88-14.jpg

ddd-9.JPG

Her yıl olduğu gibi yeşilin her tonuna ev sahipliği yapan doğasıyla Karadeniz yine bizleri bekliyor.. Ve tabi ki Kara Lahana dolmasından, muhlamasına, laz böreğinden, kırmızı benekli alabalığına kadar eşsiz lezzetli sofraları... Bu gezimizde Batum'un en güzel oteli 5 yıldızlı Leogrand'da konaklamakta Ailemiz için ayrı bir tad olacak. Birbirinden güzel zamanlar geçirip, yeni dostlar kazanacağımız, ne yazık ki biraz kilo alıp :) unutulmaz anılar biriktireceğimiz gezimize herkesi bekliyoruz... İşte gezimizin detayları...

 
OTOBÜS KALKIŞ VE BİNİŞ YERLERİ
23 TEMMUZ PZR GECESİ / İSTANBUL
20:00 İncirli Ömür Köprüsü Mado Önünden Hareket
20:30 Mecidiyeköy Işıklar Teknosa Önü Hareket
21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önünden
21:20: Kartal Yemek Center
(İstanbul-Samsun arası yaklaşık 8 saat yolculuk )
 
1. GÜN / 24 TEMMUZ PAZARTESİ / SAMSUN - ORDU - GİRESUN
Sabah saatlerinde yolda kahvaltı paketlerimizle kahvaltımızı yaparak Samsun'a varışımızın ardından gezimiz başlıyor. Dünyaca ünlü Samsun Atatürk Heykeli, Bandırma Vapuru, İlk Adım Anıtı ve Sahil Şeridini gezip göreceğimiz yerler arasında..
 
3-24.jpg
 
Ardından Samsun'dan ayrılıp, yaklaşık 2 saat sürecek yolculuk ile Ordu'ya geçiyoruz. Öncelikle 475 metre yükseklikteki Boztepe'ye çıkıp tüm şehri tepeden kuşbakışı göreceğimiz muhteşem manzarada çay-kahve molası veriyoruz. Ve Ordu'da Öğle Yemeği yiyoruz. Boztepe dönüşü dileyenler aşağıya inişte teleferik kullanabilirler. Ardından 50 dk. mesafedeki Giresun'a geçip konaklıyoruz. Akşam Yemeğimiz ve konaklamamız Giresun'da ki 4*'lı otelimiz New Jasmin'de. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
2. GÜN / 25 TEMMUZ SALI / GİRESUN - UZUNGÖL
Sabah kahvaltı sonrasın 07:30'da hareket. 3,5 saatlik yolculuk ile Trabzon - Uzungöl'e geçiyoruz. Uzungöl'e varışımız ile birlikte kısa bir mola verip bizleri bekleyen Minibüslerimiz ile Uzungöl'den yaylalara çıkacağız. Havanın açık ve sisten dolayı kapanmamış olması halinde Garester yaylasına aksi takdirde daha yakında bulunan Demirkapı yaylasına çıkıyoruz. Yaylada hep birlikte zaman geçirip, fotoğraflar çektiriyoruz. Yayla dönüşü öğle yemeğimizi de Uzungöl'de restaurantta alıyoruz. Sonrasında Uzungöl'de gezmek, fotoğraf çekmek ve alışveriş yapmak için kısa bir serbest zamanımız olacak.
 
7370143-8.jpg
 
Uzungöl ve Yayla gezimizi tamamladıktan sonra, otobüsümüz ile yaklaşık 2,5 saat sürecek yolculuk ile Rize-Çamlıhemşin'deki Ayder Yaylası'na hareket edeceğiz. Ayder Yaylası'na akşam saatlerinde varışımızla birlikte yayladaki otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemek ve Konaklama Ayder Yaylası'ndaki otel Ayder Resort'te. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
fff-8.JPG
 
3. GÜN / 26 TEMMUZ ÇARŞAMBA / AYDER - KAVRON - FIRTINA VADİSİ
Ayder Yaylası'nda otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrası, bizleri bekleyen minibüslerimizle Kavron Yaylası'na gidiyoruz. Kavron Yaylası'nda yapacağımız geziler, yaylada yaşayanlarla sohbetler, yayla'da çay kahve keyfi sonrası Ayder'e kadar inip önce otelimizde kısa bir mola veriyoruz.
 
4-17.jpg
 
Sonrasında otobüsümüz ile yarım saat mesafedeki Fırtına Vadisi'ne geçiyoruz. Nehir kenarında lezzetli Alabalık'ların tadına bakacağımız Öğle Yemeğimizi yiyip tekrar Ayder Yaylası'ndaki otelimize geri dönüyoruz. Sonrasında bol bol fotoğraf çekip , yöre insanı ile sohbetler yapacağımız serbest zamanımız olacak. Akşam Yemek ve konaklama Ayder Yaylası'nda otelimizde. (Ayder Resort Hotel )
 
4. GÜN / 27 TEMMUZ PERŞEMBE / AYDER - GÜRCİSTAN - BATUM
Sabah kahvaltı sonrası Ayder Yaylası'ndan ayrılıp , Gürcistan - Batum'a geçmek üzere otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek bir yolculuk ile Hopa'da Sarp Sınır Kapısına geliyoruz. Sınır'dan geçiş işlemlerimiz sonrasında Batum Gezimiz başlayacak. Batum'da Gonio - Apsaros Kalesi ( giriş isteğe bağlı ) , Tiyatro Binası , Medea Heykeli , Orta Camii , Liman , Avrupa Meydanı , Poseidon göreceğimiz yerler arasında…
 
6f.jpg
 
Öğle Yemeğimizi de Batum'da alıyoruz. Şehir gezimizi tamamladıktan sonra artık dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız Batum'da 5* Colosseum Marina Hotel'de. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
55306359.jpg
 
BATUM İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME:
- Türk Vatandaşları Batum'a Nüfus Cüzdanı ile giriş yapabilmektedir. Ancak Nüfus Cüzdan'larınızın yırtık ve yıpranmış olmaması , temiz pvc yapılmış olması gereklidir. En önemlisi de cüzdan üzerindeki soğuk damganın belirgin, belli olması şartı aranmaktadır. Aksi takdirde sınırdan içeriye giriş yapılamamaktadır. Lütfen yola çıkarken cüzdanlarınızı bir kez daha kontrol ediniz.
- Yanınızda 18 yaş altında çocuğunuzu getiriyorsanız mutlaka gezide bulunmayacak ebeveyninden ( Anne veya Baba ) Noter'den alınmış Muvafakatname bulundurmanız zorunludur.
- Batum'da 1 gece kalacağımız üzere, geçişlerde sınırda bagaj vs..inceleme ve vakit kaybı yaşanmaması için, bir gece önceden yanınıza Batum için ayrı bir sırt çantası yapmanızı hatırlatmak isteriz. Sarp Sınır Kapısına gelmeden önce , daha önceki gezilerimizde olduğu gibi, güvenilir bir yerde bagajlarımızı emanete bırakıp, Batum'a bagajsız giriş yapacağız.
 
5. GÜN / 28 TEMMUZ CUMA / BATUM - KARAGÖL- RİZE -MAÇKA
Sabah Kahvaltı sonrası Batum'dan ayrılıp, Sarp Sınır Kapısından geçiyoruz. İlk etapta birgün önce Hopa'da bıraktığımız Bagajlarımızı hızlıca teslim alıyoruz. Ardından 1 saat mesafedeki Borçka'ya geçiyoruz. Borçka'ya varınca bizleri bekleyen minibüslerimizle yaklaşık 1 saat yolculukla muhteşem bir doğal güzellik olan Karagöl'e geliyoruz.
 
2-28.jpg
 
Burada göl kenarında yeşilin her tonuna tanıklık edip, Karagöl gezimizi tamamladıktan sonra, dönüşte yol üzerinde yöresel tatlardan oluşan öğle yemeğimizi de bir Ev Pansiyonun bahçesinde alıyoruz. Yemek sonrası otobüsümüz ile Rize Merkeze iniyoruz. 2 saat sürecek yolculuk sonrası Rize Kalesi'nde çay kahve molası veriyoruz. Daha sonra yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla Trabzon-Maçka'ya varıp otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemek ve Konaklamamız Maçka'daki 5*'Büyük Sümela Hotelde. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
6. GÜN / 29 TEMMUZ CUMARTESİ / SÜMELA MANASTIRI - TRABZON - GİRESUN
Sabah kahvaltı sonrası Maçka'dan Altındere Milli Parkı'na kadar otobüsümüz ile gidip ardından Sümela Manastırı'na doğru hareket ediyoruz.. Sümela geçtiğimiz yıl bakıma alındığı için ziyarete kapatılmıştı. Hala kapalı olması durumunda sadece minübüslerle yukarıya çıkıp, bir fotoğraf alıp tekrar inişe geçilecektir. Gezimizin gerçeklşeceği tarihe kadar Manastırın açılmış olması durumunda ise, ziyaretimiz mümkün olacaktır. (Minibüsten indikten sonra da Manastıra yürüme mesafesi vardır.) Sümela Manastırını gezdikten sonra yarım saat mesafede Trabzon Merkeze geliyoruz. Burada Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü'nü gezip gördükten sonra, gümüş telkâri alışverişlerimiz için serbest zamanımız oluyor.
 
7-8.jpg
 
Ve öğlen yemeğimiz için şehre 20 dk. mesafede Akçaabat'a gelip, meşhur Akçaabat Köftesi yiyoruz. (Bugün Öğle Yemeğimiz 14:00-15:00 aralarına denk gelebilir, bu nedenle yanınızda atıştırmalık bir şeyler bulundurabilirsiniz.) Yemek sonrasında, aynı zamanda artık dönüş rotasında da olduğumuzdan yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk ile Giresun'a geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız Giresun'da otelimizde. Otelimiz: New Jasmin Hotel.
 
7.GÜN / 30 TEMMUZ PAZAR / GİRESUN - AMASYA - İSTANBUL
Sabah kahvaltımızdan sonra Giresun'dan Şehzadeler Şehri Amasya'ya geçiyoruz. Yaklaşık 4 saat süren yolculukla birlikte Amasya'ya varıp, başlıyoruz şehri gezmeye. Müzeler, külliyeler, konaklar ve Yeşilırmak boyunca uzanan tipik evler, Ferhat ile Şirin Heykeli göreceğimiz yerler arasında.
 
10-5.jpg
 
Ve öğle yemeğimizi de Amasya‘da aldıktan sonra akşamüstü saatlerinde artık İstanbul için dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yaklaşık 7 saat sürecek yolculukla İstanbul'a varıyoruz ve gezimizi sonlandırıyoruz. İstanbul'a tahmini varışımız gece 23:00 - 01:00 civarlarında olacaktır.
 
Gezi Ücreti: İki Kişilik Odada Kişi Başı: 1740 tl.
Tek Kişilik Oda Farkı: 495 tl.
0-11 yaş arası indirimli çocuk ücreti 1270 tl.(Sadece otellerden indirim alınabilmektedir.)
 
1j.png
- İstanbul Çıkışlı ve Dönüşlü Lüks Turizm Otobüsü ile ulaşım
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Belirtilen otellerde 6 Gece - 7 gün Konaklama.
- Tüm Sabah kahvaltıları ve Akşam Yemekleri
- Gürcistan - Batum Gezisi
- Tüm gezi boyunca kullanılacak Minibüs Ücretleri
- MİNÜBÜS ÜCRETLERİ: Gezi boyunca 4 kez Minibüs kullanılacaktır. Trabzon'da Uzungöl Yaylaları gidiş-dönüş, Ayder Yaylası'ndan Kavron Yaylası'na gidiş-dönüş , Artvin'de Borçka - Karagöl'e gidiş-dönüş ve Trabzon'da Sümela Manastırı için kullanılacak Toplam 150 tl.lik Minübüs ücretleri gezi fiyatımıza dahil edilmiştir.
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
- Seyahat Sigortası (20 TL.)
- Otobüs içi ikramlar
 
1k.png
- Otellerde ve gezi boyunca yapılabilecek tüm ekstra harcamalar
- Müze ve Ören yeri Girişleri
- Batum Giriş Ücreti (15 TL.)
- Öğle Yemekleri
- Gezi Boyunca toplam 7 adet öğle yemeği alınacaktır. Bölge şartları - gidilen yerlerde restaurant alternatifleri olmamasından ve grup olarak zamanlı hareket edebilmek adına her yıl olduğu gibi yemekler tarafımızdan güvenilir restaurantlarda ve ortamlarda organize edilmiştir. Bu nedenle tüm katılımcılar 7 gün için Toplam 245 TL. Öğle Yemekleri Ücretini gezi sırasında otobüste nakit olarak ödeyeceklerdir.
 
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMEBirkaç yıldır GAP bölgesindeki sorunlar nedeniyle, GAP Turları'nın yapılmasındaki sıkıntılar ve ayrıca son dönemlerde Karadeniz Bölgesine Orta Doğu'dan da turistlerin rağbet etmesiyle bölgedeki yoğunluk inanılmaz boyutlara ulaşmıştır. Otellerdeki yoğunluklar nedeniyle dışarıda kalan gruplar, özellikle yayla otellerinde yaşanan sıkıntılar da Karadeniz Gezilerinde ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Geçtiğimiz sene Ayder Yaylası'nda gördüğümüz, yeni yapılan ve Yayla'daki diğer otellere göre gerçekten son derece lüks imkanlarla gerçekleştirilmiş AYDER RESORT HOTEL'de konaklayacağımız oteller arasında. Gezi boyunca gerek konaklayacağımız otellerin kalitesi, gerekse 150 TL'lik minibüs fiyatlarının da ücrete dahil edilmiş olması göz önüne alındığında, gayet şık ve güzel bir gezinin bizleri beklediğini tekrar sizlerle paylaşmak isteriz.
 
KONTENJAN BİLGİLENDİRMESİ
 
Yukarıda detayları belirtilen 23-39 Temmuz 2017 Tarihli grubumuz sadece TEK OTOBÜS olacaktır.
 
ÖDEME VE KAYIT İŞLEMLERİ
 
Gezimize katılım için 0532 201 06 64 numaralı telefonumuzdan tarafımızı arayabilirsiniz.
 
.....GEZİMİZDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE.....

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar