacağımız bazı bilgilendirmeler, daha önce bu karnavala katılmış olanların takdirini kazanacağı gibi, ilk kez katılacak olanlar için de yol gösterici olacaktır. Bildiğiniz üzere İskeçe Karnavalı her yıl Şubat ayında, Yunanistan'ın dört bir yerinden ve başka ülkelerden gelen konukların, rengarenk kıyafetler ve ilginç kostümler eşliğinde gerçekleştirdikleri eğlence dolu bir organizasyondur. Bu gezi sırasında karnavalın yanı sıra ayrıca Selanik, Kavala, Dedeağaç ve Gümülcine'de gezilir.

Bizler 2015 yılında ilk kez gerçekleştirdiğimiz İskeçe Karnavalı'na 3 otobüsle katılmıştık. Ve sınır geçişlerinde saatlerce beklemiş, bu beklemeler yüzünden yolculuğumuz adeta eziyete dönüşmüştü. Bunun üzerine bir sonrakinde 2016 Şubat'ın da aynı sıkıntıları tekrar yaşamamak adına sizlere aylar öncesinden gezimizi bu kez 3 değil tek otobüsle gerçekleştireceğimizi duyurmuş ve gezimizi de tek otobüsle gerçekleştirmiştik. Ancak 2. yılımızda da, yine sınır kapılarındaki uzun bekleyişlerin, eziyete dönüşmesiyle ( 6 saat beklemek gibi..), yaşanan problemin 1 veya 3 otobüsle değişmeyeceğini, sorunun başka olduğunu anlamış olduk. Asıl konu, aynı esnada Türkiye'den 300'ün üzerinde otobüsün karnaval için İskeçe'ye gidiyor olmasıydı. Bu yoğunluk sınır kapılarını felç ediyordu. Bu sorunu çözmenin tek yolu, diğer otobüsler gitmeden 1 gün önce yola çıkıp, onlar dönerken orada 1 gün daha kalıp ertesi gün dönmekti. Ve bu yıl hepimizi memnun edeceğini düşündüğümüz, ağız tadıyla gerçekleştireceğimiz bu çok özel programı hazırladık. Tabi ki bu yıl da yine yüzlerce otobüs tek gece konaklamalı Karnaval turu için yollara düşecek, en düşüğü 89-99 euro'dan başlayan uygun fiyatlarla bu turu gerçekleştirecekler. Yeterli zamanı/izni olmayanlar ve ekonomik bir tur arzu edenler için bu şekliyle yine birçok firma taleplere karşılık vermek için ellerinden geleni yapacaklar. Bu da tabi ki ihtiyaca cevap veren bir seçenek ve bir tercih meselesidir. Ancak bizim gerçekleştireceğimiz tur 3 gece 4 gün olacaktır. Tüm otobüslerden 1 gün önce yola çıkılacak, finalde 1 gün sonra dönülecektir. Ve otelimiz Selanik'in kalbinde yer alan 5 yıldızlı Electra Palace olacaktır. Taleplerin fazla olması durumunda gezimiz 2 otobüsle gerçekleşebilecektir. Sizlere bu önemli uyarıyı yaparak, İskeçe Karnavalı gezimizin tüm detaylarını da sunuyoruz. Bizlere gösterdiğiniz ilgi ve duyduğunuz güvenden dolayı çok teşekkürler. 

ky45ga-2.jpg

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN  / 23 Şubat Perş / İSTANBUL - SELANİK (628 km.)

Hareket yer ve saatleri:

22:30 / KADIKÖY ( Evlendirme Dairesi otoparkı )

23:00 / MECİDİYEKÖY ( Eski Stad karşısı İETT Otobüs durağı )

23:30 / BAKIRKÖY ( İncirli Ömür Plaza önü )

2.GÜN / 24 Şubat Cuma / SELANİK

İstanbul'dan yola çıkışımızla birlikte, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) ve Kipi (YUNAN) sınır kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN'a giriş yapıyoruz. ve sabah saatlerinde Kavala'da otelde Açık büfe kahvaltı sonrası Selanik'e geliyor ve şehri gezmeye başlıyoruz.

789j8m.jpg

Gezimiz esnasında panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında; 12 Havariler Kilisesi, Makedonia, Trakya, Bakanlık Binası, ATATÜRK'ün Evi Özel ziyaretimiz sonrası Aristoteoles Üniversite Kampüsü, İdadi, Rodanda, Döner Kule, Averof Limanı, Beyaz Kule & Bizans üzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Aristoteles, Elefterios Meydanları, Bizans surları ve Eski Selanik göreceğimiz yerler arasında.

Ardından şehrin kalbindeki 5 yıldızlı otelimiz Electra Palace'a yerleşme ve serbest zaman.

345-4.jpg

SELANİK ELECTRA PALACE HOTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3.GÜN / 25 Şubat Cmt / SELANİK - KALAMBAKA - METEORA - SELANİK: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, isteyenler Selanik'te kalabileceği gibi isteyen konuklarımzıla birlikte ekstra olarak Yunanistan'ın Atina Acropolis'ten sonra en fazla ziyaret edilen yeri METEORA MANASTIRLARI Gezimize çıkıyoruz. (50 Euro)

112-3.jpg

12 ve 14. yy.dan kalan yalçın kayalıklar üzerinde kurulu Manastır gerçekten etkileyici güzellikte. 

932-4.jpg

Ve sonrasında Kalambaka Kasabasını gezip, Selanik'e dönüyoruz. Konaklamamız Electra Palace'da. Akşam dileyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak Selanik'in en iyi Yunan Tavernası Plati'de eğlence dolu, keyifli bir gece bizleri bekliyor. (50 euro.) (Yemek, içki, canlı greek müzik, Sirtaki, Hasapiko, Zeybek, Rebetikao.)

z1vlzk.jpg

4.GÜN / 26 Şubat Pzr / SELANİK - KAVALA - KARNAVAL: Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrası iSKEÇE'ye (xanthi) hareket. Varışımızla birlikte KARNAVAL coşkusuna kendimizi bırakıyor, renkli geçiş gösterilerini izliyoruz. 

1d.jpg

Ardından öğleden sonra karnavalı ardımızda bırakıp, Kavala'ya geliyor ve 5* Lucy Hotele yerleşiyoruz. Ve dileyen konuklarımızla birlikte Balık Restaurantında deniz mahsülleri eşliğinde akşam yemeğimize çıkıyoruz.

KAVALA 5* LUCY HOTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

5.GÜN / 27 Şubat Pzt / KAVALA - PORTO LAGOS - GÜMÜLCİNE - DEDEAĞAÇ - İSTANBUL: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından KAVALA şehir gezimiz bizleri bekliyor. Gezimiz sırasından Panagıa, Su kemerleri, Liman, 19 yy Neo  Klasik yapıları, Eski ve yeni şehir, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethanesi ve Heykeli, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi Kilisesi, Elefterios - Karaoli - Nikotsara 28 Ekim göreceğimiz yerler arasında.

pe8j69.jpg

Şehir gezimiz sonrasında Porta Lagos - Vistonia Gölü'ne gelip, deniz içerisinde yer alan Ag.Nicholas Kilise & Manastırı'nı görüyoruz.

ky45zv.jpg

Ardından Gümülcine'ye (Komotini), burada Yeni Camii, Saat kulesi, Türk Çarşısını görüp, Dedeağaç'a (Alexandroupoli) hareket ediyor ve Liman-Deniz Feneri gezilerimizi yapıyor, kahve molası sonrası freeshopta alışveriş imkanımızın ardından İstanbul'a hareket ve tahmini 23:00 gibi varış.

GEZİ FİYATIMIZ

Dbl pp İki kişilik oda da kişi başı: 390 euro.

Sngl Odada tek kişi farkı: +165 euro.

GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLANLAR

- Lux otobüs ile gidiş-dönüş Mercedes Travego

- Selanik (2 gece) Merkez 5* Electra Palace Otelde Oda + Kahvaltı konaklama.

