ANTAKYA & ADANA & MERSİN & TARSUS & GAZİANTEP & ŞANLIURFA & HARRAN & HALFETİ 

26 Mart - 02 Nisan 2018 5 Gece 6 Gün 1290 Tl.

urfa.jpg

Sevgili Dostlar, bu kez Çağatay Yolda Ailemizle birlikte güneyin en güzel şehirlerinde etkileyici ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu gezi, biraz Akdeniz, biraz Gap karışımı, bize özel, Ailemize özel bir rota.. Antakya, Mersin, Tarsus, Adana, Gaziantep, Halfeti, Şanlıurfa, Harran bu yolculuğun en güzel köşeleri.

 

GEZİ PROGRAMI

26 MART PZT gecesi Hareket Yer ve Saatleri

19:00 Bakırköy Ömür Plaza karşısı / Dilek Pastahanesi Önü

19:30-19:45 Mecidiyeköy Teknosa önü

20:15 Kadıköy Evlendirme Dairesi önü. 

20:35 Kartal Yemek Center.

Yol güzergahımız Çayırova, Ankara üzerinden Aksaray, Mersin ve Tarsus şeklinde olacaktır.

10649107_771128423003220_7968816294264644563_o.jpg

1.GÜN / 27 MART SALI: TARSUS - NUSRET MAYIN GEMİSİ - KLEOPARTA KAPISI - TARSUS ŞELALESİ  YEDİ UYURLAR MAĞARASI - ADANA - TAŞKÖPRÜ - SABANCI CAMİİ

Sabah saatlerinde otobüste paket olarak alacağımız kahvaltımızın ardından Tarsus'a geliyoruz. Türkiye'de ismi 3500 yıldır değişmeyen şehir olan Tarsus'da ki gezimize Nusret Mayın Gemisi ile başlıyoruz. Kleopatra Kapısını (Panoramik) olarak gördükten sonra Tarsus Şelalesi gezisinde verilen çay, kahve molamızın ardından, Kuran-ı Kerim'de Kehf Suresinde geçen Yedi Uyurların Mağarası olduğuna inanılan Ashabı Kehf Mağarası'nı geziyoruz.

1-56.jpg

Sonrasında Aziz Paul'un doğduğu ev ve avlusunda yer alan su kuyusu ve Eski Tarsus Evleri'nin yeraldığı sokaklarda keyifli bir gezinti yapıyoruz.

o1893t2855176467tarihi-tarsus-evleri.jpg

Bir sonraki durağımız Mersin... Şehre gelişimizle birlikte otelimize yerleşiyoruz. Konaklama: 5* MERSİN HİLTON SA vb. veya 5* MERSİN DİVAN HOTEL. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

2.GÜN / 28 MART ÇRŞ: MERSİN - KANLI DİVANE - CENNET CEHENNEM OBRUKLARI - KIZ KALESİ

Sabah kahvaltımızın ardından Mersin'i gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız Kanlı Divane Antik Kenti. Burada suçluların atıldığı Ölüm Çukuru, Kaya Kabartmaları, Kiliseler, Ölüm Kulesi, Mezar Yapıları ve diğer anıtsal eserleri geziyoruz.

turkey-2.jpg

Ardından yolumuz üzerinde Elausia Sebaste Antik Kentini panoramik olarak görüyor ve sonrasında Cennet Cehennem Obruklarını geziyor ve Ünlü Kız Kalesi karşımızda, hatıra fotoğraflarımızı çekiyoruz.

hb_b_07160434_l-b.jpg

Bu kısa fotoğraf molasının ardından Çukurova Yaylasının ortasında yer alan ve Seyhan Nehri'nin bereketli sularıyla beslenen Adana'ya hareket ediyoruz. Adana'da gezimize Büyük Saat Kulesi, Adana Ulu Cami, Ramazanoğlu Konağı (Panaromik), Seyhan Nehri üzerine kurulmuş olan Meşhur Taşköprü'yü görüp, Sabancı Camii gezimizi gerçekleştiriyoruz.

333-18.jpg

Ve ardından o gece konaklayacağımız Antakya'ya geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Konaklama: 5* ANTAKYA OTTOMAN PALACE vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

3.GÜN / 29 MART PRŞ: ANTAKYA - ANTAKYA ARKEOLOJİ MÜZESİ - HABİBİ NECCAR CAMİİ - SAİNT PİERRE KİLİSESİ - HARBİYE ŞELALESİ - GAZİANTEP

Sabah kahvaltımızın ardından Can, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri farklı inanışlarda yaşam alanları ve son zamanlarda diziler ile ünlenen Antakya'yı gezmeye başlıyoruz. Burada Dünya'nın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesi bizleri bekliyor.

222-13.jpg

Sonrasında Antakya'nın dar sokaklarında gezimize başlıyoruz. Anadolu'da yapılan ilk camii olarak bilinen Habibi Neccar Camii, birbirleriyle neredeyse sırt sırta olan Katolik Kilisesi, Ortodoks Kilisesi, Protestan Kilisesi, (kiliseler müsait olduğunda) gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ve Antakya'nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo'nun hikâyesini konu olan Harbiye'de, Harbiye Şelalelerini gezdikten sonra Gazinantep'e hareket. Akşam yemeğimiz ve konaklama otelimizde. Konaklama GAZİANTEP 4*NOVOTEL vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

4.GÜN / 30 MART CUMA: GAZİANTEP - GAZİANTEP ARKEOLOJİ MÜZESİ - EMİNE GÖĞÜŞ MUTFAK MÜZESİ - SEDEF ATÖLYESİ - TAHMİS KAHVESİ

Sabah kahvaltımızın ardından Gaziantep turumuza başlıyoruz. Ve Zeugma'dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesini geziyoruz.

b1-12.jpg

Müzeden ayrılarak tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye'de günümüze kadar ayakta kalan Gaziantep Kalesini (Panoramik) olarak görüyoruz. Tahmis Kahvesinde Menengiç Kahvesi molası sonrası, bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları ve hanlarında keyifli dakikalar geçiriyoruz.

g3.png

Verilecek serbest zaman sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam Yemeğimiz ve Konaklama GAZİANTEP 4*NOVOTEL vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

5.GÜN / 31 MART CMT: HALFETİ -ŞANLIURFA

Sabah kahvaltımızın ardından Gaziantep'ten ayrılıp, yaklaşık 1.30 saatlik bir yolculukla Halfeti'ye geliyoruz. Burada çok keyifli bir tekne turu bizleri bekliyor. Doğal güzelliklerin yanı sıra, sular atında kalan köyleri ve yarısı suyun altında kalan minareyi görüp, öğle yemeğimizde bölgenin ünlü lezzeti olan Şaput Balığından yiyoruz.

120-2.JPG

Ve ardından Halfeti'den ayrılıp Şanlıurfa'ya geliyoruz. Şanlıurfa gezimizin ardından konaklama Şanlıurfa'da.

img_2428_e.jpg

O gece isteyen konuklarımızla birlikte Yemekli Sıra gecesine gidiyoruz. (75 tl.) Bu gece sıra gecemiz olduğu için otelde akşam yemeği dahil değildir. Konaklama: EL RUHA HOTEL vb. veya HİLTON GARDEN INN vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

6.GÜN / 01 NİSAN PZR: HARRAN - GÖBEKLİTEPE - ŞANLIURFA - İSTANBUL'A DÖNÜŞ.

Ve bugün artık son günümüz. Sabah Harran'a gidiyor, toprak evleri geziyor, yöre insanıyla keyifli sohbetler ediyoruz.

turkey-commagene-harran-002.jpg

heranharran_2-likodulu-2.JPG

Geleneksel kıyafetleri, bindallıları giyip rengarenk fotoğraflar çektirip, ardından mırralarımızı içiyoruz. 

haran-universitesi-harabeleri.jpg

Gezimizin ardından Şanlıurfa merkezde öğle yemeğimizi yedikten serbest zaman. Göbeklitepe şu an için ziyarete kapalı görünüyor. Gezi tarihimize kadar açılması halinde, Göbeklitepe'ye gidiyor, rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyor ve tekrar merkeze dönüyoruz.

gobekli1-1.jpg

ss-4.JPG

Ardından Akşam üzeri 17:00 gibi İstanbul'a hareket ediyoruz. Dönüş yolculuğu yaklaşık 15 saat süreceği için İstanbul'a ertesi gün 02 Nisan Pazartesi öğle saatlerinde varılması planlanmaktadır. İsteyen üyelerimiz ise Şanlıurfa'dan uçakla İstanbul'a dönebilirler.

GEZİ ÜCRETİ: 1290 TL.

Tek Kişilik Oda Farkı: +375 TL

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

İstanbul Çıkışlı ve Dönüşlü Lüks Turizm Otobüsü ile ulaşım

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

5 Gece Otel Konaklaması

Tüm Sabah kahvaltıları ve Akşam Yemekleri (Sıra gecesine gideceğimiz 1 Akşam yemeği hariç.)

Halfeti Tekne Turu

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası

Otobüs içi İkramlar

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Otellerde ve gezi boyunca yapılabilecek tüm ekstra harcamalar

Müze ve Ören yeri Girişleri

Öğle Yemekleri

Sıra Gecesi ücreti 75 tl.

 

Öğle Yemekleri

Gezi Boyunca toplam 6 adet Öğle Yemeği alınacaktır. Bölge şartları - gidilen yerlerde restaurant alternatifleri olmamasından ve grup olarak zamanlı hareket edebilmek adına her yıl olduğu gibi yemekler tarafımızdan her şehrin güvenilir restaurantlarında organize edilmiştir. Bu nedenle tüm katılımcılar 6 gün için Toplam 250 tl. Öğle Yemekleri için ödeyeceklerdir.

maxresdefault-9.jpg

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN MESAJ YAZABİLİRSİNİZ.

TÜM GEZİLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN BURAYA veya ALTTAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

www.cagatayyolda.com/gezilerimiz

 

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIP 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar