KURBAN BAYRAMI BATI AMERİKA & NEW YORK GEZİSİ / 18-27 AĞUSTOS 2018
SAN FRANCISCO --  SANTA BARBARA -- SOLVANG  -- LOS ANGELES -- SANTA MONICA -- SAN DIEGO -- LAS VEGAS -- NEW YORK
 
g4bmro.jpg
 
GEZİ PROGRAMI
 
1.GÜN / 18 AĞUSTOS 2018- Cumartesi / İSTANBUL - SAN FRANCISCO
İstanbul Atatürk Havalimanın Dışhatlar'da saat 10:00'da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 79 nolu seferi ile saat 13:05'de Amerika'nın teknoloji merkezi San Francisco'ya hareket. Uçuş 13 saat 20 dk. sürecektir. San Francisco Yerel saati ile 26 Ağustos 2017 saat 16:25'de varış. Havalimanından otelimize transfer. Odaların dağılımından ve kısa bir dinlenmenin ardından otelimiz San Francisco Merkezi Union Square'de olduğu için isteyen konuklarımızla birlikte şehirde akşam gezintisi yapıyoruz. Sonrasında otelimize dönüş ve konaklama. Otelimiz Hilton San Francisco Union Square vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
2.GÜN / 19 AĞUSTOS 2018 - Pazar / SAN FRANCISCO
Sabah kahvaltıdan sonra Rehberimiz eşliğinde San Francisco'yu tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapıyoruz. Bu turumuzda San Francisco'nun görkemli tarihi Belediye Binası Civic Center, arabaların çiçekler arasında kıvrıla kıvrıla indiği Ünlü Lombard Street ve Golden Gate Bridge göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Günün geriye kalan kısmında arzu eden konuklarımızla birlikte ekstra olarak düzenlenecek "Muir Woods Ormanları & Sausalito & Fisherman's Wharfs" turuna çıkıyoruz. (140 Usd)
 
o3agn4.jpg
 
Bu turumuza otelden 40 dakikalık mesafede bulunan Muir Woods milli park ormanı ile başlıyoruz. Buradaki gezimizde Kaliforniya'ya özel dünyanın en yaşlı ve büyük canlıları asırlık kızıl ağaçlarını gördükten hemen sonra özel aracımız ile zengin Sausalito kasabasına uğrayarak burada serbest zamanımızı gerek alışveriş gerekse çevreyi gezerek değerlendiriyoruz. Ardından tekne ile Alkatraz Adası‘nı panoramik olarak göreceğimiz turistik Fisherman's Wharf'a varıyoruz. Buradaki serbest zamanımızda Pier 39'da onlarca deniz aslanını da görebilir ve ünlü San Francisco Akvaryumunu da ziyaret edebilirsiniz. Burada öğlen yemeğinde Bubba Gump'ın muhteşem karideslerini mutlaka tatmalısınız. Gezimizin sonunda otelimize dönüş. Hilton San Francisco Union Square vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
3.GÜN / 20 AĞUSTOS 2018 - Pazartesi / SAN FRANCISCO - LOS ANGELES
Sabah erken saatte San Francisco'dan Los Angeles'a iç hat uçuşla geçmek üzere ayrılıyoruz. (Kahvaltımız paket olabilir.) Yaklaşık 1.5 saatlik bir uçuşun ardından Melekler Şehri Los Angeles'a varışımızla birlikte gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında.
 
127qkp.jpg
 
Daha sonra ünlü Sunset Strip yolu üzerinden Beverly Hills'e geçiyoruz. Burada Los Angeles'in zenginlerinin evlerinin arasından geçip Beverly Hills'in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ''Pretty Woman'' filminin çekildiği dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive'da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive'dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Tur bitiminde otelimiz Los Angeles Hilton Airport vb. dönüyoruz. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
 
4.GÜN / 21 AĞUSTOS 2018 - Salı /  LOS ANGELES - UNIVERSAL STÜDYOLARI - SANTA MONİCA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardındanserbest zaman. İsteyenlerle birlikte Amerika'nın olmazsa olmazlarından, mutlaka görülmesi gerekenler arasında yer alan meşhur Universal Stüdyoları "Universal Studios Hollywood" Turumuza çıkıyoruz. (170 Usd) Bu tura katılarak dünyanın en teknolojik parklarından biri olan ve aynı zamanda Hollywood filmlerinin çekildiği stüdyoları yakından görme deneyimini yaşayabileceğiz. 
 
jva0od.jpg
 
Tur bitiminde akşam üzeri dileyen konuklarımızla birlikte Kaliforniya'nın Pasifik Kıyısındaki ünlü şehri Santa Monica'ya gidiyoruz. (40 Usd) Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica'da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluk atıp, akşam yemeğimizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabileceğiz. Otelimiz Los Angeles Hilton Airport vb. 
 
5.GÜN / 22 AĞUSTOS 2018 - Çarşamba / LOS ANGELES - SAN DİEGO
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek San Diego Turuna katılabilirler. (170 Usd) Amerika'nın en güzel 5 kentinden biri olan şehirde, ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La jolla'da vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, Amerika'nın en büyük, en düzenli parkı ünvanına sahip, içerisinde çok farklı bitki örtüsünün, müze, tarihi sanat merkezleri ve etkileyici yapıların yeraldığı Balboa Parkı'na geliyoruz. Sonrasında ise Old Town bizleri bekliyor. Kendinizi adeta Meksika'da hissedeceğiniz bu ortamda keyifli vakitler geçireceğiz. Ve öğle yemeğimizi de bir Meksika Restaurantı'da alıyoruz. San Diego aynı zamanda, II Dünya Savaşının simgelerinden olan Unconditional Surrender Statue heykeline de ev sahipliği yapıyor. Burada ki fotoğraf molamızın ve Midway Uçak Gemisi gezimizin ardından Seaport Village vereceğimiz kısa serbets zamanda. Hediyelik eşyalar alabilir, kahve çay ve dondurma ile vakit geirebiliriz. Midway Uçak gemisininin giriş ücreti tur fiyatına dahil edilmiştir. Otelimiz Los Angeles Hilton Airport vb.
 
6.GÜN / 23 AĞUSTOS 2018- Perşembe /  LOS ANGELES - LAS VEGAS
Sabah erken saatte özel aracımız ile gecelerin şehri Las Vegas'a hareket ediyoruz. (Kahvaltımız paket olabilir.) Yaklaşık 5 saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Las Vegas'da, yürüyerek yapacağımız oryantasyon turunun ardından öğleden sonra otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız otelimize taksiyle sadece 10 dk. mesafede bulunan North Premium Outlets'e gidip Outlet'teki dünyaca ünlü markalardan uygun alışverişler yapabilirler. Sonrasında Las Vegas'taki onbinlerce slot ve canlı masada şansınızı deneyebilir, şehrin ışıl ışıl gecelerinde keyifli vakti geçirebilirsiniz. Otelimiz Las Vegas Treasure Island Hotel & Casino vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.(Grubumuzun birkaç gün önceden talep etmesi durumunda, dünyaca ünlü Cirque Du Soleil grubunun "O" veya "K" showunu Las Vegas'ta izleme imkanı da bulabileceğiz.)
 
j7w1rj.jpg
 
7.GÜN / 24 AĞUSTOS 2018 - Cuma  / LAS VEGAS
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. O gece New York'a uçacağımız için valizlerimizi öğle saatlerinde Otelin emanet bölümüne bırakıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz bugün ekstra olarak "Helikopter ile Grand Canyon Turu'na" katılabilirler. (480 Usd) Grand Kanyon turu yapılırken misafirler otellerinden alınır ve Grand Canyon'un bulunduğu bölgeye götürülürler. Ancak yolcuların otellerinden toplanması, uçuşa hazırlık vs gibi detaylar yaklaşık 3 saatlik bir süreç alır. Kanyona vardıktan sonra tur Helikopter ile devam edecektir.
 
1556649-w6pwz4.jpg
 
Tur bitiminde öğleden önce otelimize dönüş. Ve isteyen konuklarımızla birlikte "Las Vegas Oteller Turu"na çıkıyoruz. (25 Usd) Yarım günlük ve rehberimizin anlatımları eşliğinde yürüyerek gerçekleştireceğimiz bu turda Las Vegas'ın ilgi çeken otelleri; The Venetian (Venedik Oteli), Caesars Palace (Sezar Sarayı), Bellagio ve Paris Las Vegas gezip göreceğimiz yerler arasında. Rehberimizin belirteceği saatte otelde buluşma ve gece 23:00'te New York'a uçuşumuz gerçekleşiyor. Las Vegas - New York arası uçakla yaklaşık 5 saat. Ayrıca New York +3 saat daha ileride olduğu için, günden ve zamandan kazanmak adına sabah saatlerinde varış şekliyle en doğru tercih bu. Çünkü böylece gece uçakta uyuyup sabah saatlerinde New York'a ulaşıp, zaman da kaybetmemiş olacağız. Ertesi gün yorgun gezmemek için uçakta uyumanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 
8.GÜN / 25 AĞUSTOS 2018 - Cumartesi / LAS VEGAS - NEW YORK
 
Sabah New York'a gelişimizle birlikte kahvaltımızı Simit Sarayı'nda yapıyoruz. Simit, çay ve kahvaltılıklar, ülke özlemimizi biraz olsun dindirecek:) Ve sonrasında panoramik şehir gezimize başlıyoruz. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi ve Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası New York'un kalbi Times Meydanı'na yürüyerek 2 dk. mesafede olan otelimize yerleşiyor ve gece doya doya ışıklar altında New York'un tadını çıkarıyoruz. Otelimiz Sheraton Hotel New York Times Square. vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
 
a0g9rz.jpg
 
9.GÜN / 26 AĞUSTOS 2018 - Pazar / NEW YORK
 
Sabah kahvaltımızın ardından arzu edenlerle birlikte ekstra olarak düzenleyeceğimiz "New York'un Simgeleri" Turumuza çıkıyoruz. (140 Usd) Bu turumuzda New York'un dünyaca ünlü en önemli simgelerini gezerek ve yaşayarak görme fırsatı bulacağız. Metro ile yapacağımız turumuzda ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkıyoruz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyrediyoruz. Daha sonra Liberty yani Özgürlük Adasına giderek ülkenin en önemli simgesi olan Özgürlük Anıtını göreceğiz. Ve ardından yine feribotla bu kez Ellis Adası'na geçeceğiz. Ellis Adası, 1892-1954 yılları arasında Amerika'ya ayak basan göçmenlerin ülkeye kabul edildikleri nokta olmasıyla ünlü. Turumuzun sonunda otelimize dönüş ve serbest zaman. Otelimiz Sheraton Hotel New York Times Square. vb.
 
qmn9ar.jpg
 
10.GÜN / 27 AĞUSTOS 2018 - Pazartesi /  NEW YORK - İSTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra otelimizden check-out yapıyoruz. Ardından New York havalimanına transfer ve saat 12.25'de Türk Hava Yollarının TK4 sefer sayılı uçağı ile İstanbul'a hareket. Uçuş süresi 9 saat 50 dk.dır. Geceleme uçakta.
 
99rpvq.jpg
 
11.GÜN / 28 AĞUSTOS 2018 - Salı / İSTANBUL
Türkiye Yerel saat ile sabaha karşı 05:15'te İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.
 
 
GEZİ ÜCRETİ:
İki Kişilik Odada Kişibaşı 3590 USD
 
 
EKSTRA TURLAR
 
SAN FRANCISCO MUIR WOODS ORMANLARI, SAUSALITO, FISHERMAN'S WHARF 140 Usd.-
Turumuza, otelden 40 dakikalık mesafede bulunan Muir Woods milli park ormanı ile başlıyoruz. Buradaki gezimizde Kaliforniya'ya özel dünyanın en yaşlı ve büyük canlıları asırlık kızıl ağaçlarını gördükten hemen sonra özel aracımız ile zengin Sausalito kasabasına uğrayarak burada serbest zamanımızı gerek alışveriş gerekse çevreyi gezerek değerlendiriyoruz. Ardından tekne ile San Francisco dönüşümüzde Alkatraz Adası‘nı panoramik olarak görerek turistik Fisherman's Wharf'a varıyoruz. Buradaki serbest zamanımızda Pier 39'da onlarca deniz aslanını da görebilir ve ünlü San Francisco Akvaryumunu da ziyaret edebilirsiniz.
 
SANTA MONICA 40 Usd.-
Akşam üstü özel aracımızla Santa Monica'ya hareket. Burada trafiğe kapalı olan 3.caddedeki alışveriş merkezini ziyaret edecek, sokakta gösteri yapan insanları seyrederek oradaki restoranlardan zevkinize göre yemek yedikten sonra aksam otelimize geri döneceğiz.
 
LOS ANGELES UNIVERSAL STÜDYOLARI 170 Usd.-
Disneyland'in en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg'in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios'un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40'ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır.
 
SAN DIEGO 170 Usd.-
Belki de Amerika'da yapacağımız en güzel turlardan birisi. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuğun ardından Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La jolla'da vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, II Dünya Savaşının simgelerinden olan Unconditional Surrender Statue heykelinin önünde anı ölümsüzleştiriyoruz. Burada yeralan Midway Uçak Gemisi de gezip göreceğimiz yerler arasında. Uçak gemisininin giriş ücreti olan 20 dolar tur ücretine dahil edilmiştir. Sonrasında Old Town bizleri bekliyor. Kendinizi adeta Meksika'da hissedeveğiniz bu ortamda keyifli vakitler geçireceğiz. San Diego'da gezip göreceğimiz yerlerden birisi de Coronado Adası. Aynı zamanda Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün yeraldığı, Amerika'nın en büyük ahşap binası olan ve "Bazıları Sıcak Sever" filminin de çekildiği tarihi Hotel Del Coronado'nun da bulundugu yer burası.
 
HELİKOPTERLE GRAND CANYON MACERASI 480 Usd.-
National Geographic dergisi tarafından dünyada görülmesi gereken yerler sıralamasında hep ilk 10'da yer almış olan bir doğa harikası Grand Canyon deneyimi… Öğle yemeğimizin de dahil olduğu bu turda bu doğa harikasını Helikopter ile tüm detaylarıyla gözlemleyerek tadını çıkaracak, hayatınızın belki de en güzel deneyimlerinden birini yaşayacaksınız.
 
NEW YORK ÖZGÜRLÜK ADASI VE ANITI & ELLİS ADASI & EMPIRE STATES 140 Usd.-
Bu turumuzda Avrupalı göçmenlerin ilk durağı olan Liberty adasına giderek burayı gezme, Amerikanın sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtını yakından görme imkânı bulacaksınız. Ardından yine feribotla bu kez Ellis Adası'na geçeceğiz. Burası 1892-1954 yılları arasında Amerika'ya ayak basan göçmenlerin ülkeye kabul edildikleri nokta olmasıyla ünlü. Wall Street, Dünya Ticaret merkezi alanı, New York Belediyesi de göreceğimiz yerler arasında. Bu turumuzda ayrıca dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State binasına çıkarak eşsiz New York manzarasını fotoğraflama imkânı bulacağız.
 
 
OTELLER
 
HİLTON UNION SQUARE / SAN FRANCISCO
 
HILTON AIRPORT LOS ANGELES AIRPORT
 
TREASURE ISLAND HOTEL AND CASINO / LAS VEGAS
 
SHERATON TIMES SQUARE / NEW YORK
 
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Türk Hava Yolları İstanbul – San Francisco  gidiş / New York – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
* United Airlines Hava Yolları veya bir benzer havayolu ile Las Vegas - New York tek yön gidiş ekonomi sınıf uçak bileti
* San Francisco - Los Angeles arası otobüs ile ulaşım 
* Tüm Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları
* San Francisco'da belirtilen otel kategorisinde 2 gece oda kahvaltı konaklama
* Los Angeles'da belirtilen otel kategorisinde 3 gece oda kahvaltı konaklama
* Las Vegas'da belirtilen otel kategorisinde 2 gece oda kahvaltı konaklama
* New York'ta belirtilen otel kategorisinde 2 gece oda kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen panoramik Şehir Turları (San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, New York)
* Otobüs ile yapılacak şehirlerarası tüm transferler
* Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
* Türsab Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası dahildir.
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) 15 TL.
* Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
* Tüm Kişisel Harcamalar ve Otel extraları (minibar, telefon, kuru temizleme vs.)
* Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5 $ önerilir.)
* İç hat bagaj ücretleri (23 Kilo sınırı ile Bagaj başına 1.Bagaj 25 Usd, 2.Bagaj 35 Usd'ır. 23 Kilonun üzerindeki her bagaj için 150 $ ceza uygulamaktadırlar. Tüm Amerikan Havayollarında aynı kural bulunmaktadır.)
- Amerika Vize Ücreti ( Normal ve Yeşil Pasaport'ta ADB Konsolosluğu'na şahsi müracaat yapılır )
- Programda extra olarak belirtilmiş geziler
 
VİZE İŞLEMLERİ
* Amerika Vizesi için Normal Pasaport Sahipleri de Yeşil Pasaport Sahipleri de vize almak durumundadır.
* Amerika Vizesi için başvurular Konsolosluk veya Elçiliğe Şahsi olarak yapılmak durumundadır.
* Amerika'da genelde otellerde konaklama sırasında ki ekstralar ve güvenlik için kredi kartınızdan provizyon alınmaktadır. Bu yüzden yanınızda KREDİ KARTI bulundurmanız gerekmektedir.
* Gezi kayıt ve ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra , vize işlemleri için tarafınıza detaylı şekilde hizmet verecektir.
Çağatay Yolda Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.
 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN YAZABİLİRSİNİZ.

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIN 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLUN. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

 

Çağatay'la Havaalanında başka bir tura katılmışken karşılaştım çok güzel programları var. Ben de bu Aileye katılmak isterim.

Ümran / istanbul / 26.2.2017

Muhteşem unutulmaz bir geziydi hala anlatıyoruz .. Teşekkürler tekrar

Sibel Spinu / İstanbul / 31.10.2016

Ne denir ki hani anlatılmaz yaşanır misali, Amerika Gezimiz muhteşemdi, hayatımda gezdiğim yerlerle alakalı birçok anı biriktirdim ve sayenizde her bir gezimizde bu anılar çoğalmakta. Sağlık sıhhat verdiği sürece de sizlerle gezerek yaşlanıcam :) kaçırılmaması gereken bir gezi, bence gidecek arkadaşlar acele etsinler . MUHTEŞEM. Ablacım selamlar sevgiler. ❤

Nergis Ergün / İstanbul / 31.10.2016

Yine muhteşem bir rota. Emeğinize sağlık. Amerika’yı dolaşmamış olsam kesinlikle aklımın kalacağı bir gezi. Ama sizinle gezmek çok daha keyifli. Gidecek arkadaşlar sizinle oldukları için çok şanslılar.

Nur Yılmazer / / 31.10.2016

Yine muhteşem bir rota. Emeğinize sağlık. Amerikayi dolaşmamış olsam kesinlikle aklımın kalacagi bir gezi. Ama sizinle gezmek çok daha keyifli. Gidecek arkadaşlar sizinle oldukları için çok şanslılar.

Nur Yılmazer / İstanbul / 28.10.2016

Yine süpersiniz. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Bu seferki gezi içinde annem adına bende tşk.lerimi gönderiyorum.İyi ki varsınız sevgili Çağatay ve Serpil

Aslı Arıkan Dilmaç / İstanbul / 30.9.2015

Amerika turumuz için bu güzel iki insana ve rehberimize emekleri için yürekten teşekkürler..İşiniz gerçekten emek, sabır ve sorumluluk isteyen zor bir iş ve siz bunun hakkını veriyorsunuz..Kimsenin keyfi kaçmasın diye uğraşan, herkese eşit değer veren, pozitif enerji ve samimiyetle aile ortamını sağlayan bu iki güzel yürekle gezmekten çok keyif aldım :) umarım başka bir ülkede tekrar gezeriz :) hoşcakalın..Çağatay Yolda

Ayşegül Ötken / İstanbul / 30.9.2015

Çağatay, Serpil ve rehberimiz Murat. Bende sizlere teşekkür ediyorum, benim içinde çok renkli ve keyifli geçmekte gezimiz. Tek üzüntüm zaman çok hızlı akıyor, sanıyorum döndükten sonra resimlere baktıkça tekrar buralarda olucam. Umarım Amerika'ya tekrar gelmek kısmet olur sizlerle. İyiki varsınız, nice güzel geziler yaşamak dileklerimle. sevgiler...

Nergis Ergun / İst. / 27.9.2015

Çağatay'cığım bize de AMERİKA'yı fotoğraflarınızla gezdirdiğiniz için Teşekkürler. 2016 yılında kısmetse sizinleyim sizi seviyorum...

Feyza Aydın / İstanbul / 27.9.2015

Batıdan Doğuya Amerika turundan henüz geldim. Başka bir tur firmasının düzenlediği bu geziye, aslında sizinle Eylül’de katılacaktım. Ancak sizin düzenleyeceğiniz Amerika turunun tarihi bize uymuyordu. Bu katıldığım turda nerden başlasam anlatmaya olumsuzluklara? Los Angeles’a uçtuk önce, oradan San Diago yaptık; sonra Las Vegas ve sonra yine Los Angeles. 6 saat git, 6 saat gel (otobüsle).. Yollarda geçti zaman. Ayrıca Uykusuzluk, yorgunluk başka bir dert.... Nazi Kampı benzetmesi yaptı bir arkadaş. Bu turdan memnuniyetsiz olan herkese sizi tavsiye ettim; mutlaka katılın, sayfasını araştırın diye. Benelüx turunda sayfanızda teşekkür edememiştim çünkü detaylı yazmak istiyordum. Tur organizasyonu herkesin becerebildiği bir iş değil. Ve siz bunu fazlasıyla yapıyorsunuz. Sizi çevremdeki herkese şiddetle tavsiye ediyorum, edeceğim.... Herşey için candan teşekkürler.

Nihan Demirbek / İzmir / 28.5.2015

Sizin grubunuzdan Sayın Fulya Oral tavsiyesiyle eşim ile birlikte grubunuza dahil olmak istiyorum. Gezilerinize iştirak edenler %100 memnuniyet garantisi vermektedirler. Şansımızın bol olmasını dilerim.

tayyar yılmaz / İstanbul / 22.5.2015

Çok güzel bir program. Keşke gidebilseydim. Gidecek olan arkadaşlarıma iyi eğlenceler diliyorum. Eminim Serpil ve Çağatay farkını oralarda da göreceklerdir. Sevgiler

Emine ALKAN / İzmit / Kocaeli / 11.2.2015

Yine güzel bir gezi, yine harika rota. Serpil’ciğim ve Çağatay’cığım biliyorum büyük özverilerle programlar yapıyorsunuz. Emeklerinize sağlık. İmkanı olanlar kaçırmasınlar, diyorum. Yurt dışı gezileri de Çağatay Yolda ile bir başka keyifli.

Hanife Sanal / İst. / 3.2.2015

Gezi çok güzel, rota ve detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş... Gidecek olan arkadaşlarım çok şanslılar, inşallah bir gün bende gidebilirim. Görüşmek üzere..

Gökmen Erer / Bursa / 3.2.2015

Yine muhteşem bir rota ve harika yerler. Elinize ve emeğinize sağlık sevgili Çağatay ve Serpil. Şimdiden gideceklere bol eğlenceli ve keyifli bir tatil diliyorum. Bizlerde buradan büyük bir keyifle sizleri takip ediyor olacağız...

Figen Gökgöz / İst. / 3.2.2015

Merhaba ben üyenizim gezilerinizi takip ediyorum. Amerika gezinin katılmayı çok isterim. Teşekkürler

senem çankaya / Istanbul / 31.1.2015

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar