67-4.jpgdollarphotoclub-75249552_e2x1_0_153_1400-20150603154516.jpg

MALTA & SİCİLYA & AMALFİ GEZİ PROGRAMI

Malta & Sicilya & Amalfi.. Normalde "Malta & Sicilya" veya "Amalfi Kıyıları" olarak ayrı ayrı yapılan bu rotalar, ilk kez 3 yıl önce bizim tarafımızdan tek bir tur şeklinde biraraya getirilerek, geziseverlerin çok daha kapsamlı bu yeni rotaya gösterdiği ilgi ve beğeniyle birlikte, sektördeki diğer turizm acentalarının da ilgisini çekmeye başladı... Bu anlamda Tv Programcılığımızla süresince dünyanın dört bir yanında elde ettiğimiz deneyim ve tecrübelerimizle Turizm dünyasına yenilikler getirmekten ve katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz... 

1.GÜN / 10 Haziran 2017 Cmt: İSTANBUL - MALTA: Sabah saat 06:00'da siz değerli dostlarımızla Atatürk Havalimanında Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşuyoruz. Bilet ve Bagaj işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1369 sefer sayılı uçuşu ile 08:20'de Malta'ya uçuyoruz. Yaklaşık 2 saat 25 dakikalık bir uçuşun ardından yerel saatle 09:50'de Malta'ya varıyoruz. Adaya gelişimizle birlikte gezimiz başlıyor. İlk durağımız Marsaxlokk Balıkçı Kasabası. 

2-30.jpg

Güne keyifle başlamak için, Balıkçı kasabasının rengarenk kayıkları çok güzel bir nokta.Buradaki fotoğraf molamızın ardından, eski şehrin izleriyle dolu "Mdina" bizleri bekliyor. Tarihi 4000 yil öncesine kadar giden eski şehir, geçmişte "sessiz şehir" olarak anılıyormuş. Bugünse kültürel ve dini hazinelere ev sahipliği yapıyor.. 

888-3.jpg

Burada surlar arasından geçmişe yapacağımız yolculuğun ardından, Malta'nın bir başka önemli noktası Valleta'ya geliyoruz. 16. yüzyılda inşa edilmiş tarih bir şehir burası. Bu nedenle kentin tamamı UNESCO Dünya Kültür mirası listesinde yer alıyor. Malta'yı muhteşem manzarası eşliğinde gören "Üst Baraka Bahçeleri"ni de gezip gördükten sonra isteyen konuklarımızla birlikte Valetta'da mutlaka görülmesi gereken eserlerden birisi olan ve kabul salonunda Osmanlı'nın kuşatmasını anlatan tabloların yer aldığı "Grandmaster's Palace" yani "Şovalyeler Sarayı"nı geziyoruz. Saraydaki zırh salonu içindeki 5000 zırh, silah ve flamayla, dünyanın en büyük zırh salonu olarak biliniyor. (Giriş ücreti yaklaşık 12 euro'dur.) Konaklamamız adanın en hareketli ve canlı noktası olan, birbirinden farklı restaurant, cafe, bar ve casino'nun bulunduğu St.Julien's bölgesinde.

Konaklamamız 5* InterContinental Malta vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

6-15.jpg

2.GÜN 11 Haziran 2017 Pzr: MALTA - BLUE LAGOON: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün Malta'da Serbest zaman. İsteyen arkadaşlarımız ile birlikte extra Günlük Camino Blue Lagoon Turu'na çıkıyoruz. Bu turda mavi ve yeşilin birbirine karıştığı, etkileyici turkuaz sularda, adeta cennetten bir köşe olan Blue Lagoon'da yüzmenin, vakit geçirmenin tadını doyasıya çıkarıyoruz. 

13-4.jpg

Akşam üzeri teknemizle tekrar Sliema limanına döndüğümüzde, kısa bir serbet zamanın ardından isteyenler otobüsümüzle otele dönerken, isteyenler Sliema'da kalıp, zaman geçirip, akşam yemeklerini yedikten sonra, otele kendi imkanlarıyla dönebilirler. Konaklamamız 5* InterContinental Malta vb. 

3.GÜN 12 Haziran 2017 Pzt: MALTA - SİRACUSA (Sicilya) - CATANIA: Sabah erken saatte 06:30'da Feribotla Sicilya'ya hareket ediyoruz. (Otelden çok erken saatte çıkacağımız için Kahvaltımız paket olabilir.) Yaklaşık 90 dk.lık bir yolculuğun ardından artık Sicilya'dayız. Pozallo şehrine iner inmez gezimiz başlıyor. Normalde Sicilya turlarında, ekstra tur olarak satılan "Siracusa" çizdiğimiz rotanın avantajlarıyla ücretsiz olarak bizleri bekliyor. İlk durağımız Siracusa şehri. Ünlü matematikçi Archimed'in yaşadığı kent olan Siracusa'da, geçmişten günümüze kalan Duomo meydanındaki katedral ve Fonte Aretusa çok ilginizi çekecek. 

9-11.jpg

Ortaçağ döneminden kalma, Barok, Gotik ve Rönesans dönemi izlerini taşıyan mimari yapılar eşliğindeki gezimizin ardından bir sonraki durağımız Sicilya'nın ünlü Catania şehri. Şehirde yapacağımız panoramik gezimizde, Piazza Del Duomo (Duomo Meydanı), Fontana Del Elefante (Filli Sütunlu Çeşme), ünlü Etna caddesi ve diğer ünlü yapıları görüyoruz. Konaklamamız şehir merkezindeki otelimiz 4* Una Hotel Palace vb.OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

mis946x379_nov2013_catania.jpg

4.GÜN 13 Haziran 2017 Salı: CATANİA - ETNA YANARDAĞI - TAORMİNA (Sicilya): Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Catania'da serbest zaman. İsteyen konuklarımızla birlikte extra olarak dünyaca ünlü ve hala günümüzde aktif olan  Etna Yanardağı ve şirin İtalyan kasabası Taormina turu'na çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrasında Etna'nın eteklerine geldiğimizde, doğanın karşı konulmaz gücüne asıl tanıklık o an başlıyor.. Etna'ya yaklaştıkça, lavların yok ettiği, simsiyaha boyadığı toprakları, kayaları, evleri şaşkınlıkla izliyoruz. Yanardağın nasıl durmaksızın ilerlediği an be an karşımıza çıkıyor. Yüksekliği 3345 metre, yüz ölçümü 1250 km² olan Etna, Avrupa'nın en yüksek aktif volkanik dağı. 

66-14.jpg

Bizler 1800 metre yüksekliğindeki 2. krater olan Silvestri'yi göreceğiz. Üzerinde duman tüten volkanik kaya parçalarını da hatıra olarak yanımıza alabileceğiz. Ve ardından gezimizin bir sonraki durağı Taormina Kasabası.

7-11.jpg

Buradan hiç ayrılmak istemeyeceğinizi şimdiden söyleyebiliriz. Burada gezinti ve öğle yemeğimiz için serbest zamanımız olacak. İyon Denizi'nin incisi ve Sicilya'nın en güzel kıyı kenti olan Taormina'da muhteşem fotoğraf kareleri yakalayacağınızı hatırlatalım. Manzarasında adeta kaybolacağımız Tauro Dağı'nın eteğinde bulunan bu şirin kent; sokak ve caddeleri, hediyelik eşya dükkanlarıyla hepimize çok keyif verecek. Ve sonrasında Catania'ya otelimiz 4* Una Hotel Palace'a vb. dönüyoruz...

5.GÜN 14 Haziran 2017 Çrş: CATANİA - PALERMO: Sabah erken saatte alacağımız kahvaltımızın ardından Sicilya'nın başkenti ve en büyük şehri olan, mafyanın doğduğu yer olarak ta bilinen Palermo şehrine doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 211 km. 3 saat sürüyor. Varışımızla birlikte şehir gezimizi gerçekleştiriyoruz.

1-36.jpg

Öğle yemeği ve sonrasındaki serbest zamanın ardından o gece saat 20:00'de Palermo limanından feribotumuza binip, gece biz uyurken yol alacak feribotumuzla yolculuğumuza devam ediyoruz. Rotamız Napoli şehri.

6.GÜN 15 Haziran 2017 Prş: NAPOLİ - AMALFİ - POSİTANO - SORRENTO: Sabah Napoli limanına gelir gelmez, feribotta hazırlattığımız kahvaltı paketlerimizle, vakit kaybetmeden Amalfi sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Bu muhteşem güzelliklerin, virajlı yollarında otobüsler gidemediği için, yol üzerinde minübüslerimize geçip, yaklaşık 45 dk.lık bir yolculuğun ardından İtalya'nın incisi, dağlarda asılı duran rengarenk evleriyle önce Amalfi Sahillerine geliyoruz..

3-26.jpg

Buradaki gezimizin ardından yine dillere destan bir başka güzellik Positano'yu da görüyor ve Sorrento'ya otelimize geliyoruz. Konaklamamız 4* Hilton Sorrento Palace'ta.vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

79653625_e2x1_0_239_1400-20150603154516.jpg

7.GÜN 16 Haziran 2017 Cuma: SORRENTO - CAPRİ ADASI: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, bugün Sorrento'da serbest zamanımız var. İsteyenlerle birlikte ekstra olarak sunulan "Milyarderler Adası" olarak da bilinen dünyaca ünlü Capri Adası Gezisine çıkıyoruz. Botlarla yapacağımız yolculuk ve adaya varışımızla birlikte, geçmişte Sophia Loren'in de bindiği, sadece bu adaya özgü üstü açık arabalarla, muhteşem manzaralara eşliğinde, adanın en güzel köşelerine doğru keyif dolu bir gezinti yapıyoruz.

10-6.jpg

Dünyanın en sosyetik ve pahalı adalarından biri olan Capri, Sorrentine Yarımadası açıklarında, Napoli körfezinin güneyinde kalan bir İtalyan adası. Roma Cumhuriyeti döneminden bu yana sayfiye yeri olarak kullanılmış, bugün dünyanın dört bir yanından meraklılarını ağırlayan şirin bir köşe.

capri-italy.jpg

Gezimizin sonunda akşam üzeri tekrar Sorrent'ya dönüyoruz.Konaklamamız 4* Hilton Sorrento Palace'ta.vb.

8.GÜN 17 Haziran 2017 Cmt: POMPEİ - NAPOLİ - İSTANBUL: Sabah kahvaltımızın ardından sadece 1 saat uzaklıktaki Napoli'ye doğru hareket ediyoruz. Napoli'ye gelmeden önce; isteyen konuklarımızla birlikte extra olarak "Geçmişte lanetlenmiş insanların şehri olarak bilinen ve taşlaşmış insan bedenlerinin sergilendiği" Pompei Antik Kenti Gezimiz var. Pompei'ye yakın olduğumuz ve rotamızı bu şekilde ayarladığımız için; normalde diğer firmalarda 55-60 euro civarında satılan bu tur için bizler sadece giriş ücreti de dahil 40 euro ödeyeceğiz. Antik kente girmek istemeyenler de girişteki restaurant, cafe gibi mekanlarda yaklaşık 1.5-2 saat boyunca serbest zaman geçirebilecekler.

12-2.png

Ve Pompei'yi de keşfettikten sonra Napoli'ye geliyor ve kısa bir şehir turunun arından artık İstanbul'a dönüş vaktimiz yaklaşıyor. Saat 17:00'de havaalanına gelip, Türk Hava Yolları'nın TK 1454 sefer sayılı uçağıyla 19:05'te İstanbul uçuşumuzla birlikte tahmini olarak 22:20'de İstanbul'a varışımızla birlikte, güzel anılar ve yeni dostluklarla turumuz noktalanıyor..

GEZİ ÜCRETİ

İki Kişilik Odada Kişi Başı: 1590 Euro
Tek Kişi Single Farkı: 640 Euro
 
EKSTRA TURLAR
 
Blue Lagoon Tekne ve Yüzme Turu 40 euro
Etna Yanardağı ve Taormina Turu 80 euro
Pompei Antik Kenti 40 euro
Capri Adası Gezisi 90 euro

GEZİMİZİN FARKLILIĞI / KALİTE FİYAT DENGESİ

- Malta, Sicilya ve Sorrento'nun tümünde şehir merkezinde ve lüks oteller seçilmiştir.

- Gezimiz sırasında 2 kez feribot kullanılacaktır. Bunlardan ; Sicilya'dan Napoli'ye geçiş sırasındaki yaklaşık 11 saatlik yolculuğumuz ise Yataklı Feribot ile gerçekleşecektir ki birçokları bu esnada feribotun geniş salonlarında pullman adı verilen koltuklarda uyurken, bizler konforumuza özen göstererek geceyi koltuklarda geçirmek yerine ücret farkına rağmen feribotun 2 kişilik odalarında konaklama yaparak bu yolculuğu yataklarımızda uyuyarak geçirebileceğiz

- Diğer turlarda, iki ayrı EKSTRA TUR olarak satılan Sicilya'da ki "Siracusa" ve "Palermo" turları, akılcı bir gezi rotasıyla ücretsiz hale getirilmiştir.

- Yine aynı şekilde normalde 60-70 euroya satılan "Pompei Antik Kenti" turu, yine rotamızın avantajları sayesinde yol üzerine denk getirilerek, giriş, rehberlik vs masraflarıyla Ailemiz için 40 euroya indirilmiştir.

63716624_e2x1_0_220_1400-20150603154516.jpg

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR

- THY ile Ekonomi Sınıf İstanbul-Malta Gidiş / Napoli - İstanbul Dönüş Uçak Bileti
- 5* ve 4*lı otellerde 6 gece 2 kişilik odalarda kişibaşı Kahvaltı Dahil Konaklama, 
- Programda belirtilen Panoramik Şehir Gezileri ( Malta, Siracusa, Catania, Palermo, Amalfi, Positano, Sorento, Napoli )
- Malta - Sicilya Feribotu Ücreti ve kahvaltı paketi.
- Palermo - Napoli yolculuğu sırasında 1 gece yataklı feribot ulaşım ücreti
- Otel Vergileri (Otellerde sizin adınıza resepsiyona ödenen zorunlu şehir vergileri.)
- Şehir Giriş Ücretleri. (city tax)
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti,
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
 
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR
 
- Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL
- Schengen Vize Ücreti 120 Euro
- Öğle ve Akşam Yemekleri
- Otellerde ve gezi sırasında her türlü kişisel harcamalar
- Vize için de gerekli olan Seyahat Sigortası
 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

 

GEÇTİĞİMİZ YIL GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ MALTA - SİCİLYA - AMALFİ GEZİMİZDEN GÖRÜNTÜLER..

BU BİR TV PROGRAMI DEĞİLDİR. SADECE ÇAĞATAY ŞAHİN'İN GEZİ ESNASINDA

HANDYCAM İLE ÇEKTİĞİ GÖRÜNTÜLERİ BİRARAYA GETİREREK OLUŞTURDUĞU BİR VİDEODUR.

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019

Son iki yıldır yurtdışına gitmiyordum. Hele uzun ve yoğun programlardan uzak duruyordum diz sorunum nedeniyle. Bu sorunu halledince arka arkaya kısa aralıkla iki yoğun seyahat yaptım. Biri baştan başa Balkanlar.. Diğeri Mega Orta Avrupa turu. Tespitler.. Bu tür yoğun ve çok ülkeli çok şehirli programları tercih etmeyin. Şu an hiç bir şey hatırlamıyorum. Çok uzun otobüs yolculuklu, iki saat orada koş koş 3 saat başka yerde olmak berbat bir şey. Ucuzmuş gibi sanılsa da boşa giden zaman ve hiç bir şey anlamadan gittim mi gittim oluyor ve daha pahalıya geliyor. Şehre çok uzak otellerde bavul aç bavul topla.. Rehberler çok vasat. Yorgun ve bıkkınlar koşuşturmaktan. Ekstra turlara katılmak bile anlamsızlaşmış. Ben yıllardır Çağatay Şahin’in önderliğinde Çağatay Yolda Ailesi ile seyahat ederdim. Meğerse ben.. evet seyahat ediyormuşum. Bunların ki bi şey .. Ama ne? Az ülke.. Az şehir.. Anlayıp hissedecek süre.. Hedef bu olmalı.

Mine Dural / İstanbul / 23.5.2019

Seyahate giderken listeye baktım. Eyvah hiç kimseyi tanımıyorum. Çıktık yola yanımda Leyla var. Ne yapalım 3 gün geçer boşver dedim. Ama õyle olmadı. Çağatay Yolda Ailesi bambaşka, adı yetiyor. Kocaman bir emek var bu Ailede, ne mi var Sevgii ❤ Tanıyan tanımayan başka bir Sevgi yumağı oluşuyor. Sevgili Van gurubu her biriniz ayrı ayrı değersiniz. Çağatay Yolda Ailesi iyi ki varsınız. Harikasınız. Bu gezide erkeklerimiz daha fazlaydı. Onların da nazik, kibar adam gibi adam olmaları beni daha da mutlu etti. Çağatay’ımmmm herşey gõnlūnce olsun.❤❤❤

Gizem Tezcan / İstanbul / 18.5.2019

Dünyayı gezip doğa harikası mirasları görüp farklı insanlarla tanışma imkanını görmek beni cezbettiği için gezilerinizden haberdar olmak istiyorum.

İsmail Korucu / Ankara / 20.4.2019

Siz hep yollarda olun yanyana 👫 Bizler de hep peşinizde👫👬👭👨‍👩‍👧👬👫👭👨‍👩‍👦‍👦. İnanın sizleri takip etmek şahane.. Çünkü programda bildiklerimizin dışında yarın ne sürprizler yaşarız bilmiyoruz... Şok’lar bitmiyor ya. İlave sahiller.. Capri’de neydi o arabalar... Neydi o minübüsler.. Alışveriş ve yemek için bol bol zamanlar.. Gemiyle Napoli... Eee daha ne olsun ki.. Oohhh Ailemizin sefası olsun diyorsunuz valla.. Herşey gönlünüzce olsun kardeşlerim👫.. Bizlerde takipte olup yeni gezilere hayaller kuralım.. Sevgiler🤗⚘🐞💏

Aynur Altaş Sözen / İstanbul / 18.4.2019

Hoşbuldukkk😍 iTALYA Muhteşem çok keyif aldığımız bir gezi oldu❤ Kalite tesadüf değildir, emek ister, en başta birikim ister 👍 Çağatay’ın senelerin verdiği birikim ve deneyimleri bu güzel rotaları muhteşem yapıyor👏👏👏 Enerjisi ile her anımızı unutulmaz kılıyor❤ Bu gezileri özel kıldığınız için Çağatay & Serpil çok teşekkürler 👏👏 Uyumlu ve neşeli gurubuma sevgiler 💕💕💕

Güher Genç / İstanbul / 18.4.2019

Sevgili dostlar Öncelikle hala etkisinde kaldığım cennet gibi bu güzel gezimizi herkesin görmesini tavsiye ederim. Amalfi, Puglia gerçekten görülesi yerler. Harika alışverişler, nefis deniz ürünleri ve tadı hala damağımda olan tatlılar. Limon cenneti olan buraları adeta doğa harikası. Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bize bu güzellikleri en iyi şekilde yaşattığınız için size çok teşekkür ederiz. Otelimizde çıkıp beş dakikada alışveriş merkezimize gidip o zevki yaşattığınız için (kocamda dahil🤣🤣🤣),tatlı çok hoş süprizleriniz için, dünya tatlısı güzel rehberimiz Aslı için, tatlı güler yüzünüz için size binlerce teşekkür ederiz.🙏🏻♥️♥️♥️♥️♥️

Şebnem Tayman Gözde / istanbul / 18.4.2019

Puglia gezimiz, dolu dolu, çok keyifli geçti. Nasıl bitti anlamadık. Yeşilliğe, limon ve mandalina bahçelerine, yemyeşil kırlara, ekili tarlalara, otantik, orta çağdan kalma mimariye, şehirlere, Alberobello’nun o muhteşem Trulli evlerine, bölgenin bir baştan bir başa zeytin ağaçlarına, muhteşem yemek ve şaraplarına, muhteşem koylara, Capri adasına inanın doyamadık. Çağatay bu güzellikleri görmemize vesile olduğunuz için sana, Serpil’e ve Rehberimiz Aslı hanıma sonsuz teşekkürler, sevgiler... 😍🙋‍♀️❤️

Güzin Kutlusoy / istanbul / 18.4.2019

Sevgili Ailem dönüş yaptığımız rüya İtalya gezisi için tek söyleyebileceğim "İmkanınız varsa Puglia köylerini ve Amalfi Kıyılarını Çağatay, Serpil ve rehberimiz Aslı ile mutlaka görmelisiniz. Olmazsa olmaz görülesi yerlerden" Tekrar teşekkürler tüm Aileye yaşattığınız ve paylaştığımız tüm güzellikler için🙏💕🧿🍀😘🌹

Sevil Erdem Güçel / İstanbul / 18.4.2019

Çağatay Şahin, Çok tatlısınız, inanılmaz keyif vererek mutlu ediyorsunuz. İçtenliğiniz ve iş yapış biçiminiz o denli sevgi dolu, profesyonellik dolu ki sizleri tanıdığımız için şanslı olduğumuzu paylaşmadan sessiz kalamıyoruz diğer bir deyişle SÖYLEDİKLERİMİZ İLTİFAT DEĞİL HAKİKAT... Teşekkürlerimiz başarı dileklerimiz ve sevgilerimizle ❤❤ Dinç Ailesi

Yıldız Ömer Dinç / istanbul / 17.3.2019

Sevgili Asuman ablacım, bir insan bir geziyle bu duygulara varmaz.. Bu demektir ki siz de bizimle uzun zamandır birliktesiniz. Bizimle çok gezmişsiniz, geziyorsunuz. Yani herşeyden önce, bize geçmişte de, bugün de, sonrasında da hep güvenmişsiniz, güvenmeye devam ediyorsunuz. Bizim için en önemlisi bu. Yaptıklarımızla insanların güvenini ve sevgisini kazanmak.. Ticarette tabi ki yol kazaları olacaktır ama ayağa kalkıp devam dediğinizde, geçmişinizdeki doğrular ve biriktirdiğiniz dostlar size, o karanlık yolda ışık tutmaya devam edecektir. Sizi Seviyoruz :)

Çağatay Şahin / İstanbul / 30.12.2018

Ülkemizin her köşesi ayrı bir güzel.... Ama bir geziyi Çağatay’la yapıyorsanız, keyif, mutluluk ve güven içindesiniz demektir... Herşey için teşekkürler Çağatay... Senin yaptığın her geziye varım ❤

Asuman Dik Işık / Balıkesir / 30.12.2018

Hindistan ve Küba Çağatay Yolda’nın Amiral gemileri. Koca koca marka turlarla gidenlerin geri bildirimlerinden bunu defalarca teyit ettim. Bunlar ve başka bir kaç rota yıldızlı rotalar.. Hindistan’a gitmek isteyen herkes başka hiç bir seçeneği düşünmeden güvenle yola çıkabilir.

Mine Dural / İstanbul / 15.12.2018

Hindistan Gezimiz harika bir geziydi. Özellikle tabi ki Çağatay farkı da vardı. Hindistan pis vs. demeyin. Biz hiç anlamadık. O kadar güzel gezdik ki. Hem otellerimiz çok güzeldi hem rehberimiz harikaydı. Hiç yemek sorunu yaşamadık. Ortamımız da çok güzeldi. Hala görüşüyoruz birlikte gezi yaptığımız dostlarla. Varanasi beni ayrı etkiledi. Tac Mahal zaten tartışılmaz. Hele o fillere binmek çok güzel bir deneyimdi. Biz çok mutlu döndük. Herkese tavsiye ederim. Görülmesi gereken yerlerden...

Suzan Çekirge / İstanbul / 15.12.2018

Severek takip ediyorum ve artık ben de gezilerinize katılmak istiyorum :)

Özlem Subaşı / istanbul / 8.12.2018

Gezilerinizden haberdar olmak, sizinle gezmek seçimim.

Yeşim İkizünal / Ankara / 5.12.2018

Gezilerinizi takip ediyorum.... Bayılıyorum... Fırsat bulduğum da zamanda uygun olursa katılmak istiyorum.

Melike Şahin / İstanbul / 2.12.2018

Her dakikasını dolu dolu yaşadığımız 48 saatlik hafta sonu tatilimiz çok güzeldi. Anıtkabir’de Ata’mızın huzurunda duygulandık, Ulucanlar Cezaevinde hüzünlendik, Beypazarında alışverişe doyduk, Bağ Evi Restorant’da inanılmaz derecede eğlendik keyif aldık, Abant ve Gölcük’te doğanın muhteşemliğini yaşadık, bu unutulmaz anlar için Çağatay Bey ve Serpil Hanım’a, Rehberimiz Derya hanıma, Berrin hanıma ve şöförlerimize çok teşekkür ederim. Çağatay Ailesi’ni tanıdığımız ve biz de onlardan biri olduğumuz için çok şanslıyız. En kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakalın.

Mujde Altuncevahir / İstanbul / 12.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil sizler yine yeniden yollarda hatta 10 Kasım da Anıtkabir’de ATAMIZ’ın huzurunda olmak HARİKAYDI. Dönüşte ise Abant’a ve Gölcük’e uğradığımızda eski gezilerimiz aklıma geldi.. Abant’taki kostümlü partimiz, bir başka Abant - Gölcük gezisinde düzenlenen fotoğraf yarışması ve o yarışmada aldığım 1.lik ödülü ve daha nice anılar ve bu ailede kazandığım nice dostlar... Başta size ve geziye katılan herkese sonsuz teşekkürler..

Betül Enüstün / İstanbul / 12.11.2018

Çağatay Yolda ile keyif bitmez. "Sonra neresi?"dir soru. Tatlı bir alışkanlığı vardır, karşı koymak istemezsiniz. Eskinin doygunluğu, yeninin heyecanıdır içinizdeki.

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 8.11.2018

Çağatay bey sizi seven ve tercih edenlerin sayısının bu kadar yüksek olması herkese nasip olmaz, sizleri yakından takip ediyorum ama henüz turlarınıza katılma şansım olmadı ama en yakın zamanda sizlerle tanışmayı umuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. 👏👏💜

Hülya Uyarbaş / İstanbul / 6.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil, güzel kalbinizle çalışırken dahi, yaşama anlam katma çabanızı yürekten alkışlıyorum. Desteğe her zamankinden daha ihtiyaç duyduğumuz bu yıl büyük gönüllülükle yanımızda olup “Çok engelli çocuklar” projemize verdiğiniz destek için Yakamoz Ailesi ve çocuklarımız adına çok teşekkür ederiz. Ve tabi ki güzel insanların oluşturduğu büyük “Çağatay yolda” Ailesine sonsuz tşkler. Sevgiyle kalın💕

Hilal Bilsel / İstanbul / 4.11.2018

Kaliteli nezih aynı zamanda neşeli bir grupta seyahat etmek istiyorum..

Gül Atalmış / İstanbul / 20.10.2018

Sizlerle tekrar gezmek istiyorum. Sevgiler.

Canan Urfalı / Eskişehir / 19.10.2018

Bir dostum yaptığınız geziye katılmış çok memnun kalmış biz de katılalım istiyoruz.

Gönül İnal / İstanbul / 9.10.2018

Arkadaşlar sizin turu anlata anlata bitiremiyorlar inşallah bizede kısmet olur inşallah

Ayşe / istanbul / 8.10.2018

Gezileriniz harika görünüyor. Seyirci olmak yerine katılmak daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum.

Kübra Akagündüz / İstanbul / 4.10.2018

Dünyanın en güzel köşelerini sizlerle görmek dileğiyle

Belgin / Eskişehir / 1.10.2018

Bir gün mutlaka. Sevgiler...

Ayla Çakacıoğlu / Antalya / 1.10.2018

Küba Geziniz olur ise katılmak istiyorum Ve mutlaka bir gezide beraber olmak dileği ile sevgiler selamlar

Jale Özgiray / Adana / 30.9.2018

Aranıza katılmak, sizinle gezmek istiyorum... Sevgiler...

Muhteşem Akın / İstanbul / 30.9.2018

Dürüstçe, samimiyetle yaptığınız bilgilendirme ile nezaketinizi ve yaptığınız işe olan saygınızı bir kez daha gösterdiniz. Siz bu sektörde bir markasınız Yolunuz açık olsun Çağatay Şahin. Türkiye sizi seviyor...

Aysun Cem / İstanbul / 18.9.2018

Çağatay.. İsmimi yazdırdığım ve gidemediğimiz turlardan sonra defteri kapadım. İçim almadı. Sonra yakın zaman da yine sizinle gitmeyi planladığımız Gökçeada panayır turuna gittik ablamla. Tur şöyle geçti😊.. "Çağatay olsaydı burda şöyle yapardı, o olsaydı bizi şuraya da götürürdü.. Şurda kesin resim çekerdi.. Panayırı sabaha kadar yaşatırdı.. Yani Çağatay, Çağatay... 😊😊 Sizle gezmeyince durumumuz budur gençler..

Mine Dural / İstanbul / 16.9.2018

Sevgili Çağatay Kardeşim Biraz önce Facebook’a koymuş olduğun yazını okudum. Yapılan yorumları okumadan vakit kaybetmeden sana yazmaya karar verdim. Seni Turizm ile uğraştığım için, Televizyonda yaptığın “Çağatay Yolda” Tatil ağırlıklı programlarda tanıdım. Senin benzerin programları yapan kişilerden sen daha iyi daha uzaklara giderek reytingi fazla işlere imza atarken, ne işin vardı turizm de diyemiyorum. Sen televizyonlarda program yapımcısı olarak kalsaydın şimdi nelerin olmazdı nelerin. Bu işi devam ettirenler para ile oynuyor. Tv kanalları, özel uçakları neler, neler. Tabi bu işlerde “Tanrının eli de önemli” El pençe durup program başı milyar euro’lar almayı içine sindiremedin. Bu güzellikleri televizyon kanallarındaki sanal paylaşımları bir kenara ittin. İnsanlar ile daha da içiçe olayım düşüncesi ile kazancı çok daha az olan rizikoso %100 olan bir işi seçtin. Çok iyi ettin kalite olarak nerde ise dibe vuran turizm sektöründe elit, kaliteli, sanat yaparak çok çok güzel turlara imza attın. Kendi çaban kaliteden öden vermeyen kılı kırk yaran yapın, yıllar sonra işinde frene basmana sebep oldu. Belki erken bastın ama büyük bir kazayı önledin. Şimdi euro’nun 7.5, Dolar’ın 6.5 olduğu seviyeler sektörde deprem etkisi yapmış inanılmayacak miktarlarda mağduriyete zararlara yol açmış durumda. Acısı yakında çıkar. Senin 4 Ay gibi bir süre ara vermenin sebebi, iş bilmemezlikten değil, insanlara olan saygından kaynaklandı kanısındayım. Misal 30 kişi üzerinden maliyet yaptığın Küba gezisi 15 kişi ile götürmenin cezasını sen çektin. Fark verdin. Zarar ettin iptal etmedin. İnsanları kazanayım düşüncen seni finans yönünden zora sokmaya başladı. Ekonomik turlar yapayım dedin. Piyasadan duyduğum kadarı ile iki düzenbazın lafına inanıp para kaptırdın. Bu ikilem arasında salıncakta sallanır gibi sallandın. Ama yıkılmadın. Öyle bir fırtına geldi ki senin mola verdiğin sürede 4.5 olan euro şimdi 7.5 arada 3 fark var, dağ dayanmaz. Çoğu köklü firmalar İnşaat, Değerli taş, Ayakkabı vb. ticarethaneler konkardato ilan etti. Kirayı bile veremeyecek durumda çok ticarethane sahibi var. Sen aldığın tur paralarını alıp yurtdışına kaçmadın. Geçmiş yıllarda çok örneğini yaşadık. Paraları yemediğinden, bir başka yere yatırmadığından eminim. Arabanı sattın biliyorum. Alacaklı olan kişilere vermiyorum demedin. Sıkışıklık var bekleyin çaba sarfediyorum dedin. Bugünkü yazın bunları doğruluyor. İnsanlar da sana olan güveninden sevgisinden dolayı beklemeye karar verdi. Ticarette kar da olur zarar da olur. Rüzgarın ters esmesi her şeyi alıp götürür. görüyoruz hileli iflaslar vs vs. Allah kimsenin işini zora sokmasın. Dürüst davranan, kimsenin hakkını yemeyen, insana saygılı kişiler düşse de kalksa da, gün gelir karanlık, loş günler yerini güneşli günlere bırakır. Ah be güzel kardeşim özel jetler ile uçmak varken, yar üzerine yar sevmek varken ne işin vardı tekrar söylüyorum. İnsanlara güzelini en güzelini verme çabaların ömrünün değil 4 ayını, 4 yılını yedi diyebilirim. İnşallah daha güzel turlara imza atmanı bekliyorum. Sektörün senin gibi mükemmeliyetçi Turizmcilere ihtiyacı var. Kırılan insanlar ile tekrar eskisinden daha güzel dostluklar kuracağını ümit ediyorum. Borcun varsa son kuruşuna kadar fazlası ile ödeyeceğini umut ediyorum. Sana inanan sana sevgisi olan sabır ile bekleyen konuklarına da çok teşekkürler ediyorum. Arabanın tekerlediği patladı, Yeni stepne takıldı Yola devam… Yılmak yok. Yıkılmak yok. Yolun açık olsun. Hayatımda hiçbir tur ile müşteri olarak gitmedim. İlk turuna beni de yazmanı rica ediyorum. Temennim “ÇAĞATAY SONSUZA KADAR YOLDA” Ailenize en içten Sevgi ve Saygılarımı sunuyorum.

Servet Gültekin / Turizmci / İstanbul / 15.9.2018

Gezgin olmak İstiyorum

Rana Güntay / İstanbul / 1.9.2018

Gezmeye:)

Bilal Vural / istanbul / 1.9.2018

Seyahat etmeyi çook seviyorum ve sizi uzun zamandır takip ediyorum, o güzel gezilerinizden birinde mutlaka yollarımız kesişecek...

Esra Özaçık / istanbul / 10.6.2018

Tecrübenizden faydalanarak klasiğin dışında seyahat etmek...

Filgün Meral / İstanbul / 26.5.2018

Birlikte Yaptığımız Van gezisinden çok mutlu döndüm Sanıyorum Kars gezisine katılacağım, en kısa zamanda oda arkadaşı bulduğum anda bildireceğim... Görüşmek umuduyla Sevgiler,

Olcay Oltuç / İstanbul / 26.5.2018

Sevgili Çağatay Şahin, Müşteri Memnuniyetini 1.planda tutarak ülkemizin güzelliklerini bizlere tanıtırken şahsen ben hem eğlendim, hem güldüm, hem öğrendim hem de yeni gezi arkadaşları edindim. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgi ile kal.

Arzu Arslaner Kuşçu / İstanbul / 9.4.2018

Hindistan ve Nepal’de gördüğümüz güzellikleri, yaşadığımız mutluluğu ve huzuru, depoladığımız pozitif enerjiyi anlatmaya kelimeler yetmez. Biz anlatmayalım gelin görün siz de yaşayın. Biz sosyal medyadan bulduk @cagatayyolda’yı ve Aile ile ilk seyahatimizken bir de baktık bu Ailenin birer parçası olmuşuz @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom süpersiniz 👍, gezi boyu tam bir aile ortamı sevgi, saygı, hoşgörü, samimiyet, eğlence, birlik, beraberlik ne arasanız vardı burda. Bu 13 günde her yeri bize olağanüstü güzellikte anlatıp dolu dolu yaşatan rehberimiz @deryakapkinhotmailcom emeklerine sonsuz teşekkürler ediyor, önünde saygıyla eğiliyorum. 🙏 13 günlük Hindistan & Nepal seyahatinde bizi adeta harikalar diyarında gezdirdiniz ne kadar teşekkür etsek azdır diyorum. İyi ki sizi tanımışız iyi burdaymışız @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom 🙏 Nepal’den sevgiler ...❤️

Leyla Kılıç / İstanbul / 11.3.2018

Sizinle keşfetmek çok güzel olacak.. Uygun olduğumuzda katılmayı arzu ederiz

Mukaddes Salgın / İzmir / 17.2.2018

Gidemesem de gezilerinizi takip etmek güzel, daha önce televizyonda izliyordum şu an göremiyorum burada görünce sevindim takip etmek istedim. Belki bir gün bir gezide buluşmak umuduyla.

Nursel Gülerman / İzmir / 17.2.2018

Geçmiş yıllarda sıkı bir takipçinizdim. Sonra izinizi kaybettim. Bir arkadaşım sayesinde sizi tekrar bulduğum için çok mutluyum. Aileye katılıp, birlikte yol almak beni onurlandırır. Sevgilerimle.

Birsen Ünal / Kocaeli / 17.2.2018

Çağatay Yolda’nın grubunda olmak büyük mutluluk

Melih Ercan / İstanbul / 17.2.2018

Bilgili, deneyimli tur seyahati.... Sorunsuz..

Neşe Turgut / istanbul / 13.2.2018

6-9 Şubat Kars gezisi ile ilk kez sizinle tanıştım. Çok keyifli bir gezi oldu. Programdan dostluğa kadar beni ve arkadaşım Nuran Eroğlu’nu çok mutlu ettiniz. Her türlü ayrıntı düşünülmüş misafirlerin rahat etmesi için mükemmel bir titizlikle çalışılmış. Çağatay Şahin ve Serpil Hanıma sonsuz Teşekkürler. Bu arada rehberimiz Ahmet Kurt’a da engin tecrübesi için teşekkür ediyorum.

Müberra Tekkaya / İstanbul / 12.2.2018

Hafızalardan silinmeyecek bir Kars gezisi idrak ettik. Çok harikaydı. Çağatay Şahin’e ve ekibine minnettarız. Av.Nurhan Üngören

Nurhan Üngören / İstanbul / 11.2.2018

Biz geldikk👍 Gerçekten çok mutlu döndük💗 Dolu dolu geçen 4 gün:) Tarih kokan bir şehir & saygılı ve geçmişiyle gurur duyan Kars halkı & nefis yemekler ve sürprizler😉 Emekleriniz için çok teşekkürler Serpil & Çağatay 👍yolunuz açık olsun💗 Yeni gezilerde buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın😍😍😍

Güher Genç / İstanbul / 10.2.2018

Dünya’ya ışık saçan Küba’yı görmeyi, hele ki sizinle görmeyi çok isterim. Bu maceraya hazır ve nazır bekliyorum. :-)

Tugay Altay / Ankara / 4.2.2018

Şahane bir serüven Küba ve Çağatay ruhu hep yanımızdaydı... Bu farkı herkesin tatmasını isterim... İyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım... Teşekkürler

Gülden Atamer / İstanbul / 3.2.2018

Merhaba. Sizinle dünyayı gezmek istiyorum 🙂

Nurhan Öztürk Güneş / İstanbul / 27.1.2018

Siteniz, tur detaylarınız ve tanıtımlarınız harika. Tebrikler

Hasan Tolun / İstanbul / 27.1.2018

Gezileriniz hakkında bilgi almak isterim. Kuzenim Handan Güven Özgen ve arkadaşları grubunuzda ve gezilerinizden Çok memnunlar. Sevgiler

Filiz Balta / İstanbul / 13.1.2018

Sizlerle birlikte olduğumuz karlı buzlu ve soğuk Kars gezimizden sımsıcak duygularla döndük.😊 Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Sevgiler 😊

Fitnat Aytun / İstanbul / 12.1.2018

Harika bir geziden döndük tek kelime ile muhteşem Kars gezisi yaşadık emeklerinize sağlık Çağatay ve Serpil başka doğu gezilerinde görüşmek dileği ile iyi ki varsınız sevgiler

Aysun Sözen Ünver / İstanbul / 12.1.2018

Çagatay’cığım, her geziden sonra Ailemizin fertleri böyle mutlu gülüyor... Ne mutlu sana... İyi ki Serpil ve sen varsınızzzz...

Fatma Aydınlıgil Yavuz / İstanbul / 12.1.2018

Çağatay, Serpil emeğinize, yüreğinize sağlık. Hayallerimizin çokk ötesinde şahane bir Kars gezisiydi. Her şey o kadar güzeldi ki gezi boyunca Allah’ım nazar değmesin diye dua edip durduk. Tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız❤️😘🙏

Seçil Korkmaz / İstanbul / 12.1.2018

Tatilde gezdiniz, eğlendiniz. Üstüne uçaktan yeni indiniz. Hiç mi yorulmadınız. Bu ne enerji arkadaş. Herkesin yüzü gülüyor. Demek ki harikaydı her şey😊👍👍

Orhan Baş / Side / 12.1.2018

Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kars Gezimiz, çok keyifli, güzel ve her anı dolu dolu seçkin bir geziydi. Çağatay Yolda ekibi büyük bir Aile olmayı başarmış. Sevgiler:)

Ayşim Özdoğan Yurttaş / İstanbul / 12.1.2018

Giden arkadaşlardan çok güzel geri bildirimler aldım. Yapacağınız turlardan haberdar olmak ve Sizlere katılmak istiyorum.

Deniz Narin / İstanbul / 7.1.2018

İlk defa sitenizi inceledim çok ilginç ve güzel geldi. Gezi programlarınızdan haberdar olmak istiyorum.

Nurettin Topaloğlu / Ankara / 6.1.2018

Farklı kültür farklı coğrafya. Doğru rehber. İlgi ❤️ alaka , titiz çalışma. Sonunda her geziden güzel anılar☀️dostlar ❤️ ile dönebilmek yürekten teşekkür ❤️❤️❤️ Fas Gezimiz mükemmeldi ❤️❤️ Çağatay Yolda ile lütfen gitmeli o anları yaşamalı anı sandığını doldurmalısınız... Resimlere bakarken bu satırları yazıverdim işteeeeeeee❤️❤️ Sevgi ile dingin bereketli geçsin her anımız yaşanası olsun veee ooooluuuyoooor ooolduuuuuu....

Sema Özdemir / İstanbul / 29.12.2017

MÜKEMMEL BİR İŞ ÇIKARTIYORSUNUZ.

Gamze Örs / Balıkesir / 29.12.2017

Rüyalar ülkesinde rüya gibi bir gezi yaşadık, tadı damağımızda kaldı, hem yemeklerin, hem gezdiğimiz yerlerin, muhteşem çiçek kokan otellerin, Sarayların, kalelerin, tapınakların, parkların, Taj Mahal’ın, Aarti töreninin... Hindistan anlatılmaz, Görmeden tadına varılmaz... Çağatay’la yola çık, yol açık...👍❤️

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 25.12.2017

Hep beraber nice keyifli rotalarda gülmek, eğlenmek dileğimle, Hoş buldum :))

Ebru Yalçınkaya / İstanbul / 23.12.2017

Biz ilk kez Budva’ya gittik. Çağatay’ın misafirlerine davranışı ve gezi programına hayranız. Bütçemiz ve sağlığımız el verdiğince onunlayız. Teşekkürler Çağatay Seni Seviyoruz 👋😘

Zehra Kopuz / İstanbul / 23.12.2017

Arkadaşlarım çok övgüyle bahsediyor

İbrahim Versan / İstanbul / 17.12.2017

Sevgili Çağatay Şahin & Serpil, bu gece nasıl özlemişiz birbirimizi ki enerji patlaması olmuş resimler videolar harika 💞yüzler gülüyor👍 Bu ortam sizlerin eseri ❤ Çok teşekkürler 😙 Koskoca bir Ailem var👍 Bu kare içinde olmaktan ben ve Ferudun ağbin çok mutluyuz 💞 Bize çok iyi geliyorsun💖 Yeni yıl güzellikler getirsin tüm Çağatay Yolda Aileme. Abuzer Yegin emeklerinize sağlık👏👏

Güher Genç / İstanbul / 17.12.2017

Çağatay’cım 2017’e veda buluşmamız çok güzel bir akşamdı. Emeklerinize sağlık. 2018’e veda gecesinde bence masalar ve yemek olmasın. Direkt oynamaya geçelim...😀 Kimsenin yemekle derdi yok bence..😊Samimi ortam ve eğlenmek❤️. 2018’e daha geniş mekan bul.. Çünkü kişi sayısını 3 le çarpmalısın. Benden söylemesi....💃🏽🥂💃🏽

Gülay Tütüncüoğlu / İstanbul / 17.12.2017
Tüm Mesajlar