123-9.jpg

 

gldqzb-2.jpg

77-5.png

İSKEÇE KARNAVALI GEZİMİZLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

2017 Şubat ayında sizlerle birlikte bu kez 3. İSKEÇE KARNAVALI'mızı gerçekleştireceğiz. Daha önce 2 kez yaptığımız, bu geziyle ilgili yaşadığımız bazı olumsuz tecrübeler, bizlerin bu yıl çok farklı bir İskeçe Gezisi hazırlamamıza ve sizleri bazı konularda uyarmamıza vesile oldu. Bu anlamda yapacağımız bazı bilgilendirmeler, daha önce bu karnavala katılmış olanların takdirini kazanacağı gibi, ilk kez katılacak olanlar için de yol gösterici olacaktır. Bildiğiniz üzere İskeçe Karnavalı her yıl Şubat ayında, Yunanistan'ın dört bir yerinden ve başka ülkelerden gelen konukların, rengarenk kıyafetler ve ilginç kostümler eşliğinde gerçekleştirdikleri eğlence dolu bir organizasyondur. Bu gezi sırasında karnavalın yanı sıra ayrıca Selanik, Kavala, Dedeağaç ve Gümülcine'de gezilir.

1b-4.jpg

Bizler 2015 yılında ilk kez gerçekleştirdiğimiz İskeçe Karnavalı'na 3 otobüsle katılmıştık. Ve sınır geçişlerinde saatlerce beklemiş, bu beklemeler yüzünden yolculuğumuz adeta eziyete dönüşmüştü. Bunun üzerine bir sonrakinde 2016 Şubat'ın da aynı sıkıntıları tekrar yaşamamak adına sizlere aylar öncesinden gezimizi bu kez 3 değil tek otobüsle gerçekleştireceğimizi duyurmuş ve gezimizi de tek otobüsle gerçekleştirmiştik. Ancak 2. yılımızda da, yine sınır kapılarındaki uzun bekleyişlerin, eziyete dönüşmesiyle ( 6 saat beklemek gibi..), yaşanan problemin 1 veya 3 otobüsle değişmeyeceğini, sorunun başka olduğunu anlamış olduk. Asıl konu, aynı esnada Türkiye'den 300'ün üzerinde otobüsün karnaval için İskeçe'ye gidiyor olmasıydı. Bu yoğunluk sınır kapılarını felç ediyordu. Bu sorunu çözmenin tek yolu, diğer otobüsler gitmeden 1 gün önce yola çıkıp, onlar dönerken orada 1 gün daha kalıp ertesi gün dönmekti. Ve bu yıl hepimizi memnun edeceğini düşündüğümüz, ağız tadıyla gerçekleştireceğimiz bu çok özel programı hazırladık. Tabi ki bu yıl da yine yüzlerce otobüs tek gece konaklamalı Karnaval turu için yollara düşecek, en düşüğü 89-99 euro'dan başlayan uygun fiyatlarla bu turu gerçekleştirecekler. Yeterli zamanı/izni olmayanlar ve ekonomik bir tur arzu edenler için bu şekliyle yine birçok firma taleplere karşılık vermek için ellerinden geleni yapacaklar. Bu da tabi ki ihtiyaca cevap veren bir seçenek ve bir tercih meselesidir. Ancak bizim gerçekleştireceğimiz tur 3 gece 4 gün olacaktır. Tüm otobüslerden 1 gün önce yola çıkılacak, finalde 1 gün sonra dönülecektir. Ve otelimiz Selanik'in kalbinde yer alan 5 yıldızlı Electra Palace olacaktır. Taleplerin fazla olması durumunda gezimiz 2 otobüsle gerçekleşebilecektir. Sizlere bu önemli uyarıyı yaparak, İskeçe Karnavalı gezimizin tüm detaylarını da sunuyoruz. Bizlere gösterdiğiniz ilgi ve duyduğunuz güvenden dolayı çok teşekkürler. 

ky45ga-2.jpg

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN  / 23 Şubat Perş / İSTANBUL - SELANİK (628 km.)

Hareket yer ve saatleri:

22:30 / KADIKÖY ( Evlendirme Dairesi otoparkı )

23:00 / MECİDİYEKÖY ( Eski Stad karşısı İETT Otobüs durağı )

23:30 / BAKIRKÖY ( İncirli Ömür Plaza önü )

2.GÜN / 24 Şubat Cuma / SELANİK

İstanbul'dan yola çıkışımızla birlikte, Malkara üzerinden İpsala (TÜRK) ve Kipi (YUNAN) sınır kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası EVROS bölgesinden YUNANİSTAN'a giriş yapıyoruz. ve sabah saatlerinde Kavala'da otelde Açık büfe kahvaltı sonrası Selanik'e geliyor ve şehri gezmeye başlıyoruz.

789j8m.jpg

Gezimiz esnasında panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında; 12 Havariler Kilisesi, Makedonia, Trakya, Bakanlık Binası, ATATÜRK'ün Evi Özel ziyaretimiz sonrası Aristoteoles Üniversite Kampüsü, İdadi, Rodanda, Döner Kule, Averof Limanı, Beyaz Kule & Bizans üzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Aristoteles, Elefterios Meydanları, Bizans surları ve Eski Selanik göreceğimiz yerler arasında.

1-33.jpg

Ardından şehrin kalbindeki 5 yıldızlı otelimiz Electra Palace'a yerleşme ve serbest zaman.

345-4.jpg

SELANİK ELECTRA PALACE HOTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3.GÜN / 25 Şubat Cmt / SELANİK - KALAMBAKA - METEORA - SELANİK: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, isteyenler Selanik'te kalabileceği gibi isteyen konuklarımzıla birlikte ekstra olarak Yunanistan'ın Atina Acropolis'ten sonra en fazla ziyaret edilen yeri METEORA MANASTIRLARI Gezimize çıkıyoruz. (50 Euro)

112-3.jpg

12 ve 14. yy.dan kalan yalçın kayalıklar üzerinde kurulu Manastır gerçekten etkileyici güzellikte. 

932-4.jpg

Ve sonrasında Kalambaka Kasabasını gezip, Selanik'e dönüyoruz. Konaklamamız Electra Palace'da. Akşam dileyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak Selanik'in en iyi Yunan Tavernası Plati'de eğlence dolu, keyifli bir gece bizleri bekliyor. (50 euro.) (Yemek, içki, canlı greek müzik, Sirtaki, Hasapiko, Zeybek, Rebetikao.)

z1vlzk.jpg

4.GÜN / 26 Şubat Pzr / SELANİK - KAVALA - KARNAVAL: Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrası iSKEÇE'ye (xanthi) hareket. Varışımızla birlikte KARNAVAL coşkusuna kendimizi bırakıyor, renkli geçiş gösterilerini izliyoruz. 

1d.jpg

Ardından öğleden sonra karnavalı ardımızda bırakıp, Kavala'ya geliyor ve 5* Lucy Hotele yerleşiyoruz. Ve dileyen konuklarımızla birlikte Balık Restaurantında deniz mahsülleri eşliğinde akşam yemeğimize çıkıyoruz.

KAVALA 5* LUCY HOTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

5.GÜN / 27 Şubat Pzt / KAVALA - PORTO LAGOS - GÜMÜLCİNE - DEDEAĞAÇ - İSTANBUL: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından KAVALA şehir gezimiz bizleri bekliyor. Gezimiz sırasından Panagıa, Su kemerleri, Liman, 19 yy Neo  Klasik yapıları, Eski ve yeni şehir, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarethanesi ve Heykeli, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi Kilisesi, Elefterios - Karaoli - Nikotsara 28 Ekim göreceğimiz yerler arasında.

pe8j69.jpg

Şehir gezimiz sonrasında Porta Lagos - Vistonia Gölü'ne gelip, deniz içerisinde yer alan Ag.Nicholas Kilise & Manastırı'nı görüyoruz.

ky45zv.jpg

Ardından Gümülcine'ye (Komotini), burada Yeni Camii, Saat kulesi, Türk Çarşısını görüp, Dedeağaç'a (Alexandroupoli) hareket ediyor ve Liman-Deniz Feneri gezilerimizi yapıyor, kahve molası sonrası freeshopta alışveriş imkanımızın ardından İstanbul'a hareket ve tahmini 23:00 gibi varış.

GEZİ FİYATIMIZ

Dbl pp İki kişilik oda da kişi başı: 390 euro.

Sngl Odada tek kişi farkı: +165 euro.

GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLANLAR

- Lux otobüs ile gidiş-dönüş Mercedes Travego

- Selanik (2 gece) Merkez 5* Electra Palace Otelde Oda + Kahvaltı konaklama.

- Kavala (1 gece) 5* Lucy Hotelde Oda + Kahvaltı konaklama.

- Selanik, Kavala, Alexandroupoli, Xanthi Şehir Gezileri ve ayrıca Porto Lagos Gezisi.

- Yol ikramları.

- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri. 

- Tursab Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası

GEZİ FİYATIMIZA DAHİL OLMAYANLAR

- Schengen vize ücreti 120 €uro 

- Vize için de gerekli olacak Seyahat Sağlık Sigortası 15-20 €uro

- Yurtdışı çıkış vergisi: 15 TL

- Öğle ve Akşam Yemekleri

YEŞİL PASAPORTA VİZE YOKTUR sadece mecburi 10 € sigorta ücreti

NOT: İsteyenler Selanik'te ki 5 yıldızlı Otelimiz Electra Palace'da deniz manzaralı odaları tercih edebilirler. Bunun için otel konuklarından oda başına gecelik 30 euro günlük fark almaktadır. 2 gün için ise toplam 60 euro yapıyor. Bu fiyatı odayı paylaştığınız kişiyle birlikte 30'ar euro olarak ödeyebilirsiniz. Lütfen bu seçeneği değerlendirmek isteyenler, daha sonra müsaitlik olmaması ihtimaline karşı, kayıt esnasında bu taleplerini tarafımıza belirtsinler.

1f.jpg

Gezimize katılmak için 0 532 201 06 64 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

 

GEÇTİĞİMİZ YIL GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ GEZİDEN AİLEMİZ İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ

HATIRA VİDEOMUZ

GEZİMİZE KİMLERİN KATILDIĞINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Ben ve eşim ilk olarak Yunanistan seyahatine katıldık. Her şey çok güzeldi. Bundan sonraki fırsatları değerlendireceğiz. Seyahat boyunca bizlere olan ilgisi yakınlığı ve en önemlisi samimiyeti için Çağatay’a sıcak yaklaşımları için rehberlerimiz Leyla ve Servet’e çok teşekkür ederim. Sevgilerimizle

Fazıl Sağlam / İstanbul / 28.2.2017

İskeçe Karnavalı için Teşekkürler Çağatay’cığım, kardeşim. Servet ve Leyla’ya, şoförlerimize de, Serpil’e de. Malta’da görüşmek dileğiyle.Bu seneki 3.seyahatim olacak sizlerle. Gelecek yıl Fas ve Rusya yerimizi şimdiden rezervle...

Güler Çağlar / İstanbul / 28.2.2017

Sevgili Çağatay, İskeçe Karnavalı çok keyifli ve kusursuz bir geziydi. Bu turla şeytanın bacağını da kırmış olduk, inşallah yeni seyahatlerle yine birlikte oluruz. Yolun açık, kazancınız bol olsun. Seni, Servet Beyi ve Leyla hanımı tanımaktan son derece mutluyuz. Herşey gönlünüzce olsun. Sevgiler

Rezzan Özdil / istanbul / 28.2.2017

İnanılmaz keyifli, rengarenk, çocuklar gibi şen ve ve ve .....uzar gider. Festivallere gider uzaktan izlersiniz. Ama biz İskeçe’de Festivalin tam ortasında, içinde festivali yaşadık. Çağatay ile gezmenin avantajları ve ayrıcalıklarını yaşamanızı öneririm. İyi ki varsınız Çağatay Yolda Ailesi....<3

Hülya Sezgin Yiğit / İzmit / 10.1.2017

iSKEÇE Gezisini 3 güne yaymak çok akıllıca alınmış bir karar. Kutlarım sizi. Selanik’te kalacağınız otel muhteşem. Hele Plati taverna Yunanistan’ın en iyisi 10 Aralık’ta orada olmasam kesinlikle bende gelirdim.. Gitmeyi düşünüp kararsız kalanlar bence kaçırmasın derim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 10.1.2017

İskeçe Karnavalı & Selanik & Kavala gezimize daha önce Çağatay Yolda Ailemizle 3 otobüs gitmiş birisi olarak o zamandan Çağatay’la sohbetimizde bir daha yaparsan uzun yapmanda fayda var diye görüş belirtmiştim. Gezinin 3 güne çıkarılması harika olmuş. Bize bu güzel gezi denk gelmedi ama gidecek arkadaşlarıma iyi bir fırsat diye düşünüyorum.. Çünkü aynı anda İstanbul’dan sınır kapısına 150 otobüsün girdiğini düşünün o sınırda 6-7 saat gidişte 6-7 saat gelişte beklemek ne kadar sıkıcı oluyor. O yüzden fiyatını yüksek zanneden arkadaşlara tavsiyemdir. Rahat rahat gidip gelmeyi düşünüyorsanız fırsatı kaçırmayın diyorum. Başka firmalarla 100 euro ya gidersiniz ama gidiş gelişte sınırda neredeyse 15-16 saat bekleme riskini de göze alırsınız demektir.... Kalınacak Electra Palas Oteli söylemiyorum bile saygılarımla.....

Abuzer Yegin / İstanbul / 10.1.2017

Her türlü özenle hazırlanmış bir program. İnşallah hep birlikte gideriz.

Hanife Sanal / İstanbul / 24.8.2016

Kıpır kıpır cıvıl cıvıl bir gezi bu

Berrin Bayrak Aladağ / İstanbul Pendik / 24.8.2016

Sevgili Çağatay abimmmm sizinle iki kelam edebildiğim için çokkk mutluyum. İskeçe karnavalında sizi tesadüfen gördüm.Yıllarca ekranlardan sizinle dünyayı gezdim şimdi büyüdüm ve hala sizi takip ediyorum ailemiz için çok değerlisiniz eşim ve ben sizi çok seviyoruz. Tek hayalimiz sizinle birlikte yurtdışı tatiline katılmak inşallah ben de Bir gün o tişörtü giyicem :) Çağatay Yolda.. Seni çok seviyoruz güler yüzlü dost Candan olan adam abimiz bunları yürekten söylüyorum. İnşallah Bir gün uzun uzun sohbet imkanımız olur sizi Çorlu’ya da bekliyoruz. Ersoy ailesi sizi misafir etmekten onur duyar, sevgiyle kalın...

Derya Ersoy / Çorlu / 17.3.2016

İyi akşamlar Çağatay ve serpil çifti önce selam ve sevgilerimle ikinizi de öpüyorum. Ben kocaman sevgi ve saygı dolu Ailenizin bir ferdi olmaktan çok mutluyum. Çok güzel geçen bir turun arkasından sizlere tşk ederim beni Ailenize kabul ettiniz ve Çağatay seni yakından tanıdığım için muteşşekkirim sizin icin duam hep mutlu olun elleriniz hiç ayrılmasın gözleriniz ve kalbiniz konuşsun rabbim gökten yağmur yerden çimen gibi nasibinizi çoğaltsın. Tekrar görüşmek dileğiyle sonsuz teşekkürler.. slmlar

Vildan Yetim Sayın / Suadiye İstanbul / 14.3.2016

Sizden ancak bu beklenir. Muhteşemsiniz :)

Serap Yildirim Ural / iSTANBUL / 11.2.2016

Çağatay’cığım Ailemiz için mükemmel bir jest.. Balkanlar Gezimizden dönerken bu otelin terasından Selanik’i gözlemlemiş biri olarak sana ve Serpil’e Ailemiz adına sevgilerimi gönderiyorum...

Abuzer Yegin / İstanbul / 11.2.2016

Çağatay’cığım geçen sene kaldığımız otelimizde çok güzeldi :) Bu otel ondan daha güzel biz çok eğlenmiştık inş giden arkadaşlar da bizden daha çok eğlensinler :) emeklerine sağlık

Hülya Zeren / İstanbul / 11.2.2016

Enfes bir otel. O bölgede kalınabilecek belki de en mükemmellerinden birisi... Tam da ailemize yakışan bir otel.

İlkan Sesler / Çorlu / 11.2.2016

Bu da sizin farkınız Çağatay’cım.İşte bu yüzden herşeyden emin olarak yolculuğa çıkıyoruz sizinle.

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 11.2.2016

Şehrin kalbinde harika bir seçim. Geçen sene gece saatlerinde zaman geçirdiğim yer... Gidenler mutlu olacaklar

Atakan Baykoçak / Ankara / 11.2.2016

Balkanlar Gezimizde görmüştüm bu oteli çok güzel bir meydanda, çok merkezi bir konumda, muhteşem manzaralı bir otel. Keyfini çıkarın, gidecek olan tüm aile dostlarına iyi eğlenceler diliyorum.

Deniz Boran / Hatay / 11.2.2016

Tebrikler Çağatay bey, Balkanlar gezimizde otele gidip bakmıştınız harika bir otel misairlerinize göstermiş olduğunuz değerin önemini göstermişsinizzz iyi eğlencelerr

Gülseren Yurtbay / Zongulak / 11.2.2016

ÇAĞATAY YOLDA 11-13 MART 2016 "İSKEÇE KARNAVALI" GEZİMİZE KATILACAK ÜYELERİMİZİN BİLGİSİNE! Sevgili Dostlar, İskeçe Karnavalı Gezimize geçtiğimiz yıl 3 otobüs katılmış ve bu ilk deneyimde gümrük geçişleri, şehirde ki karnaval yoğunluğu ve diğer sebeplerden dolayı, her ne kadar talep olursa olsun bu yıl tek otobüsle gideceğimizi belirtmiştik. Ailemizin konforu ve daha fazla keyif alabilmesi için bu yıl bu düşüncemizi hayata geçirdik ve yoğun taleplere rağmen tek otobüs olarak gezimizi açtık... İskeçe Gezimizi sizlere duyurduktan bir iki gün gibi çok kısa bir sürede 45 kişilik kontenjanın dolması, yine sizlerin bizlere gösterdiği ilgi, alaka, güven ve inancın eseriydi.. Hele hele birçok gezimize, detaylara bile bakmadan geldiğinizi çok iyi biliyoruz.. Bu satırları okuyan birçok arkadaşımız da detaylara bakmadan geldiklerini de söyleyeceklerdir :) Bizler de sizlerin bize duyduğu bu güvene teşekkür etmek adına, isterseniz Acentamızın sizlere bir armağanı olarak da düşünebilirsiniz, İskeçe Gezimizin otelini, sizlerden hiçbir ücret farkı almadan, 5 yıldızlı Selanik Electra Palace olarak değiştiriyoruz :) Şehrin adeta kalbinde, Aristotales Meydanı’nda yeralan bu otelin ne anlama geldiğini, Selanik’i tanıyanlar, Selanik’e gidenler çok iyi bileceklerdir. Değerli Aile üyelerimizin de bu etkileyici otelde konakladıklarında nasıl bir mutluluk ve memnuniyet yaşayacaklarını da çok iyi biliyoruz... Ailemiz herşeyin en güzeline layık ve bu birlikteliğin asıl kahramanları sizlerin yüzüne yine küçük bir tebessüm kondurabiliyorsak ne mutlu bizlere.. Teşekkürler... SELANİK’TEKİ 5 YILDIZLI OTELİMİZ ELECTRA PALACE: http://www.booking.com/hotel/gr/electrapalacehotelthessaloniki.tr.html

Çağatay Yolda / İstanbul / 11.2.2016

Gelmek istiyorum. Mart'a çok var daha ama hakkımı kaybetmeden kaydım olsun. Balkanlar da gönlüm var. Bir köşesinden başlayayım dedım.. Vize sorunum yok .. Bu hafta sonu Abant iyi geçer umarım .. Şimdiden heyecan duyuyorum .. Şimdilik oraya odaklıyım.. sevgıler

Leyla Ötker / Istanbul.. / 5.1.2016

Sevgili Serpil ve Çağatay, Emel Çakın ve beni yazmayı unutmayın lütfen Sevgiler

Duygu Sayar / İstanbul / 24.12.2015

Çok eğlenmiştik gidecek arkadaşlar bizden daha eğlenir inş :)

Hülya Zeren / İstanbul / 24.12.2015

Harika dolu saatler yaşadık geçen yıl. Bu yıl gidecekler bence daha da şanslı olacaklardır eminim.

Figen Gökgöz / İstanbul / 24.12.2015

Üç otobüs gitmiştik. Yine de biz çok süper eğlendik.

Vahide Çelikel Temelkuran / Bursa / 24.12.2015

Müthiş eğlenceli geçeceğine inanıyorum. Bağımlılık yapıyor. Tüm arkadaşlara kesinlikle gidin derim. Bu arada kostümlerinizi birlikte götürmeyi unutmayın.

Engine Koca / İstanbul / 24.12.2015

Bayıldım kıyafetlerine :)

Semra Baskıcı / İstanbul / 24.12.2015

Kadıköy’de ilk kez Çağatay Yolda Ailesini gördüm bizler de aynı anda İskeçe karnavalına katılan gruptaydık. Bizler ayrıca gece Tavernada arka masanızdaydık. Neşeniz ve grubunuz samimi görünüyordu, 13 kişi olarak katıldığımız bu geziden sorunlar yaşayarak ayrıldık, onun için size bugün üye oldum. Umarım ilerde sizlerle grup olarak bir gezinizde Tanışma fırsatımız olur.

Ülker Somer Demiral / İstanbul / 26.2.2015

Genelde hangi turla giderseniz keyif alarak dönüyor olabiiirsiniz ancak sizin bir derdinizin olduğunu gözlerinizden anlayan bir aileyle bir arada olmanın yaşattığı duyguyu hiçbir yerde yakalayamazsınız. İyi ki varsınız; sizi çok seviyorum.

Derya Er / İstanbul / 26.2.2015

Çağatay bey siz gerçekten tam gezinin hakkını veriyorsunuz. Grubunuza hayran kaldık. Çünkü o ortamı saglayan sizsiniz. Hakkı ile 100 üstünden 100. Yazın grubunuza kızlarla katılacağız.. Sizin grupta insan huzur bulur. Sevgılerımle.....

Türkmen Aydın / İstanbul / 25.2.2015

Biz çok eğlendık, keyıf aldık, basşa Çağatay Bey ve Serpil Hanıma ve iyi niyetle sevgilerini gösteren herkese çok teşekkür ederiz, görüşmek üzere, Sevgiler

Sibel Koç / İstanbul / 24.2.2015

Emeginize saglık. Herzamanki gibi yine harikalar yarattınız Oteli’nden tavernasina karnavalına hersey inanilmaz güzellikte idi ayrıca 120 kisiye gostermeye calistiginiz ilgi alaka cok güzeldi. Emeginize ve Guzel yüreğinize saglık. İyiki varsınız hayatımda. En kısa zamanda tekrar birlikte olmak dileğiyle inşallah. Sizi cooookkkk seviyorummmm. Cnmm kardeslerim. Sayenizde kocaman ve genis bir ailem var. Bu Guzel dostluklar ömür boyu bozulmasın inşallah herkesi cok seviyorummmm.

Ayten Meriç / İstanbul / 24.2.2015

Yine rengarenk,yine pozitif, yine birbirinden güzel kareler Çağatay ailesinin enerjisi, kıyafet seçimleri, sanki onlar karnavala değil, karnaval onlara gelmiş gibi,hepsi başroldeBizimkilere bakmaktan diğerlerini fark edemedim bile MAŞALLAH ÇAĞATAY YOLDA AİLESİNE ÇAĞATAY sana söyleyecek söz bulamıyorum artık, senden de Serpil’im den de, emeği geçen herkesten Allah razı olsun Aminnn. .Ellerinize emeğinize sağlık hepsi birbirinden güzel, İyi ki varsınız Sizlere çook teşekkür ediyoruz, sanalda olsa o güzellikleri bizlere yaşattığınız için......

Hülya Karaca / İzmit / 24.2.2015

Çok güzel bir geziydi emeği gecen herkese teşekkürler Çağatay yolda ailesinin bireyi olmaktan mutluyum başka gezilerde Görüşmek üzere.....

Emine Çelenk / İstanbul / 24.2.2015

Çağımızın en büyük problemi insanların "yalnızlaşması" veya yalnızlaştırılmasıdır" Ben her zaman şunu düşünürüm "Adım bekleme adımı sen at". Çağatay Yolda"nın en önemli özelliği adım atılmasını beklemiyor kimse herkes adım atıyor. Aman Allahım ne güzel gözler parlayıveriyor hemen. Sadece gözlerle değil aynı zamanda gönlü gözü ile dostça samimice bakıyor her bir dostlarımız.

Muhsin Ünal / İstanbul / 24.2.2015

Her zamanki gibi güzel bir gezi oldu tadı damağımızda kaldı...resimler harika, yeni arkadaslarımız ve eski dostlarla güzel bur geziyi tamamladık...inşallah yeni gezilerde buluşmak umuduyla sevgiler..teşekkürler....

Yücel Manisa / İstanbul / 24.2.2015

Haftasonu guzel dostlarla guzel anlar yasattiran Cagatay Bey Serpil hanım ve Çağatay Yolda ailesine , 2. Otobusteki yol arkadaslarıma guleryuzlulugu ve sevgisiyle Abuzer Yegin ve esi Binnur’a ve rehberimiz Aytaç Dolunay a tesekkur ederim. ..Bir yerlerde tekrar gorusmek uzere Hos Kalin.....

Engine Koca / İstanbul / 24.2.2015

Bağımlılık yapıyor Çağatay yolda ailesi,birkez girmeye gör bir daha aklın hep ailede ne yapıyorlar,nereye gidiyorlar acaba nasıllar bir daha kopamıyorsun.sıralamaya kalksam sayfalar almaz nedenlerini hemencecik birkaç kelime yazdım işte.Çağatay’cım,Serpil’cim çok teşekkürler.

Penbe Uçar / Bursa / 24.2.2015

Herkes tam festivallik olmuş rengarenk kıyafetlerle cıvıl cıvılsınız ve çok güzelsiniz hepiniz

Salih Gökçe Gündoğan / / 24.2.2015

Profesyonel bir hizmet , guleryuz ,nezaket,samimiyet ,sevgi ve sıcakliginiz icin teşekkurler her turlu sunum çok guzeldi

Gülnur Türe / İstanbul / 24.2.2015

Hayat gezdıkce dahada güzel inşallah bende katılırım bu tura arkadaşlarımla. Gurup kalıtelı.iyi eglenceler

Türkmen Aydın / / 24.2.2015

Sevgili Çağatay ve Serpil bu güzel gezi için sonsuz teşekkürler. Sizlerle ve bu çatı altındaki güzel insanlarla birarada olmak çok keyifli idi..Bir baişka güzel rotada birarada olmak dileği ile. SEVGİLER

Hülya Sezgin Yiğit / İzmit / 24.2.2015

Çağatay bey arkadaşım TC Duygu Sayar ile ilk defa gezinize katıldık 3.otobusteydik artık biz de sizlerleyiz ailemize sevgiler

Emel Aytekin Çakın.. / Bursa / 24.2.2015

İlk başlarda, haliyle insan da bir çekince oluyor çok doğal olarak, fakat daha sonra bu çekince yerini aileden olma duygusuna bırakıyor. Gerçekten de hiç tanımasanız bile bir süre sonra, ortamdaki pozitif durumdan dolayı sanki çok uzun süre vakit geçirmişsiniz gibi hissedebiliyorsunuz. İyi ki sizlerle tanışmışım ve gezilere katılmışım, inşallah gezilerde olsun gezi harici olsun sizlerle beraber güzel günler yaşarız.. İyi ki varsınız Çağatay ve Serpil ve tabii ki geniş ailemiz

Gökmen Erer / Bursa / 23.2.2015

Aileniz ile birlikte olmaktan son derece mutluyum.Öncelikli olarak güven benim için çok önemlidir.Güven olduğu sürece diğer detaylar kendilğinden yoluna girer.Ben kendi adıma sizler ile birlikte olmaktan keyif alıyorum.SEVGİLER.

Vahide Çelikel Temelkuran / Bursa / 23.2.2015

Bu karnaval tabi ki beklentilerinizin üstünde olur, ÇAĞATAY YOLDA AİLESİNİN farkıdır O ....

Hülya Karaca / İzmit / 23.2.2015

Güzel anılar biriktirerek gittiğimiz gezilerden , güzel dostluklar biriktirerek dönmek her tur şirketine nasip olmaz. Çünkü Çağatay&Yolda Ailesi ; sevgi, saygı, hoşgörü ve insani değerleri olanların barınabildiği, gittikçe; büyüyerek çoğalan kocaman bir ailedir Ben bu ailenin bir ferdi olmaktan çok mutluyum...

Fulya Durmuş / İst... / 23.2.2015

Herkes tam festivallik olmuş rengarenk kıyafetlerle cıvıl cıvılsınız ve çok güzelsiniz hepiniz...

Salih Gökçe Gündoğan / İst.. / 23.2.2015

Evet sizlerin hassas nazik candan davranış biçimleri tüm aile bireylerine olumlu yönde etki ediyor ve ortaya muhteşem dostluklar muhteşem aile ilişkileri çıkıyor. Doğal bir sonuç olarak da ailece yapılan tüm etkinlikler/geziler tadından yenmiyor. Inşaallah daha çoookkkk uzun yıllar sizinle, canım ailemle şahane projelerinizde birlikte olabilmek ümidiyle, kaleminize, yüreğinize sağlık, koskocaman sevgiler....

Seden Şahin / İst... / 23.2.2015

Henüz bir gezinize katılamadım. Ama hep mutlu renkli ve hevesli insanlar görüyorum fotolarda ve duyuyorum. Sizlerle tanışmaya can atıyorum. Çünkü bende hayata gulumseyerek bakan insanlardanim.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle....

Hülya Eraslan / İst.. / 23.2.2015

Her şey tek kelimeyle mükemmeldi.Ben bu ailede henüz 6 ayımı doldurmama rağmen sanki yıllardır içinizdeymişim gibi hissediyorum.Sıcaklık, dostluk,huzur veren bu ailede olmaktan mutluluk duyuyorum...Çağatay Serpil emeklerinize sağlık canlarım......

Figen Gökgöz / İst... / 23.2.2015

Ayyyy kostümler, maskeler harika. Rengarenk Cagatay Yolda Ailesi ve tabii muhteşem fotograflar. Seneye bende orada olmak isterim inşallah...

Seden Şahin / İst... / 23.2.2015

Çağatay ve Serpil kardeşim süper geçen 2 günümüz için Eşimle birlikte sizi sevgiyle kucaklıyoruz.......Emeklerinize sağlık......

abuzer / İst.. / 23.2.2015

Geç haberimiz olduğu için yer bulamadık ama özel arabamizlada olsa karnavala gelebilmeyi basardik.hersey mükemmeldi sizlerle olmak vardı ama artık birdahaki ki sefere.. Başarılarin devamı Çağatay bey !

Erkan Erduran / İst... / 23.2.2015

Başta Çağatay ve Serpil olmak üzere geziye katılan tüm arkadaşlarıma özellikle oda arkadaşım Hülyaya çok teşekkür ederim.Bu aileye katılmiş olmaktan dolayı çok mutluyum.Bugüne kadar gitmek isteyipte bir türlü cesaret edemediğim bir çok şeyi güvenirliğiniz sayesinde sizinle gerçekleştirmiş olmaktan dolayı çok mutluyum...

Mine Şençalar Sargın / İst.. / 23.2.2015

Biz bu ailede bulunmayı seviyoruz"

Bülent Kızıldağ / İst. / 23.2.2015

Sevgili Çağatay ve Serpil yine çok keyifli ve eğlenceli bir haftasonu yaşadık sayenizde. Ben sizinle seyahat etmeyi çok seviyorum, çünkü insanın ailece dolaşması kendini güvende hissettirir, sizin için en iyisinin düşünüldüğünü bilirsiniz ve en ufak memnuniyetsizliği bile değerlendirilir. 3, 5, 10, 15.... Kaçıncı otobüs olursa olsun her zaman varım ve bu ailenin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum...

Pakize İlter / İst.. / 23.2.2015

Çağatay bey elinize sağlık çok güzel yazmışsınız, yıllardır takip ettiğim ve diğer turlara güvenemeyip gidemediğim bu güzel karnavala sayenizde katılabildim., Tur sizin dışınızda gelişen sınırda beklemelere rağmen bile en üst kalitede gerçekleştirdik.Otel seçimi, tur güzergahı, hoş karşılamalarınız, sohbetiniz, sevginiz ve birçok güzellik. Bu sebeple size olan güven dolu düşüncelerim kat ve kar arttı. Çevreme övgülerle anlattım gün boyu ve anlatmaya devam edeceğim, Hatta bir arkadaşım yanıma gelip paylaşılan fotoğraflarımı görüp alimize katılmış bile Umarım bana uygun yeni bir turda tekrar sizlerle olabilirim. Kucak dolusu sevgilerimle...

Fatih Saltok / İst... / 23.2.2015

Biz eve şimdi varabildik; henüz 10 dakika olmuşken yazıyorum Çağatay ve Serpil’e her zamanki "iyilikle buluşturma" organizasyonları için teşekkürler... İlk fırsatta yine görüşeceğiz; İstanbul’da olmamanın dayanılmaz ağırlığıyla bu kadar yapabiliyoruz ama bu ailede 7 yılı devirdik; hala buradaysak iyi birşeyler var demektir.... Otobüsteki güzel yemekler için çok teşekkürler; tamamen beleşe konduk, karnımız doydu; eksik olmayın, hep yapın bunu Servet Beyin vedalaşırken yazdığı ve okuttuğu mektup çok anlamlıydı.. teşekkürler kendilerine de... Kadriye’ye derehberliği için elbette... bizim pek sesimiz çıkmaz.. herkesle tanışamadık ama size baktık, sizi gördük..bu da güzeldi... 3. otobüsü de sevdik, bunu bilsinler...Bir de küçük bir sır; kimse görmedi bilmiyor: selanik’e vardığımız akşam üstü Beyaz Kule’nin sahilinde insanları görünce, yaşama biçimlerine tanık olunca ben biraz ağladım.."hayat kısa, kuşlar uçuyor..." demiş şair....eksik olmayın; yine görüşelim...

Atakan Baykoçak / Ankara / 23.2.2015

Tek soz yeterli bence. ANLATILMAZ YASANIR. HATTA YASATILIR. SEVGIYLE KALIN. HERKESE KUCAK DOLUSU SEVGILER.

Cihan Fitöz / İst. / 23.2.2015

Bir tebessüm ardından iki güzel sözcük insanların birbirini tanımasına yeni dostlukların kurulmasına öncülük etmeniz cok güzel yaptıklarınıza emeklerinize saglık aranıza katıldığım için kendimi mutlu hissediyorum sayenizde ve sizlere teşekkür eder sağlık ve mutluluklar dilerim...

Necdet Konya / İst. / 23.2.2015

Böyle bir gezi anlatılmaz yaşanır Bize de bunları yaşattığınız için... Çagatay ve Serpil emeklerinize sağlık.

Şükran Özsan Naneci / İst. / 23.2.2015

Çağatay’cığım, herzaman olduğu gibi yine çok güzel bir rota çizmişsiniz. Serpil’ciğimin ve senin emeklerine sağlık. Bu geziye çok gelmek isterdim. Kısmet değilmiş. İnşallah bir dahaki sefere diyorum. Giden arkadaşlar çok şanslı. Bol bol eğlenin. Ben de resimlerle avunacağım...

.Hanife Sanal / İst / 14.1.2015

Ellerinize sağlık, rota güzel, 1.otobüsün saatler içerisinde dolması ise Çağatay & Serpil farkını ortaya koyuyor bence... Bu gezide olamayacağım büyük ihtimal ama biliyorum ki ailemizde geziler bitmiyor, sağlımız ve imkanımız elverdiği sürece sizlerleyim inşallah... Gidecek olan arkadaşlarıma şimdiden iyi eğlenceler diliyorum, fethedip gelin oraları :)))

Gökmen Erer / İst. / 14.1.2015

grup gezilerinize dahil olmak istiyorum tüm gezi programları ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorum mail yoluyla gönderilerinizi bekliyorum teşekkür ederim saygılarimla yıldız

Yıldız Öztürk / Muğla / 26.12.2014

Merhaba, İşkece karnavalı gezinizde yer var mı acaba?Tek olarak ya da arkadaşım vizeyi alabilirse iki kişi olarak katılmak istiyoruz.Cevabınız için şimdiden teşekkürler,iyi günler

Kamuran Türkileri / Ankara / 22.12.2014

Nesrin hnm üstte de yazdığı üzere, 0 532 201 06 64 nolu telefondan Serpil hanımı arayabilirsiniz. Teşekkürler..

Cagatay Yolda Gezi Yardım / / 19.12.2014

2 kisi turunuza katilmak istiyoruz , basvuruyu nasil yapabiliriz?

Nesrin Cendere / Istanbul / 19.12.2014

Yunanistanı karadan hiç görmedim. Selaniği ve b karnavalı özellikle Çağatay gurubu ile yaşamak farklı olacaktır. Bakacağız artık. Sonra eminim oraların müdavimi olacağım.

Mine Dural / İst. / 27.11.2014

cok guzel herzaman ki gibii ne diyim yinede kismet olmez sag kalirsam cokk istiyorum.

Sibel İnci / İst.. / 27.11.2014

Çağatay bey biz henüz sizin aileniz ile birlikte bir etkinlik gerçekleştirmedik Benelüx gezinize kayıt yaptırdık kısmet olursa beraber olacağız sizi yakından takipteyim çok eğlenceli bir şekilde duyurmuş olduğunuz bu geziye katılmak isteriz böylece ailenizi daha önce tanıma fırsatımız olur yorumlardan sizlerle gezmeye doyum olmıyacağı anlaşılıyor şimdiden çok heyecan yaptım..Çağatay ailesine sevgiler.

Ülkü Sevil Yıldırım / İst. / 27.11.2014

Her zamanki gibi yine mükemmel ötesi olacağa benziyor..Sizinle birlikte ilk Yurt dışı Gezimiz olacak ve en önemlisi yeşil pasaportumuzu 10 sene sonra ilk defa kullanacağız. ÇAĞATAY & SERPİL kardeşim neylerse güzel eyler emeklerinize sağlık canlarım...

Abuzer Yegin / İst... / 27.11.2014

Yudum yudum heyecan yudum yudum merak.Çağatay kardeşim gerçekten yaşamın sanatçısınız. Ben İngilizce öğretmeniyim. Siz de yaşama öğretmenisiniz... O zaman sizin de öğretmenler gününüz kutlu olsun.... İnsan her yaşta bütün yaşın tamamını yaşayabilir..... Onun için bazen çocuk gibi bazen deli kanlı deli kız gibi bazen olgun kişiler gibi bazen otoriter bazen de olduğumuz yaşta oluyoruz.... ama şu anda çocuklar gibiyiz....ÖZET: ÇAĞATAY İLE HER YER HARİKA VE HER YERDEN HARİKADIR....VEYA.....ÇAĞATAY İLE HER ŞEY HARİKA VE HER ŞEYDEN HARİKADIR.

Muhsin Ünal / İst. / 27.11.2014

Harikasiniź yine Çağatay ve serpil inş bu sefer sizlerle olmak istiyorum...

Zehra Sağdur / İst / 27.11.2014

Bence bu geziye çok katılan olacak çünkü yer yakın zaman uygun elimizi çabuk tutmamız lazım....

Suzan Yıldız Boynuince / İst. / 27.11.2014

Bu gezi kaçmazz şimdidenn hazırlıklara başlamak lazım emeklerinize sağlık Çağatay ve Serpil.....

Gamze Kırkan / İst / 27.11.2014

takıldım gidiyorum çağatay yolda rüzgarına hazırım ben... Böyle dostlar olduktan sonra yüreğim yere gelmez..

.Fersun Even / İst. / 27.11.2014

Oleyyyyyyyyyyyyyyy ucuyorum mutluluktan Cagatay Yolda abi sen varya supersın. Simdı yanında olsam boğazına atlar sarılırdım.. Mutluluktan kanat takıp ucucam. Yarın pasaporteeeeee. Hemencecık cıkartalım ...

Cihan Fitöz / İst. / 27.11.2014

Superrrr. Harika bir haber bu. Beni hemen yazabilirsin Cagatay. Cok heyecanlandim yer mekan önemli değil siz zaten serpille en iyisini yapıyorsunuz. Emeginize saglık.

Ayten Meriç / ist / 27.11.2014

Bende geliyorum.Yıllardır yollardayım. Şimdi ise Çağatay kardeşimle çıkayım yola.İngilizce öğretmeniyim.Emekli oldum.Yeşil pasaportum var. Çok ülke gezdim Balkan ülkelerini gezmek harika olur.

Muhsin Ünal / İst. / 27.11.2014

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Her dakikasını dolu dolu yaşadığımız 48 saatlik hafta sonu tatilimiz çok güzeldi. Anıtkabir’de Ata’mızın huzurunda duygulandık, Ulucanlar Cezaevinde hüzünlendik, Beypazarında alışverişe doyduk, Bağ Evi Restorant’da inanılmaz derecede eğlendik keyif aldık, Abant ve Gölcük’te doğanın muhteşemliğini yaşadık, bu unutulmaz anlar için Çağatay Bey ve Serpil Hanım’a, Rehberimiz Derya hanıma, Berrin hanıma ve şöförlerimize çok teşekkür ederim. Çağatay Ailesi’ni tanıdığımız ve biz de onlardan biri olduğumuz için çok şanslıyız. En kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakalın.

Mujde Altuncevahir / İstanbul / 12.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil sizler yine yeniden yollarda hatta 10 Kasım da Anıtkabir’de ATAMIZ’ın huzurunda olmak HARİKAYDI. Dönüşte ise Abant’a ve Gölcük’e uğradığımızda eski gezilerimiz aklıma geldi.. Abant’taki kostümlü partimiz, bir başka Abant - Gölcük gezisinde düzenlenen fotoğraf yarışması ve o yarışmada aldığım 1.lik ödülü ve daha nice anılar ve bu ailede kazandığım nice dostlar... Başta size ve geziye katılan herkese sonsuz teşekkürler..

Betül Enüstün / İstanbul / 12.11.2018

Çağatay Yolda ile keyif bitmez. "Sonra neresi?"dir soru. Tatlı bir alışkanlığı vardır, karşı koymak istemezsiniz. Eskinin doygunluğu, yeninin heyecanıdır içinizdeki.

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 8.11.2018

Çağatay bey sizi seven ve tercih edenlerin sayısının bu kadar yüksek olması herkese nasip olmaz, sizleri yakından takip ediyorum ama henüz turlarınıza katılma şansım olmadı ama en yakın zamanda sizlerle tanışmayı umuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. 👏👏💜

Hülya Uyarbaş / İstanbul / 6.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil, güzel kalbinizle çalışırken dahi, yaşama anlam katma çabanızı yürekten alkışlıyorum. Desteğe her zamankinden daha ihtiyaç duyduğumuz bu yıl büyük gönüllülükle yanımızda olup “Çok engelli çocuklar” projemize verdiğiniz destek için Yakamoz Ailesi ve çocuklarımız adına çok teşekkür ederiz. Ve tabi ki güzel insanların oluşturduğu büyük “Çağatay yolda” Ailesine sonsuz tşkler. Sevgiyle kalın💕

Hilal Bilsel / İstanbul / 4.11.2018

Kaliteli nezih aynı zamanda neşeli bir grupta seyahat etmek istiyorum..

Gül Atalmış / İstanbul / 20.10.2018

Sizlerle tekrar gezmek istiyorum. Sevgiler.

Canan Urfalı / Eskişehir / 19.10.2018

Bir dostum yaptığınız geziye katılmış çok memnun kalmış biz de katılalım istiyoruz.

Gönül İnal / İstanbul / 9.10.2018

Arkadaşlar sizin turu anlata anlata bitiremiyorlar inşallah bizede kısmet olur inşallah

Ayşe / istanbul / 8.10.2018

Gezileriniz harika görünüyor. Seyirci olmak yerine katılmak daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum.

Kübra Akagündüz / İstanbul / 4.10.2018

Dünyanın en güzel köşelerini sizlerle görmek dileğiyle

Belgin / Eskişehir / 1.10.2018

Bir gün mutlaka. Sevgiler...

Ayla Çakacıoğlu / Antalya / 1.10.2018

Küba Geziniz olur ise katılmak istiyorum Ve mutlaka bir gezide beraber olmak dileği ile sevgiler selamlar

Jale Özgiray / Adana / 30.9.2018

Aranıza katılmak, sizinle gezmek istiyorum... Sevgiler...

Muhteşem Akın / İstanbul / 30.9.2018

Dürüstçe, samimiyetle yaptığınız bilgilendirme ile nezaketinizi ve yaptığınız işe olan saygınızı bir kez daha gösterdiniz. Siz bu sektörde bir markasınız Yolunuz açık olsun Çağatay Şahin. Türkiye sizi seviyor...

Aysun Cem / İstanbul / 18.9.2018

Çağatay.. İsmimi yazdırdığım ve gidemediğimiz turlardan sonra defteri kapadım. İçim almadı. Sonra yakın zaman da yine sizinle gitmeyi planladığımız Gökçeada panayır turuna gittik ablamla. Tur şöyle geçti😊.. "Çağatay olsaydı burda şöyle yapardı, o olsaydı bizi şuraya da götürürdü.. Şurda kesin resim çekerdi.. Panayırı sabaha kadar yaşatırdı.. Yani Çağatay, Çağatay... 😊😊 Sizle gezmeyince durumumuz budur gençler..

Mine Dural / İstanbul / 16.9.2018

Sevgili Çağatay Kardeşim Biraz önce Facebook’a koymuş olduğun yazını okudum. Yapılan yorumları okumadan vakit kaybetmeden sana yazmaya karar verdim. Seni Turizm ile uğraştığım için, Televizyonda yaptığın “Çağatay Yolda” Tatil ağırlıklı programlarda tanıdım. Senin benzerin programları yapan kişilerden sen daha iyi daha uzaklara giderek reytingi fazla işlere imza atarken, ne işin vardı turizm de diyemiyorum. Sen televizyonlarda program yapımcısı olarak kalsaydın şimdi nelerin olmazdı nelerin. Bu işi devam ettirenler para ile oynuyor. Tv kanalları, özel uçakları neler, neler. Tabi bu işlerde “Tanrının eli de önemli” El pençe durup program başı milyar euro’lar almayı içine sindiremedin. Bu güzellikleri televizyon kanallarındaki sanal paylaşımları bir kenara ittin. İnsanlar ile daha da içiçe olayım düşüncesi ile kazancı çok daha az olan rizikoso %100 olan bir işi seçtin. Çok iyi ettin kalite olarak nerde ise dibe vuran turizm sektöründe elit, kaliteli, sanat yaparak çok çok güzel turlara imza attın. Kendi çaban kaliteden öden vermeyen kılı kırk yaran yapın, yıllar sonra işinde frene basmana sebep oldu. Belki erken bastın ama büyük bir kazayı önledin. Şimdi euro’nun 7.5, Dolar’ın 6.5 olduğu seviyeler sektörde deprem etkisi yapmış inanılmayacak miktarlarda mağduriyete zararlara yol açmış durumda. Acısı yakında çıkar. Senin 4 Ay gibi bir süre ara vermenin sebebi, iş bilmemezlikten değil, insanlara olan saygından kaynaklandı kanısındayım. Misal 30 kişi üzerinden maliyet yaptığın Küba gezisi 15 kişi ile götürmenin cezasını sen çektin. Fark verdin. Zarar ettin iptal etmedin. İnsanları kazanayım düşüncen seni finans yönünden zora sokmaya başladı. Ekonomik turlar yapayım dedin. Piyasadan duyduğum kadarı ile iki düzenbazın lafına inanıp para kaptırdın. Bu ikilem arasında salıncakta sallanır gibi sallandın. Ama yıkılmadın. Öyle bir fırtına geldi ki senin mola verdiğin sürede 4.5 olan euro şimdi 7.5 arada 3 fark var, dağ dayanmaz. Çoğu köklü firmalar İnşaat, Değerli taş, Ayakkabı vb. ticarethaneler konkardato ilan etti. Kirayı bile veremeyecek durumda çok ticarethane sahibi var. Sen aldığın tur paralarını alıp yurtdışına kaçmadın. Geçmiş yıllarda çok örneğini yaşadık. Paraları yemediğinden, bir başka yere yatırmadığından eminim. Arabanı sattın biliyorum. Alacaklı olan kişilere vermiyorum demedin. Sıkışıklık var bekleyin çaba sarfediyorum dedin. Bugünkü yazın bunları doğruluyor. İnsanlar da sana olan güveninden sevgisinden dolayı beklemeye karar verdi. Ticarette kar da olur zarar da olur. Rüzgarın ters esmesi her şeyi alıp götürür. görüyoruz hileli iflaslar vs vs. Allah kimsenin işini zora sokmasın. Dürüst davranan, kimsenin hakkını yemeyen, insana saygılı kişiler düşse de kalksa da, gün gelir karanlık, loş günler yerini güneşli günlere bırakır. Ah be güzel kardeşim özel jetler ile uçmak varken, yar üzerine yar sevmek varken ne işin vardı tekrar söylüyorum. İnsanlara güzelini en güzelini verme çabaların ömrünün değil 4 ayını, 4 yılını yedi diyebilirim. İnşallah daha güzel turlara imza atmanı bekliyorum. Sektörün senin gibi mükemmeliyetçi Turizmcilere ihtiyacı var. Kırılan insanlar ile tekrar eskisinden daha güzel dostluklar kuracağını ümit ediyorum. Borcun varsa son kuruşuna kadar fazlası ile ödeyeceğini umut ediyorum. Sana inanan sana sevgisi olan sabır ile bekleyen konuklarına da çok teşekkürler ediyorum. Arabanın tekerlediği patladı, Yeni stepne takıldı Yola devam… Yılmak yok. Yıkılmak yok. Yolun açık olsun. Hayatımda hiçbir tur ile müşteri olarak gitmedim. İlk turuna beni de yazmanı rica ediyorum. Temennim “ÇAĞATAY SONSUZA KADAR YOLDA” Ailenize en içten Sevgi ve Saygılarımı sunuyorum.

Servet Gültekin / Turizmci / İstanbul / 15.9.2018

Gezgin olmak İstiyorum

Rana Güntay / İstanbul / 1.9.2018

Gezmeye:)

Bilal Vural / istanbul / 1.9.2018

Seyahat etmeyi çook seviyorum ve sizi uzun zamandır takip ediyorum, o güzel gezilerinizden birinde mutlaka yollarımız kesişecek...

Esra Özaçık / istanbul / 10.6.2018

Tecrübenizden faydalanarak klasiğin dışında seyahat etmek...

Filgün Meral / İstanbul / 26.5.2018

Birlikte Yaptığımız Van gezisinden çok mutlu döndüm Sanıyorum Kars gezisine katılacağım, en kısa zamanda oda arkadaşı bulduğum anda bildireceğim... Görüşmek umuduyla Sevgiler,

Olcay Oltuç / İstanbul / 26.5.2018

Sevgili Çağatay Şahin, Müşteri Memnuniyetini 1.planda tutarak ülkemizin güzelliklerini bizlere tanıtırken şahsen ben hem eğlendim, hem güldüm, hem öğrendim hem de yeni gezi arkadaşları edindim. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgi ile kal.

Arzu Arslaner Kuşçu / İstanbul / 9.4.2018

Hindistan ve Nepal’de gördüğümüz güzellikleri, yaşadığımız mutluluğu ve huzuru, depoladığımız pozitif enerjiyi anlatmaya kelimeler yetmez. Biz anlatmayalım gelin görün siz de yaşayın. Biz sosyal medyadan bulduk @cagatayyolda’yı ve Aile ile ilk seyahatimizken bir de baktık bu Ailenin birer parçası olmuşuz @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom süpersiniz 👍, gezi boyu tam bir aile ortamı sevgi, saygı, hoşgörü, samimiyet, eğlence, birlik, beraberlik ne arasanız vardı burda. Bu 13 günde her yeri bize olağanüstü güzellikte anlatıp dolu dolu yaşatan rehberimiz @deryakapkinhotmailcom emeklerine sonsuz teşekkürler ediyor, önünde saygıyla eğiliyorum. 🙏 13 günlük Hindistan & Nepal seyahatinde bizi adeta harikalar diyarında gezdirdiniz ne kadar teşekkür etsek azdır diyorum. İyi ki sizi tanımışız iyi burdaymışız @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom 🙏 Nepal’den sevgiler ...❤️

Leyla Kılıç / İstanbul / 11.3.2018

Sizinle keşfetmek çok güzel olacak.. Uygun olduğumuzda katılmayı arzu ederiz

Mukaddes Salgın / İzmir / 17.2.2018

Gidemesem de gezilerinizi takip etmek güzel, daha önce televizyonda izliyordum şu an göremiyorum burada görünce sevindim takip etmek istedim. Belki bir gün bir gezide buluşmak umuduyla.

Nursel Gülerman / İzmir / 17.2.2018

Geçmiş yıllarda sıkı bir takipçinizdim. Sonra izinizi kaybettim. Bir arkadaşım sayesinde sizi tekrar bulduğum için çok mutluyum. Aileye katılıp, birlikte yol almak beni onurlandırır. Sevgilerimle.

Birsen Ünal / Kocaeli / 17.2.2018

Çağatay Yolda’nın grubunda olmak büyük mutluluk

Melih Ercan / İstanbul / 17.2.2018

Bilgili, deneyimli tur seyahati.... Sorunsuz..

Neşe Turgut / istanbul / 13.2.2018

6-9 Şubat Kars gezisi ile ilk kez sizinle tanıştım. Çok keyifli bir gezi oldu. Programdan dostluğa kadar beni ve arkadaşım Nuran Eroğlu’nu çok mutlu ettiniz. Her türlü ayrıntı düşünülmüş misafirlerin rahat etmesi için mükemmel bir titizlikle çalışılmış. Çağatay Şahin ve Serpil Hanıma sonsuz Teşekkürler. Bu arada rehberimiz Ahmet Kurt’a da engin tecrübesi için teşekkür ediyorum.

Müberra Tekkaya / İstanbul / 12.2.2018

Hafızalardan silinmeyecek bir Kars gezisi idrak ettik. Çok harikaydı. Çağatay Şahin’e ve ekibine minnettarız. Av.Nurhan Üngören

Nurhan Üngören / İstanbul / 11.2.2018

Biz geldikk👍 Gerçekten çok mutlu döndük💗 Dolu dolu geçen 4 gün:) Tarih kokan bir şehir & saygılı ve geçmişiyle gurur duyan Kars halkı & nefis yemekler ve sürprizler😉 Emekleriniz için çok teşekkürler Serpil & Çağatay 👍yolunuz açık olsun💗 Yeni gezilerde buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın😍😍😍

Güher Genç / İstanbul / 10.2.2018

Dünya’ya ışık saçan Küba’yı görmeyi, hele ki sizinle görmeyi çok isterim. Bu maceraya hazır ve nazır bekliyorum. :-)

Tugay Altay / Ankara / 4.2.2018

Şahane bir serüven Küba ve Çağatay ruhu hep yanımızdaydı... Bu farkı herkesin tatmasını isterim... İyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım... Teşekkürler

Gülden Atamer / İstanbul / 3.2.2018

Merhaba. Sizinle dünyayı gezmek istiyorum 🙂

Nurhan Öztürk Güneş / İstanbul / 27.1.2018

Siteniz, tur detaylarınız ve tanıtımlarınız harika. Tebrikler

Hasan Tolun / İstanbul / 27.1.2018

Gezileriniz hakkında bilgi almak isterim. Kuzenim Handan Güven Özgen ve arkadaşları grubunuzda ve gezilerinizden Çok memnunlar. Sevgiler

Filiz Balta / İstanbul / 13.1.2018

Sizlerle birlikte olduğumuz karlı buzlu ve soğuk Kars gezimizden sımsıcak duygularla döndük.😊 Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Sevgiler 😊

Fitnat Aytun / İstanbul / 12.1.2018

Harika bir geziden döndük tek kelime ile muhteşem Kars gezisi yaşadık emeklerinize sağlık Çağatay ve Serpil başka doğu gezilerinde görüşmek dileği ile iyi ki varsınız sevgiler

Aysun Sözen Ünver / İstanbul / 12.1.2018

Çagatay’cığım, her geziden sonra Ailemizin fertleri böyle mutlu gülüyor... Ne mutlu sana... İyi ki Serpil ve sen varsınızzzz...

Fatma Aydınlıgil Yavuz / İstanbul / 12.1.2018

Çağatay, Serpil emeğinize, yüreğinize sağlık. Hayallerimizin çokk ötesinde şahane bir Kars gezisiydi. Her şey o kadar güzeldi ki gezi boyunca Allah’ım nazar değmesin diye dua edip durduk. Tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız❤️😘🙏

Seçil Korkmaz / İstanbul / 12.1.2018

Tatilde gezdiniz, eğlendiniz. Üstüne uçaktan yeni indiniz. Hiç mi yorulmadınız. Bu ne enerji arkadaş. Herkesin yüzü gülüyor. Demek ki harikaydı her şey😊👍👍

Orhan Baş / Side / 12.1.2018

Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kars Gezimiz, çok keyifli, güzel ve her anı dolu dolu seçkin bir geziydi. Çağatay Yolda ekibi büyük bir Aile olmayı başarmış. Sevgiler:)

Ayşim Özdoğan Yurttaş / İstanbul / 12.1.2018

Giden arkadaşlardan çok güzel geri bildirimler aldım. Yapacağınız turlardan haberdar olmak ve Sizlere katılmak istiyorum.

Deniz Narin / İstanbul / 7.1.2018

İlk defa sitenizi inceledim çok ilginç ve güzel geldi. Gezi programlarınızdan haberdar olmak istiyorum.

Nurettin Topaloğlu / Ankara / 6.1.2018

Farklı kültür farklı coğrafya. Doğru rehber. İlgi ❤️ alaka , titiz çalışma. Sonunda her geziden güzel anılar☀️dostlar ❤️ ile dönebilmek yürekten teşekkür ❤️❤️❤️ Fas Gezimiz mükemmeldi ❤️❤️ Çağatay Yolda ile lütfen gitmeli o anları yaşamalı anı sandığını doldurmalısınız... Resimlere bakarken bu satırları yazıverdim işteeeeeeee❤️❤️ Sevgi ile dingin bereketli geçsin her anımız yaşanası olsun veee ooooluuuyoooor ooolduuuuuu....

Sema Özdemir / İstanbul / 29.12.2017

MÜKEMMEL BİR İŞ ÇIKARTIYORSUNUZ.

Gamze Örs / Balıkesir / 29.12.2017

Rüyalar ülkesinde rüya gibi bir gezi yaşadık, tadı damağımızda kaldı, hem yemeklerin, hem gezdiğimiz yerlerin, muhteşem çiçek kokan otellerin, Sarayların, kalelerin, tapınakların, parkların, Taj Mahal’ın, Aarti töreninin... Hindistan anlatılmaz, Görmeden tadına varılmaz... Çağatay’la yola çık, yol açık...👍❤️

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 25.12.2017

Hep beraber nice keyifli rotalarda gülmek, eğlenmek dileğimle, Hoş buldum :))

Ebru Yalçınkaya / İstanbul / 23.12.2017

Biz ilk kez Budva’ya gittik. Çağatay’ın misafirlerine davranışı ve gezi programına hayranız. Bütçemiz ve sağlığımız el verdiğince onunlayız. Teşekkürler Çağatay Seni Seviyoruz 👋😘

Zehra Kopuz / İstanbul / 23.12.2017

Arkadaşlarım çok övgüyle bahsediyor

İbrahim Versan / İstanbul / 17.12.2017

Sevgili Çağatay Şahin & Serpil, bu gece nasıl özlemişiz birbirimizi ki enerji patlaması olmuş resimler videolar harika 💞yüzler gülüyor👍 Bu ortam sizlerin eseri ❤ Çok teşekkürler 😙 Koskoca bir Ailem var👍 Bu kare içinde olmaktan ben ve Ferudun ağbin çok mutluyuz 💞 Bize çok iyi geliyorsun💖 Yeni yıl güzellikler getirsin tüm Çağatay Yolda Aileme. Abuzer Yegin emeklerinize sağlık👏👏

Güher Genç / İstanbul / 17.12.2017

Çağatay’cım 2017’e veda buluşmamız çok güzel bir akşamdı. Emeklerinize sağlık. 2018’e veda gecesinde bence masalar ve yemek olmasın. Direkt oynamaya geçelim...😀 Kimsenin yemekle derdi yok bence..😊Samimi ortam ve eğlenmek❤️. 2018’e daha geniş mekan bul.. Çünkü kişi sayısını 3 le çarpmalısın. Benden söylemesi....💃🏽🥂💃🏽

Gülay Tütüncüoğlu / İstanbul / 17.12.2017

Sevgili Çağatay sayende yine çok keyifli ve mutlu olarak dönüyoruz. Her şey muhteşemdi. Sabırsızlıkla Kars Gezisi’ni bekliyoruz.

Aydın Kaplan / İstanbul / 10.12.2017

Konya Şeb-i Arus Gezimizde gerçekten herşey çok güzeldi Çağatay’cığım.. Yüreğinin yanımızda olduğunu bilerek çok rahat gezdik. Başta Serpil’im ve sen olmak üzere, efendi, saygılı, bilgi küpü yakışıklı rehberimiz Aytaç’ımıza ve saygıda kusur etmeyen kaptanlarımıza çok ama çook teşekkür ediyorum. En yakın zamanda başka bir turda görüşmek dileğiyle..

Emine Eşsiz Alkan / İzmit / 10.12.2017

Çağatay bey, sizleri zevkle takip ediyorum. İnşallah bir gün uygun gelen tarihli bir gezinize katılacağım. Tur programınızda Kars gezilerinizi gördüm. Üstelik kontenjanlar dolmuş. Bir Kars’lı olarak çok çok mutlu oldum. Gidecek olan kişiler de çok mutlu olacak buna eminim. Sarı balığın tadını çıkarın, atlı kızaklara binin, Ani de dolaşırken o tarihi kalıntıların beyazla buluşmasını fotoğraflayın, akşam sokaklarda gezin, kalenin gece görüntüsü muhteşemdir. Fırsatınız olursa kaz yiyin, kaşar peyniri almadan dönmeyin 😃😃😃

SemenGül Özekinci / / 7.12.2017

Bir gün gezinize katılmak ümidi ile...

Oğuz Şatvan / İstanbul / 5.12.2017

Güzel yerleri Çağatay Yolda farkı ile gezmek görmek güzeldi. Devamı için Yeni turlarınızda da aranızda olmak isteriz.

Özlem Akın / Tekirdağ / 5.12.2017

Gezi programlarınızı beğeniyorum. Mayıs’ta GAP gezinizde görüşmek üzere, selamlar

Sevgi Karadağ / / 5.12.2017

Gezide bir markasınız, biz de bu markayla deneyim yaşamayı çok isteriz...

Zeynep Yadigaroğlu / Aksaray / 23.11.2017

Çağatay bu güzellikleri sizinle paylaşmak muhteşem oldu herşey için teşekkürler 🍁🍂

Zehra Kopuz / İstanbul / 12.11.2017

Teşekkürler Çağatay Şahin❤️ ✔️✔️✔️✔️✔️10 numara 5 yıldız bir seyahatti....

Ayşe Köstepen / İzmir / 12.11.2017

Sevgili Çağatay sana ve senin nezdinde sevgili Serpil’e teşekkür ederiz. Yoğun bir iş temposuna ve İstanbul’un koşuşturmacasına kısa bir ara verdik, huzur bulduk, gezdik, eğlendik. En kısa sürede yeniden & yepyeni gezilerde görüşmek dileğiyle.

Feride Eğriboyun Çelik / İstanbul / 12.11.2017

Sevgili Çağatay ve Serpil hnm Bir kez daha size binlerce teşekkürler. İz TV de Küba’yı tanıtıyordu, siz bize ne harika bir Küba turu yaptırdınız 2014 Mayısında. İnşallah yeniden bir başka turda birlikte olmak dileğiyle, sevgiler

Gülsen Daşkıran / Ankara / 6.11.2017

Tarsus & Mersin & Adana & Antalya & Şanlıurfa & Harran & Halfeti... Bir hafta boyunca keyifle gezdiğim, her köşesine hayran kaldığım, değişik tatlar tattığım, güzel insanlar tanıyıp hayatımı zenginleştirdiğim, güldüğüm, bilgi kültürüne eriştiğim, rahat yolculuk konforuna sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum 🙏☺ En önemlisi gezi boyunca her türlü yanımızda hissettiğim dinleyip bıkmadan her türlü sorumuza cevap veren herkesle tek tek ilgilenen başta #Abuzer beye rehberimiz Aytaç beye ve Nihat beye (Özgür çocuk ) #çokkk çokkk teşekkür ederim... Herşey Çok güzeldi.. Çokk büyük keyif aldım...Ve kendi adıma çokk mutluu oldumm 😊 Elbette bu geziyi düzenleyen hayatımıza bir renk katan siz Çağatay beye ve Serpil hanıma da çokk teşekkür ederim..🤗 Eğer hayatınıza birgün sizdeee renk katmak isterseniz # Çağatay Yolda# tercihinizz olsun.. Güzel zaman dilimlerini katın hayatınıza🤗 Bu güzel aileye en içten sevgilerimle🤗💕

Hafize Öztürk Yardım / Zonguldak / 28.10.2017

Sevgili Çağatay.. Senin gezilerinin lezzetini ve renkliliģini hep duyardım. FAS gezimizde bu söylemlerin gerçek olduğunu deneyimledim.. Seni ve turlarını organize eden tüm ekibini kutluyorum. Bundan sonraki geziler de buluşmak umuduyla.. sevgiler... Başarılar.. iyi ki varsın.☺

Nüzhet Akgiray / İstanbul / 27.10.2017

Sevgili Serpil, Çağatay bir tur bu kadar mı özenli, bu kadar mı sevgi katılarak hazırlanır. Yemekler ayrı güzel, oteller ayrı güzel, rehberimiz Aytaç bir harika, Abuzer kardeşimiz son derece ilgili ne desem yazmakla bitmez. Yüreğinize, emeğinize sağlık. İyi ki yolumuz kesişmiş ❤️😍

Seçil Korkmaz / İstanbul / 26.10.2017

Çağatay ve Serpil bizlere ayarladığınız bu oteller ve restaurantlar için sizlere sonsuz teşekkürler... Aşina Restaurant temizliği ve lezzetiyle tavan yaptı.... Bizlere herşeyin en iyisini sunduğunuzu bir kez daha yaşayarak gördüm... Sevgiler❤❤❤

Filiz Bayraktaroğlu / İstanbul / 26.10.2017

Sevgili Çağatay şu an adını vermiyeceğim bir firmayla dört yıl önce FAS’a seyahat yaptım. Senin paylaştığın fotoğraflardaki yerlerin hiçbirini görmedik. Bütün kalbimle inanarak söylüyorum gerçekten harikasın...

Ayşe Aysekokver / İstanbul / 25.10.2017

İşteeeeee 🍁🍁🍁🍁🍁🍁 Yine huzur coşku sevgi dolu anların yaşandığı 🐢🐢🐢🐢🐢 Anıların biriktiği 🍁🍁🍁🍁🍁🍁 Yürekte kelebeklerin uçuştuğu 💃💃💃 Dostların kazanıldığı 🐞🐞🐞☀️☀️🐞 Yeni yerler kültürler ile tanışma☀️☀️ Nasıl mı 🤔🤔🤔 Çağatay ve Serpil 😘😘😘😘😘 Çoook teşekkür gençler 😘😘😘😘 Hep olun hayatımda😘😘😘😘 O kadar güzel ki herşey 👏👏👏👏 Her program ☀️🍁 bir hafta içinde ikinci seyahate çıkacak coşkuyu buluyorum sayenizde👏❤️👏 Haydiiiii Çağatay nereye gidiyoruuuuz İRAN MIIIIII👏❤️💃👏💃👏❤️👏

Sema Özdemir / İstanbul / 25.10.2017

Ah o gemide bende olsaydım mavi şehre uzansaydım, vız gelirdi yorgunluk bana, yeter ki Fas’ta olsaydım. Ama şu an bacaklarım daha kendine gelemedi, Çatayyyy çok yorulmuşuz meğer. Ama iyi ki sizlerle beraber gezmişiz, çok mutluyum.❤️❤️❤️❤️🐪🐪🐪🐫🐫

Firuze Reyhan Erol / Ankara / 25.10.2017

Çağatay Yolda ile her yol güzel...

Şennur Kavlak / İstanbul / 25.10.2017

Sevgili Çağatay, Serpil ve güzel ailemiz Fas gezisinden yeni döndük. Duygularımı sizlerle paylaşmak istedim. Gitmeyi düşünen arkadaşlarıma sözüm şudur; rahatlıkla gidin. Son derece modernleşmiş, medeniyetin olduğu şehirler. Otantik oteller, giysiler, yemekler bir harikaydı. Gitmeyi düşünen arkadaşlarımız varsa rahatça gitsinler ve oranın büyüsünü yaşasınlar derim. Bizim gerçekten beklentimizin çok üstündeydi. Ailemiz ile korkusuzca gidin derim. Bize bu imkanları ve güzelliklerin en iyisini sunduğu için Canım Çağatay’cığıma ve Serpil’ciğime çok teşekkür ederiz ❤❤❤❤❤❤

Şebnem Gözde / İstanbul / 25.10.2017

Çağatay’cığım beklediğimin üzerinde bir Morocco gezisi ile karşılaştım. Emeklerin, güzel yüreğin için sonsuz teşekkürler. En kısa sürede yeni gezilerde yeni rotalarla yeni heyecanları yaşamak dileğimle, sevgiler, selamlar...

Bahri Küçüker / İzmir / 23.10.2017

Sevgili Çağatay Sinop, Kastamonu, Safranbolu ve Amasra gezimizi tamamlayıp döndük. Sana, Serpil’e , Rehberimiz Emrecan Kurt’a ve sevgili Hakan’a çok teşekkürler. Çok güzel bir geziydi yeni gezilerde buluşmak dileğiyle.

Özcan Meriç / İstanbul / 23.10.2017

Günaydın Çağatay Bey, Sinop gezisinden çok memnun kaldım özelikle rehberler çook iyiydi hepimizle tek tek ilgilendiler, kaptanlar da çok iyiydi çok teşekkür ederim bir daha ki seyahatlerde görüşmek üzere inşallah.

Sevim Aydeniz / İstanbul / 23.10.2017

Muhteşem bir gezi oldu. Çağatay ve Serpil sayesinde, Fas’ı (Morocco) baştan sona gezdik, gördük. Rehberimiz Eray Bilen’in çok detaylı açıklamaları ve anlatımları sayesinde bu ülkeyi her yönüyle tanıdık, anılarımız arasına, çok güzel yeni anılar ekledik. Çağatay Yolda ailesinden yeni dostlar tanıdık. Otobüs ile 2260 mt yükseklikte dağları aştık. Yorulduk ama Mutlu döndük. Fas her yönü ile görülmeye değer bir ülke. Çağatay’cığım sana, Serpil’e ve rehberimize herşey için sonsuz teşekkürler... Yeni gezilerde, görüşmek dileğiyle...🙏❤️🤗

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 23.10.2017

Sevgili Çağatay, her zaman o kadar ince & zarif ve duyarlısınız ki; varlığınız burada olmasa bile misafirlerinizi düşünerek yaptırdığınız ikramlar / jestlerle büyük bir takdir / sevgi biriktiriyorsunuz. Sizi çok seviyoruz..Teşekkürler..👍🌸💚

Fügen Köksal Dölek / İstanbul / 21.10.2017

Sevgili Ailemiz Biz bu sene Çağatay Yolda ile Hindistan’a gittik. Giderken bir sürü endişem vardı. Herkesin tahmin edeceği gb hasta olur muyuz, ne yer ne içeriz, oteller nasıldır. Kirli ortamlarda ne yaparız diye bir sürü düşüncelerle gittik. Ama görmeyi de çok istiyordum. Farklı bir düşünce, farklı bir dünya. Bunu her zaman yaşayamazdım. Avrupa’ya her zaman gidersiniz ama Hindistan bence hayatınızda görmeniz gereken bir yer. Yaşamanın ve var olmanın mutluluğunu, Her şeyden zevk alıp mutlu olmayı öğreniyorsunuz. Ben giderken ki endişelerimin hepsinin de yersiz olduğunu gördüm. Her gezimde Çağatay Yolda ile hiç bir sorun yaşamadım. Hele ki Hindistan’da misler gb otellerde kalarak hiç dışarısı ile fazla muhatap olmadan gezimizi en iyi şekilde tamamladık. Ve tüm gezilerimize giderken son derece rahat ve hiç bir şey düşünmeden gidiyorum. Biliyorum ki Çağatay her şeyin en iyisini yapar. Bu yüzden Çağatay ve Serpil’ime ve emeği geçen Aileye sonsuz teşekkürler. İyi ki sizi tanımışım iyi ki varsınız.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Gözde / İstanbul / 11.10.2017

Ailenizin yeni ferdi olarak harika bir Amalfi Gezisinde sizlerle tanıştım. Her şey için çok teşekkürler. Daha sonraki gezilerde aranızda olmak dileğiyle. .

Feriha Ege Yılmaz / İstanbul / 9.10.2017

Helal olsun Çağatay kardeş, Portekiz turu müthişti selamlar

Taşkent Akif / Lefkoşa / Kıbrıs / 26.9.2017

Her yönüyle Çok güzel bir Porto & Lizbon seyahati yaptık, Çağatay ve Serpil’e çok teşekkür ediyorum, başka gezilerde tekrar birlikte olmak dileğiyle, sevgiler.

Güzin Özel Sökmen / İstanbul / 26.9.2017

İyi ki tanışmışım dediğim insanlardansınız. Bu kocaman Ailenin bir ferdi olmak beni çok mutlu ediyor. Yeni yerler gezmek, görmek Çağatay Yolda ile bir başka güzel. İyi ki varsınız.

Nur Kulunyar / İstanbul / 26.9.2017

Harika bir gezi oldu. Çok güzel yerler gördük. Çok güzel dostlar edindik. Teşekkürler Çağatay ve Serpil. BARCELONA’da görüşmek üzere çok selamlar.

Birsen Uyan / İstanbul / 26.9.2017

Şahanesiniz, Çağatay Yolda’nın hastasıyız😍

Menekşe / İstanbul / 25.9.2017

Porto ve Lizbon.. Her zamanki gibi çok güzel bir geziden döndük. En ince detayına kadar hazırlanmış, hiç bir şeyden kaçılmamış. Rehberimiz Işıl hanıma, Serpil ₺ Çağatay sizlere çok teşekkürler 😘

Ş Özsan Naneci / İstanbul / 25.9.2017

Canım Çağatay, seninle gezmek bir ayrıcalık. Her şey için teşekkürler.

Sara Darsa Vanştayn / İstanbul / 25.9.2017

Sevgili Çağatay, Porto & Lizbon Gezimizde de güzel anılar biriktirdik, emekleriniz ve samimi ilginiz için teşekkür ederiz. Ayrıca çektiğin birbirinden güzel fotoğrafları da unutulmaz bir anı olarak saklayacağız.

Necla İlknur / / 25.9.2017

Her gördüğüm yeni fotoda Çağatay Yolda Ailesine katılmakla ne iyi ettiğimizi hatırlıyorum. Buna vesile olan Ailenin sadık üyeleri can arkadaşlarımız Gülşen Golnacaklar Başlı ve Erhan Başlı’ya ayrıca teşekkür ederim. O zaman yeni sloganımız "Çağatay Yolda, biz de onun yolunda"👍😍

Gamze Belsan / İstanbul / 13.9.2017

Sizinle tatil zevkini yaşamak istiyorum.

Nilgün Yüksel / İstanbul / 12.9.2017

Bir kere katıldım süperdi. Devamı gelecek inşallah.

Serpil Demir / İstanbul / 12.9.2017

Pek çok insan bana “ne kadar kaliteli yerlerde konaklıyor ne kadar güzel mekanlarda yemek yiyorsunuz diyor” Ben de onlara Kalite ve Başarı tesadüf değildir diyorum. Keyifli bir tatilin adresi ÇAĞATAY YOLLDAAAA !!!!!! DİYORUM

Ebru Çıkıkçı / İstanbul / 12.9.2017

Çağatay bey gezilerinizi izliyorum ben de katılmak istiyorum ancak çalışıyorum izin olayı zor o nedenle yaz tatilini bekliyorum Temmuz Ağustos ama siz o tarihlere gezi koymuyorsunuz bizi de düşünün selamlar

Zeynep Kan / İstanbul / 12.9.2017

Yılını bir Çağatay Yolda gezisi ile taçlandırmamış bir kişi için yıla dönüp bakıldığında birşeyler eksik oluyor; tebessüm, kültürel doygunluk hissi, grup psikolojisinin iyilik hali ve pek çok şey, kalite kokluyor insan ve bu alışkanlığa dönüşüyor.

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 12.9.2017

Sevgili Çağatay klasik olacak ama harikaydı👍 Resimlere şöyle bir baktım ne çok eğlenmişiz 😍 kısaydı ama dolu dolu geçti👏👏❤söylenecek çok şey var emeklerine 💞 dostluğuna 💞arkadaşlığına çok teşekkürler 😍 seninle yaptığımız her yolculuk güzel anı ve dostlar biriktiriyor👍 tüm yol arkadaşlarıma sevgiler❤❤❤

Güher Genç / İstanbul / 12.9.2017

Çok teşekkür ederiz Çağatay bey çok iyi ekibiniz var. Berrin hanım bir dediğimizi ikiletmiyor. Kezban hanım çok iyi bir rehber, içimizdeki çocukluğu çıkardılar hepinize sonsuz teşekkürler...

Necdet Konya / İstanbul / 11.9.2017

Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’im emeğinize sağlık LİKYA KARYA Gezimiz, çok güzel bir gezi oluyor çok mutluyuz. Sevgili Rehberimiz Kezban’ımız ve Berrin’imiz de canla başla bizleri memnun etmek için çalışıyorlar, onlara da çok teşekkür ederim Çağatay Yolda farkı yine belli...

Emine Çelenk / İstanbul / 11.9.2017

Bir gezi programı bundan daha güzel olamazdı, 👣 Bir sonraki geziyi iple çekiyorum ve tüm ekibe ayrım yapmadan gösterdiğin samimi arkadaşlığın dostluğun için Teşekkür ederim. @cagatayyolda

Gönül Balaban / İstanbul / 11.9.2017

Sevgili Çağatay ve Çağatay Yolda Ailesi Halkidiki & Thassos gezisine katılarak aldığım keyfi anlatmak çok uzun sürer ama kısaca iyi ki katıldım, iyi ki sizleri tanıdım ve Ailenizden biri oldum. Her şey harikaydı.... Umarım en kısa sürede birlikte olup tekrar tüm güzellikleri paylaşırız. SONSUZ TEŞEKKÜRLER ....❤️

Ferhan Devres / İstanbul / 11.9.2017

Hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biri de Çağatay Yolda Ailesi ile gezilere katılma kararı almam olmuş. Bir senedir katıldığım gezilerin fotoğraflarına bakarken anladım ki aslında geziler hep bahaneymiş. Ne kadar güzel insanlarla tanışmış, arkadaş, dost haneme yeni insanlar eklemişim. Serpil ve Çağatay Şahin size sonsuz teşekkürler. Herşeyin sosyal medya üzerinden yaşandığı günlerde güzel insanlarla beni tanıştırdığınız için teşekkürler. Daha çok gezicem daha çok insanla tanışıcam sizin sayenizde❤️👍

Berrin Celik / İstanbul / 11.9.2017

Çağatay ile gözü kapalı her yere gidebilirim, her gezide herkesi ayrı ayrı özel hissettiren Çağatay, iyi ki tanımışım sizi:)

Selcen Gokdogan Akkoç / Ankara / 25.8.2017

Çağatay ve Serpil’i tanımak, onların sımsıcak ilgisi ve gülen yüzleri verdikleri güven yapılan seyahatleri çok özel ve doyumsuz kılıyor. Bir tiryakilik oluşturuyor. İyi ki sizleri ve dolayısıyla da Çağatay Yolda Ailesini tanıdım.❤🌎🌍🌏🦋❤

Fügen Köksal Dölek / İstanbul / 25.8.2017

Günaydın ❤ Çok keyifli harika bir hafta geçirdik👌 Çağatay’cım "Çok güzel olacak gelin abla" dedi gözümüzü kararttık yola çıktık⛵ Neşeyle başlayıp neşeyle bitirdik❤ Kalbimizde güzel dostlara arkadaşlara yer açtık ❤ Her anını gülümseyerek hatırlayacağım Mavi yolculuğumuz için Çağatay ve Serpil çoķkkkk teşekkürler emekleriniz için 👍samimiyetiniz için👏👏👏 Yol arkadaşlarıma😘😘😘 bir sonraki gezilerde görüşmek ümidi ile hoşcakalın diyorum❤❤❤❤

Güher Genç / İstanbul / 20.8.2017

Hayatımda yaptığım en iyi tatil olarak aklımda kalacak ve mutlaka bundan sonra senede bir kere Çağatay yolda ailesi ile birlikte mavi yolculuğa katılacağız 😊 Her şey için bir kere daha teşekkür ediyorum Çağatay Şahin

Özkan Çıkıkçı / istannbul / 20.8.2017

Bir hafta boyunca dolu dolu gün batımı keyfi & kahve & kitap & huzur depoladık. Benim için... tatil kızım & Eşim & lezzetli yemekler & güzel ortam & kafa dağıtma & kafayı dinleyip toparlama 😎 Hepsinden biraz Ortaya karışık 😍 oldu Bu tatilimizde de... Her zaman da şuna inanmışımdır, sevdiğimiz insanları boş yere sevmiyoruz. İnsanları hayatımıza boş yere sokmuyoruz. Çünkü bize benzeyenleri kendimize çekip, hayatımızda ve yüreğimizde onlara yer açıyoruz.. Bu hafta da gönül hanemizde Çağatay bey sayesinde bir sürü güzel insanlar biriktirdik.. İyi ki varsınız Çağatay bey

Ebru Çıkıkçı / istanbul / 20.8.2017

Her şeyiyle harika kusursuz bir Mavi Yolculukta.. Sizi ve Çağatay Yolda ailesini tanımak çok keyifliydi çok teşekkür ederiz😍 Seneye tekrar gelmek istiyoreeee😂😂😂

Emel Yaltırık Uysal / İstanbul / 20.8.2017

Mavi Yolculuk Çok güzel bir geziydi, herkese bu geziyi hayatlarında bir kez bile olsa yapmalarını öneririm. Tabi ki Çağatay Yolda Ailesi ile yapmak daha da keyifli bir deneyimdi. Çağatay ve Serpil’e ayrıca teşekkür ederim. Seneye tekrar yapabilmek dileğiyle.

Berrin Çelik / İstanbul / 20.8.2017

Methinizi duydum en kısa zamanda yeşil pasaportumu yeniliyorum :)

Fatma Bayın / İstanbul / 10.8.2017

Çağatay Yolda Ailesini tanımaktan, yolumun kesişmesinden çok mutluyum. Başka gezilerinizde tekrar birlikte olmak dileğiyle sevgiler....

Neşe Karakaş / Tekirdağ / 10.8.2017

Küba’ya Çağatay’la gidilir. Daha da bi şey demem.

Mine Dural / İstanbul / 5.8.2017

Bütün Çağatay Yolda Gezileri gibi Karadeniz Gezimiz de harika ve dolu dolu geçti, yeni ve çok güzel arkadaşlar edindik, teşekkürler Çağatay Ailesi👍

Vesile Barcan Kiray / İstanbul / 30.7.2017

Öğlen inanılmaz yedim, akşam Maçka’daki otelde de yedim. Bu Karadeniz benim iştahımı açtı, bu kadar õzel ve gūzel yerler, õzenle seçilmiş yemekler de lezzetli, akşam nefes almadan yedim, geziyoruz, gezerken yoruluyorum acıkıyorum amannnn öyle de bõyle de õleceğim ohhh selammm olsun ÇAĞATAY👍👏👏👏

Gizem Tezcan / İstanbul / 28.7.2017

Karadeniz Gezimiz mükemmel geçiyor, yemekler de her zaman olduğu gibi şahane ama bu kilolar ne olacak Sevgili Çağatay?😄💕 Sizleri de arıyoruz elbette🌸 Teşekkürler..

Fügen Köksal Dölek / İstanbul / 24.7.2017

Bir kez daha Çağatay yolda farkını yaşadık tüm Aile... İyi ki varsın güzel insan 👍

Birsen Konakçı / İstanbul / 24.7.2017

Günaydınlar..... Yeni uyandım da 😊 Çağatay Yolda Ailemin güzel fertleri... Likya & Karya Gezimizde sizlerle geçen bu bir hafta bana iyi ki dedi iyi ki 2007’de bu Aileye dahil oldun hayatımdaki, dostum sırdaşım ve hatta kardeşim dediğim birçok insanı hayatıma dahil etmeme vesile olan; güzel insan önce Çağatay ve Serpil, bu bir haftada bizlerle olan; rehberimiz değil yol arkadaşımıZ hatta anne gibi bizi sarıp sarmalayan Kezban’ımız, otobüste kusursuz hizmet sunan şöförlerimiz ve Emre kardeşimiz, sevgili büyüklerimiz (Değerli öğütlerinizi asla unutmayacağım.) ve değerli yol arkadaşlarıma yaşattıkları tüm güzellikler için sonsuz teşekkürler, Doğum günüme sizlerle girdim bana şans getirdiniz... İyi ki varsınız en kısa zamanda Yeni güzellikleri birlikte yaşamak dileği ile 💕 öpüyorum sizleri...

Huriye Gözübüyük / İstanbul / 23.7.2017

Dalyan, Kekova Kral mezarları, merakla görmek istediğim yerler... Eylül'de inşallah Çağatay Yolda farkıyla... 👍👍👍

Meral Yılmaz / İstanbul / 23.7.2017

Moğolistan... Müthiş inşallah kısmet olur😌

Nezihe Çarkıt Kurtipek / / 23.7.2017

Sevgili Çağatay & Serpil her zamanki gibi çok güzel planlanmış bir gezimiz daha sona erdi 👏👏 Çok güzel koylarda yüzdük, eşsiz yerlerde gezdik, nasıl geçtiğini anlamadığımız 8 gün bitti. Sevdiğimiz arkadaşlarımızla unutamadığınız günler yaşadık yeni arkadaşlarla tanıştık. Kezban’cığım, Çağatay’cığım bizleri mutlu etmek için çok yoruldular, kaptanlarımız süperdi emeği geçen herkese binlerce tşkler yeni gezilerde buluşmak üzeri hoş kalın sizleri çok seviyorum 👏👏👏😍❤❤❤❤⚘⚘⚘

Hülya Zeren / İstanbul / 23.7.2017

ÇAĞATAY YOLDA Ailesinin bir ferdi olmak harika bir duygu.... Çağatay’cığım sana ekibine ve Rehberimiz sevgili Kezban’cığıma teşekkürler. Likya Gezimiz çok güzel bir geziydi... Sizleri ve yeni arkadaşları tanımaktan çok mutluyum... Bir sonraki gezide yine birlikte olmak dileğiyle, sevgiler güzel kardeşlerim...

Gülay Kuleli / İstanbul / 23.7.2017

HER ŞEY O KADAR MUHTEŞEMDİ Kİ... TEŞEKKÜRLER AZ GELİR ❤

Öznur Korkmaz / İstanbul / 23.7.2017

Çağatay herşey için çok teşekkür ediyoruz. Çok çok güzel bir geziydi ailecek mutlu dönüyoruz İstanbul’a. İyi ki varsın❤️

Nuray Albayrak Kömürcü / İstanbul / 23.7.2017
Tüm Mesajlar