hghgh.png

5*LI NORWEGIAN JADE GEMİSİYLE / 05-12 Ağustos 2018 / THY

Kuzeyin Yedi Tepeli Şehri Bergen, Floien Tepesi, Sunnmre Alpleri'nin incisi Alesund, Trol Wall, Renkli Hansa Evleri, Hellesylt, Geirenger, Hornongdal Gölü, Dalsnibba Milli Parkı, Floen ve Olden Gölleri, Briksdal Buzulu, Bjornafjorden fiyordu ve birbirinden etkileyici doğal güzellikler, manzaralar..

the-ultimate-countdown-of-norway-s-fjords-4.jpg

GEZİ PROGRAMI

1.GÜN / 05 Ağustos Pazar / İSTANBUL - HAMBURG:

Sabah 08:30'da Atatürk Havalimanı Dışhatlar Gidiş buluşma, Türk Havayolları'na ait TK1665 sefer sayılı saat 10:45 uçuşu ile Hamburg'a hareket. Yaklaşık 3 saat 10 dakikalık bir uçuşun ardından yerel saatle 12:55'de Hamburg'a varıyor. Ve Cruise gemimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.. Gemimizdeki odalarımıza yerleşme ve önemli bilgilerin alınmasının ardından saat 17:00 itibariyle gemimiz bizleri bir hafta boyunca muhteşem anılarla dolu yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN / 06 Ağustos Pazartesi / DENİZDE

Bugün denizde sefer halindeyiz.. Gemimizin birbirinden güzel etkinlikleri ve imkanları eşliğinde keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor.

ttt-6.jpg

3.GÜN / 07 Ağustos Salı / ALESUND

Sabah 08:00 gibi Alesund'a geliyoruz. Limana yanaşmamızla birlikte isteyenlerle Alesund ekstra turumuz bizleri bekliyor. (120 Euro) Turumuza "Sunnmre Alpleri"nin arkasında 3 küçük ada üzerine konumlandırılmış Alesund limanından başlıyor ve bakımlı bahçeleriyle, muhteşem bir doğanın içerisinde mobilya üretimi ile ünlenen Stordal Kasabası'na geliyoruz.

alesund-2.jpg

Stordal Kasabasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından bölgenin verimli vadilerinden biri olan "Valldal Vadi"sini geçerek deniz seviyesinden 850 metre yükseklikte bulunan "Trollstigen"e ulaşıyor ve seyir terasında fotoğraf molası veriyoruz.

trollstigen-visitor-center-norway-route.jpg

dsc_8900-2000x1200.jpg

Ardından Avrupa'nın en dik kaya oluşumlarından biri olan, Dünya'nın dört bir yanından kaya tırmanışçılarının ziyaret ettiği doğal bir yapı olan "Troll Wall"ı göreceğiz.

the-troll-wall-in-romsdalen-8.jpg

Troll Wall'ı ziyaretimizin ardından "Romsdall Fiyord"unu takip ederek bir çok küçük köyün içerisinden geçip Alesund limanına geri dönüyoruz. Akşam 18:00'de Alesund'dan ayrılıyoruz.

4.GÜN / 08 Ağustos Çarşamba / HELLESYLT & GEIRANGER & HORNONGDAL GÖLÜ & DALSNİBBA MİLLİ PARKI

Sabah 08:00'e geliyoruz. Burada da yine etkileyici doğal güzellikler bizleri bekliyor. Ve dileyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak Geiranger / Hellesylt turumuzu gerçekleştiriyoruz. (130 Euro) Muhteşem doğa, şelale ve fjort manzaralarının eşlik edeceği turumuz sabah erken saatlerde Hellesylt'den başlıyor.

image_393782556_202_v1.jpeg

Avrupa'nın en derin dağ gölü olan Horningdal ve büyüleyici dağ köyleri ve buzul gölleri eşliğinde Geiranger Fiyordu'na yaklaşıyoruz.

image-2.jpg

Ardından UNESCO Dünya Doğal Koruma Mirası kapsamında olan ve zirvesi yaklaşık 1500 metre yükseklikte olan Dalsnibba Milli Parkına yolculuk ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda hava şartları elverişli olduğu taktirde eşsiz güzellikteki manzaranın tadını çıkarıyoruz. Ardından dünyaca ünlü Kartal Yolu yamacından tırmanıp bambaşka bir manzaraya ulaşıyor, Geiranger fiyordu'nun başka güzelliklerine tanık oluyor ve fiyorttaki yamacın öte tarafındaki dağ gölüne bir fotoğraf ziyareti gerçekleştiriyoruz. Ve turumuzun sonrasında yine Geiranger'de bizi bekleyen gemimize dönüyoruz. Saat 17:00 gibi tekrar hareket ediyor ve Olden şehrine çeviriyoruz rotamızı.

5.GÜN / 09 Ağustos Perşembe / OLDEN

Sabah 09:00'da Olden'e gelişimizle birlikte serbest zamanımız var. İsteyen konuklarımızla birlikte ekstra olarak Olden turumuza çıkıyoruz. (100 Euro) Turumuzda otobüsümüzle Olden kasabasından ayrılarak küçük kırmızı kiliseyi görüp Floen ve Olden gölleri manzaraları eşliğinde Rustoen üzerinden Briksdal'a varıyoruz. Buradan yaklaşık 40 dakika sürecek bir yürüyüş mesafesinde olan meşhur Briksdal buzulu bizleri bekliyor.

jjj-2.jpg

Burada şelaleler ve muhteşem bir dağ manzarası eşliğinde doğayla baş başa keyifli zamanlar geçiriyoruz. Ayrıca buzul gölü ve Briksdal buzulunda muhteşem fotoğraf kareleri yakalama imkânı da bulacağız. Ardından daha sonra birlikte şehir merkezini yürüyerek keşfediyoruz. Turumuzun bitimiyle birlikte saat 19:00 gibi Olden'den ayrılıyor ve Bergen şehrine çeviriyoruz rotamızı.

6.GÜN / 10 Ağustos Cuma / BERGEN ŞEHİR TURU & FÜNİKÜLER İLE FLOIEN TEPESİ

Sabah 07:00'de Bergen'e geliyoruz. Norveç'in Oslo'dan sonra 2. Büyük şehri olan Bergen, olağanüstü güzellikte manzaralar sunan şelaleleri, doğası, küçük köyleri ve fiyortları ile Norveç'in en çok ziyaret edilen şehri ve bölgesi olarak biliniyor.

bergen.jpg

Burada isteyenler geminin ayrılış saatine kadar serbest zaman geçirebileceği gibi dileyenlerle yarım günlük Bergen ve ünlü Floien Tepesi'ne çıkacağımız ekstra turumuza çıkıyoruz. (75 Euro) Bergen'de füniküler ile Floyen tepesinde 320 metre yukarıya, seyir terasına çıkarak başlıyor.

indir-1.jpg

Kuzey denizini ve Bergen'i panoramik olarak gördükten sonra, yine füniküler ile aşağıya inip, otobüsümüzle rotamızı şehir dışına çeviriyoruz bu kez. Muhteşem dğal güzellikler eşliğinde ve sulak yol güzergâhının sonrasında "Bjornafjorden fiyordu"nun, Bjorkheim yolu üzerinden halk arasında "Gelin Duvağı Şelalesi" diye bilinen ‘'Fossen Bratte‘' noktasında kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında Bergen halkının sıkça hava almak ve spor yapmak için geldiği "Kvamskogen Platosu"na ulaşıyoruz ve Norveç'in en görkemli şelaleri arasında gösterilen "Stendhal Şelalesi"nde yaklaşık 1 saat mola veriyoruz. Bu mola esnasında şelalenin arka kısmına vadi ve şelale manzarası için hafif bir rampadan 10 dakika yürümemiz gerekiyor. Molamızın ardından vadi boyunda Norveç in bir başka ünlü fiyordu olan "Hardangerfjord"a varıyoruz.

dsfsdf.jpg

Bergen'e dönüşümüzün ardından vaktimiz elverdiği sürece ünlü balık pazarında dev yengeç bacağı, balina eti, somon, ringa balıklarından tatma imkanı ve alışveriş molası sırasında Norveç tarihinin geçmişteki önemli ticari birliğine ait ünlü "Hansa Evleri"ni de görebileceğiz. Turumuzun ardından tekrar gemimize dönüyor ve akşam saat 18:00 civarı şehirden ayrılıyoruz.

7.GÜN / 11 Ağustos Cumartesi / DENİZDE

Bugün denizde sefer halindeyiz.. Gemimizin birbirinden güzel etkinlikleri ve imkanları eşliğinde keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor.

8.GÜN / 12 Ağustos Pazar / BREMEN – İSTANBUL

Türk Hava Yolları'nın 1334 sefer sayılı uçuşuyla 17:25'de Bremen'den İstranbul'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat 10 dk.lık bir uçuşun ardından 21:35 gibi İstanbul'da olmayı planlıyoruz.

970t.jpg

GEZİ ÜCRETİ:

İÇ KABİN: 1899 EURO

DIŞ KABİN: 2099 EURO

BALKONLU KABİN: 2499 EURO

SİNGLE FARKI İÇİN SEÇİLEN KABİNE ARTI YÜZDE 70'İ DAHA ÖDENİR.

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

- THY ile İstanbul - Hamburg / Bremen-İstanbul gidiş dönüş uçuşlar

- 5* NORWEGIAN JADE gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama

- Havalimanı - Liman arası transferler

- Gemide gün içerisindeki aktiviteler ve gece düzenlenen şovlar

- Gün boyu ikramlar, gece yarısı büfesi

- 24 saat oda servisi

- Tursab Mesleki Zorunlu Sigorta

- Seyahat Sağlık Sigortası

- Grubun 20 kişi ve üzeri olması durumunda Türkçe Rehberlik hizmeti

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Gemi personel bahşişleri (Gecelik kişi başı 13 Euro gemide ödenir.)

- Ekstra turlar

- Kuru temizleme, içecekler, alışveriş gibi şahsi harcamalar

- Yurtdışı çıkış harcı

- Vize ücretleri (Schengen)

 

VİZE:

GEZİMİZ İÇİN SHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORTLU KONUKLARIMIZIN VİZEYE İHTİYACI YOKTUR.

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:

Gezimizde grubumuza özel Türkçe Rehberimizin olması için en az 20 kişilik katılım gerekmektedir. Ayrıca Ekstra Turlara, Çağatay Yolda Ailemizle özel bir şekilde katılmak için yine 20 kişilik talep olması ihtiyacı vardır.

 

EKSTRA TURLAR HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:

Gezi boyunca geminin kendisi tarafından hazırlanan ekstra turlar bulunmaktadır. Bu turlar şehirlere gelindiğinde düzenlenen yarım ve tam günlük turlardır. Programda belirtilen Ekstra tur ücretleri, gemimizin geçen yıl 2017'de gerçekleşen Ekstra turlarının ücretleridir. Bu nedenle gezimiz esnasında bu turların içeriğinde bu yıl değişiklikler yapılabilmekte ve ücretleri de daha aşağı veya daha yukarı şekilde değişebilmektedir. Bu turlara katılım serbest olduğu için, gemi tarafından sunulacak ekstra tur fiyatlarında yaşanabilecek farklılıklar için şimdiden size bu uyarıyı yapmak isteriz. Zaten katılmak istediğiniz bir tur olduğunda, ekstra tur ücretini yine orada gemi yetkililerin belirttiği rakam olacak şekilde kendilerine ödemeniz gerekmektedir. Eğer Çağatay Yolda grubumuz 20 kişinin üzerine çıkarsa, bizler bu ekstra turları gemiden almak yerine, sizler için kendimiz düzenleyeceğiz ve böylece hem Ailemiz başka yabancı konuklarla karışmadan tek otobüs bir arada olacak hem bize ait bir Türkçe Rehberimiz olacak hem de ekstra tur maliyetimiz geminin sunduğu fiyatın daha da altında gerçekleşecektir. 

 

NORWEGIAN JADE

639-large-0f96613235062963ccde717b18f97592-2.jpg

Norwegian Jade 14 farklı restoran alternatifi ile misafirlerine her gece farklı bir lezzet sunma imkânı tanıyor. Cafe ve barlarında muhteşem sahne performanslarını dinleyebileceğiniz müzik grupları ile her zevke hitap eden eğlence & dinlence olanakları sunmaktadır. "Freestyle Cruising"  konsepti ile misafirlerine, alışılagelmiş gemi turlarından çok daha keyifli bir deneyim sunuyor.

 

FREESTLYE CRUISIN KONSEPTİ

- 7. Güvertede bulunan ve misafirlerine 24 saat boyunca ücretsiz yiyecek alternatifi sunan "Blue Lagune Restoran"da hizmet alabilirsiniz.

- Yemek oturum saati ve masa numarası sınırlaması olmadan 6. Güvertede bulunan "The Garden Room Main Dining Restoran" ve "Windows Main Dinning Restoran" da özgür bir şekilde sunulan sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi ana restoranlardan istediğinizde yiyebilirsiniz.

- 2018 yolcu kapasiteli Norwegian 'da her bir kabin için ortalama 1 personel düşmektedir.  Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı için çok önemli bir konu olan misafir/personel oranında 6*'lı gemilerin standartlarına ulaşan bu oranda tatiliniz çok daha keyifli geçecektir.

- Limanlarda uzun kalış süreleri ile ziyaret ettiğiniz şehri tam olarak gezme olanağı sağlamaktadır. Freestyle konsepti ile önemli şehirlerin genelinde gemininiz limanda geceleme yapar ve şehrin gece görüntüsü ile de tanışmanıza olanak sağlamaktadır.

- Gemilerinin gösteri salonlarında Broadway tarzı müzikaller ve gösteriler sahne alır.

 

KABİNLER

NCL Jade tüm kabinlerinde standart olarak: Kabine özel banyo, saç kurutma makinası, uydu televizyonu, çalışma masası, koltuk, kasa ve kıyafet dolabı bulunmaktadır. Günlük olarak oda düzenlemesi ve temizliğin aksatılmadan, istediğiniz anda yapıldığı hizmet anlayışı ile Avrupa denizlerinde Amerikan gemisi farkını yaşayın.

2-53.jpg

İÇ KABİN 12 mt2

 

1-64.jpg

DIŞ KABİN 13 mt2

 

3-40.jpg

BALKONLU KABİN 15mt2 + 5 mt2

 

NORWEGIAN JADE GEMİMİZLE İLGİLİ TÜM GÖRSEL DETAYLARI VİRTUAL TUR ŞEKLİNDE SANKİ GEMİDEYMİŞCESİNE GÖRMEK İÇİN ALTTAKİ BUTONA TIKLAYINIZ. 

erfd.png

 

639-4b0b68591f68.jpg

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

Henüz yorum yapılmamış.

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar