88-14.jpg

ddd-9.JPG

Her yıl olduğu gibi yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan doğasıyla Karadeniz yine bizleri bekliyor.. Ve tabi ki Kara Lahana dolmasından, muhlamasına, laz böreğinden, kırmızı benekli alabalığına kadar eşsiz lezzetli sofraları... Bu gezimizde Batum'un en güzel oteli 5 yıldızlı Leogrand'da konaklamakta Ailemiz için ayrı bir tad olacak. Birbirinden güzel zamanlar geçirip, yeni dostlar kazanacağımız, ne yazık ki biraz kilo alıp :) unutulmaz anılar biriktireceğimiz gezimize herkesi bekliyoruz... İşte gezimizin detayları...

 
OTOBÜS KALKIŞ VE BİNİŞ YERLERİ
23 TEMMUZ PZR GECESİ / İSTANBUL
20:00 İncirli Ömür Köprüsü Mado Önünden Hareket
20:30 Mecidiyeköy Işıklar Teknosa Önü Hareket
21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önünden
21:20: Kartal Yemek Center
(İstanbul-Samsun arası yaklaşık 8 saat yolculuk )
 
1. GÜN / 24 TEMMUZ PAZARTESİ / SAMSUN - ORDU - GİRESUN
Sabah saatlerinde yolda kahvaltı paketlerimizle kahvaltımızı yaparak Samsun'a varışımızın ardından gezimiz başlıyor. Dünyaca ünlü Samsun Atatürk Heykeli, Bandırma Vapuru, İlk Adım Anıtı ve Sahil Şeridini gezip göreceğimiz yerler arasında..
 
3-24.jpg
 
Ardından Samsun'dan ayrılıp, yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk ile Ordu'ya geçiyoruz. Öncelikle 475 metre yükseklikteki Boztepe'ye çıkıp tüm şehri tepeden kuşbakışı göreceğimiz muhteşem manzarada çay-kahve molası veriyoruz. Ve Ordu'da Öğle Yemeği yiyoruz. Boztepe dönüşü dileyenler aşağıya inişte teleferik kullanabilirler. Ardından 50 dk. mesafedeki Giresun'a geçip konaklıyoruz. Akşam Yemeğimiz ve konaklamamız Giresun'da ki 4*'lı otelimiz New Jasmin'de. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
2. GÜN / 25 TEMMUZ SALI / GİRESUN - UZUNGÖL
Sabah kahvaltı sonrasın 07:30'da hareket. 3,5 saatlik yolculuk ile Trabzon - Uzungöl'e geçiyoruz. Uzungöl'e varışımız ile birlikte kısa bir mola verip bizleri bekleyen Minibüslerimiz ile Uzungöl'den yaylalara çıkacağız. Havanın açık ve sisten dolayı kapanmamış olması halinde Garester yaylasına aksi takdirde daha yakında bulunan Demirkapı yaylasına çıkıyoruz. Yaylada hep birlikte zaman geçirip, fotoğraflar çektiriyoruz. Yayla dönüşü öğle yemeğimizi de Uzungöl'de restaurantta alıyoruz. Sonrasında Uzungöl'de gezmek, fotoğraf çekmek ve alışveriş yapmak için kısa bir serbest zamanımız olacak.
 
7370143-8.jpg
 
Uzungöl ve Yayla gezimizi tamamladıktan sonra, otobüsümüz ile yaklaşık 2,5 saat sürecek yolculuk ile Rize-Çamlıhemşin'deki Ayder Yaylası'na hareket edeceğiz. Ayder Yaylası'na akşam saatlerinde varışımızla birlikte yayladaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemek ve Konaklama Ayder Yaylası'ndaki otel Ayder Resort'te. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
fff-8.JPG
 
3. GÜN / 26 TEMMUZ ÇARŞAMBA / AYDER - KAVRON - FIRTINA VADİSİ
Ayder Yaylası'nda otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrası, bizleri bekleyen minibüslerimizle Kavron Yaylası'na gidiyoruz. Kavron Yaylası'nda yapacağımız geziler, yaylada yaşayanlarla sohbetler, yayla'da çay kahve keyfi sonrası Ayder'e kadar inip önce otelimizde kısa bir mola veriyoruz.
 
4-17.jpg
 
Sonrasında otobüsümüz ile yarım saat mesafedeki Fırtına Vadisi'ne geçiyoruz. Nehir kenarında lezzetli Alabalık'ların tadına bakacağımız Öğle Yemeğimizi yiyip tekrar Ayder Yaylası'ndaki otelimize geri dönüyoruz. Sonrasında bol bol fotoğraf çekip , yöre insanı ile sohbetler yapacağımız serbest zamanımız olacak. Akşam Yemek ve konaklama Ayder Yaylası'nda otelimizde. (Ayder Resort Hotel )
 
4. GÜN / 27 TEMMUZ PERŞEMBE / AYDER - GÜRCİSTAN - BATUM
Sabah kahvaltı sonrası Ayder Yaylası'ndan ayrılıp , Gürcistan - Batum'a geçmek üzere otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek bir yolculuk ile Hopa'da Sarp Sınır Kapısına geliyoruz. Sınır'dan geçiş işlemlerimiz sonrasında Batum Gezimiz başlayacak. Batum'da Gonio - Apsaros Kalesi ( giriş isteğe bağlı ) , Tiyatro Binası , Medea Heykeli , Orta Camii , Liman , Avrupa Meydanı , Poseidon göreceğimiz yerler arasında…
 
6f.jpg
 
Öğle Yemeğimizi de Batum'da alıyoruz. Şehir gezimizi tamamladıktan sonra artık dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız Batum'da 5* Colosseum Marina Hotel'de. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
55306359.jpg
 
BATUM İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:
- Türk Vatandaşları Batum'a Nüfus Cüzdanı ile giriş yapabilmektedir. Ancak Nüfus Cüzdan'larınızın yırtık ve yıpranmış olmaması , temiz pvc yapılmış olması gereklidir. En önemlisi de cüzdan üzerindeki soğuk damganın belirgin, belli olması şartı aranmaktadır. Aksi takdirde sınırdan içeriye giriş yapılamamaktadır. Lütfen yola çıkarken cüzdanlarınızı bir kez daha kontrol ediniz.
- Yanınızda 18 yaş altında çocuğunuzu getiriyorsanız mutlaka gezide bulunmayacak ebeveyninden ( Anne veya Baba ) Noter'den alınmış Muvafakatname bulundurmanız zorunludur.
- Batum'da 1 gece kalacağımız üzere, geçişlerde sınırda bagaj vs..inceleme ve vakit kaybı yaşanmaması için, bir gece önceden yanınıza Batum için ayrı bir sırt çantası yapmanızı hatırlatmak isteriz. Sarp Sınır Kapısına gelmeden önce , daha önceki gezilerimizde olduğu gibi, güvenilir bir yerde bagajlarımızı emanete bırakıp, Batum'a bagajsız giriş yapacağız.
 
5. GÜN / 28 TEMMUZ CUMA / BATUM - KARAGÖL- RİZE -MAÇKA
Sabah Kahvaltı sonrası Batum'dan ayrılıp, Sarp Sınır Kapısından geçiyoruz. İlk etapta birgün önce Hopa'da bıraktığımız Bagajlarımızı hızlıca teslim alıyoruz. Ardından 1 saat mesafedeki Borçka'ya geçiyoruz. Borçka'ya varınca bizleri bekleyen minibüslerimizle yaklaşık 1 saat yolculukla muhteşem bir doğal güzellik olan Karagöl'e geliyoruz.
 
2-28.jpg
 
Burada göl kenarında yeşilin her tonuna tanıklık edip, Karagöl gezimizi tamamladıktan sonra, dönüşte yol üzerinde yöresel tatlardan oluşan öğle yemeğimizi de bir Ev Pansiyonun bahçesinde alıyoruz. Yemek sonrası otobüsümüz ile Rize Merkeze iniyoruz. 2 saat sürecek yolculuk sonrası Rize Kalesi'nde çay kahve molası veriyoruz. Daha sonra yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla Trabzon-Maçka'ya varıp otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemek ve Konaklamamız Maçka'daki 5*'Büyük Sümela Hotelde. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
6. GÜN / 29 TEMMUZ CUMARTESİ / SÜMELA MANASTIRI - TRABZON - GİRESUN
Sabah kahvaltı sonrası Maçka'dan Altındere Milli Parkı'na kadar otobüsümüz ile gidip ardından Sümela Manastırı'na doğru hareket ediyoruz.. Sümela geçtiğimiz yıl bakıma alındığı için ziyarete kapatılmıştı. Hala kapalı olması durumunda sadece minübüslerle yukarıya çıkıp, bir fotoğraf alıp tekrar inişe geçilecektir. Gezimizin gerçeklşeceği tarihe kadar Manastırın açılmış olması durumunda ise, ziyaretimiz mümkün olacaktır. (Minibüsten indikten sonra da Manastıra yürüme mesafesi vardır.) Sümela Manastırını gezdikten sonra yarım saat mesafede Trabzon Merkeze geliyoruz. Burada Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü'nü gezip gördükten sonra, gümüş telkâri alışverişlerimiz için serbest zamanımız oluyor.
 
7-8.jpg
 
Ve öğlen yemeğimiz için şehre 20 dk. mesafede Akçaabat'a gelip, meşhur Akçaabat Köftesi yiyoruz. (Bugün Öğle Yemeğimiz 14:00-15:00 aralarına denk gelebilir, bu nedenle yanınızda atıştırmalık bir şeyler bulundurabilirsiniz.) Yemek sonrasında, aynı zamanda artık dönüş rotasında da olduğumuzdan yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk ile Giresun'a geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız Giresun'da otelimizde. Otelimiz: New Jasmin Hotel.
 
7.GÜN / 30 TEMMUZ PAZAR / GİRESUN - AMASYA - İSTANBUL
Sabah kahvaltımızdan sonra Giresun'dan Şehzadeler Şehri Amasya'ya geçiyoruz. Yaklaşık 4 saat süren yolculukla birlikte Amasya'ya varıp, başlıyoruz şehri gezmeye. Müzeler, külliyeler, konaklar ve Yeşilırmak boyunca uzanan tipik evler, Ferhat ile Şirin Heykeli göreceğimiz yerler arasında.
 
10-5.jpg
 
Ve öğle yemeğimizi de Amasya‘da aldıktan sonra akşamüstü saatlerinde artık İstanbul için dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yaklaşık 7 saat sürecek yolculukla İstanbul'a varıyoruz ve gezimizi sonlandırıyoruz. İstanbul'a tahmini varışımız gece 23:00 - 01:00 civarlarında olacaktır.
 
Gezi Ücreti: İki Kişilik Odada Kişi Başı: 1740 tl.
Tek Kişilik Oda Farkı: 495 tl.
0-11 yaş arası indirimli çocuk ücreti 1270 tl.(Sadece otellerden indirim alınabilmektedir.)
 
1j.png
- İstanbul Çıkışlı ve Dönüşlü Lüks Turizm Otobüsü ile ulaşım
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Belirtilen otellerde 6 Gece - 7 gün Konaklama.
- Tüm Sabah kahvaltıları ve Akşam Yemekleri
- Gürcistan - Batum Gezisi
- Tüm gezi boyunca kullanılacak Minibüs Ücretleri
- MİNÜBÜS ÜCRETLERİ: Gezi boyunca 4 kez Minibüs kullanılacaktır. Trabzon'da Uzungöl Yaylaları gidiş-dönüş, Ayder Yaylası'ndan Kavron Yaylası'na gidiş-dönüş , Artvin'de Borçka - Karagöl'e gidiş-dönüş ve Trabzon'da Sümela Manastırı için kullanılacak Toplam 150 tl.lik Minübüs ücretleri gezi fiyatımıza dahil edilmiştir.
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
- Seyahat Sigortası (20 TL.)
- Otobüs içi ikramlar
 
1k.png
- Otellerde ve gezi boyunca yapılabilecek tüm ekstra harcamalar
- Müze ve Ören yeri Girişleri
- Batum Giriş Ücreti (15 TL.)
- Öğle Yemekleri
- Gezi Boyunca toplam 7 adet öğle yemeği alınacaktır. Bölge şartları - gidilen yerlerde restaurant alternatifleri olmamasından ve grup olarak zamanlı hareket edebilmek adına her yıl olduğu gibi yemekler tarafımızdan güvenilir restaurantlarda ve ortamlarda organize edilmiştir. Bu nedenle tüm katılımcılar 7 gün için Toplam 245 TL. Öğle Yemekleri Ücretini gezi sırasında otobüste nakit olarak ödeyeceklerdir.
 
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMEBirkaç yıldır GAP bölgesindeki sorunlar nedeniyle, GAP Turları'nın yapılmasındaki sıkıntılar ve ayrıca son dönemlerde Karadeniz Bölgesine Orta Doğu'dan da turistlerin rağbet etmesiyle bölgedeki yoğunluk inanılmaz boyutlara ulaşmıştır. Otellerdeki yoğunluklar nedeniyle dışarıda kalan gruplar, özellikle yayla otellerinde yaşanan sıkıntılar da Karadeniz Gezilerinde ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Geçtiğimiz sene Ayder Yaylası'nda gördüğümüz, yeni yapılan ve Yayla'daki diğer otellere göre gerçekten son derece lüks imkanlarla gerçekleştirilmiş AYDER RESORT HOTEL'de konaklayacağımız oteller arasında. Gezi boyunca gerek konaklayacağımız otellerin kalitesi, gerekse 150 TL'lik minibüs fiyatlarının da ücrete dahil edilmiş olması göz önüne alındığında, gayet şık ve güzel bir gezinin bizleri beklediğini tekrar sizlerle paylaşmak isteriz.
 
KONTENJAN BİLGİLENDİRMESİ
 
Yukarıda detayları belirtilen 23-39 Temmuz 2017 Tarihli grubumuz sadece TEK OTOBÜS olacaktır.
 
ÖDEME VE KAYIT İŞLEMLERİ
 
Gezimize katılım için 0532 201 06 64 numaralı telefonumuzdan tarafımızı arayabilirsiniz.
 
.....GEZİMİZDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE.....

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Dünyayı gezip doğa harikası mirasları görüp farklı insanlarla tanışma imkanını görmek beni cezbettiği için gezilerinizden haberdar olmak istiyorum.

İsmail Korucu / Ankara / 20.4.2019

Siz hep yollarda olun yanyana 👫 Bizler de hep peşinizde👫👬👭👨‍👩‍👧👬👫👭👨‍👩‍👦‍👦. İnanın sizleri takip etmek şahane.. Çünkü programda bildiklerimizin dışında yarın ne sürprizler yaşarız bilmiyoruz... Şok’lar bitmiyor ya. İlave sahiller.. Capri’de neydi o arabalar... Neydi o minübüsler.. Alışveriş ve yemek için bol bol zamanlar.. Gemiyle Napoli... Eee daha ne olsun ki.. Oohhh Ailemizin sefası olsun diyorsunuz valla.. Herşey gönlünüzce olsun kardeşlerim👫.. Bizlerde takipte olup yeni gezilere hayaller kuralım.. Sevgiler🤗⚘🐞💏

Aynur Altaş Sözen / İstanbul / 18.4.2019

Hoşbuldukkk😍 iTALYA Muhteşem çok keyif aldığımız bir gezi oldu❤ Kalite tesadüf değildir, emek ister, en başta birikim ister 👍 Çağatay’ın senelerin verdiği birikim ve deneyimleri bu güzel rotaları muhteşem yapıyor👏👏👏 Enerjisi ile her anımızı unutulmaz kılıyor❤ Bu gezileri özel kıldığınız için Çağatay & Serpil çok teşekkürler 👏👏 Uyumlu ve neşeli gurubuma sevgiler 💕💕💕

Güher Genç / İstanbul / 18.4.2019

Sevgili dostlar Öncelikle hala etkisinde kaldığım cennet gibi bu güzel gezimizi herkesin görmesini tavsiye ederim. Amalfi, Puglia gerçekten görülesi yerler. Harika alışverişler, nefis deniz ürünleri ve tadı hala damağımda olan tatlılar. Limon cenneti olan buraları adeta doğa harikası. Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bize bu güzellikleri en iyi şekilde yaşattığınız için size çok teşekkür ederiz. Otelimizde çıkıp beş dakikada alışveriş merkezimize gidip o zevki yaşattığınız için (kocamda dahil🤣🤣🤣),tatlı çok hoş süprizleriniz için, dünya tatlısı güzel rehberimiz Aslı için, tatlı güler yüzünüz için size binlerce teşekkür ederiz.🙏🏻♥️♥️♥️♥️♥️

Şebnem Tayman Gözde / istanbul / 18.4.2019

Puglia gezimiz, dolu dolu, çok keyifli geçti. Nasıl bitti anlamadık. Yeşilliğe, limon ve mandalina bahçelerine, yemyeşil kırlara, ekili tarlalara, otantik, orta çağdan kalma mimariye, şehirlere, Alberobello’nun o muhteşem Trulli evlerine, bölgenin bir baştan bir başa zeytin ağaçlarına, muhteşem yemek ve şaraplarına, muhteşem koylara, Capri adasına inanın doyamadık. Çağatay bu güzellikleri görmemize vesile olduğunuz için sana, Serpil’e ve Rehberimiz Aslı hanıma sonsuz teşekkürler, sevgiler... 😍🙋‍♀️❤️

Güzin Kutlusoy / istanbul / 18.4.2019

Sevgili Ailem dönüş yaptığımız rüya İtalya gezisi için tek söyleyebileceğim "İmkanınız varsa Puglia köylerini ve Amalfi Kıyılarını Çağatay, Serpil ve rehberimiz Aslı ile mutlaka görmelisiniz. Olmazsa olmaz görülesi yerlerden" Tekrar teşekkürler tüm Aileye yaşattığınız ve paylaştığımız tüm güzellikler için🙏💕🧿🍀😘🌹

Sevil Erdem Güçel / İstanbul / 18.4.2019

Çağatay Şahin, Çok tatlısınız, inanılmaz keyif vererek mutlu ediyorsunuz. İçtenliğiniz ve iş yapış biçiminiz o denli sevgi dolu, profesyonellik dolu ki sizleri tanıdığımız için şanslı olduğumuzu paylaşmadan sessiz kalamıyoruz diğer bir deyişle SÖYLEDİKLERİMİZ İLTİFAT DEĞİL HAKİKAT... Teşekkürlerimiz başarı dileklerimiz ve sevgilerimizle ❤❤ Dinç Ailesi

Yıldız Ömer Dinç / istanbul / 17.3.2019

Sevgili Asuman ablacım, bir insan bir geziyle bu duygulara varmaz.. Bu demektir ki siz de bizimle uzun zamandır birliktesiniz. Bizimle çok gezmişsiniz, geziyorsunuz. Yani herşeyden önce, bize geçmişte de, bugün de, sonrasında da hep güvenmişsiniz, güvenmeye devam ediyorsunuz. Bizim için en önemlisi bu. Yaptıklarımızla insanların güvenini ve sevgisini kazanmak.. Ticarette tabi ki yol kazaları olacaktır ama ayağa kalkıp devam dediğinizde, geçmişinizdeki doğrular ve biriktirdiğiniz dostlar size, o karanlık yolda ışık tutmaya devam edecektir. Sizi Seviyoruz :)

Çağatay Şahin / İstanbul / 30.12.2018

Ülkemizin her köşesi ayrı bir güzel.... Ama bir geziyi Çağatay’la yapıyorsanız, keyif, mutluluk ve güven içindesiniz demektir... Herşey için teşekkürler Çağatay... Senin yaptığın her geziye varım ❤

Asuman Dik Işık / Balıkesir / 30.12.2018

Hindistan ve Küba Çağatay Yolda’nın Amiral gemileri. Koca koca marka turlarla gidenlerin geri bildirimlerinden bunu defalarca teyit ettim. Bunlar ve başka bir kaç rota yıldızlı rotalar.. Hindistan’a gitmek isteyen herkes başka hiç bir seçeneği düşünmeden güvenle yola çıkabilir.

Mine Dural / İstanbul / 15.12.2018

Hindistan Gezimiz harika bir geziydi. Özellikle tabi ki Çağatay farkı da vardı. Hindistan pis vs. demeyin. Biz hiç anlamadık. O kadar güzel gezdik ki. Hem otellerimiz çok güzeldi hem rehberimiz harikaydı. Hiç yemek sorunu yaşamadık. Ortamımız da çok güzeldi. Hala görüşüyoruz birlikte gezi yaptığımız dostlarla. Varanasi beni ayrı etkiledi. Tac Mahal zaten tartışılmaz. Hele o fillere binmek çok güzel bir deneyimdi. Biz çok mutlu döndük. Herkese tavsiye ederim. Görülmesi gereken yerlerden...

Suzan Çekirge / İstanbul / 15.12.2018

Severek takip ediyorum ve artık ben de gezilerinize katılmak istiyorum :)

Özlem Subaşı / istanbul / 8.12.2018

Gezilerinizden haberdar olmak, sizinle gezmek seçimim.

Yeşim İkizünal / Ankara / 5.12.2018

Gezilerinizi takip ediyorum.... Bayılıyorum... Fırsat bulduğum da zamanda uygun olursa katılmak istiyorum.

Melike Şahin / İstanbul / 2.12.2018

Her dakikasını dolu dolu yaşadığımız 48 saatlik hafta sonu tatilimiz çok güzeldi. Anıtkabir’de Ata’mızın huzurunda duygulandık, Ulucanlar Cezaevinde hüzünlendik, Beypazarında alışverişe doyduk, Bağ Evi Restorant’da inanılmaz derecede eğlendik keyif aldık, Abant ve Gölcük’te doğanın muhteşemliğini yaşadık, bu unutulmaz anlar için Çağatay Bey ve Serpil Hanım’a, Rehberimiz Derya hanıma, Berrin hanıma ve şöförlerimize çok teşekkür ederim. Çağatay Ailesi’ni tanıdığımız ve biz de onlardan biri olduğumuz için çok şanslıyız. En kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakalın.

Mujde Altuncevahir / İstanbul / 12.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil sizler yine yeniden yollarda hatta 10 Kasım da Anıtkabir’de ATAMIZ’ın huzurunda olmak HARİKAYDI. Dönüşte ise Abant’a ve Gölcük’e uğradığımızda eski gezilerimiz aklıma geldi.. Abant’taki kostümlü partimiz, bir başka Abant - Gölcük gezisinde düzenlenen fotoğraf yarışması ve o yarışmada aldığım 1.lik ödülü ve daha nice anılar ve bu ailede kazandığım nice dostlar... Başta size ve geziye katılan herkese sonsuz teşekkürler..

Betül Enüstün / İstanbul / 12.11.2018

Çağatay Yolda ile keyif bitmez. "Sonra neresi?"dir soru. Tatlı bir alışkanlığı vardır, karşı koymak istemezsiniz. Eskinin doygunluğu, yeninin heyecanıdır içinizdeki.

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 8.11.2018

Çağatay bey sizi seven ve tercih edenlerin sayısının bu kadar yüksek olması herkese nasip olmaz, sizleri yakından takip ediyorum ama henüz turlarınıza katılma şansım olmadı ama en yakın zamanda sizlerle tanışmayı umuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. 👏👏💜

Hülya Uyarbaş / İstanbul / 6.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil, güzel kalbinizle çalışırken dahi, yaşama anlam katma çabanızı yürekten alkışlıyorum. Desteğe her zamankinden daha ihtiyaç duyduğumuz bu yıl büyük gönüllülükle yanımızda olup “Çok engelli çocuklar” projemize verdiğiniz destek için Yakamoz Ailesi ve çocuklarımız adına çok teşekkür ederiz. Ve tabi ki güzel insanların oluşturduğu büyük “Çağatay yolda” Ailesine sonsuz tşkler. Sevgiyle kalın💕

Hilal Bilsel / İstanbul / 4.11.2018

Kaliteli nezih aynı zamanda neşeli bir grupta seyahat etmek istiyorum..

Gül Atalmış / İstanbul / 20.10.2018

Sizlerle tekrar gezmek istiyorum. Sevgiler.

Canan Urfalı / Eskişehir / 19.10.2018

Bir dostum yaptığınız geziye katılmış çok memnun kalmış biz de katılalım istiyoruz.

Gönül İnal / İstanbul / 9.10.2018

Arkadaşlar sizin turu anlata anlata bitiremiyorlar inşallah bizede kısmet olur inşallah

Ayşe / istanbul / 8.10.2018

Gezileriniz harika görünüyor. Seyirci olmak yerine katılmak daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum.

Kübra Akagündüz / İstanbul / 4.10.2018

Dünyanın en güzel köşelerini sizlerle görmek dileğiyle

Belgin / Eskişehir / 1.10.2018

Bir gün mutlaka. Sevgiler...

Ayla Çakacıoğlu / Antalya / 1.10.2018

Küba Geziniz olur ise katılmak istiyorum Ve mutlaka bir gezide beraber olmak dileği ile sevgiler selamlar

Jale Özgiray / Adana / 30.9.2018

Aranıza katılmak, sizinle gezmek istiyorum... Sevgiler...

Muhteşem Akın / İstanbul / 30.9.2018

Dürüstçe, samimiyetle yaptığınız bilgilendirme ile nezaketinizi ve yaptığınız işe olan saygınızı bir kez daha gösterdiniz. Siz bu sektörde bir markasınız Yolunuz açık olsun Çağatay Şahin. Türkiye sizi seviyor...

Aysun Cem / İstanbul / 18.9.2018

Çağatay.. İsmimi yazdırdığım ve gidemediğimiz turlardan sonra defteri kapadım. İçim almadı. Sonra yakın zaman da yine sizinle gitmeyi planladığımız Gökçeada panayır turuna gittik ablamla. Tur şöyle geçti😊.. "Çağatay olsaydı burda şöyle yapardı, o olsaydı bizi şuraya da götürürdü.. Şurda kesin resim çekerdi.. Panayırı sabaha kadar yaşatırdı.. Yani Çağatay, Çağatay... 😊😊 Sizle gezmeyince durumumuz budur gençler..

Mine Dural / İstanbul / 16.9.2018

Sevgili Çağatay Kardeşim Biraz önce Facebook’a koymuş olduğun yazını okudum. Yapılan yorumları okumadan vakit kaybetmeden sana yazmaya karar verdim. Seni Turizm ile uğraştığım için, Televizyonda yaptığın “Çağatay Yolda” Tatil ağırlıklı programlarda tanıdım. Senin benzerin programları yapan kişilerden sen daha iyi daha uzaklara giderek reytingi fazla işlere imza atarken, ne işin vardı turizm de diyemiyorum. Sen televizyonlarda program yapımcısı olarak kalsaydın şimdi nelerin olmazdı nelerin. Bu işi devam ettirenler para ile oynuyor. Tv kanalları, özel uçakları neler, neler. Tabi bu işlerde “Tanrının eli de önemli” El pençe durup program başı milyar euro’lar almayı içine sindiremedin. Bu güzellikleri televizyon kanallarındaki sanal paylaşımları bir kenara ittin. İnsanlar ile daha da içiçe olayım düşüncesi ile kazancı çok daha az olan rizikoso %100 olan bir işi seçtin. Çok iyi ettin kalite olarak nerde ise dibe vuran turizm sektöründe elit, kaliteli, sanat yaparak çok çok güzel turlara imza attın. Kendi çaban kaliteden öden vermeyen kılı kırk yaran yapın, yıllar sonra işinde frene basmana sebep oldu. Belki erken bastın ama büyük bir kazayı önledin. Şimdi euro’nun 7.5, Dolar’ın 6.5 olduğu seviyeler sektörde deprem etkisi yapmış inanılmayacak miktarlarda mağduriyete zararlara yol açmış durumda. Acısı yakında çıkar. Senin 4 Ay gibi bir süre ara vermenin sebebi, iş bilmemezlikten değil, insanlara olan saygından kaynaklandı kanısındayım. Misal 30 kişi üzerinden maliyet yaptığın Küba gezisi 15 kişi ile götürmenin cezasını sen çektin. Fark verdin. Zarar ettin iptal etmedin. İnsanları kazanayım düşüncen seni finans yönünden zora sokmaya başladı. Ekonomik turlar yapayım dedin. Piyasadan duyduğum kadarı ile iki düzenbazın lafına inanıp para kaptırdın. Bu ikilem arasında salıncakta sallanır gibi sallandın. Ama yıkılmadın. Öyle bir fırtına geldi ki senin mola verdiğin sürede 4.5 olan euro şimdi 7.5 arada 3 fark var, dağ dayanmaz. Çoğu köklü firmalar İnşaat, Değerli taş, Ayakkabı vb. ticarethaneler konkardato ilan etti. Kirayı bile veremeyecek durumda çok ticarethane sahibi var. Sen aldığın tur paralarını alıp yurtdışına kaçmadın. Geçmiş yıllarda çok örneğini yaşadık. Paraları yemediğinden, bir başka yere yatırmadığından eminim. Arabanı sattın biliyorum. Alacaklı olan kişilere vermiyorum demedin. Sıkışıklık var bekleyin çaba sarfediyorum dedin. Bugünkü yazın bunları doğruluyor. İnsanlar da sana olan güveninden sevgisinden dolayı beklemeye karar verdi. Ticarette kar da olur zarar da olur. Rüzgarın ters esmesi her şeyi alıp götürür. görüyoruz hileli iflaslar vs vs. Allah kimsenin işini zora sokmasın. Dürüst davranan, kimsenin hakkını yemeyen, insana saygılı kişiler düşse de kalksa da, gün gelir karanlık, loş günler yerini güneşli günlere bırakır. Ah be güzel kardeşim özel jetler ile uçmak varken, yar üzerine yar sevmek varken ne işin vardı tekrar söylüyorum. İnsanlara güzelini en güzelini verme çabaların ömrünün değil 4 ayını, 4 yılını yedi diyebilirim. İnşallah daha güzel turlara imza atmanı bekliyorum. Sektörün senin gibi mükemmeliyetçi Turizmcilere ihtiyacı var. Kırılan insanlar ile tekrar eskisinden daha güzel dostluklar kuracağını ümit ediyorum. Borcun varsa son kuruşuna kadar fazlası ile ödeyeceğini umut ediyorum. Sana inanan sana sevgisi olan sabır ile bekleyen konuklarına da çok teşekkürler ediyorum. Arabanın tekerlediği patladı, Yeni stepne takıldı Yola devam… Yılmak yok. Yıkılmak yok. Yolun açık olsun. Hayatımda hiçbir tur ile müşteri olarak gitmedim. İlk turuna beni de yazmanı rica ediyorum. Temennim “ÇAĞATAY SONSUZA KADAR YOLDA” Ailenize en içten Sevgi ve Saygılarımı sunuyorum.

Servet Gültekin / Turizmci / İstanbul / 15.9.2018

Gezgin olmak İstiyorum

Rana Güntay / İstanbul / 1.9.2018

Gezmeye:)

Bilal Vural / istanbul / 1.9.2018

Seyahat etmeyi çook seviyorum ve sizi uzun zamandır takip ediyorum, o güzel gezilerinizden birinde mutlaka yollarımız kesişecek...

Esra Özaçık / istanbul / 10.6.2018

Tecrübenizden faydalanarak klasiğin dışında seyahat etmek...

Filgün Meral / İstanbul / 26.5.2018

Birlikte Yaptığımız Van gezisinden çok mutlu döndüm Sanıyorum Kars gezisine katılacağım, en kısa zamanda oda arkadaşı bulduğum anda bildireceğim... Görüşmek umuduyla Sevgiler,

Olcay Oltuç / İstanbul / 26.5.2018

Sevgili Çağatay Şahin, Müşteri Memnuniyetini 1.planda tutarak ülkemizin güzelliklerini bizlere tanıtırken şahsen ben hem eğlendim, hem güldüm, hem öğrendim hem de yeni gezi arkadaşları edindim. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgi ile kal.

Arzu Arslaner Kuşçu / İstanbul / 9.4.2018

Hindistan ve Nepal’de gördüğümüz güzellikleri, yaşadığımız mutluluğu ve huzuru, depoladığımız pozitif enerjiyi anlatmaya kelimeler yetmez. Biz anlatmayalım gelin görün siz de yaşayın. Biz sosyal medyadan bulduk @cagatayyolda’yı ve Aile ile ilk seyahatimizken bir de baktık bu Ailenin birer parçası olmuşuz @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom süpersiniz 👍, gezi boyu tam bir aile ortamı sevgi, saygı, hoşgörü, samimiyet, eğlence, birlik, beraberlik ne arasanız vardı burda. Bu 13 günde her yeri bize olağanüstü güzellikte anlatıp dolu dolu yaşatan rehberimiz @deryakapkinhotmailcom emeklerine sonsuz teşekkürler ediyor, önünde saygıyla eğiliyorum. 🙏 13 günlük Hindistan & Nepal seyahatinde bizi adeta harikalar diyarında gezdirdiniz ne kadar teşekkür etsek azdır diyorum. İyi ki sizi tanımışız iyi burdaymışız @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom 🙏 Nepal’den sevgiler ...❤️

Leyla Kılıç / İstanbul / 11.3.2018

Sizinle keşfetmek çok güzel olacak.. Uygun olduğumuzda katılmayı arzu ederiz

Mukaddes Salgın / İzmir / 17.2.2018

Gidemesem de gezilerinizi takip etmek güzel, daha önce televizyonda izliyordum şu an göremiyorum burada görünce sevindim takip etmek istedim. Belki bir gün bir gezide buluşmak umuduyla.

Nursel Gülerman / İzmir / 17.2.2018

Geçmiş yıllarda sıkı bir takipçinizdim. Sonra izinizi kaybettim. Bir arkadaşım sayesinde sizi tekrar bulduğum için çok mutluyum. Aileye katılıp, birlikte yol almak beni onurlandırır. Sevgilerimle.

Birsen Ünal / Kocaeli / 17.2.2018

Çağatay Yolda’nın grubunda olmak büyük mutluluk

Melih Ercan / İstanbul / 17.2.2018

Bilgili, deneyimli tur seyahati.... Sorunsuz..

Neşe Turgut / istanbul / 13.2.2018

6-9 Şubat Kars gezisi ile ilk kez sizinle tanıştım. Çok keyifli bir gezi oldu. Programdan dostluğa kadar beni ve arkadaşım Nuran Eroğlu’nu çok mutlu ettiniz. Her türlü ayrıntı düşünülmüş misafirlerin rahat etmesi için mükemmel bir titizlikle çalışılmış. Çağatay Şahin ve Serpil Hanıma sonsuz Teşekkürler. Bu arada rehberimiz Ahmet Kurt’a da engin tecrübesi için teşekkür ediyorum.

Müberra Tekkaya / İstanbul / 12.2.2018

Hafızalardan silinmeyecek bir Kars gezisi idrak ettik. Çok harikaydı. Çağatay Şahin’e ve ekibine minnettarız. Av.Nurhan Üngören

Nurhan Üngören / İstanbul / 11.2.2018

Biz geldikk👍 Gerçekten çok mutlu döndük💗 Dolu dolu geçen 4 gün:) Tarih kokan bir şehir & saygılı ve geçmişiyle gurur duyan Kars halkı & nefis yemekler ve sürprizler😉 Emekleriniz için çok teşekkürler Serpil & Çağatay 👍yolunuz açık olsun💗 Yeni gezilerde buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın😍😍😍

Güher Genç / İstanbul / 10.2.2018

Dünya’ya ışık saçan Küba’yı görmeyi, hele ki sizinle görmeyi çok isterim. Bu maceraya hazır ve nazır bekliyorum. :-)

Tugay Altay / Ankara / 4.2.2018

Şahane bir serüven Küba ve Çağatay ruhu hep yanımızdaydı... Bu farkı herkesin tatmasını isterim... İyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım... Teşekkürler

Gülden Atamer / İstanbul / 3.2.2018

Merhaba. Sizinle dünyayı gezmek istiyorum 🙂

Nurhan Öztürk Güneş / İstanbul / 27.1.2018

Siteniz, tur detaylarınız ve tanıtımlarınız harika. Tebrikler

Hasan Tolun / İstanbul / 27.1.2018

Gezileriniz hakkında bilgi almak isterim. Kuzenim Handan Güven Özgen ve arkadaşları grubunuzda ve gezilerinizden Çok memnunlar. Sevgiler

Filiz Balta / İstanbul / 13.1.2018

Sizlerle birlikte olduğumuz karlı buzlu ve soğuk Kars gezimizden sımsıcak duygularla döndük.😊 Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Sevgiler 😊

Fitnat Aytun / İstanbul / 12.1.2018

Harika bir geziden döndük tek kelime ile muhteşem Kars gezisi yaşadık emeklerinize sağlık Çağatay ve Serpil başka doğu gezilerinde görüşmek dileği ile iyi ki varsınız sevgiler

Aysun Sözen Ünver / İstanbul / 12.1.2018

Çagatay’cığım, her geziden sonra Ailemizin fertleri böyle mutlu gülüyor... Ne mutlu sana... İyi ki Serpil ve sen varsınızzzz...

Fatma Aydınlıgil Yavuz / İstanbul / 12.1.2018

Çağatay, Serpil emeğinize, yüreğinize sağlık. Hayallerimizin çokk ötesinde şahane bir Kars gezisiydi. Her şey o kadar güzeldi ki gezi boyunca Allah’ım nazar değmesin diye dua edip durduk. Tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız❤️😘🙏

Seçil Korkmaz / İstanbul / 12.1.2018

Tatilde gezdiniz, eğlendiniz. Üstüne uçaktan yeni indiniz. Hiç mi yorulmadınız. Bu ne enerji arkadaş. Herkesin yüzü gülüyor. Demek ki harikaydı her şey😊👍👍

Orhan Baş / Side / 12.1.2018

Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Kars Gezimiz, çok keyifli, güzel ve her anı dolu dolu seçkin bir geziydi. Çağatay Yolda ekibi büyük bir Aile olmayı başarmış. Sevgiler:)

Ayşim Özdoğan Yurttaş / İstanbul / 12.1.2018

Giden arkadaşlardan çok güzel geri bildirimler aldım. Yapacağınız turlardan haberdar olmak ve Sizlere katılmak istiyorum.

Deniz Narin / İstanbul / 7.1.2018

İlk defa sitenizi inceledim çok ilginç ve güzel geldi. Gezi programlarınızdan haberdar olmak istiyorum.

Nurettin Topaloğlu / Ankara / 6.1.2018

Farklı kültür farklı coğrafya. Doğru rehber. İlgi ❤️ alaka , titiz çalışma. Sonunda her geziden güzel anılar☀️dostlar ❤️ ile dönebilmek yürekten teşekkür ❤️❤️❤️ Fas Gezimiz mükemmeldi ❤️❤️ Çağatay Yolda ile lütfen gitmeli o anları yaşamalı anı sandığını doldurmalısınız... Resimlere bakarken bu satırları yazıverdim işteeeeeeee❤️❤️ Sevgi ile dingin bereketli geçsin her anımız yaşanası olsun veee ooooluuuyoooor ooolduuuuuu....

Sema Özdemir / İstanbul / 29.12.2017

MÜKEMMEL BİR İŞ ÇIKARTIYORSUNUZ.

Gamze Örs / Balıkesir / 29.12.2017

Rüyalar ülkesinde rüya gibi bir gezi yaşadık, tadı damağımızda kaldı, hem yemeklerin, hem gezdiğimiz yerlerin, muhteşem çiçek kokan otellerin, Sarayların, kalelerin, tapınakların, parkların, Taj Mahal’ın, Aarti töreninin... Hindistan anlatılmaz, Görmeden tadına varılmaz... Çağatay’la yola çık, yol açık...👍❤️

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 25.12.2017

Hep beraber nice keyifli rotalarda gülmek, eğlenmek dileğimle, Hoş buldum :))

Ebru Yalçınkaya / İstanbul / 23.12.2017

Biz ilk kez Budva’ya gittik. Çağatay’ın misafirlerine davranışı ve gezi programına hayranız. Bütçemiz ve sağlığımız el verdiğince onunlayız. Teşekkürler Çağatay Seni Seviyoruz 👋😘

Zehra Kopuz / İstanbul / 23.12.2017

Arkadaşlarım çok övgüyle bahsediyor

İbrahim Versan / İstanbul / 17.12.2017

Sevgili Çağatay Şahin & Serpil, bu gece nasıl özlemişiz birbirimizi ki enerji patlaması olmuş resimler videolar harika 💞yüzler gülüyor👍 Bu ortam sizlerin eseri ❤ Çok teşekkürler 😙 Koskoca bir Ailem var👍 Bu kare içinde olmaktan ben ve Ferudun ağbin çok mutluyuz 💞 Bize çok iyi geliyorsun💖 Yeni yıl güzellikler getirsin tüm Çağatay Yolda Aileme. Abuzer Yegin emeklerinize sağlık👏👏

Güher Genç / İstanbul / 17.12.2017

Çağatay’cım 2017’e veda buluşmamız çok güzel bir akşamdı. Emeklerinize sağlık. 2018’e veda gecesinde bence masalar ve yemek olmasın. Direkt oynamaya geçelim...😀 Kimsenin yemekle derdi yok bence..😊Samimi ortam ve eğlenmek❤️. 2018’e daha geniş mekan bul.. Çünkü kişi sayısını 3 le çarpmalısın. Benden söylemesi....💃🏽🥂💃🏽

Gülay Tütüncüoğlu / İstanbul / 17.12.2017

Sevgili Çağatay sayende yine çok keyifli ve mutlu olarak dönüyoruz. Her şey muhteşemdi. Sabırsızlıkla Kars Gezisi’ni bekliyoruz.

Aydın Kaplan / İstanbul / 10.12.2017

Konya Şeb-i Arus Gezimizde gerçekten herşey çok güzeldi Çağatay’cığım.. Yüreğinin yanımızda olduğunu bilerek çok rahat gezdik. Başta Serpil’im ve sen olmak üzere, efendi, saygılı, bilgi küpü yakışıklı rehberimiz Aytaç’ımıza ve saygıda kusur etmeyen kaptanlarımıza çok ama çook teşekkür ediyorum. En yakın zamanda başka bir turda görüşmek dileğiyle..

Emine Eşsiz Alkan / İzmit / 10.12.2017

Çağatay bey, sizleri zevkle takip ediyorum. İnşallah bir gün uygun gelen tarihli bir gezinize katılacağım. Tur programınızda Kars gezilerinizi gördüm. Üstelik kontenjanlar dolmuş. Bir Kars’lı olarak çok çok mutlu oldum. Gidecek olan kişiler de çok mutlu olacak buna eminim. Sarı balığın tadını çıkarın, atlı kızaklara binin, Ani de dolaşırken o tarihi kalıntıların beyazla buluşmasını fotoğraflayın, akşam sokaklarda gezin, kalenin gece görüntüsü muhteşemdir. Fırsatınız olursa kaz yiyin, kaşar peyniri almadan dönmeyin 😃😃😃

SemenGül Özekinci / / 7.12.2017
Tüm Mesajlar