- Kavala (1 gece) 5* Lucy Hotelde Oda + Kahvaltı konaklama.

- Selanik, Kavala, Alexandroupoli, Xanthi Şehir Gezileri ve ayrıca Porto Lagos Gezisi.

- Yol ikramları.

- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri. 

- Tursab Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası

GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLMAYANLAR

- Schengen vize ücreti 120 €uro 

- Vize için de gerekli olacak Seyahat Sağlık Sigortası 15-20 €uro

- Yurtdışı çıkış vergisi: 15 TL

- Öğle ve Akşam Yemekleri

YEŞİL PASAPORTA VİZE YOKTUR sadece mecburi 10 € sigorta ücreti

NOT: İsteyenler Selanik'te ki 5 yıldızlı Otelimiz Electra Palace'da deniz manzaralı odaları tercih edebilirler. Bunun için otel konuklarından oda başına gecelik 30 euro günlük fark almaktadır. 2 gün için ise toplam 60 euro yapıyor. Bu fiyatı odayı paylaştığınız kişiyle birlikte 30'ar euro olarak ödeyebilirsiniz. Lütfen bu seçeneği değerlendirmek isteyenler, daha sonra müsaitlik olmaması ihtimaline karşı, kayıt esnasında bu taleplerini tarafımıza belirtsinler.

1f.jpg

Gezimize katılmak için 0 532 201 06 64 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

GEÇTİĞİMİZ YIL GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ GEZİDEN AİLEMİZ İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ

HATIRA VİDEOMUZ

GEZİMİZE KİMLERİN KATILDIĞINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Ben ve eşim ilk olarak Yunanistan seyahatine katıldık. Her şey çok güzeldi. Bundan sonraki fırsatları değerlendireceğiz. Seyahat boyunca bizlere olan ilgisi yakınlığı ve en önemlisi samimiyeti için Çağatay’a sıcak yaklaşımları için rehberlerimiz Leyla ve Servet’e çok teşekkür ederim. Sevgilerimizle

Fazıl Sağlam / İstanbul / 28.2.2017

İskeçe Karnavalı için Teşekkürler Çağatay’cığım, kardeşim. Servet ve Leyla’ya, şoförlerimize de, Serpil’e de. Malta’da görüşmek dileğiyle.Bu seneki 3.seyahatim olacak sizlerle. Gelecek yıl Fas ve Rusya yerimizi şimdiden rezervle...

Güler Çağlar / İstanbul / 28.2.2017

Sevgili Çağatay, İskeçe Karnavalı çok keyifli ve kusursuz bir geziydi. Bu turla şeytanın bacağını da kırmış olduk, inşallah yeni seyahatlerle yine birlikte oluruz. Yolun açık, kazancınız bol olsun. Seni, Servet Beyi ve Leyla hanımı tanımaktan son derece mutluyuz. Herşey gönlünüzce olsun. Sevgiler

Rezzan Özdil / istanbul / 28.2.2017

İnanılmaz keyifli, rengarenk, çocuklar gibi şen ve ve ve .....uzar gider. Festivallere gider uzaktan izlersiniz. Ama biz İskeçe’de Festivalin tam ortasında, içinde festivali yaşadık. Çağatay ile gezmenin avantajları ve ayrıcalıklarını yaşamanızı öneririm. İyi ki varsınız Çağatay Yolda Ailesi....<3

Hülya Sezgin Yiğit / İzmit / 10.1.2017

iSKEÇE Gezisini 3 güne yaymak çok akıllıca alınmış bir karar. Kutlarım sizi. Selanik’te kalacağınız otel muhteşem. Hele Plati taverna Yunanistan’ın en iyisi 10 Aralık’ta orada olmasam kesinlikle bende gelirdim.. Gitmeyi düşünüp kararsız kalanlar bence kaçırmasın derim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 10.1.2017

Her türlü özenle hazırlanmış bir program. İnşallah hep birlikte gideriz.

Hanife Sanal / İstanbul / 24.8.2016

Kıpır kıpır cıvıl cıvıl bir gezi bu

Berrin Bayrak Aladağ / İstanbul Pendik / 24.8.2016

Sevgili Çağatay abimmmm sizinle iki kelam edebildiğim için çokkk mutluyum. İskeçe karnavalında sizi tesadüfen gördüm.Yıllarca ekranlardan sizinle dünyayı gezdim şimdi büyüdüm ve hala sizi takip ediyorum ailemiz için çok değerlisiniz eşim ve ben sizi çok seviyoruz. Tek hayalimiz sizinle birlikte yurtdışı tatiline katılmak inşallah ben de Bir gün o tişörtü giyicem :) Çağatay Yolda.. Seni çok seviyoruz güler yüzlü dost Candan olan adam abimiz bunları yürekten söylüyorum. İnşallah Bir gün uzun uzun sohbet imkanımız olur sizi Çorlu’ya da bekliyoruz. Ersoy ailesi sizi misafir etmekten onur duyar, sevgiyle kalın...

Derya Ersoy / Çorlu / 17.3.2016

İyi akşamlar Çağatay ve serpil çifti önce selam ve sevgilerimle ikinizi de öpüyorum. Ben kocaman sevgi ve saygı dolu Ailenizin bir ferdi olmaktan çok mutluyum. Çok güzel geçen bir turun arkasından sizlere tşk ederim beni Ailenize kabul ettiniz ve Çağatay seni yakından tanıdığım için muteşşekkirim sizin icin duam hep mutlu olun elleriniz hiç ayrılmasın gözleriniz ve kalbiniz konuşsun rabbim gökten yağmur yerden çimen gibi nasibinizi çoğaltsın. Tekrar görüşmek dileğiyle sonsuz teşekkürler.. slmlar

Vildan Yetim Sayın / Suadiye İstanbul / 14.3.2016

Sizden ancak bu beklenir. Muhteşemsiniz :)

Serap Yildirim Ural / iSTANBUL / 11.2.2016

Çağatay’cığım Ailemiz için mükemmel bir jest.. Balkanlar Gezimizden dönerken bu otelin terasından Selanik’i gözlemlemiş biri olarak sana ve Serpil’e Ailemiz adına sevgilerimi gönderiyorum...

Abuzer Yegin / İstanbul / 11.2.2016

Çağatay’cığım geçen sene kaldığımız otelimizde çok güzeldi :) Bu otel ondan daha güzel biz çok eğlenmiştık inş giden arkadaşlar da bizden daha çok eğlensinler :) emeklerine sağlık

Hülya Zeren / İstanbul / 11.2.2016

Enfes bir otel. O bölgede kalınabilecek belki de en mükemmellerinden birisi... Tam da ailemize yakışan bir otel.

İlkan Sesler / Çorlu / 11.2.2016

Bu da sizin farkınız Çağatay’cım.İşte bu yüzden herşeyden emin olarak yolculuğa çıkıyoruz sizinle.

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 11.2.2016

Şehrin kalbinde harika bir seçim. Geçen sene gece saatlerinde zaman geçirdiğim yer... Gidenler mutlu olacaklar

Atakan Baykoçak / Ankara / 11.2.2016

Balkanlar Gezimizde görmüştüm bu oteli çok güzel bir meydanda, çok merkezi bir konumda, muhteşem manzaralı bir otel. Keyfini çıkarın, gidecek olan tüm aile dostlarına iyi eğlenceler diliyorum.

Deniz Boran / Hatay / 11.2.2016

Tebrikler Çağatay bey, Balkanlar gezimizde otele gidip bakmıştınız harika bir otel misairlerinize göstermiş olduğunuz değerin önemini göstermişsinizzz iyi eğlencelerr

Gülseren Yurtbay / Zongulak / 11.2.2016

ÇAĞATAY YOLDA 11-13 MART 2016 "İSKEÇE KARNAVALI" GEZİMİZE KATILACAK ÜYELERİMİZİN BİLGİSİNE! Sevgili Dostlar, İskeçe Karnavalı Gezimize geçtiğimiz yıl 3 otobüs katılmış ve bu ilk deneyimde gümrük geçişleri, şehirde ki karnaval yoğunluğu ve diğer sebeplerden dolayı, her ne kadar talep olursa olsun bu yıl tek otobüsle gideceğimizi belirtmiştik. Ailemizin konforu ve daha fazla keyif alabilmesi için bu yıl bu düşüncemizi hayata geçirdik ve yoğun taleplere rağmen tek otobüs olarak gezimizi açtık... İskeçe Gezimizi sizlere duyurduktan bir iki gün gibi çok kısa bir sürede 45 kişilik kontenjanın dolması, yine sizlerin bizlere gösterdiği ilgi, alaka, güven ve inancın eseriydi.. Hele hele birçok gezimize, detaylara bile bakmadan geldiğinizi çok iyi biliyoruz.. Bu satırları okuyan birçok arkadaşımız da detaylara bakmadan geldiklerini de söyleyeceklerdir :) Bizler de sizlerin bize duyduğu bu güvene teşekkür etmek adına, isterseniz Acentamızın sizlere bir armağanı olarak da düşünebilirsiniz, İskeçe Gezimizin otelini, sizlerden hiçbir ücret farkı almadan, 5 yıldızlı Selanik Electra Palace olarak değiştiriyoruz :) Şehrin adeta kalbinde, Aristotales Meydanı’nda yeralan bu otelin ne anlama geldiğini, Selanik’i tanıyanlar, Selanik’e gidenler çok iyi bileceklerdir. Değerli Aile üyelerimizin de bu etkileyici otelde konakladıklarında nasıl bir mutluluk ve memnuniyet yaşayacaklarını da çok iyi biliyoruz... Ailemiz herşeyin en güzeline layık ve bu birlikteliğin asıl kahramanları sizlerin yüzüne yine küçük bir tebessüm kondurabiliyorsak ne mutlu bizlere.. Teşekkürler... SELANİK’TEKİ 5 YILDIZLI OTELİMİZ ELECTRA PALACE: http://www.booking.com/hotel/gr/electrapalacehotelthessaloniki.tr.html

Çağatay Yolda / İstanbul / 11.2.2016

Gelmek istiyorum. Mart'a çok var daha ama hakkımı kaybetmeden kaydım olsun. Balkanlar da gönlüm var. Bir köşesinden başlayayım dedım.. Vize sorunum yok .. Bu hafta sonu Abant iyi geçer umarım .. Şimdiden heyecan duyuyorum .. Şimdilik oraya odaklıyım.. sevgıler

Leyla Ötker / Istanbul.. / 5.1.2016

Sevgili Serpil ve Çağatay, Emel Çakın ve beni yazmayı unutmayın lütfen Sevgiler

Duygu Sayar / İstanbul / 24.12.2015

Çok eğlenmiştik gidecek arkadaşlar bizden daha eğlenir inş :)

Hülya Zeren / İstanbul / 24.12.2015

Harika dolu saatler yaşadık geçen yıl. Bu yıl gidecekler bence daha da şanslı olacaklardır eminim.

Figen Gökgöz / İstanbul / 24.12.2015

Üç otobüs gitmiştik. Yine de biz çok süper eğlendik.

Vahide Çelikel Temelkuran / Bursa / 24.12.2015

Müthiş eğlenceli geçeceğine inanıyorum. Bağımlılık yapıyor. Tüm arkadaşlara kesinlikle gidin derim. Bu arada kostümlerinizi birlikte götürmeyi unutmayın.

Engine Koca / İstanbul / 24.12.2015

Bayıldım kıyafetlerine :)

Semra Baskıcı / İstanbul / 24.12.2015

Kadıköy’de ilk kez Çağatay Yolda Ailesini gördüm bizler de aynı anda İskeçe karnavalına katılan gruptaydık. Bizler ayrıca gece Tavernada arka masanızdaydık. Neşeniz ve grubunuz samimi görünüyordu, 13 kişi olarak katıldığımız bu geziden sorunlar yaşayarak ayrıldık, onun için size bugün üye oldum. Umarım ilerde sizlerle grup olarak bir gezinizde Tanışma fırsatımız olur.

Ülker Somer Demiral / İstanbul / 26.2.2015

Genelde hangi turla giderseniz keyif alarak dönüyor olabiiirsiniz ancak sizin bir derdinizin olduğunu gözlerinizden anlayan bir aileyle bir arada olmanın yaşattığı duyguyu hiçbir yerde yakalayamazsınız. İyi ki varsınız; sizi çok seviyorum.

Derya Er / İstanbul / 26.2.2015

Çağatay bey siz gerçekten tam gezinin hakkını veriyorsunuz. Grubunuza hayran kaldık. Çünkü o ortamı saglayan sizsiniz. Hakkı ile 100 üstünden 100. Yazın grubunuza kızlarla katılacağız.. Sizin grupta insan huzur bulur. Sevgılerımle.....

Türkmen Aydın / İstanbul / 25.2.2015

Biz çok eğlendık, keyıf aldık, basşa Çağatay Bey ve Serpil Hanıma ve iyi niyetle sevgilerini gösteren herkese çok teşekkür ederiz, görüşmek üzere, Sevgiler

Sibel Koç / İstanbul / 24.2.2015

Emeginize saglık. Herzamanki gibi yine harikalar yarattınız Oteli’nden tavernasina karnavalına hersey inanilmaz güzellikte idi ayrıca 120 kisiye gostermeye calistiginiz ilgi alaka cok güzeldi. Emeginize ve Guzel yüreğinize saglık. İyiki varsınız hayatımda. En kısa zamanda tekrar birlikte olmak dileğiyle inşallah. Sizi cooookkkk seviyorummmm. Cnmm kardeslerim. Sayenizde kocaman ve genis bir ailem var. Bu Guzel dostluklar ömür boyu bozulmasın inşallah herkesi cok seviyorummmm.

Ayten Meriç / İstanbul / 24.2.2015

Yine rengarenk,yine pozitif, yine birbirinden güzel kareler Çağatay ailesinin enerjisi, kıyafet seçimleri, sanki onlar karnavala değil, karnaval onlara gelmiş gibi,hepsi başroldeBizimkilere bakmaktan diğerlerini fark edemedim bile MAŞALLAH ÇAĞATAY YOLDA AİLESİNE ÇAĞATAY sana söyleyecek söz bulamıyorum artık, senden de Serpil’im den de, emeği geçen herkesten Allah razı olsun Aminnn. .Ellerinize emeğinize sağlık hepsi birbirinden güzel, İyi ki varsınız Sizlere çook teşekkür ediyoruz, sanalda olsa o güzellikleri bizlere yaşattığınız için......

Hülya Karaca / İzmit / 24.2.2015

Çok güzel bir geziydi emeği gecen herkese teşekkürler Çağatay yolda ailesinin bireyi olmaktan mutluyum başka gezilerde Görüşmek üzere.....

Emine Çelenk / İstanbul / 24.2.2015

Çağımızın en büyük problemi insanların "yalnızlaşması" veya yalnızlaştırılmasıdır" Ben her zaman şunu düşünürüm "Adım bekleme adımı sen at". Çağatay Yolda"nın en önemli özelliği adım atılmasını beklemiyor kimse herkes adım atıyor. Aman Allahım ne güzel gözler parlayıveriyor hemen. Sadece gözlerle değil aynı zamanda gönlü gözü ile dostça samimice bakıyor her bir dostlarımız.

Muhsin Ünal / İstanbul / 24.2.2015

Her zamanki gibi güzel bir gezi oldu tadı damağımızda kaldı...resimler harika, yeni arkadaslarımız ve eski dostlarla güzel bur geziyi tamamladık...inşallah yeni gezilerde buluşmak umuduyla sevgiler..teşekkürler....

Yücel Manisa / İstanbul / 24.2.2015

Haftasonu guzel dostlarla guzel anlar yasattiran Cagatay Bey Serpil hanım ve Çağatay Yolda ailesine , 2. Otobusteki yol arkadaslarıma guleryuzlulugu ve sevgisiyle Abuzer Yegin ve esi Binnur’a ve rehberimiz Aytaç Dolunay a tesekkur ederim. ..Bir yerlerde tekrar gorusmek uzere Hos Kalin.....

Engine Koca / İstanbul / 24.2.2015

Bağımlılık yapıyor Çağatay yolda ailesi,birkez girmeye gör bir daha aklın hep ailede ne yapıyorlar,nereye gidiyorlar acaba nasıllar bir daha kopamıyorsun.sıralamaya kalksam sayfalar almaz nedenlerini hemencecik birkaç kelime yazdım işte.Çağatay’cım,Serpil’cim çok teşekkürler.

Penbe Uçar / Bursa / 24.2.2015

Herkes tam festivallik olmuş rengarenk kıyafetlerle cıvıl cıvılsınız ve çok güzelsiniz hepiniz

Salih Gökçe Gündoğan / / 24.2.2015

Profesyonel bir hizmet , guleryuz ,nezaket,samimiyet ,sevgi ve sıcakliginiz icin teşekkurler her turlu sunum çok guzeldi

Gülnur Türe / İstanbul / 24.2.2015

Hayat gezdıkce dahada güzel inşallah bende katılırım bu tura arkadaşlarımla. Gurup kalıtelı.iyi eglenceler

Türkmen Aydın / / 24.2.2015

Sevgili Çağatay ve Serpil bu güzel gezi için sonsuz teşekkürler. Sizlerle ve bu çatı altındaki güzel insanlarla birarada olmak çok keyifli idi..Bir baişka güzel rotada birarada olmak dileği ile. SEVGİLER

Hülya Sezgin Yiğit / İzmit / 24.2.2015

Çağatay bey arkadaşım TC Duygu Sayar ile ilk defa gezinize katıldık 3.otobusteydik artık biz de sizlerleyiz ailemize sevgiler

Emel Aytekin Çakın.. / Bursa / 24.2.2015

İlk başlarda, haliyle insan da bir çekince oluyor çok doğal olarak, fakat daha sonra bu çekince yerini aileden olma duygusuna bırakıyor. Gerçekten de hiç tanımasanız bile bir süre sonra, ortamdaki pozitif durumdan dolayı sanki çok uzun süre vakit geçirmişsiniz gibi hissedebiliyorsunuz. İyi ki sizlerle tanışmışım ve gezilere katılmışım, inşallah gezilerde olsun gezi harici olsun sizlerle beraber güzel günler yaşarız.. İyi ki varsınız Çağatay ve Serpil ve tabii ki geniş ailemiz

Gökmen Erer / Bursa / 23.2.2015

Aileniz ile birlikte olmaktan son derece mutluyum.Öncelikli olarak güven benim için çok önemlidir.Güven olduğu sürece diğer detaylar kendilğinden yoluna girer.Ben kendi adıma sizler ile birlikte olmaktan keyif alıyorum.SEVGİLER.

Vahide Çelikel Temelkuran / Bursa / 23.2.2015

Bu karnaval tabi ki beklentilerinizin üstünde olur, ÇAĞATAY YOLDA AİLESİNİN farkıdır O ....

Hülya Karaca / İzmit / 23.2.2015

Güzel anılar biriktirerek gittiğimiz gezilerden , güzel dostluklar biriktirerek dönmek her tur şirketine nasip olmaz. Çünkü Çağatay&Yolda Ailesi ; sevgi, saygı, hoşgörü ve insani değerleri olanların barınabildiği, gittikçe; büyüyerek çoğalan kocaman bir ailedir Ben bu ailenin bir ferdi olmaktan çok mutluyum...

Fulya Durmuş / İst... / 23.2.2015

Herkes tam festivallik olmuş rengarenk kıyafetlerle cıvıl cıvılsınız ve çok güzelsiniz hepiniz...

Salih Gökçe Gündoğan / İst.. / 23.2.2015

Evet sizlerin hassas nazik candan davranış biçimleri tüm aile bireylerine olumlu yönde etki ediyor ve ortaya muhteşem dostluklar muhteşem aile ilişkileri çıkıyor. Doğal bir sonuç olarak da ailece yapılan tüm etkinlikler/geziler tadından yenmiyor. Inşaallah daha çoookkkk uzun yıllar sizinle, canım ailemle şahane projelerinizde birlikte olabilmek ümidiyle, kaleminize, yüreğinize sağlık, koskocaman sevgiler....

Seden Şahin / İst... / 23.2.2015

Henüz bir gezinize katılamadım. Ama hep mutlu renkli ve hevesli insanlar görüyorum fotolarda ve duyuyorum. Sizlerle tanışmaya can atıyorum. Çünkü bende hayata gulumseyerek bakan insanlardanim.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle....

Hülya Eraslan / İst.. / 23.2.2015

Her şey tek kelimeyle mükemmeldi.Ben bu ailede henüz 6 ayımı doldurmama rağmen sanki yıllardır içinizdeymişim gibi hissediyorum.Sıcaklık, dostluk,huzur veren bu ailede olmaktan mutluluk duyuyorum...Çağatay Serpil emeklerinize sağlık canlarım......

Figen Gökgöz / İst... / 23.2.2015

Ayyyy kostümler, maskeler harika. Rengarenk Cagatay Yolda Ailesi ve tabii muhteşem fotograflar. Seneye bende orada olmak isterim inşallah...

Seden Şahin / İst... / 23.2.2015

Geç haberimiz olduğu için yer bulamadık ama özel arabamizlada olsa karnavala gelebilmeyi basardik.hersey mükemmeldi sizlerle olmak vardı ama artık birdahaki ki sefere.. Başarılarin devamı Çağatay bey !

Erkan Erduran / İst... / 23.2.2015

Başta Çağatay ve Serpil olmak üzere geziye katılan tüm arkadaşlarıma özellikle oda arkadaşım Hülyaya çok teşekkür ederim.Bu aileye katılmiş olmaktan dolayı çok mutluyum.Bugüne kadar gitmek isteyipte bir türlü cesaret edemediğim bir çok şeyi güvenirliğiniz sayesinde sizinle gerçekleştirmiş olmaktan dolayı çok mutluyum...

Mine Şençalar Sargın / İst.. / 23.2.2015

Biz bu ailede bulunmayı seviyoruz"

Bülent Kızıldağ / İst. / 23.2.2015

Sevgili Çağatay ve Serpil yine çok keyifli ve eğlenceli bir haftasonu yaşadık sayenizde. Ben sizinle seyahat etmeyi çok seviyorum, çünkü insanın ailece dolaşması kendini güvende hissettirir, sizin için en iyisinin düşünüldüğünü bilirsiniz ve en ufak memnuniyetsizliği bile değerlendirilir. 3, 5, 10, 15.... Kaçıncı otobüs olursa olsun her zaman varım ve bu ailenin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum...

Pakize İlter / İst.. / 23.2.2015

Çağatay bey elinize sağlık çok güzel yazmışsınız, yıllardır takip ettiğim ve diğer turlara güvenemeyip gidemediğim bu güzel karnavala sayenizde katılabildim., Tur sizin dışınızda gelişen sınırda beklemelere rağmen bile en üst kalitede gerçekleştirdik.Otel seçimi, tur güzergahı, hoş karşılamalarınız, sohbetiniz, sevginiz ve birçok güzellik. Bu sebeple size olan güven dolu düşüncelerim kat ve kar arttı. Çevreme övgülerle anlattım gün boyu ve anlatmaya devam edeceğim, Hatta bir arkadaşım yanıma gelip paylaşılan fotoğraflarımı görüp alimize katılmış bile Umarım bana uygun yeni bir turda tekrar sizlerle olabilirim. Kucak dolusu sevgilerimle...

Fatih Saltok / İst... / 23.2.2015

Biz eve şimdi varabildik; henüz 10 dakika olmuşken yazıyorum Çağatay ve Serpil’e her zamanki "iyilikle buluşturma" organizasyonları için teşekkürler... İlk fırsatta yine görüşeceğiz; İstanbul’da olmamanın dayanılmaz ağırlığıyla bu kadar yapabiliyoruz ama bu ailede 7 yılı devirdik; hala buradaysak iyi birşeyler var demektir.... Otobüsteki güzel yemekler için çok teşekkürler; tamamen beleşe konduk, karnımız doydu; eksik olmayın, hep yapın bunu Servet Beyin vedalaşırken yazdığı ve okuttuğu mektup çok anlamlıydı.. teşekkürler kendilerine de... Kadriye’ye derehberliği için elbette... bizim pek sesimiz çıkmaz.. herkesle tanışamadık ama size baktık, sizi gördük..bu da güzeldi... 3. otobüsü de sevdik, bunu bilsinler...Bir de küçük bir sır; kimse görmedi bilmiyor: selanik’e vardığımız akşam üstü Beyaz Kule’nin sahilinde insanları görünce, yaşama biçimlerine tanık olunca ben biraz ağladım.."hayat kısa, kuşlar uçuyor..." demiş şair....eksik olmayın; yine görüşelim...

Atakan Baykoçak / Ankara / 23.2.2015

Tek soz yeterli bence. ANLATILMAZ YASANIR. HATTA YASATILIR. SEVGIYLE KALIN. HERKESE KUCAK DOLUSU SEVGILER.

Cihan Fitöz / İst. / 23.2.2015

Bir tebessüm ardından iki güzel sözcük insanların birbirini tanımasına yeni dostlukların kurulmasına öncülük etmeniz cok güzel yaptıklarınıza emeklerinize saglık aranıza katıldığım için kendimi mutlu hissediyorum sayenizde ve sizlere teşekkür eder sağlık ve mutluluklar dilerim...

Necdet Konya / İst. / 23.2.2015

Böyle bir gezi anlatılmaz yaşanır Bize de bunları yaşattığınız için... Çagatay ve Serpil emeklerinize sağlık.

Şükran Özsan Naneci / İst. / 23.2.2015

Çağatay’cığım, herzaman olduğu gibi yine çok güzel bir rota çizmişsiniz. Serpil’ciğimin ve senin emeklerine sağlık. Bu geziye çok gelmek isterdim. Kısmet değilmiş. İnşallah bir dahaki sefere diyorum. Giden arkadaşlar çok şanslı. Bol bol eğlenin. Ben de resimlerle avunacağım...

.Hanife Sanal / İst / 14.1.2015

Ellerinize sağlık, rota güzel, 1.otobüsün saatler içerisinde dolması ise Çağatay & Serpil farkını ortaya koyuyor bence... Bu gezide olamayacağım büyük ihtimal ama biliyorum ki ailemizde geziler bitmiyor, sağlımız ve imkanımız elverdiği sürece sizlerleyim inşallah... Gidecek olan arkadaşlarıma şimdiden iyi eğlenceler diliyorum, fethedip gelin oraları :)))

Gökmen Erer / İst. / 14.1.2015

grup gezilerinize dahil olmak istiyorum tüm gezi programları ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorum mail yoluyla gönderilerinizi bekliyorum teşekkür ederim saygılarimla yıldız

Yıldız Öztürk / Muğla / 26.12.2014

Merhaba, İşkece karnavalı gezinizde yer var mı acaba?Tek olarak ya da arkadaşım vizeyi alabilirse iki kişi olarak katılmak istiyoruz.Cevabınız için şimdiden teşekkürler,iyi günler

Kamuran Türkileri / Ankara / 22.12.2014

Nesrin hnm üstte de yazdığı üzere, 0 532 201 06 64 nolu telefondan Serpil hanımı arayabilirsiniz. Teşekkürler..

Cagatay Yolda Gezi Yardım / / 19.12.2014

2 kisi turunuza katilmak istiyoruz , basvuruyu nasil yapabiliriz?

Nesrin Cendere / Istanbul / 19.12.2014

Yunanistanı karadan hiç görmedim. Selaniği ve b karnavalı özellikle Çağatay gurubu ile yaşamak farklı olacaktır. Bakacağız artık. Sonra eminim oraların müdavimi olacağım.

Mine Dural / İst. / 27.11.2014

cok guzel herzaman ki gibii ne diyim yinede kismet olmez sag kalirsam cokk istiyorum.

Sibel İnci / İst.. / 27.11.2014

Çağatay bey biz henüz sizin aileniz ile birlikte bir etkinlik gerçekleştirmedik Benelüx gezinize kayıt yaptırdık kısmet olursa beraber olacağız sizi yakından takipteyim çok eğlenceli bir şekilde duyurmuş olduğunuz bu geziye katılmak isteriz böylece ailenizi daha önce tanıma fırsatımız olur yorumlardan sizlerle gezmeye doyum olmıyacağı anlaşılıyor şimdiden çok heyecan yaptım..Çağatay ailesine sevgiler.

Ülkü Sevil Yıldırım / İst. / 27.11.2014

Yudum yudum heyecan yudum yudum merak.Çağatay kardeşim gerçekten yaşamın sanatçısınız. Ben İngilizce öğretmeniyim. Siz de yaşama öğretmenisiniz... O zaman sizin de öğretmenler gününüz kutlu olsun.... İnsan her yaşta bütün yaşın tamamını yaşayabilir..... Onun için bazen çocuk gibi bazen deli kanlı deli kız gibi bazen olgun kişiler gibi bazen otoriter bazen de olduğumuz yaşta oluyoruz.... ama şu anda çocuklar gibiyiz....ÖZET: ÇAĞATAY İLE HER YER HARİKA VE HER YERDEN HARİKADIR....VEYA.....ÇAĞATAY İLE HER ŞEY HARİKA VE HER ŞEYDEN HARİKADIR.

Muhsin Ünal / İst. / 27.11.2014

Harikasiniź yine Çağatay ve serpil inş bu sefer sizlerle olmak istiyorum...

Zehra Sağdur / İst / 27.11.2014

Bence bu geziye çok katılan olacak çünkü yer yakın zaman uygun elimizi çabuk tutmamız lazım....

Suzan Yıldız Boynuince / İst. / 27.11.2014

Bu gezi kaçmazz şimdidenn hazırlıklara başlamak lazım emeklerinize sağlık Çağatay ve Serpil.....

Gamze Kırkan / İst / 27.11.2014

takıldım gidiyorum çağatay yolda rüzgarına hazırım ben... Böyle dostlar olduktan sonra yüreğim yere gelmez..

.Fersun Even / İst. / 27.11.2014

Oleyyyyyyyyyyyyyyy ucuyorum mutluluktan Cagatay Yolda abi sen varya supersın. Simdı yanında olsam boğazına atlar sarılırdım.. Mutluluktan kanat takıp ucucam. Yarın pasaporteeeeee. Hemencecık cıkartalım ...

Cihan Fitöz / İst. / 27.11.2014

Superrrr. Harika bir haber bu. Beni hemen yazabilirsin Cagatay. Cok heyecanlandim yer mekan önemli değil siz zaten serpille en iyisini yapıyorsunuz. Emeginize saglık.

Ayten Meriç / ist / 27.11.2014

Bende geliyorum.Yıllardır yollardayım. Şimdi ise Çağatay kardeşimle çıkayım yola.İngilizce öğretmeniyim.Emekli oldum.Yeşil pasaportum var. Çok ülke gezdim Balkan ülkelerini gezmek harika olur.

Muhsin Ünal / İst. / 27.11.2014

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019

Son iki yıldır yurtdışına gitmiyordum. Hele uzun ve yoğun programlardan uzak duruyordum diz sorunum nedeniyle. Bu sorunu halledince arka arkaya kısa aralıkla iki yoğun seyahat yaptım. Biri baştan başa Balkanlar.. Diğeri Mega Orta Avrupa turu. Tespitler.. Bu tür yoğun ve çok ülkeli çok şehirli programları tercih etmeyin. Şu an hiç bir şey hatırlamıyorum. Çok uzun otobüs yolculuklu, iki saat orada koş koş 3 saat başka yerde olmak berbat bir şey. Ucuzmuş gibi sanılsa da boşa giden zaman ve hiç bir şey anlamadan gittim mi gittim oluyor ve daha pahalıya geliyor. Şehre çok uzak otellerde bavul aç bavul topla.. Rehberler çok vasat. Yorgun ve bıkkınlar koşuşturmaktan. Ekstra turlara katılmak bile anlamsızlaşmış. Ben yıllardır Çağatay Şahin’in önderliğinde Çağatay Yolda Ailesi ile seyahat ederdim. Meğerse ben.. evet seyahat ediyormuşum. Bunların ki bi şey .. Ama ne? Az ülke.. Az şehir.. Anlayıp hissedecek süre.. Hedef bu olmalı.

Mine Dural / İstanbul / 23.5.2019

Seyahate giderken listeye baktım. Eyvah hiç kimseyi tanımıyorum. Çıktık yola yanımda Leyla var. Ne yapalım 3 gün geçer boşver dedim. Ama õyle olmadı. Çağatay Yolda Ailesi bambaşka, adı yetiyor. Kocaman bir emek var bu Ailede, ne mi var Sevgii ❤ Tanıyan tanımayan başka bir Sevgi yumağı oluşuyor. Sevgili Van gurubu her biriniz ayrı ayrı değersiniz. Çağatay Yolda Ailesi iyi ki varsınız. Harikasınız. Bu gezide erkeklerimiz daha fazlaydı. Onların da nazik, kibar adam gibi adam olmaları beni daha da mutlu etti. Çağatay’ımmmm herşey gõnlūnce olsun.❤❤❤

Gizem Tezcan / İstanbul / 18.5.2019

Dünyayı gezip doğa harikası mirasları görüp farklı insanlarla tanışma imkanını görmek beni cezbettiği için gezilerinizden haberdar olmak istiyorum.

İsmail Korucu / Ankara / 20.4.2019

Siz hep yollarda olun yanyana 👫 Bizler de hep peşinizde👫👬👭👨‍👩‍👧👬👫👭👨‍👩‍👦‍👦. İnanın sizleri takip etmek şahane.. Çünkü programda bildiklerimizin dışında yarın ne sürprizler yaşarız bilmiyoruz... Şok’lar bitmiyor ya. İlave sahiller.. Capri’de neydi o arabalar... Neydi o minübüsler.. Alışveriş ve yemek için bol bol zamanlar.. Gemiyle Napoli... Eee daha ne olsun ki.. Oohhh Ailemizin sefası olsun diyorsunuz valla.. Herşey gönlünüzce olsun kardeşlerim👫.. Bizlerde takipte olup yeni gezilere hayaller kuralım.. Sevgiler🤗⚘🐞💏

Aynur Altaş Sözen / İstanbul / 18.4.2019

Hoşbuldukkk😍 iTALYA Muhteşem çok keyif aldığımız bir gezi oldu❤ Kalite tesadüf değildir, emek ister, en başta birikim ister 👍 Çağatay’ın senelerin verdiği birikim ve deneyimleri bu güzel rotaları muhteşem yapıyor👏👏👏 Enerjisi ile her anımızı unutulmaz kılıyor❤ Bu gezileri özel kıldığınız için Çağatay & Serpil çok teşekkürler 👏👏 Uyumlu ve neşeli gurubuma sevgiler 💕💕💕

Güher Genç / İstanbul / 18.4.2019

Sevgili dostlar Öncelikle hala etkisinde kaldığım cennet gibi bu güzel gezimizi herkesin görmesini tavsiye ederim. Amalfi, Puglia gerçekten görülesi yerler. Harika alışverişler, nefis deniz ürünleri ve tadı hala damağımda olan tatlılar. Limon cenneti olan buraları adeta doğa harikası. Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bize bu güzellikleri en iyi şekilde yaşattığınız için size çok teşekkür ederiz. Otelimizde çıkıp beş dakikada alışveriş merkezimize gidip o zevki yaşattığınız için (kocamda dahil🤣🤣🤣),tatlı çok hoş süprizleriniz için, dünya tatlısı güzel rehberimiz Aslı için, tatlı güler yüzünüz için size binlerce teşekkür ederiz.🙏🏻♥️♥️♥️♥️♥️

Şebnem Tayman Gözde / istanbul / 18.4.2019

Puglia gezimiz, dolu dolu, çok keyifli geçti. Nasıl bitti anlamadık. Yeşilliğe, limon ve mandalina bahçelerine, yemyeşil kırlara, ekili tarlalara, otantik, orta çağdan kalma mimariye, şehirlere, Alberobello’nun o muhteşem Trulli evlerine, bölgenin bir baştan bir başa zeytin ağaçlarına, muhteşem yemek ve şaraplarına, muhteşem koylara, Capri adasına inanın doyamadık. Çağatay bu güzellikleri görmemize vesile olduğunuz için sana, Serpil’e ve Rehberimiz Aslı hanıma sonsuz teşekkürler, sevgiler... 😍🙋‍♀️❤️

Güzin Kutlusoy / istanbul / 18.4.2019

Sevgili Ailem dönüş yaptığımız rüya İtalya gezisi için tek söyleyebileceğim "İmkanınız varsa Puglia köylerini ve Amalfi Kıyılarını Çağatay, Serpil ve rehberimiz Aslı ile mutlaka görmelisiniz. Olmazsa olmaz görülesi yerlerden" Tekrar teşekkürler tüm Aileye yaşattığınız ve paylaştığımız tüm güzellikler için🙏💕🧿🍀😘🌹

Sevil Erdem Güçel / İstanbul / 18.4.2019

Çağatay Şahin, Çok tatlısınız, inanılmaz keyif vererek mutlu ediyorsunuz. İçtenliğiniz ve iş yapış biçiminiz o denli sevgi dolu, profesyonellik dolu ki sizleri tanıdığımız için şanslı olduğumuzu paylaşmadan sessiz kalamıyoruz diğer bir deyişle SÖYLEDİKLERİMİZ İLTİFAT DEĞİL HAKİKAT... Teşekkürlerimiz başarı dileklerimiz ve sevgilerimizle ❤❤ Dinç Ailesi

Yıldız Ömer Dinç / istanbul / 17.3.2019

Sevgili Asuman ablacım, bir insan bir geziyle bu duygulara varmaz.. Bu demektir ki siz de bizimle uzun zamandır birliktesiniz. Bizimle çok gezmişsiniz, geziyorsunuz. Yani herşeyden önce, bize geçmişte de, bugün de, sonrasında da hep güvenmişsiniz, güvenmeye devam ediyorsunuz. Bizim için en önemlisi bu. Yaptıklarımızla insanların güvenini ve sevgisini kazanmak.. Ticarette tabi ki yol kazaları olacaktır ama ayağa kalkıp devam dediğinizde, geçmişinizdeki doğrular ve biriktirdiğiniz dostlar size, o karanlık yolda ışık tutmaya devam edecektir. Sizi Seviyoruz :)

Çağatay Şahin / İstanbul / 30.12.2018

Ülkemizin her köşesi ayrı bir güzel.... Ama bir geziyi Çağatay’la yapıyorsanız, keyif, mutluluk ve güven içindesiniz demektir... Herşey için teşekkürler Çağatay... Senin yaptığın her geziye varım ❤

Asuman Dik Işık / Balıkesir / 30.12.2018

Hindistan ve Küba Çağatay Yolda’nın Amiral gemileri. Koca koca marka turlarla gidenlerin geri bildirimlerinden bunu defalarca teyit ettim. Bunlar ve başka bir kaç rota yıldızlı rotalar.. Hindistan’a gitmek isteyen herkes başka hiç bir seçeneği düşünmeden güvenle yola çıkabilir.

Mine Dural / İstanbul / 15.12.2018

Hindistan Gezimiz harika bir geziydi. Özellikle tabi ki Çağatay farkı da vardı. Hindistan pis vs. demeyin. Biz hiç anlamadık. O kadar güzel gezdik ki. Hem otellerimiz çok güzeldi hem rehberimiz harikaydı. Hiç yemek sorunu yaşamadık. Ortamımız da çok güzeldi. Hala görüşüyoruz birlikte gezi yaptığımız dostlarla. Varanasi beni ayrı etkiledi. Tac Mahal zaten tartışılmaz. Hele o fillere binmek çok güzel bir deneyimdi. Biz çok mutlu döndük. Herkese tavsiye ederim. Görülmesi gereken yerlerden...

Suzan Çekirge / İstanbul / 15.12.2018

Severek takip ediyorum ve artık ben de gezilerinize katılmak istiyorum :)

Özlem Subaşı / istanbul / 8.12.2018

Gezilerinizden haberdar olmak, sizinle gezmek seçimim.

Yeşim İkizünal / Ankara / 5.12.2018

Gezilerinizi takip ediyorum.... Bayılıyorum... Fırsat bulduğum da zamanda uygun olursa katılmak istiyorum.

Melike Şahin / İstanbul / 2.12.2018

Her dakikasını dolu dolu yaşadığımız 48 saatlik hafta sonu tatilimiz çok güzeldi. Anıtkabir’de Ata’mızın huzurunda duygulandık, Ulucanlar Cezaevinde hüzünlendik, Beypazarında alışverişe doyduk, Bağ Evi Restorant’da inanılmaz derecede eğlendik keyif aldık, Abant ve Gölcük’te doğanın muhteşemliğini yaşadık, bu unutulmaz anlar için Çağatay Bey ve Serpil Hanım’a, Rehberimiz Derya hanıma, Berrin hanıma ve şöförlerimize çok teşekkür ederim. Çağatay Ailesi’ni tanıdığımız ve biz de onlardan biri olduğumuz için çok şanslıyız. En kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakalın.

Mujde Altuncevahir / İstanbul / 12.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil sizler yine yeniden yollarda hatta 10 Kasım da Anıtkabir’de ATAMIZ’ın huzurunda olmak HARİKAYDI. Dönüşte ise Abant’a ve Gölcük’e uğradığımızda eski gezilerimiz aklıma geldi.. Abant’taki kostümlü partimiz, bir başka Abant - Gölcük gezisinde düzenlenen fotoğraf yarışması ve o yarışmada aldığım 1.lik ödülü ve daha nice anılar ve bu ailede kazandığım nice dostlar... Başta size ve geziye katılan herkese sonsuz teşekkürler..

Betül Enüstün / İstanbul / 12.11.2018

Çağatay Yolda ile keyif bitmez. "Sonra neresi?"dir soru. Tatlı bir alışkanlığı vardır, karşı koymak istemezsiniz. Eskinin doygunluğu, yeninin heyecanıdır içinizdeki.

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 8.11.2018

Çağatay bey sizi seven ve tercih edenlerin sayısının bu kadar yüksek olması herkese nasip olmaz, sizleri yakından takip ediyorum ama henüz turlarınıza katılma şansım olmadı ama en yakın zamanda sizlerle tanışmayı umuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. 👏👏💜

Hülya Uyarbaş / İstanbul / 6.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil, güzel kalbinizle çalışırken dahi, yaşama anlam katma çabanızı yürekten alkışlıyorum. Desteğe her zamankinden daha ihtiyaç duyduğumuz bu yıl büyük gönüllülükle yanımızda olup “Çok engelli çocuklar” projemize verdiğiniz destek için Yakamoz Ailesi ve çocuklarımız adına çok teşekkür ederiz. Ve tabi ki güzel insanların oluşturduğu büyük “Çağatay yolda” Ailesine sonsuz tşkler. Sevgiyle kalın💕

Hilal Bilsel / İstanbul / 4.11.2018

Kaliteli nezih aynı zamanda neşeli bir grupta seyahat etmek istiyorum..

Gül Atalmış / İstanbul / 20.10.2018

Sizlerle tekrar gezmek istiyorum. Sevgiler.

Canan Urfalı / Eskişehir / 19.10.2018

Bir dostum yaptığınız geziye katılmış çok memnun kalmış biz de katılalım istiyoruz.

Gönül İnal / İstanbul / 9.10.2018

Arkadaşlar sizin turu anlata anlata bitiremiyorlar inşallah bizede kısmet olur inşallah

Ayşe / istanbul / 8.10.2018

Gezileriniz harika görünüyor. Seyirci olmak yerine katılmak daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum.

Kübra Akagündüz / İstanbul / 4.10.2018

Dünyanın en güzel köşelerini sizlerle görmek dileğiyle

Belgin / Eskişehir / 1.10.2018

Bir gün mutlaka. Sevgiler...

Ayla Çakacıoğlu / Antalya / 1.10.2018

Küba Geziniz olur ise katılmak istiyorum Ve mutlaka bir gezide beraber olmak dileği ile sevgiler selamlar

Jale Özgiray / Adana / 30.9.2018

Aranıza katılmak, sizinle gezmek istiyorum... Sevgiler...

Muhteşem Akın / İstanbul / 30.9.2018

Dürüstçe, samimiyetle yaptığınız bilgilendirme ile nezaketinizi ve yaptığınız işe olan saygınızı bir kez daha gösterdiniz. Siz bu sektörde bir markasınız Yolunuz açık olsun Çağatay Şahin. Türkiye sizi seviyor...

Aysun Cem / İstanbul / 18.9.2018

Çağatay.. İsmimi yazdırdığım ve gidemediğimiz turlardan sonra defteri kapadım. İçim almadı. Sonra yakın zaman da yine sizinle gitmeyi planladığımız Gökçeada panayır turuna gittik ablamla. Tur şöyle geçti😊.. "Çağatay olsaydı burda şöyle yapardı, o olsaydı bizi şuraya da götürürdü.. Şurda kesin resim çekerdi.. Panayırı sabaha kadar yaşatırdı.. Yani Çağatay, Çağatay... 😊😊 Sizle gezmeyince durumumuz budur gençler..

Mine Dural / İstanbul / 16.9.2018

Sevgili Çağatay Kardeşim Biraz önce Facebook’a koymuş olduğun yazını okudum. Yapılan yorumları okumadan vakit kaybetmeden sana yazmaya karar verdim. Seni Turizm ile uğraştığım için, Televizyonda yaptığın “Çağatay Yolda” Tatil ağırlıklı programlarda tanıdım. Senin benzerin programları yapan kişilerden sen daha iyi daha uzaklara giderek reytingi fazla işlere imza atarken, ne işin vardı turizm de diyemiyorum. Sen televizyonlarda program yapımcısı olarak kalsaydın şimdi nelerin olmazdı nelerin. Bu işi devam ettirenler para ile oynuyor. Tv kanalları, özel uçakları neler, neler. Tabi bu işlerde “Tanrının eli de önemli” El pençe durup program başı milyar euro’lar almayı içine sindiremedin. Bu güzellikleri televizyon kanallarındaki sanal paylaşımları bir kenara ittin. İnsanlar ile daha da içiçe olayım düşüncesi ile kazancı çok daha az olan rizikoso %100 olan bir işi seçtin. Çok iyi ettin kalite olarak nerde ise dibe vuran turizm sektöründe elit, kaliteli, sanat yaparak çok çok güzel turlara imza attın. Kendi çaban kaliteden öden vermeyen kılı kırk yaran yapın, yıllar sonra işinde frene basmana sebep oldu. Belki erken bastın ama büyük bir kazayı önledin. Şimdi euro’nun 7.5, Dolar’ın 6.5 olduğu seviyeler sektörde deprem etkisi yapmış inanılmayacak miktarlarda mağduriyete zararlara yol açmış durumda. Acısı yakında çıkar. Senin 4 Ay gibi bir süre ara vermenin sebebi, iş bilmemezlikten değil, insanlara olan saygından kaynaklandı kanısındayım. Misal 30 kişi üzerinden maliyet yaptığın Küba gezisi 15 kişi ile götürmenin cezasını sen çektin. Fark verdin. Zarar ettin iptal etmedin. İnsanları kazanayım düşüncen seni finans yönünden zora sokmaya başladı. Ekonomik turlar yapayım dedin. Piyasadan duyduğum kadarı ile iki düzenbazın lafına inanıp para kaptırdın. Bu ikilem arasında salıncakta sallanır gibi sallandın. Ama yıkılmadın. Öyle bir fırtına geldi ki senin mola verdiğin sürede 4.5 olan euro şimdi 7.5 arada 3 fark var, dağ dayanmaz. Çoğu köklü firmalar İnşaat, Değerli taş, Ayakkabı vb. ticarethaneler konkardato ilan etti. Kirayı bile veremeyecek durumda çok ticarethane sahibi var. Sen aldığın tur paralarını alıp yurtdışına kaçmadın. Geçmiş yıllarda çok örneğini yaşadık. Paraları yemediğinden, bir başka yere yatırmadığından eminim. Arabanı sattın biliyorum. Alacaklı olan kişilere vermiyorum demedin. Sıkışıklık var bekleyin çaba sarfediyorum dedin. Bugünkü yazın bunları doğruluyor. İnsanlar da sana olan güveninden sevgisinden dolayı beklemeye karar verdi. Ticarette kar da olur zarar da olur. Rüzgarın ters esmesi her şeyi alıp götürür. görüyoruz hileli iflaslar vs vs. Allah kimsenin işini zora sokmasın. Dürüst davranan, kimsenin hakkını yemeyen, insana saygılı kişiler düşse de kalksa da, gün gelir karanlık, loş günler yerini güneşli günlere bırakır. Ah be güzel kardeşim özel jetler ile uçmak varken, yar üzerine yar sevmek varken ne işin vardı tekrar söylüyorum. İnsanlara güzelini en güzelini verme çabaların ömrünün değil 4 ayını, 4 yılını yedi diyebilirim. İnşallah daha güzel turlara imza atmanı bekliyorum. Sektörün senin gibi mükemmeliyetçi Turizmcilere ihtiyacı var. Kırılan insanlar ile tekrar eskisinden daha güzel dostluklar kuracağını ümit ediyorum. Borcun varsa son kuruşuna kadar fazlası ile ödeyeceğini umut ediyorum. Sana inanan sana sevgisi olan sabır ile bekleyen konuklarına da çok teşekkürler ediyorum. Arabanın tekerlediği patladı, Yeni stepne takıldı Yola devam… Yılmak yok. Yıkılmak yok. Yolun açık olsun. Hayatımda hiçbir tur ile müşteri olarak gitmedim. İlk turuna beni de yazmanı rica ediyorum. Temennim “ÇAĞATAY SONSUZA KADAR YOLDA” Ailenize en içten Sevgi ve Saygılarımı sunuyorum.

Servet Gültekin / Turizmci / İstanbul / 15.9.2018

Gezgin olmak İstiyorum

Rana Güntay / İstanbul / 1.9.2018

Gezmeye:)

Bilal Vural / istanbul / 1.9.2018

Seyahat etmeyi çook seviyorum ve sizi uzun zamandır takip ediyorum, o güzel gezilerinizden birinde mutlaka yollarımız kesişecek...

Esra Özaçık / istanbul / 10.6.2018

Tecrübenizden faydalanarak klasiğin dışında seyahat etmek...

Filgün Meral / İstanbul / 26.5.2018

Birlikte Yaptığımız Van gezisinden çok mutlu döndüm Sanıyorum Kars gezisine katılacağım, en kısa zamanda oda arkadaşı bulduğum anda bildireceğim... Görüşmek umuduyla Sevgiler,

Olcay Oltuç / İstanbul / 26.5.2018

Sevgili Çağatay Şahin, Müşteri Memnuniyetini 1.planda tutarak ülkemizin güzelliklerini bizlere tanıtırken şahsen ben hem eğlendim, hem güldüm, hem öğrendim hem de yeni gezi arkadaşları edindim. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgi ile kal.

Arzu Arslaner Kuşçu / İstanbul / 9.4.2018

Hindistan ve Nepal’de gördüğümüz güzellikleri, yaşadığımız mutluluğu ve huzuru, depoladığımız pozitif enerjiyi anlatmaya kelimeler yetmez. Biz anlatmayalım gelin görün siz de yaşayın. Biz sosyal medyadan bulduk @cagatayyolda’yı ve Aile ile ilk seyahatimizken bir de baktık bu Ailenin birer parçası olmuşuz @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom süpersiniz 👍, gezi boyu tam bir aile ortamı sevgi, saygı, hoşgörü, samimiyet, eğlence, birlik, beraberlik ne arasanız vardı burda. Bu 13 günde her yeri bize olağanüstü güzellikte anlatıp dolu dolu yaşatan rehberimiz @deryakapkinhotmailcom emeklerine sonsuz teşekkürler ediyor, önünde saygıyla eğiliyorum. 🙏 13 günlük Hindistan & Nepal seyahatinde bizi adeta harikalar diyarında gezdirdiniz ne kadar teşekkür etsek azdır diyorum. İyi ki sizi tanımışız iyi burdaymışız @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom 🙏 Nepal’den sevgiler ...❤️

Leyla Kılıç / İstanbul / 11.3.2018

Sizinle keşfetmek çok güzel olacak.. Uygun olduğumuzda katılmayı arzu ederiz

Mukaddes Salgın / İzmir / 17.2.2018

Gidemesem de gezilerinizi takip etmek güzel, daha önce televizyonda izliyordum şu an göremiyorum burada görünce sevindim takip etmek istedim. Belki bir gün bir gezide buluşmak umuduyla.

Nursel Gülerman / İzmir / 17.2.2018

Geçmiş yıllarda sıkı bir takipçinizdim. Sonra izinizi kaybettim. Bir arkadaşım sayesinde sizi tekrar bulduğum için çok mutluyum. Aileye katılıp, birlikte yol almak beni onurlandırır. Sevgilerimle.

Birsen Ünal / Kocaeli / 17.2.2018

Çağatay Yolda’nın grubunda olmak büyük mutluluk

Melih Ercan / İstanbul / 17.2.2018

Bilgili, deneyimli tur seyahati.... Sorunsuz..

Neşe Turgut / istanbul / 13.2.2018

6-9 Şubat Kars gezisi ile ilk kez sizinle tanıştım. Çok keyifli bir gezi oldu. Programdan dostluğa kadar beni ve arkadaşım Nuran Eroğlu’nu çok mutlu ettiniz. Her türlü ayrıntı düşünülmüş misafirlerin rahat etmesi için mükemmel bir titizlikle çalışılmış. Çağatay Şahin ve Serpil Hanıma sonsuz Teşekkürler. Bu arada rehberimiz Ahmet Kurt’a da engin tecrübesi için teşekkür ediyorum.

Müberra Tekkaya / İstanbul / 12.2.2018

Hafızalardan silinmeyecek bir Kars gezisi idrak ettik. Çok harikaydı. Çağatay Şahin’e ve ekibine minnettarız. Av.Nurhan Üngören

Nurhan Üngören / İstanbul / 11.2.2018

Biz geldikk👍 Gerçekten çok mutlu döndük💗 Dolu dolu geçen 4 gün:) Tarih kokan bir şehir & saygılı ve geçmişiyle gurur duyan Kars halkı & nefis yemekler ve sürprizler😉 Emekleriniz için çok teşekkürler Serpil & Çağatay 👍yolunuz açık olsun💗 Yeni gezilerde buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın😍😍😍

Güher Genç / İstanbul / 10.2.2018

Dünya’ya ışık saçan Küba’yı görmeyi, hele ki sizinle görmeyi çok isterim. Bu maceraya hazır ve nazır bekliyorum. :-)

Tugay Altay / Ankara / 4.2.2018

Şahane bir serüven Küba ve Çağatay ruhu hep yanımızdaydı... Bu farkı herkesin tatmasını isterim... İyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım... Teşekkürler

Gülden Atamer / İstanbul / 3.2.2018
Tüm Mesajlar