UÇAKLI LİKYA-KARYA TURU / 1670 tl.

02-08 Eylül 2018

TÜM TEKNE TURLARI & TÜM EKSTRALAR DAHİL

likya-turu-03.jpg

MARMARİS TEKNE TURU - BALIK ÇİFTLİĞİ - CENNET ADASI - AKVARYUM - FOSFORLU MAĞARA - KADIRGA KOYU - KUMLUBÜK -TURUNÇ -KEÇİ ADASI - ESKİ DATÇA - YENİ DATÇA - CAN YÜCEL'İN EVİ - JEEP SAFARİ - TURGUTLU ŞELALESİ - KIZKUMU - AZMAK NEHRİ - ÂŞIKLAR YOLU - DALYAN TEKNE TURU - KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI - İZTUZU PLAJI - CARETTA & CARETTA KAPLUMBAĞALARI - BELCEKIZ KOYU - FETHİYE - ON İKİ ADALAR MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU - KIZILADA - GÖCEK ADASI - TAVŞAN ADASI - YASSICILAR ADASI - KATRANCI ADASI - ŞÖVALYE ADASI - SAKLIKENT - KAPUTAŞ PLAJI - KALKAN - KEKOVA TEKNE TURU - BATIK ŞEHİR - HAMİDİYE KOYU - TERSANE KOYU - KAŞ - SİMENA KALESİ

Sevgili Geziseverler; Klasik Likya ve Karya turlarından çok farklı, başka bir benzeri olmayan Ailemize özel bir program bizleri bekliyor. Bu zengin rotada, sadece konuklarımızın beklentilerini karşılamadığı ve zaman kaybına dönüştüğü için Ölü Deniz'de ve Kelebekler Vadisi'nde yüzme molası programdan çıkarılmıştır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz Likya turlarımızda, sizlerin memnuniyetleri, görüşleri ve yorumlarının yanı sıra, ekibimizin tecrübesini de üzerine ekleyerek yine Terzi İşi, bize özel bir Rota hazırlanmıştır.

GEZİ PROGRAMI 

1.Gün / 02 Eylül Pazar / İSTANBUL - MARMARİS / MARMARİS TEKNE TURU 

Sabah 06:00'da Sabiha Gökçen Havalimanında buluşuyoruz. Check in ve bagaj işlemleri sonrası THY'ye ait TK2954 sefer sayılı uçuş ile saat 08:10'da Dalaman Havalimanına hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saat 15 dk.lık bir uçuşun ardından 09:25'te varışımızla birlikte Marmaris'e geliyor ve otelimize uğramadan gün boyunca sürecek tekne turumuza çıkıyoruz. (İstanbul'dan yola çıkarken mayolarınızı, yüzme kıyafetlerinizi ayrı bir çantada yanınıza alın.) Marmaris'in iç körfezinde farklı koyları ile büyüleneceğimiz Marmaris Tekne Turu bizleri bekliyor. Teknedeki öğle yemeğimiz ücrete dahildir.

6ffbe7e7ad9c197b725c81e06c3959d6fe2d010308a6b3799a3d9c728ee74244.png

Keyifli Tekne Turumuzun ardından Marmaris'teki 4*lı Otelimize Poseidon Hotel'e vb. yerleşiyoruz. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

2.Gün / 03 Eylül Pazartesi TÜM GÜN MARMARİS'TE JEEP SAFARİ

Marmaris Jeep Safari en popüler turlardan bir tanesi. 11 kişilik Land Rover jeepler ile yapılıyor. Sabah saat 9.30 gibi Otelimizden alınıyor, tur başlangıç noktasına geliyor, burada gün boyunca bizleri gezdirecek şoför arkadaşlarla tanışıyor, tur hakkında gerekli bilgilendirme alınıp, Marmaris jeep safarimiz başlıyor. Safari sırasında Marmaris çevresini ve bazı köylerini görme fırsatı buluyoruz. 

jeep1800.png

Marmaris Datça yoluna çıkıp, Armutalan sırtlarındaki tepelerinin tırmanışına geçildiğinde, mükemmel bir manzara bizleri bekliyor. Ardından yaklaşık 1 veya 1 buçuk saat arasında çam ormanlarının içindeki dağ yollarında, patika yollarda, su birikintilerinden ve derelerden geçerken su tabancalarıyla herkes birbirini ıslatıyor (tur başlamadan telefon, vb su geçirmeyecek şekilde muhafaza edin) ve adrenalin patlaması yaşıyoruz. Off Road çıkışı deniz kenarında bir restoran cafede yaklaşık 1 saat mola veriyoruz. Off Road'un tozu dumanını üzerinizden atmak için denize girebilirsiniz. Ufak bir hatırlatma yapalım Jeep Safari çıkarken çok şık giyinmeyin, mayo ve havlularınızı yanınıza alın. Mola bitimiyle deniz kenarından 30 dakikalık yolculuk yaparak Turgut Şelalesine geliyoruz. Burada da 45 dakikalık mola esnasında mükemmel bir ortamın içinde, kuş sesleri arasında şelalenin buz gibi sularında serinleyip dinleniyoruz. Jeep Safari organizasyonlarını gerçekleştiren firmaların öğle yemeği menüsünde beklentiyi düşük tutmakta yarar var. Mola yerinde alacağımız menü tavuk ızgara salata ve makarna ya da pilavdan oluşuyor. Yemek tur ücretine dahildir. Sadece içeceklerimiz ekstra. Yemek sonrası Orhaniye Köyündeki Kızkumu mevkiinde son 45 dakikalık yüzme ve dinlenme molası veriyoruz. Kız kumu dünyada belki de başka bir yerde göremeyeceğiniz bir doğa harikası adeta. Denizin içine 300 metre giden bir yol düşünün, ancak sağ ve sol tarafları derin, yürüdüğünüz yerdeki deniz suyu ise sadece bileklerinize geliyor. Bu şansı kaçırmıyor ve artık dönüşe geçip, jeeplerimizle otelimize bırakılıyoruz.. Sanırım güzel bir duş alıp dinlenmeyi hakettik bugün:) Konaklama ve akşam yemeğimiz Marmaris'te ki otelimizde.

3.Gün / 04 Eylül Salı PALAMUTBÜKÜ - ESKİ DATÇA - YENİ DATÇA - CAN YÜCEL'İN EVİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından hem yüzmek hem de zaman geçirmek için Palamutbükü'ne geliyoruz. Ardından öğle saatlerine doğru Datça bizleri bekliyor. Datça'da birbirinden güzel deniz kenarı restaurantlarında, çeşitli ve lezzetli deniz ürünleri, mezeler olduğu için yemeğinizi bir keyfe dönüştürüp, içkinizi de içebilmeniz adına Bugünkü öğle yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir.  Yemeğimizin ardından Can YÜCEL ile özleşmiş olan Eski Datça'ya geliyor ve geziyoruz. Eski Datça'da Taş Binalar arasında yürürken Can YÜCEL'İN evini de görüyoruz. Ardından yeniden Marmaris'e dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz Marmaris'te ki otelimizde.

4.Gün / 05 Eylül Çarşamba MARMARİS - AZMAK NEHRİ - ÂŞIKLAR YOLU - DALYAN TEKNE TURU - KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI - İZTUZU PLAJI - CARETTA & CARETTA KAPLUMBAĞALARI - FETHİYE

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, Marmaris'ten ayrılıyoruz. İlk durağımız Muğla'nın Akyaka ilçesinde bulunan Azmak Nehri. Azmak Nehri'nde devasa yosunlar arasında yapacağımız bot turu, hepimize tarifsiz duygular yaşatacak. Ardından Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu karşılayacak bizleri. Sonrasında Karia Uygarlığı'nın önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti'nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabasından Dalyan Tekne Turumuza çıkıyoruz. Öğle yemeğimizi Dalyan'da Caunos Restaurantta alıyoruz. Öğle yemeğimiz gezi ücretine dahildir. Ancak burada arzu edenler ekstra ücretini ödemeleri halinde Mavi Yengeç tatma imkanı da bulabileceklerdir.

dalyan-canal-boat-trip-1400x570.jpg

Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4.yy tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını görüyoruz. 

d-7.jpg

Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında ki yüzme molasının ardından Fethiye'ye doğru yol alıyoruz. Daha önceki Likya turlarımızda edindiğimiz tecrübe ve konuklarımızın yorumları çerçevesinde, aşırı insan yoğunluğundan dolayı Ölüdeniz'e gidilmeyecektir. Akşam yemeğimiz ve konaklama Fethiye'de Perdikia Hill Otel'de. vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

5.Gün / 06 Eylül Perşembe FETHİYE ON İKİ ADALAR'DA MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU - YÜZME MOLALARI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Fethiye'den Oniki Adalar Tekne Turu'na çıkıyoruz. Kızılada, Göcek Adası, Tavşan Adası (Panaromik), Yassıcılar Adası, Katrancı Adası, Şövalye Adası (Panaromik) adalar bizleri bekliyor. Kaptanımız hava şartlarına göre rotada ve yüzme molası verilecek yerlerde değişiklik yapabilir.

golden-yachting_bodrum-kiralik-tekne-gulet-laram-1-9xqpx2m1.jpg

Öğle Yemeğimiz Tekne Turuna dahildir. Tekne Turu bitiminde otelimize dönüş. Akşam Yemeği ve Konaklama Fethiye'deki Otelimizde.

6.Gün / 07 Eylül Cuma KEKOVA TEKNE TURU - BATIK ŞEHİR - HAMİDİYE KOYU - TERSANE KOYU - KAŞ

Bu sabah kahvaltımızın ardından 140 km. uzaklıktaki Kekova'ya geliyor ve Tekne Turumuza çıkıyoruz. Kekova Adası, Batık Şehir, Tersane Koyu'nu görüp, Hamidiye Koyu'nda yüzme molası veriyoruz. Ayrıca içerisinde Anadolu'nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri teknemizden görüp fotoğraflama imkânımız oluyor. Ardından Kekova'da Üçağız'da Kordon Restaurant'ta, Çupra veya köfte menümüzle keyifli bir öğlen yemeği yiyoruz. Öğle Yemeğimiz dahildir.

eee.png

Tekne turumuzun ardından ülkemizin en güzel köşelerinden birisi olan KAŞ'a geliyor, burada geçireceğimiz serbest zamanın ardınan tekrar Fethiye'de ki otelimize dönüyor ve akşam yemeğimizi otelimizde alıp, konaklıyoruz. 

7.Gün / 08 Eylül Cumartesi SAKLIKENT - GÖCEK - DALAMAN HAVAALANI - İSTANBUL

Bugün artık dönüş günümüz.. Kahvaltı sonrası ilk durağımız Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan ve Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km.'lik Saklıkent Kanyonuna gidiyor, buz gibi sularına ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz.

33-12.jpg

44-11.jpg

Ve buradan ayrılıp havaalanına gidiş yolumuz üzerinde Göcek'te öğle yemeği ve serbest zaman için mola veriyoruz. Bugünkü öğle yemeği gezi ücretine dahil edilmemiştir. Burada geçireceğimiz zamanın ardından, 18 km. uzaklıktaki Dalaman Havaalanına geliyor, check in ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları'nın TK2953 sefer sayışı uçuşuyla 19:45'te uçuyor ve yaklaşık 1 saat 15 dk sonra, saat 21:00'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda olmayı planlıyoruz.

 

Gezi Ücreti İki Kişilik Odada Kişi Başı: 1670 TL.

Tek kişilik Oda (Single Farkı) 350 tl.dir.

 

Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler:

- İstanbul - Dalaman / Dalaman - İstanbul arası THY ile Gidiş, Dönüş Ekonomik Sınıf Uçak Bileti

- 6 gece, 2 kişilik odalarda kişi başı konaklama

- Tüm Sabah Kahvaltıları.

- 5 Öğle yemeği (Datça'daki öğle yemeği ile son gün dönüş yolu üzerindeki 2 öğle yemeği hariç.)

- 6 Akşam Yemeği (Konaklama yapacağımız otellerde alınacaktır.)

- Gezi sırasındaki tüm şehirlerarası otobüs ulaşımları

- Otobüs içi İkramlar

- Profesyonel Rehberlik Hizmeti

- Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:

Datça'daki öğle yemeği ile son gün dönüş yolu üzerindeki öğle yemeği dahil değildir.

- Tüm Yemeklerde alınan içecekler

- Kişisel Harcamalar

- Müze ve Ören Yeri Girişleri

 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN YAZABİLİRSİNİZ.

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIN 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLUN. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

gezilerden mail adresime bilgi verilmesini talep ederim

Mehmet Eraslan / balıkesir / 3.7.2018

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar