GEZİ PROGRAMI:
 
1.GÜN / 01 Kasım Çarşamba / İST - MALAGA - GRANADA
Sabah saat 07:00'da konuklarımızla Atatürk Havalimanında buluşuyoruz. Bilet ve Bagaj işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 1305 seferiyle 09:05'de Malaga'ya hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saat 40 dakikalık bir uçuşun ardından yerel saatle 12:45'de Malaga'ya varıyor ve 1.5 saat mesafedeki Granada şehrine geçiyoruz. Müslümanların son kalesi olan Granada'ya gelir gelmez şehri gezmeye başlıyoruz.. Yürüyerek şehri adım adım hissederek yapacağımız bu turda, Arap Çarşısı, Kristof Kolomb'un Amerika keşfini Isabel Katolika'ya anlattığı eşsiz güzellikteki heykeli, Granada Katedrali, İspanya'nın kurucusu Kraliçe İsabel ve eşi Kral Fernando'nun mezarlarının da bulunduğu şehir katedrali göreceğimiz yerler arasında. 
 
b1-11.jpg
 
Gezimizin ardından o gece konaklayacağımız şehrin adeta kalbindeki otelimize geçiyoruz. 
KONAKLAMA GRANADA'da. Otelimiz 4*Hotel NH Collection Victoria vb. TIKLAYINIZ
 
Akşam dileyen konuklarımızla birlikte, Dünya kültür mirası listesinde yeralan "Sagramonte Çingene Mahallesi" ve "Çingene Gösterisi"ne gidiyoruz. Ve showun sonrasnda yine dünya kültür mirası listesinde olan eski müslüman mahallesi ALBAYZIN'de gezintimizi gerçekleştiriyoruz. "Sagramonte Çingene Mahallesi Turu" (40 euro.) 
 
sacromonte-banner.jpg
 
2.GÜN / 02 Kasım Perşembe / GRANADA - CORDOBA
Bugün Granada'da serbest zamanımız var. İsteyenler serbest zamanda diledikleri gibi şehri gezebileceği gibi isteyen konuklarımızla birlikte "Ekstra Elhamra Sarayı" Turuna katılıyoruz. (55 euro.) Elhamra Sarayı, Granada'ya yukarından bakan bir tepede, özellikle savunma amaçlı olarak, saray şeklinde yapılmıştır.
 
b2-11.jpg
 
Dışarıdan ilk bakıldığında verdiği kale görüntüsünün içinde muhteşem bir saray vardır. Yapımında kırmızı tuğla ve kırmızı kiremitler kullanıldığı için adına Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Tüm süsleme ve mimari özellikleriyle adeta 1001 gece masallarındaki sarayları andırır. Sarayın büyüleyici bahçeleri, Alcazar yapıları ve Alcazaba kalıntıları da ayrıca bu güzelliğe eşlik eden köşeler arasında.
 
xorg70.jpg
 
Ve saray turumuzun ardından Rotamız bu kez Cordoba şehri... Günümüzden 600 yıl önce Emevi Halifelerinin kullandığı "Halife Yolu" üzerinden, aynı yolları geçerek yaklaşık 2 saatlik bir yolculukla Cordoba'ya varışımızla birlikte panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Rengarenk avlularla süslü, insana huzur veren sokaklarda gezip, 14.yy'da Kraliçe İsabel'in İspanya'yı yeniden fethinin sonrasında bu topraklardan zorla çıkartılan Yahudi mahallesi de göreceğimiz yerler arasında. 
 
cordobaflamenco_20130622.jpg
 
Burada Endülüs'ün en büyüğü olan "Mezquita Camisi" de (Cordoba Camisi) bizleri bekliyor. Rehberimiz ve zorunlu olan Yerel rehber eşliğinde bu caminin görkemli ve etkileyici iç kısmını da anlatımlarla gezme imkanı buluyoruz. (Camii giriş ücreti ile yerel rehber ücreti dahildir.) 
 
2d85ee3f-01b2-4894-946e-5a845bf2ef21.jpg
 
KONAKLAMA CORDOBA'da. Otelimiz 5* Eurostars Palace. vb. TIKLAYINIZ
 
3.GÜN / 03 Kasım Cuma / CORDOBA - SEVİLLA
Cordoba-Sevilla (140 km, 2 saat.) Sevilla'ya varışımızla birlikte Panoramik şehir gezimize başlıyoruz. İspanya ile özdeşleşen, o kırmızı elbiseli İspanyol çingenesi "Carmen"in şehri Sevilla. Labirent şeklindeki kaybolunası sokakları konuklarını adeta büyüler. Ortaçağ'dan kalma manastırları ve kiliseleri eşliğinde gezip, merkezde serbest zamanımınızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Plaza Espana gezeceğimiz köşeler arasında...
 
sevilla2.jpg
 
Ardından isteyen konuklarımızla birlikte Ekstra gerçekleştireceğimiz "Alcazar Sarayı ve Sevilla Katedrali" Turumuz var. (40 euro) Sevilla Katedrali aynı zamanda ünlü Kaşif Kristof Kolomb'un da mezarının bulunduğu yer. Otelimize gidişimizin sonrasında akşam Sevilla'da Ekstra "Flamenco Show" bizleri bekliyor. (55 euro.). Bu Flamenko gösterisi İspanya'nın en iyisi olarak gösteriliyor..
 
4515397-flamenco_final01.jpg
 
KONAKLAMA SEVİLLA'da. Otelimiz 5* Grand Melia Colon. vb. TIKLAYINIZ
 
4.GÜN /04 Kasım Cumartesi / SEVİLLA - CADİZ - RONDA 
Bugün Sevilla'da serbest zaman... İsteyen konuklarımızla birlikte, görülmeye değer şehirler "Cadiz-Ronda" Turumuza çıkıyoruz.. (70 euro). Okyanusun kıyısındaki Cadiz görenleri kendisine hayran bırakıyor. Cádiz, sahillerinin yanı sıra en eski Batı Avrupa şehirlerinden birisi olması nedeniyle sahip olduğu tarihi eserleri ile turistik bir merkez. Özellikle şehrin Jerez de la Frontera bölgesi, geçmişten günümüze barındırdığı geleneksel Çingene flamenko müzisyenleri sebebiyle önemli bir konumda. Burası aynı zamanda Camarón de la Isla ve Paco de Lucía gibi efsanevi müzisyenlerin doğup büyüdüğü şehirdir.
 
b3-8.jpg
 
Gezimizin sonrasında Sevilla'daki otelimize dönüyoruz.
 
5.GÜN / 05 Kasım Pazar / SEVİLLA - LİZBON
Sevilla-Lizbon (463 km, 5.5 saat.) Varışımızla birlikte Panoramik Lizbon şehir turumuzda, Belem semtinde, Belem Kulesi ve Keşifler Anıtını görüp fotoğraflayıp ayrıca Jeronimos Manastırı'nı da dışarıdan görüyoruz.. 
 
gh.jpg
 
Lizbon'un olmazsa olmazı, mutlaka tadılması gereken ünlü "Pastéis de Belém" tatlısını, bir kahve eşliğinde, Ünlü Belem Pastanesi'nde bizlerin ikramı olarak konuklarımızla birlikte tadıp keyifli bir mola veriyoruz. 
 
12273530_872203376229057_7442289537869592605_o.jpg
 
Şehrin tarihi merkezinde Praça do Comercio meydanı, Baixa semti, Rossio ve Restauradores meydanları, Liberdade caddesini aracımızdan panoramik olarak görüyor ve ardından otelimize yerleşiyoruz. Otelimiz 5* Sofitel Lisbon Liberdade. vb. TIKLAYINIZ
 
12248210_872201506229244_6644418821604093355_o-2.jpg
 
KONAKLAMAMIZ LİZBON'da. Otelimiz Bessa Liberdade veya Sheraton Lisboa Hotel & Spa. vb. TIKLAYINIZ
 
6.GÜN / 21 Ekim Cuma / LİZBON - SİNTRA & CABO DE ROCA BURNU & CASCAİS TURU
Bugün tüm gün Lizbon serbest zamanımız var. İsteyenlerin şehir merkezinde gezip vakit geçirebileceği gibi dileyen konuklarımızla birlikte ekstra "Sintra, Cobo De Roca Burnu ve Cascais" Turuna çıkıyoruz. (75 Euro.) Sabah kahvaltıdan sonra başlayacak olan bu turumuzda önce UNESCO'nun dünya mirası listesinde bulunan ve aynı zamanda Sintra Kraliyet Ailesi tarafından mesire yeri olarak da kullanılmış olan rengarenk Pena Şehir Sarayı'nı gezeceğiz. (Pena sarayına çıkmak için ayrıca kullanacağımız yerel otobüsle gidiş-geliş, saray bahçesindeki shuttle, giriş ücreti ve zorunlu yerel rehber maliyeti toplamı yaklaşık 30 euro tur ücretine dahildir.)
 
12240958_872758786173516_2811949110070352774_o.jpg
 
Bir sonraki rotamız ise Avrupa'nın en batı ucu olarak bilinen Roca Burnu (Cabo da Roca). Guincho Burnu ve Boca do Inferno Kayalığı'nı da görüp, fotoğrafladıktan sonra, yazlık evleri ve bahçeleri ile ünlü Cascais'te serbest zamanımız olacak. O gece isteyen konuklarımızla birlikte; Portekiz'e gelindiğinde görülmesi gerekenlerden birisi olan yemekli "Geleneksel Fado Gecesi"ne gidiyoruz. Otobüsümüzle Lizbon'un renkli geceleriyle ünlü semti Bairro Alto'ya gelip, Portekiz'in yemekleri, geleneksel dansları ve müzik gösterisi eşliğinde keyifli bir "Fado Gecesi" yaşıyoruz. (50 euro.)
 
fado-night.jpg
 
7.GÜN / 22 Ekim Cumartesi / LİZBON - İSTANBUL
Kahvaltımızın ardından Lizbon'da serbest zaman. Ardından havaalanı transferimizi gerçekleştiriyor ve TK 1760 sefer sayılı uçağıyla 15:45'te İstanbul'a hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 saat 50 dakikalık bir uçuşun ardından TR saatiyle 22:25'te İstanbul'a varış.
 
OTELLERİMİZ
GRANADA / 4* Hotel NH Collection Victoria. vb. TIKLAYINIZ
CORDOBA / 5* Eurostars Palace. vb. TIKLAYINIZ
SEVİLLA / 5* Grand Melia Colon. vb. TIKLAYINIZ
LİZBON / 5* Sofitel Lisbon Liberdade. vb. TIKLAYINIZ
 
 
GEZİ ÜCRETİ
2 Kişilik Odada Kişi başı Fiyat : 1250 Euro
Tek Kişi ( SGL ) Konaklama Farkı : 560 Euro
Kredi Kartına Vade Farkı ile Taksit Seçeneği Olacaktır.
 
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
- THY ile Ekonomi Sınıf İstanbul-Malaga ve Lizbon-İstanbul Gidiş-Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
- Belirtilen Otellerde 2 Kişilik Odalarda Kişibaşı ( Oda & Kahvaltı ) Konaklama
- Malaga, Granada, Cordoba, Sevilla, Lizbon Şehir Gezileri.
- İspanya ve Lizbon'da otellerde ödenecek gecelik servis ve vergi bedeli 
- Cordoba Camii gezisi. (Giriş ücreti ile yerel rehber ücreti toplam 12 euro dahildir.)
- Belem Tatlısı ve Kahve ikramı.
- Havalimanı Vergileri ve Servis Bedelleri
- Profesyonel Rehberlik Hizmeti
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Schengen Vize Ücreti (120 Euro)
- Öğle ve Akşam Yemekleri
- Vize için de gerekli olacak Seyahat Sigortası Ücreti ( 10-15 Euro arası)
- Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL)
- Kişisel Harcamalar
 
VİZE İŞLEMLERİ :
YEŞİL PASAPORTA VİZE İSTENMEMEKTEDİR.
Bu gezimiz için "Çok Girişli Schengen Vizesi" alınması gerekmektedir.
Yurtdışı gezilerinde , vize alırken seyahat tarihinden itibaren  en az 6 ay geçerli pasaport olması gerekmektedir.
10 Yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Yeni çipli pasaport olmalıdır.
 
ÖDEME VE KAYIT İŞLEMLERİ :
Ödeme ve kayıt işlemleri için 0 532 201 06 64 no'lu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz...
İlginiz için teşekkürler
 
g-8.jpg

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar