6592507-hhh.png
 
Avrupa'nın En güzel şehirlerinde, Ortaçağı'ın gizemli tarihinden, günümüzün modern sanatına, keşif, keyif, eğlence ve bilgi dolu bir yolculuk.... Paris, Brugge, Brüksel, Rotterdam, Amsterdam, Volendam, Marken ve baş döndüren güzelliğiyle Keukenhof Lale Bahçeleri...
 
b1.png
 
1.Gün: 29 Nisan 2017 Cumartesi / İSTANBUL (Atatürk) - PARİS
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 07:30'da siz değerli dostlarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK1823 sefer sayılı uçuşu  ile 10:25'de Paris'e hareket. Yerel saat ile 12.45'de varışımızla birlikte, otobüsümüzle panoramik şehir turuna çıkıp Paris'i keşfetmeye başlıyoruz. Bu turumuzda Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi( dışarıdan görülecek ), Zafer Meydanı, Notre Damme Katedrali ve Napolyon'un mezarı göreceğimiz yerler arasında. Paris şehir merkezindeki otelimize yerleştikten sonra isteyen arkadaşlarımızla birlikte ekstra gece Eyfel kulesinden, Notre Damme Katedraline kadar Paris'i gece ışıkları altında görebilmek için otobüsle şehir turumuza çıkıyoruz. (25 euro.) (Akşam yemeği dahil değildir.)
Konaklamamız 4*superior Hotel Concorde Montparnasse veya 4* Pullman Paris Montparnasse Hotel vb.
 
p1-3.png
p8-3.jpg
 
2.Gün: 30 Nisan 2017 Pazar / PARİS
Bugün Paris'te serbest zaman. İsteyen konuklarımızla birlikte ekstra  "Paris Şaheserleri Turu'na çıkıyoruz. (Eyfel Kulesi, Seine Nehri, Montmartre, Benlüx, Sacre Coeur, Notre Damme, St Michel, Lüksemburg Bahçeleri göreceğimiz yerler arasında. (Yetişkin: 80 Euro / Çocuk 12 yaşa kadar: 50 Euro) Tüm gün sürecek turumuzda, önce Paris'in simgesi Eyfel kulesine geliyoruz. Burada kulenin 2.katına çıkıyor ve şehrin etkileyici görüntülerine tanıklık ediyoruz. Ardından teknemizle keyifli bir gezintiye Seine Nehri Gezisi'ne çıkıyoruz. Gezimiz sırasında şehrin önemli yapıları; Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı göreceğimiz yerler arasında. Ve tekne gezimizin ardından, Paris'i gezmeye devam ediyoruz.Rotamız, herkesin merakla gezmek istediği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi. Bu noktaya fünikülerle çıkışımızın ardından, Sacré-Coeur'ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı'nda alışveriş  ve öğle yemeğimiz için serbest vaktimiz olacak. İsteyenler buraya hayat veren ressamlara da portrelerini de yaptırabilirler. "Ressamlar Tepesi"ni gezdikten sonra, vergisiz parfüm, saat ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz Benlux mağazasına hareket ediyoruz. Benlux Mağazası'ndaki alışverişimizin ardından, turumuzu böylece tamamlamış oluyoruz.
 
p2-2.png
 
O gece isteyen konuklarımızla birlikte ekstra dünyanın en ünlü gösterilerinden birisi olan Lido Show'a gidiyoruz. (125 euro) ( Bu showun rezervasyonları aylar öncesinden dolduğu için, show ücreti her ne kadar orada ödenecek olsa da, gitmeden önce rezervasyon yapılması gerekiyor. Bu yüzden kayıt işlemleriniz sırasında katılım yapıp yapmayacağınızın bilgisini vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde orada karar vermeniz halinde rezervasyon ve yer bulmak mümkün olmayacaktır. ) Konaklamamız Paris'teki Otelimizde..
 
p3-2.png
 
3.Gün: 01 Mayıs 2017 Pazartesi PARİS
Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen konuklarımız  Paris'te vakit geçirebilecekler, isteyenlerse Paris'e gelmişken, Fransa'nın olmazsa olmazı dünyaca meşhur DİSNEYLAND PARK gezimize Extra olarak katılabilecekler. (100 Euro) Günün sonunda Paris'teki otelimizde konaklıyoruz.
 
p4-2.jpeg 
 
4.Gün: 02 Mayıs 2017 Salı PARİS - BRÜKSEL - BRUGGE
Sabah kahvaltımızın ardından Fransa'nın başkenti Paris'den ayrılıp, Belçika'nın başkenti Brüksel'e hareket ediyoruz. (314 km. 4.15 dk.) Brüksel'e varışımızla birlikte yapacağımız şehir turumuzda; Atomium, Kraliyet Sarayı, Grand Palace, Manneken Piss (İşeyen Çocuk Heykeli) göreceğimiz yerler arasında.
 
ukvfw.png
 
Öğle yemeği için serbest zamanımızın ardından, dantel ve çikolatalarıyla ünlü Ortaçağ kenti Brugge'e doğru hareket ediyoruz. Şehre gelişimizle birlikte şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Belçika'nın en çok ziyaret edilen şehri ünvanını koruyan Brugge aynı zamanda bir kanallar şehri. Dar sokakları, köprüleri, tarihi mimarisi, Pazar Meydanı, çikolata ve dantel - elişi alışveriş imkanı ile burada oldukça keyifli vakit geçireceğiz. Şehir turumuzda Kutsal Kan bazilikası, Churc of mour Lady, Çan kulesi ve Pazar meydanı göreceğimiz yerler arasında. İsteyen üyelerimiz ile ayrıca Brugge‘nin kanallarında tekne turu da yapabileceğiz. 
(Kanal turuna katılmak isteyenler biniş ücretini konuklarımız orada kendileri ödeyeceklerdir.)
 
ukvjh.png
 
Akşam hep birlikte dışarı çıkıp meşhur "Tencerede Midye"sinden yiyip, ince uzun ilginç bardaklarında biralarımızı içip, kentin gece de ne kadar güzel olduğuna da tarihi sokaklarından gezerek tanıklık edeceğiz..
 
11-15.jpg
 
Konaklamamız Grand Hotel Casselbergh Bruges veya Nh Brugge vb.
 
5.Gün: 03 Mayıs 2017 Çarşamba BRUGGE - ROTTERDAM - AMTERDAM
Kahvaltımızın ardından Brugge'den ayrılıp Amsterdam'a hareket ediyoruz. Yol üzerinde Rotterdam'da şehir merkezinden geçip, kısa bir fotoğraf molasının ardından Amsterdam'a geliyoruz. (251 km. - 3.30 saat.) Panoromik şehir turumuzda; Dam Meydanı, Leidseplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Pazarı göreceğimiz yerler arasında. Tabi ki Amsterdam'a "Kuzeyin Venedik'i" unvanını kazandıran meşhur kanallarında da gezintiye çıkmayı ihmal etmiyoruz.  (Kanal turu biniş ücretini konuklarımız orada kendileri ödeyeceklerdir.) Turumuzun ardından şehir merkezindeki otelimize yerleşip, akşam yemeği için arzu eden misafirlerimizle dışarı çıkıp, keyifli bir yürüyüşle önce Dam meydanına geliyor, ardından Leidseplein'de vakit geçiriyoruz. 
Konaklamamız Nh Krasnapolsy, Nh Barbizon veya Radisson Blu Amsterdam vb.
 
ukvlg.png
 
6.Gün: 04 Mayıs 2017 Perşembe AMTERDAM - VOLENDAM - MARKEN ADASI
Sabah kahvaltımızın ardından konuklarımız için serbest zaman. İsteyenler Amsterdam'da vakit geçirebilecekleri gibi dileyenlerle hiç unutamayacakları bir güne çeviriyoruz rotamızı. Bu zamana kadar Ailemizle gerçekleştirdiğimiz BENELUKS Gezilerimizde, en çok beğenilen, en akılda kalan, vaktin çok keyifli geçtiği gün bugün..
 
ukvmp.jpg
 
Ekstra olarak düzenlenecek bu turumuzda önce dünyaca ünlü Keukenhof Lale Bahçeleri'ni görüp geziyoruz... Bu bahçeler, Beneluks Gezilerinin olmazsa olmazıdır. Hollanda'nın Lisse şehrinde bulunan ve her yıl sadece 2 ay açık kalan Keukenhof, her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca turisti ağırlar... Mis gibi çiçek kokuları arasından ayrılıp bir sonraki durağımız Hollanda'nın geleneksel kültürünü gözler önüne seren, şehir yaşantısından uzak, yel değirmenlerinin ev sahipliği yaptığı köşeler, Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Adası..(75 euro) 
 
930.jpg
 
Volendam'da tarihi evleri ve renkli mimarisinin yanısıra, karidesten, yengece, birbirinden lezzetli deniz ürünleri, meşhur Harin Balığı ve sıcak elmalı pasta gibi farklı tatları da keşfetme şansımız olacak. Turumuzda ayrıca, Hollanda Kaşar Peynirlerinin yapıldığı atölyeleri gezip, alışverişimizi yapıp, "Klompen" adı verilen ünlü Ahşap Ayakkabıların yapıldığı atölyeleri de ziyaret edeceğiz. Bu atölyelerde klompınların her ebadından hem kendinize hem dostlarınıza hediyelik olarak çok uygun fiyatlara alma şansımız da olacak.Konaklamamız Amsterdam'da…
 
ukvpr.png
 
7.Gün: 05 Mayıs 2017 Cuma AMTERDAM - İSTANBUL
Bugün artık keyifle geçen bir haftalık gezimizin son günü. Sabah kahvaltımızın sonrası serbest zaman. Ve havaalanına transferimizin ardından Türk Hava Yollarının TK1954 sefer sayılı uçağıyla 19:35'te İstanbul'a hareket. Türkiye  yerel saati ile  00:10'da İstanbul'da olmayı planlıyoruz..
 
Gezi Ücreti:
İki Kişilik Odada Kişibaşı: 1160 euro
Tek Kişilik Oda ( Sgl ) Farkı: 480 euro
 
Gezi Ücretine Dahil Olan Hizmetler:
- THY , İstanbul (Atatürk) - Paris Gidiş / Amsterdam – İstanbul (Atatürk) Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
- Pullman Hotel vb. Paris 3 gece oda kahvaltı konaklama
- Grand Hotel Casselbergh Brugges vb. 1 gece oda kahvaltı konaklama
- Mövenpick City Centre Hotel Amsterdam vb. 2 gece oda kahvaltı konaklama
- Paris, Brüksel, Rotterdam, Brugge, Amsterdam Panoramik Şehir Gezileri
- Tüm Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferler (otobüs ile)
- Tüm Şehirlerarası Transferler (otobüs ile)
- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 
Gezi Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler:
- Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL.
- Schengen Vize Ücreti 120 Euro
- Öğle ve Akşam Yemekleri
- Otellerde ve gezi sırasında Tüm şahsi harcamalar
- Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
- Seyahat Sağlık Sigortası
 
EKSTRA TURLAR:
Paris gece turu: 25 euro
Paris Şaheserler Turu: 80 euro
Lido Show: 125 euro
Disneyland: 100 euro
Keukenhof - Volendam - Marken: 75 euro
 
Rehber: Deniz Sayıcı
 
GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NOLU TELEFONUMUZDAN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.
 
img_3501.jpg
 
GEZİMİZLE İLGİLİ DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR. LÜTFEN OKUYUNUZ.
- Bu gezimiz için birçok alternatif olmasına rağmen Türk Hava Yolları tercih edilmiştir.
- Gezi fiyatı daha ucuza gelsin diye, Beneluks turlarında kullanılan aynı şehirden git-dön şeklinde uçak kullanıp , gezi bitiminde tekrar yollarda 3-4 saat otobüsle başlangıç noktasına dönmek yerine, ilk durağımız Paris'e iniyor, son durağımız Amsterdam'dan dönüş yapıyoruz. Bu da haliyle uçak bilet fiyatlarının daha yüksek olmasını sağlıyor.
- Gezimizde kullandığımız otellerimiz her zamanki hassasiyet ile seçilmiştir. Bu yıl da geçtiğimiz yıllardaki gibi Brugge ve Amsterdam da şehir merkezinde kaliteli 4*plus oteller kullanılmıştır. Standart ve diğer ekonomik gezilerde ise 3* otel ve şehir merkezine 25 -30 km. uzaklık ile konaklamalar sunulabilmektedir.
- Gezimizde özellikle Lale Bahçeleri dönemi denk getirilerek , bu meşhur bahçelerin de gezilebilmesi sağlanmıştır.
- Normal standartlarda Benelüks gezilerinde Brugge Şehir turu ekstra olarak düzenlenip, şehirde birkaç saat kalınırken, Biz her yıl olduğu gibi bu etkileyici ortaçağ şehrinde- şehrin adeta kalbinde-, yine kaliteli bir otelde konaklama yaparak, doyasıya bu kentin ruhunu yaşamanızı sağlamış oluyoruz.
 
Tüm bu detayları göz önünde bulundurduğunuzda, uzun yol eziyetleri, uzak otellerde akşamlarınızı otellerde geçirmek durumunda olmak veya taksi paraları ödeyerek merkezlere inmek yerine kaliteli, memnuniyet sağlayan bir Benelüks gezisi yapmış olacağınızı hatırlatmak isteriz...
 
GEZİMİZE KİMLERİN KATILDIĞINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GEÇTİĞİMİZ YIL GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ GEZİDEN AİLEMİZ İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ

HATIRA VİDEOMUZ

GEZİMİZE KİMLERİN KATILDIĞINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar