345.png
10-turkey-safranbolu-town.jpg
 
Ailemizle birlikte bu kez Safranbolu ve Amasra'ya gidiyoruz. Safranbolu'nun asırlık konakları, yöresel yemekleri, Yörük Köyü, Asırlık Konakları, Hıdırlık Tepesi, Mencilis Mağarası, Eflani Gölü derken hem tarihe hem de doğal güzelliklere tanıklık edeceğiz. Amasra'nın ise o muhteşem kuşbakışı manzarasında kaybolup, meşhur balık ve salatasını tadacağız.. Haftasonu 1 gece konaklamalı gezimiz yine Ailemizle birlikte birçok güzel anı paylaşmamıza da vesile olacak..
 
HAREKET YER VE SAATLERİMİZ
 
25 Kasım Cuma Gecesi
01:00 Bakırköy İncirli Ömür (Mado önünde) 
01:15 Mecidiyeköy Işıklar Teknosa Önü
01:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 
01:30 Kartal Yemek Center 
 
GEZİ PROGRAMI
 
1.GÜN / 26 Kasım Cmt: İstanbul - Safranbolu arasındaki 410 km. yaklaşık 6.30 saatlik yolculuğumuzun ardından güne Safranbolu Çevrikköprü'de serpme kahvaltıyla başlıyoruz. Ardından tarihin izleriyle dolu bu etkileyici kasabayı gezmeden önce, zamanında Bektaşilerin de yaşadığı Yörük Köyü'ne geliyoruz. 
 
z3-2.jpg
 
Yörük Köyü'nde Sipahioğlu Konağı'nda, Köyün ve konağın tarihiyle ilgili birbirinden renkli konuları, Filiz ablanın tebessüm ettiren anlatımlarıyla keyifle dinleyeceğiz..
 
3-30.jpg
 
ve Köy Çamaşırhanesini de görerek yapacağımız keyifli gezimizin sonrasında Safranbolu'yu kuşbakışı gören Hıdırlık Tepesi bizleri bekliyor. 
 
 
 
 
safranbolu_panorama1.jpg
 
Buradan alacağımız fotoğrafların ardından merkeze geliyor Eski Çarşı kısmını gezmeye başlıyoruz. Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusundaki Güneş Saati, Yemeniciler Arastası, İzzet Paşa Camii, Demirciler ve Bakırcılar çarşıları, Kaymakamlar Konağı, Cinci Han'ı gezerken aynı zamanda közde Türk kahvelerimizi de içmek için serbest zamanımız olacak. 
 
7044_54d20cbf1c117_1920x1080.jpg
 
Gezimiz esnasında dünyaca ünlü Safranbolu Lokumlarını da tadıp, Ailemize özel indirimle alışveriş yapma imkanı bulacağız. Konaklamamız  Butik İmren Lokum Konakları'nda gerçekleşecek. Otelimizde set menü şeklinde alacağımız akşam yemeğimizin ardından, hep birlikte eğlenmek, şarkılar söylemek ve döktürmek üzere Arasta Kahvesi'ne gidiyoruz. Bu gece için mekana ödenecek kişi başı rakam 1 içecek dahil 10 tl. Mekanda alkollü içecek bulunmamaktadır. Alkollü içecek içmek isteyenler, yine müzik eşliğinde hemen karşıdaki Arasta Bar'da vakit geçirebilirler.
Otel detayları için TIKLAYINIZ
 
z2.png
z4-2.jpg
 
2.GÜN / 27 Kasım Pzr: Sabah kahvaltımızın ardından erken saatte 08:00'da yola çıkıyor, Amasra yolu üzerinde, Mencilis (Bulak) Mağarası'nı geziyoruz. 3 milyon yıl önce oluşumu başlayan mağaranın uzunluğu 6 km. yi buluyor.
 
20150411_103750.jpg
 
Ve mağara gezimizin sonrasında rotamızı Amasra'ya çeviriyoruz. Ama size bir sürprizimiz var. İncekaya Kanyonunda yerden 80 mt. yükseklikte, kendinizi boşlukta yürüyormuş hissi veren Kristal Cam Teras bizleri bekliyor. 
 
safranbolu-kristal-teras-5.jpg
 
Kimilerinin ilk etapta üzerinde yürümeye çekindiği, ardından fotoğraf çektirme yarışına girdiği terasta geçireceğiniz keyifli dakikaların ardından Amasra'ya geliyoruz. Bartın'a bağlı ilçenin girişinde önce tanıtımlara konu olan kuşbakışı görüntüsünü izliyor, fotoğraflıyoruz. 
 
939.jpg
 
Ardından Arkeoloji Müzesini geziyor ve öğle yemeğimizde Amasra'nın meşhur balığını ve salatasını yiyoruz. 
 
isikaltin_otel_1922_07.jpg
 
Yöresel Hediyelik eşyaların satıldığı Amasra Çarşısı'nda geçireceğimiz serbest zamanla birlikte, artık dönüş yoluna geçiyor, 
457 km. lik yolumuzu tamamlayıp saat 23:30 gibi İstanbul'a gelmiş olmayı planlıyoruz.
 
 
Gezi ücreti: 420 TL.
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
- İstanbul - Safranbolu - Amasra - İstanbul ve Gezilecek noktalara ulaşım
- Çevrikköprü'de Serpme Köy Kahvaltısı
- İmren Lokum Konak'ta 1 gecelik konaklama
- Toplamda 2 Sabah Kahvaltısı, 2 Öğle Yemeği, 1 Akşam Yemeği 
- Mencilis Mağarası, Kristal Cam Teras, Kaymakamlar Konağı, Hıdırlık Tepesi, Kent Tarihi Müzesi Hükümet Konağı, Yörük Köyü Konakları Giriş Ücretleri - Yaklaşık 20 tl.
- Çevre Gezileri
- Otobüs İçi İkramlar
- Rehberlik Hizmetleri
- TURSAB Zorunlu Seyahat Sigortası
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
- Arasta Kahvesi Gece eğlencesi (10 tl.)
- Tüm yemeklerde alınan içecekler
 
KATILIM TALEBİ
Gezimize katılmak isteyenler 0 532 201 06 64 no'lu telefonumuzdan bizi arayabilirler. Teşekkürler
933-3.jpg
 
GEZİMİZE KİMLERİN KATILDIĞINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Çağatay’ın güzel enerjisi, içtenliği hepimizi bir Aile sıcaklığında hissettiriyor. Hemen kaynaşıp Aile oluyoruz.

Narin Çekirge / İstanbul / 28.11.2016

Her zamanki gibi harika bir geziydi. Artık seyahat literatürümüzde Çağatay’dan önce (Ç.Ö.) ve Çağatay’dan sonra (Ç.S) diye bir ayırım var😀

Suzan Çekirge / İstanbul / 28.11.2016

İlk kez katıldığım, Tadı damağımda kalan, harika bir hafta sonu geçirmemi sağlayan tüm Aileye çok teşekkürler, başka bir yolculukta tekrar görüşmek dileğiyle...

Gülgün Türkoğlu Doğan / / 28.11.2016

Rüya gibi geçen bir hafta sonu daha! Geziye katılan Çağatay Ailesine, özellikle Çağatay ve Serpil’e, sonsuz bilgisiyle rehberimize, trafikteki sabrı için şoförümüze çok teşekkürler. İnşallah yakın gelecekte Başka gezilerde tekrar görüşmek dileğiyle.

Nefise Tenel Karanfil / / 28.11.2016

Çok güzel bir hafta sonu geçirdim. İlk kez katıldım ama hiç yabancılık çekmedim. İçtenliğiniz ve sıcaklığınız için sizlere ve kocaman ailenize çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle.

Nur Kulunyar / İstanbul / 28.11.2016

Huzur içinde çok güzel bir geziyi bitirdik. Çok değerli dostlar edindik. Hele hele kahvaltıyı ve yemekleri anlatmama hiç gerek duymuyorum. Zaten fotoğraflar herşeyi anlatıyor. Çağatay’cım ve Serpil’ime ne kadar teşekkür etsek azdır.

Penbe Uçar / Bursa / 28.11.2016

Hoş geldiniz harika insanlar, harika yerleri Çağatay’la gezmek daha harika.

Feyza Aydın / İstanbul / 28.11.2016

Çağatay senin gezinin kötü olma şansı yok, senin kalbin temiz...

Tamer Sarı / / 28.11.2016

Harika bir atmosferdi.. Safranbolu tarihi dokusunu, Aile ortamının sıcaklığını sonuna kadar hissettik, her zamanki gibi güzel anılarla bir geziyi daha sonlandırdık. Hep gitmek istediğimiz ama fırsat bulamadığımız bu yerlere iyi ki beraber geldik... Bu gezimizde de gönül hanemize güzel insanları ekledik.. teşekkürler Çağatay Şahin bey her şey için 😉

Ebru Çıkıkçı / İstanbul / 28.11.2016

Çağatay ayrıcalığı... Çağatay’cığım sizinle her geziden mutlu dönüyoruz emeklerinize sağlık 😊

Şükran Özsan Naneci / İstanbul / 28.11.2016

Çok mutlulukla döndüğüm süper bir hafta sonu gezisiydi. Tabii kimle? Çağatay Yolda Ailemizle. Gidecek olan arkadaşlara çok mutlu olacağınız bir haft sonu gezisi sizi bekliyor diyorum.

Hanife Sanal / İstanbul / 6.11.2016

Mrh Çağatay bey, Oya Sel hanımdan çok metinizi duyuyorum 🙏 Safranbolu Amasra turuna katılmayı çok arzu ediyorum☺️ Tşk ederim iyi akşamlar

Aynur Sevinç / İstanbul / 26.10.2016

İki güzel insan yine bizleri muhteşem ailenizle biraraya getirip şahane iki gün yaşattınız çok teşekkür ederim çağatay ve serpile takılın hayatınızı yaşayın...

N. Deniz Dinç / ist / 30.9.2014

Harika gezilerden birini yapıp döndük gidişimiz çok güzeldi ama dönüşümüz muhteşem oldu. Cagatay Yolda ailesine ve Çağatay ve Serpile çok teşekkür ederim.

Saliha Yavuz / ist / 30.9.2014

Süper gezinin kahramanları Sevgili ailemiz,dostlarımız ve tabiili Serpil ve Çagatay yürekleri güzel,sabırlı ve sevecen dostlarımıza teşekkürler,herkesi davet ediyoruz mükemmel eğleniyoruz ve geziyor ıksırıncaya,tıksırıncaya kadar yiyoruzzz.Üye olmayanlar hala düşünüyormusunuz....

Aysun Sözen Ünver / İst / 30.9.2014

HERKESE GÜNAYDIN DİLLERE DESTAN GEZİYDİ.TEŞEKKÜRLER ÇAĞATAY VE SEVGİLİ SERPİL.BU AİLEDE OLMAK GERÇEKTEN ÇOK FARKLI,BİR ÇOK TURLARA KATILDIM AMA BU AİLE SÜPER ÖTESİ.HERKESİ BEKLİYORUZ.ASLA PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ.SELAM SEVGİLER.SEYAHAT ÇAĞATAY LA GÜZEL:))))ACABA NEREYE GİTSEM BUNDAN SONRA:))))????

Nihal Erdi / ist / 30.9.2014

Çağatay ve Serpil e sonsuz teşekkürler ederim ilk defa çıktığım bu yolda çok mutlu oldum İyiki varsınız...

Selma Dinçer / ist / 30.9.2014

Her şey için ama en çok da güler yüzünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim. Bu kez de çanta taşımaktan vedalaşma faslını kaçırdım. En zayıf halka da olsam mutluyum. İyi dinlenmeler Cagatay Yolda ve ailesi:)

Duygu Yavuz / İst. / 30.9.2014

Her şey için ama en çok da güler yüzünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim. Bu kez de çanta taşımaktan vedalaşma faslını kaçırdım. En zayıf halka da olsam mutluyum. İyi dinlenmeler Cagatay Yolda ve ailesi:)

Duygu Yavuz / İst. / 30.9.2014

Her şey için tşkler...ilk turumuz olmasına rağmen sıcacık bir aile ortamına girdik güzel arkadaşlarla tanıştık...En kısa zamanda yeniden görüşmek umuduyla sevgiler...

Yücel Manisa / İst / 30.9.2014

Bu güzel gezi için bir kez daha Çağatay&Serpil ikilisine ve tabii ki beraber gezide olduğumuz ailemizin değerli üyelerine, bizlerle beraber olamayan fakat yorumları ve enerjileri ile buralarda bıraktığımız ailemize çooook teşekkürler

Gökmen Erer / Bursa / 30.9.2014

şimdi geldim eve harika bir geziydi,çok eğlendik ve gezdik hiç unutamıyacağım,teşekkürler Çağatay

Fatma Mani Talazan / ist / 30.9.2014

ADANA’DAN NASIL KATILIM SAĞLAYABİLİRİZ.KENDİ İMKANLARIMIZLA GELİP ORADA KATILABİLİRMİYİZ,GİDİŞ VE DÖNÜŞ HARİÇ OLMAK ÜZERE.

meryem / ADANA / 11.9.2014

Gezilerinizi sayfanızdan beğeniyle izliyorum. Tüm gezilerinize gelemem ama bu gezinizde sizlerle birlikte olmak ve sizleri tanımak beni memnun edecek. Safranbolu & Amasra gezisinde ve fırsat buldukça diğer gezilerde birlikte olmak dileğiyle.

Salih Türk / İstanbul / 11.9.2014

Amasra benim sığınağım,defalarca gitsem bıkmam. Bende tek kişi olarak gelmek istiyorum. Eğer gelebilirsem bu sizinle ilk gezim olacak. Ayrıca tek kişi ücretini öğrenebilirmiyim?

Nurhan Çakan / İstanbul / 11.9.2014

Safranbolu-Amasra Turu ,gezisine katılmak istiyorum . Seneler evvel Safranbolu-Amasra turuna katılmıştım. Bir de sizlerle ilk olarak gezinize katılmayı arzu ediyorum. Sevgilerimle..

sonat / Istanbul / 11.9.2014

peki ankaradan nasıl katılım sağlayabiliriz.. kısa gezileriniz hep istanbul merkezli :((

serap / ankara / 11.9.2014

Bu geziye bende katılmak istiyorum.

Huriye ÖREN / İstanbul / 31.8.2014

Ben de eşimle birlikte sizlere katılmak istiyorum, ama emekliyiz ve her seyahate katılamayabiliriz, mümkün olduğunca sizlerle birlikte olmak isteriz..

Asuman Kömeç / İstanbul / 31.8.2014

Eminim yine muhteşem bir organizasyon hazırladınız emeginize saglık.

Ayten Meric / İstanbul / 31.8.2014

27-28 Eylül müü ? Ağlamak istiyorum :(

Belgin / İstanbul / 31.8.2014

Serpil hanım merhaba, ben uzun zamandır sizi takip ediyordum fakat bugün üye olabildim. Safranbolu-Amasra gezinize bir kişi olarak katılmak istiyorum. Aranıza katılmaktan çok mutluyum. İnşallah bu gezide sizinle ve Çağatay beyle tanışmış olucam, sevgiler...

Pelin / İstanbul / 31.8.2014

Ben çok istiyorum ama şu an birşey söyleyemiyorum. İnşallah kısmet

Nesrin / Gebze / 31.8.2014

Gece yarısı bile olsa Silivri’de olmazsak sizi Kadıköy’den yolcu etmeğe geleceğim. Serpili, Çağatay’ı, aileyi özledim :)

Nahide Görün (academic) / İstanbul / 31.8.2014

Detaylar süper, bence hemen dolacak otobüs, belki 2 otobüs bile olabilir

Gökmen Erer / Bursa / 30.8.2014

Daha önce bu geziye (ilk haftasonu gezimdi) katılmış biri olarak kaçırmayın derim..

Betül Enüstün / İstanbul / 30.8.2014

bende iki sene önce gitmiştim tekrar görmek güzel hele Çağatay Cagatay Yolda ailesi ile daha zevkli olacağına inanıyorum düşünelim

Zehra Sağdur / İstanbul / 30.8.2014

üyelerimizden FATMA TALAZAN ile birlikte geliyoruz inşallah formda da yazdım.teşekkürler.

Nihal Erdi / İstanbul / 30.8.2014

Çağatay ve Serpil kardeşim emeklerinize sağlık mükemmel bir gezimiz daha ne diyelim nasip diyelim..........

Abuzer Yegin / İstanbul / 30.8.2014

Karabük ve Safranbolu’da görev yaptım. İş çıkışı,hafta sonu Amasra’yı yol etmiştik kendimize,dünyaca ünlü salatasını ve balığını yemek için,..muhteşemdi,.2 sene önce gittim yine aynı lezzetle karşılaştım fakat tek değişiklik yıllar önce özellikle salatası için gittiğimiz ortaya tepeleme konan salata,artık yerini daha ufak salata tabaklarına bırakmıştı..Amasra’ya gidip tekrar nostalji yaşamayı çok isterim.Vazgeçilmez balık,salata ve manzara,ÇAĞATAY YOLDA’YLA daha bir harika

Hülya Karaca / Kocaeli / 30.8.2014

çok mutlu oldum çokkkk inşallah nihayet bu kocaman güzel yürekli çağatay ailesiyle tanışma fırsatım olacak şimdiden çok heyecanlıyımmm....

Hafize Öztürk Yardım / Zonguldak / 30.8.2014

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar