67-4.jpgdollarphotoclub-75249552_e2x1_0_153_1400-20150603154516.jpg

MALTA & SİCİLYA & AMALFİ GEZİ PROGRAMI

Malta & Sicilya & Amalfi.. Normalde "Malta & Sicilya" veya "Amalfi Kıyıları" olarak ayrı ayrı yapılan bu rotalar, ilk kez 3 yıl önce bizim tarafımızdan tek bir tur şeklinde biraraya getirilerek, geziseverlerin çok daha kapsamlı bu yeni rotaya gösterdiği ilgi ve beğeniyle birlikte, sektördeki diğer turizm acentalarının da ilgisini çekmeye başladı... Bu anlamda Tv Programcılığımızla süresince dünyanın dört bir yanında elde ettiğimiz deneyim ve tecrübelerimizle Turizm dünyasına yenilikler getirmekten ve katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz... 

1.GÜN / 10 Haziran 2017 Cmt: İSTANBUL - MALTA: Sabah saat 06:00'da siz değerli dostlarımızla Atatürk Havalimanında Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşuyoruz. Bilet ve Bagaj işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1369 sefer sayılı uçuşu ile 08:20'de Malta'ya uçuyoruz. Yaklaşık 2 saat 25 dakikalık bir uçuşun ardından yerel saatle 09:50'de Malta'ya varıyoruz. Adaya gelişimizle birlikte gezimiz başlıyor. İlk durağımız Marsaxlokk Balıkçı Kasabası. 

2-30.jpg

Güne keyifle başlamak için, Balıkçı kasabasının rengarenk kayıkları çok güzel bir nokta.Buradaki fotoğraf molamızın ardından, eski şehrin izleriyle dolu "Mdina" bizleri bekliyor. Tarihi 4000 yil öncesine kadar giden eski şehir, geçmişte "sessiz şehir" olarak anılıyormuş. Bugünse kültürel ve dini hazinelere ev sahipliği yapıyor.. 

888-3.jpg

Burada surlar arasından geçmişe yapacağımız yolculuğun ardından, Malta'nın bir başka önemli noktası Valleta'ya geliyoruz. 16. yüzyılda inşa edilmiş tarih bir şehir burası. Bu nedenle kentin tamamı UNESCO Dünya Kültür mirası listesinde yer alıyor. Malta'yı muhteşem manzarası eşliğinde gören "Üst Baraka Bahçeleri"ni de gezip gördükten sonra isteyen konuklarımızla birlikte Valetta'da mutlaka görülmesi gereken eserlerden birisi olan ve kabul salonunda Osmanlı'nın kuşatmasını anlatan tabloların yer aldığı "Grandmaster's Palace" yani "Şovalyeler Sarayı"nı geziyoruz. Saraydaki zırh salonu içindeki 5000 zırh, silah ve flamayla, dünyanın en büyük zırh salonu olarak biliniyor. (Giriş ücreti yaklaşık 12 euro'dur.) Konaklamamız adanın en hareketli ve canlı noktası olan, birbirinden farklı restaurant, cafe, bar ve casino'nun bulunduğu St.Julien's bölgesinde.

Konaklamamız 5* InterContinental Malta vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

6-15.jpg

2.GÜN 11 Haziran 2017 Pzr: MALTA - BLUE LAGOON: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün Malta'da Serbest zaman. İsteyen arkadaşlarımız ile birlikte extra Günlük Camino Blue Lagoon Turu'na çıkıyoruz. Bu turda mavi ve yeşilin birbirine karıştığı, etkileyici turkuaz sularda, adeta cennetten bir köşe olan Blue Lagoon'da yüzmenin, vakit geçirmenin tadını doyasıya çıkarıyoruz. 

13-4.jpg

Akşam üzeri teknemizle tekrar Sliema limanına döndüğümüzde, kısa bir serbet zamanın ardından isteyenler otobüsümüzle otele dönerken, isteyenler Sliema'da kalıp, zaman geçirip, akşam yemeklerini yedikten sonra, otele kendi imkanlarıyla dönebilirler. Konaklamamız 5* InterContinental Malta vb. 

3.GÜN 12 Haziran 2017 Pzt: MALTA - SİRACUSA (Sicilya) - CATANIA: Sabah erken saatte 06:30'da Feribotla Sicilya'ya hareket ediyoruz. (Otelden çok erken saatte çıkacağımız için Kahvaltımız paket olabilir.) Yaklaşık 90 dk.lık bir yolculuğun ardından artık Sicilya'dayız. Pozallo şehrine iner inmez gezimiz başlıyor. Normalde Sicilya turlarında, ekstra tur olarak satılan "Siracusa" çizdiğimiz rotanın avantajlarıyla ücretsiz olarak bizleri bekliyor. İlk durağımız Siracusa şehri. Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa'da, geçmişten günümüze kalan Duomo meydanındaki katedral ve Fonte Aretusa çok ilginizi çekecek. 

9-11.jpg

Ortaçağ döneminden kalma, Barok, Gotik ve Rönesans dönemi izlerini taşıyan mimari yapılar eşliğindeki gezimizin ardından bir sonraki durağımız Sicilya'nın ünlü Catania şehri. Şehirde yapacağımız panoramik gezimizde, Piazza Del Duomo (Duomo Meydanı), Fontana Del Elefante (Filli Sütunlu Çeşme), ünlü Etna caddesi ve diğer ünlü yapıları görüyoruz. Konaklamamız şehir merkezindeki otelimiz 4* Una Hotel Palace vb.OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

mis946x379_nov2013_catania.jpg

4.GÜN 13 Haziran 2017 Salı: CATANİA - ETNA YANARDAĞI - TAORMİNA (Sicilya): Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Catania'da serbest zaman. İsteyen konuklarımızla birlikte extra olarak dünyaca ünlü ve hala günümüzde aktif olan  Etna Yanardağı ve şirin İtalyan kasabası Taormina turu'na çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrasında Etna'nın eteklerine geldiğimizde, doğanın karşı konulmaz gücüne asıl tanıklık o an başlıyor.. Etna'ya yaklaştıkça, lavların yok ettiği, simsiyaha boyadığı toprakları, kayaları, evleri şaşkınlıkla izliyoruz. Yanardağın nasıl durmaksızın ilerlediği an be an karşımıza çıkıyor. Yüksekliği 3345 metre, yüz ölçümü 1250 km² olan Etna, Avrupa'nın en yüksek aktif volkanik dağı. 

66-14.jpg

Bizler 1800 metre yüksekliğindeki 2. krater olan Silvestri'yi göreceğiz. Üzerinde duman tüten volkanik kaya parçalarını da hatıra olarak yanımıza alabileceğiz. Ve ardından gezimizin bir sonraki durağı Taormina Kasabası.

7-11.jpg

Buradan hiç ayrılmak istemeyeceğinizi şimdiden söyleyebiliriz. Burada gezinti ve öğle yemeğimiz için serbest zamanımız olacak. İyon Denizi'nin incisi ve Sicilya'nın en güzel kıyı kenti olan Taormina'da muhteşem fotoğraf kareleri yakalayacağınızı hatırlatalım. Manzarasında adeta kaybolacağımız Tauro Dağı'nın eteğinde bulunan bu şirin kent; sokak ve caddeleri, hediyelik eşya dükkanlarıyla hepimize çok keyif verecek. Ve sonrasında Catania'ya otelimiz 4* Una Hotel Palace'a vb. dönüyoruz...

5.GÜN 14 Haziran 2017 Çrş: CATANİA - PALERMO: Sabah erken saatte alacağımız kahvaltımızın ardından Sicilya'nın başkenti ve en büyük şehri olan, mafyanın doğduğu yer olarak ta bilinen Palermo şehrine doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 211 km. 3 saat sürüyor. Varışımızla birlikte şehir gezimizi gerçekleştiriyoruz.

1-36.jpg

Öğle yemeği ve sonrasındaki serbest zamanın ardından o gece saat 20:00'de Palermo limanından feribotumuza binip, gece biz uyurken yol alacak feribotumuzla yolculuğumuza devam ediyoruz. Rotamız Napoli şehri.

6.GÜN 15 Haziran 2017 Prş: NAPOLİ - AMALFİ - POSİTANO - SORRENTO: Sabah Napoli limanına gelir gelmez, feribotta hazırlattığımız kahvaltı paketlerimizle, vakit kaybetmeden Amalfi sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Bu muhteşem güzelliklerin, virajlı yollarında otobüsler gidemediği için, yol üzerinde minübüslerimize geçip, yaklaşık 45 dk.lık bir yolculuğun ardından İtalya'nın incisi, dağlarda asılı duran rengarenk evleriyle önce Amalfi Sahillerine geliyoruz..

3-26.jpg

Buradaki gezimizin ardından yine dillere destan bir başka güzellik Positano'yu da görüyor ve Sorrento'ya otelimize geliyoruz. Konaklamamız 4* Hilton Sorrento Palace'ta.vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

79653625_e2x1_0_239_1400-20150603154516.jpg

7.GÜN 16 Haziran 2017 Cuma: SORRENTO - CAPRİ ADASI: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, bugün Sorrento'da serbest zamanımız var. İsteyenlerle birlikte ekstra olarak sunulan "Milyarderler Adası" olarak da bilinen dünyaca ünlü Capri Adası Gezisine çıkıyoruz. Botlarla yapacağımız yolculuk ve adaya varışımızla birlikte, geçmişte Sophia Loren'in de bindiği, sadece bu adaya özgü üstü açık arabalarla, muhteşem manzaralara eşliğinde, adanın en güzel köşelerine doğru keyif dolu bir gezinti yapıyoruz.

10-6.jpg

Dünyanın en sosyetik ve pahalı adalarından biri olan Capri, Sorrentine Yarımadası açıklarında, Napoli körfezinin güneyinde kalan bir İtalyan adası. Roma Cumhuriyeti döneminden bu yana sayfiye yeri olarak kullanılmış, bugün dünyanın dört bir yanından meraklılarını ağırlayan şirin bir köşe.

capri-italy.jpg

Gezimizin sonunda akşam üzeri tekrar Sorrent'ya dönüyoruz.Konaklamamız 4* Hilton Sorrento Palace'ta.vb.

8.GÜN 17 Haziran 2017 Cmt: POMPEİ - NAPOLİ - İSTANBUL: Sabah kahvaltımızın ardından sadece 1 saat uzaklıktaki Napoli'ye doğru hareket ediyoruz. Napoli'ye gelmeden önce; isteyen konuklarımızla birlikte extra olarak "Geçmişte lanetlenmiş insanların şehri olarak bilinen ve taşlaşmış insan bedenlerinin sergilendiği" Pompei Antik Kenti Gezimiz var. Pompei'ye yakın olduğumuz ve rotamızı bu şekilde ayarladığımız için; normalde diğer firmalarda 55-60 euro civarında satılan bu tur için bizler sadece giriş ücreti de dahil 40 euro ödeyeceğiz. Antik kente girmek istemeyenler de girişteki restaurant, cafe gibi mekanlarda yaklaşık 1.5-2 saat boyunca serbest zaman geçirebilecekler.

12-2.png

Ve Pompei'yi de keşfettikten sonra Napoli'ye geliyor ve kısa bir şehir turunun arından artık İstanbul'a dönüş vaktimiz yaklaşıyor. Saat 17:00'de havaalanına gelip, Türk Hava Yolları'nın TK 1454 sefer sayılı uçağıyla 19:05'te İstanbul uçuşumuzla birlikte tahmini olarak 22:20'de İstanbul'a varışımızla birlikte, güzel anılar ve yeni dostluklarla turumuz noktalanıyor..

GEZİ ÜCRETİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı: 1590 Euro
Tek Kişi Single Farkı: 640 Euro
 
EKSTRA TURLAR
 
Blue Lagoon Tekne ve Yüzme Turu 40 euro
Etna Yanardağı ve Taormina Turu 80 euro
Pompei Antik Kenti 40 euro
Capri Adası Gezisi 90 euro

GEZİMİZİN FARKLILIĞI / KALİTE FİYAT DENGESİ

- Malta, Sicilya ve Sorrento'nun tümünde şehir merkezinde ve lüks oteller seçilmiştir.

- Gezimiz sırasında 2 kez feribot kullanılacaktır. Bunlardan ; Sicilya'dan Napoli'ye geçiş sırasındaki yaklaşık 11 saatlik yolculuğumuz ise Yataklı Feribot ile gerçekleşecektir ki birçokları bu esnada feribotun geniş salonlarında pullman adı verilen koltuklarda uyurken, bizler konforumuza özen göstererek geceyi koltuklarda geçirmek yerine ücret farkına rağmen feribotun 2 kişilik odalarında konaklama yaparak bu yolculuğu yataklarımızda uyuyarak geçirebileceğiz

- Diğer turlarda, iki ayrı EKSTRA TUR olarak satılan Sicilya'da ki "Siracusa" ve "Palermo" turları, akılcı bir gezi rotasıyla ücretsiz hale getirilmiştir.

- Yine aynı şekilde normalde 60-70 euroya satılan "Pompei Antik Kenti" turu, yine rotamızın avantajları sayesinde yol üzerine denk getirilerek, giriş, rehberlik vs masraflarıyla Ailemiz için 40 euroya indirilmiştir.

63716624_e2x1_0_220_1400-20150603154516.jpg

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR

- THY ile Ekonomi Sınıf İstanbul-Malta Gidiş / Napoli - İstanbul Dönüş Uçak Bileti
- 5* ve 4*lı otellerde 6 gece 2 kişilik odalarda kişibaşı Kahvaltı Dahil Konaklama, 
- Programda belirtilen Panoramik Şehir Gezileri ( Malta, Siracusa, Catania, Palermo, Amalfi, Positano, Sorento, Napoli )
- Malta - Sicilya Feribotu Ücreti ve kahvaltı paketi.
- Palermo - Napoli yolculuğu sırasında 1 gece yataklı feribot ulaşım ücreti
- Otel Vergileri (Otellerde sizin adınıza resepsiyona ödenen zorunlu şehir vergileri.)
- Şehir Giriş Ücretleri. (city tax)
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti,
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR
 
- Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL
- Schengen Vize Ücreti 120 Euro
- Öğle ve Akşam Yemekleri
- Otellerde ve gezi sırasında her türlü kişisel harcamalar
- Vize için de gerekli olan Seyahat Sigortası
 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

 

GEÇTİĞİMİZ YIL GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ MALTA - SİCİLYA - AMALFİ GEZİMİZDEN GÖRÜNTÜLER..

BU BİR TV PROGRAMI DEĞİLDİR. SADECE ÇAĞATAY ŞAHİN'İN GEZİ ESNASINDA

HANDYCAM İLE ÇEKTİĞİ GÖRÜNTÜLERİ BİRARAYA GETİREREK OLUŞTURDUĞU BİR VİDEODUR.

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar