0 532 201 06 64
0 212 660 80 30
info@cagatayyolda.net
KURBAN BAYRAMI BATI AMERİKA & NEW YORK GEZİSİ / 18-27 AĞUSTOS 2018
SAN FRANCISCO --  SANTA BARBARA -- SOLVANG  -- LOS ANGELES -- SANTA MONICA -- SAN DIEGO -- LAS VEGAS -- NEW YORK
 
g4bmro.jpg
 
GEZİ PROGRAMI
 
1.GÜN / 18 AĞUSTOS 2018- Cumartesi / İSTANBUL - SAN FRANCISCO
İstanbul Atatürk Havalimanın Dışhatlar'da saat 10:00'da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 79 nolu seferi ile saat 13:05'de Amerika'nın teknoloji merkezi San Francisco'ya hareket. Uçuş 13 saat 20 dk. sürecektir. San Francisco Yerel saati ile 26 Ağustos 2017 saat 16:25'de varış. Havalimanından otelimize transfer. Odaların dağılımından ve kısa bir dinlenmenin ardından otelimiz San Francisco Merkezi Union Square'de olduğu için isteyen konuklarımızla birlikte şehirde akşam gezintisi yapıyoruz. Sonrasında otelimize dönüş ve konaklama. Otelimiz Hilton San Francisco Union Square vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
2.GÜN / 19 AĞUSTOS 2018 - Pazar / SAN FRANCISCO
Sabah kahvaltıdan sonra Rehberimiz eşliğinde San Francisco'yu tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapıyoruz. Bu turumuzda San Francisco'nun görkemli tarihi Belediye Binası Civic Center, arabaların çiçekler arasında kıvrıla kıvrıla indiği Ünlü Lombard Street ve Golden Gate Bridge göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun ardından serbest zaman. Günün geriye kalan kısmında arzu eden konuklarımızla birlikte ekstra olarak düzenlenecek "Muir Woods Ormanları & Sausalito & Fisherman's Wharfs" turuna çıkıyoruz. (140 Usd)
 
o3agn4.jpg
 
Bu turumuza otelden 40 dakikalık mesafede bulunan Muir Woods milli park ormanı ile başlıyoruz. Buradaki gezimizde Kaliforniya'ya özel dünyanın en yaşlı ve büyük canlıları asırlık kızıl ağaçlarını gördükten hemen sonra özel aracımız ile zengin Sausalito kasabasına uğrayarak burada serbest zamanımızı gerek alışveriş gerekse çevreyi gezerek değerlendiriyoruz. Ardından tekne ile Alkatraz Adası‘nı panoramik olarak göreceğimiz turistik Fisherman's Wharf'a varıyoruz. Buradaki serbest zamanımızda Pier 39'da onlarca deniz aslanını da görebilir ve ünlü San Francisco Akvaryumunu da ziyaret edebilirsiniz. Burada öğlen yemeğinde Bubba Gump'ın muhteşem karideslerini mutlaka tatmalısınız. Gezimizin sonunda otelimize dönüş. Hilton San Francisco Union Square vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
3.GÜN / 20 AĞUSTOS 2018 - Pazartesi / SAN FRANCISCO - LOS ANGELES
Sabah erken saatte San Francisco'dan Los Angeles'a iç hat uçuşla geçmek üzere ayrılıyoruz. (Kahvaltımız paket olabilir.) Yaklaşık 1.5 saatlik bir uçuşun ardından Melekler Şehri Los Angeles'a varışımızla birlikte gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında.
 
127qkp.jpg
 
Daha sonra ünlü Sunset Strip yolu üzerinden Beverly Hills'e geçiyoruz. Burada Los Angeles'in zenginlerinin evlerinin arasından geçip Beverly Hills'in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra ''Pretty Woman'' filminin çekildiği dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive'da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Willshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive'dan ayrıldıktan sonra Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown'a gidiyoruz. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Tur bitiminde otelimiz Los Angeles Hilton Airport vb. dönüyoruz. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
 
4.GÜN / 21 AĞUSTOS 2018 - Salı /  LOS ANGELES - UNIVERSAL STÜDYOLARI - SANTA MONİCA
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardındanserbest zaman. İsteyenlerle birlikte Amerika'nın olmazsa olmazlarından, mutlaka görülmesi gerekenler arasında yer alan meşhur Universal Stüdyoları "Universal Studios Hollywood" Turumuza çıkıyoruz. (170 Usd) Bu tura katılarak dünyanın en teknolojik parklarından biri olan ve aynı zamanda Hollywood filmlerinin çekildiği stüdyoları yakından görme deneyimini yaşayabileceğiz. 
 
jva0od.jpg
 
Tur bitiminde akşam üzeri dileyen konuklarımızla birlikte Kaliforniya'nın Pasifik Kıyısındaki ünlü şehri Santa Monica'ya gidiyoruz. (40 Usd) Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica'da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluk atıp, akşam yemeğimizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabileceğiz. Otelimiz Los Angeles Hilton Airport vb. 
 
5.GÜN / 22 AĞUSTOS 2018 - Çarşamba / LOS ANGELES - SAN DİEGO
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek San Diego Turuna katılabilirler. (170 Usd) Amerika'nın en güzel 5 kentinden biri olan şehirde, ilk durağımız La Jolla. Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La jolla'da vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, Amerika'nın en büyük, en düzenli parkı ünvanına sahip, içerisinde çok farklı bitki örtüsünün, müze, tarihi sanat merkezleri ve etkileyici yapıların yeraldığı Balboa Parkı'na geliyoruz. Sonrasında ise Old Town bizleri bekliyor. Kendinizi adeta Meksika'da hissedeceğiniz bu ortamda keyifli vakitler geçireceğiz. Ve öğle yemeğimizi de bir Meksika Restaurantı'da alıyoruz. San Diego aynı zamanda, II Dünya Savaşının simgelerinden olan Unconditional Surrender Statue heykeline de ev sahipliği yapıyor. Burada ki fotoğraf molamızın ve Midway Uçak Gemisi gezimizin ardından Seaport Village vereceğimiz kısa serbets zamanda. Hediyelik eşyalar alabilir, kahve çay ve dondurma ile vakit geirebiliriz. Midway Uçak gemisininin giriş ücreti tur fiyatına dahil edilmiştir. Otelimiz Los Angeles Hilton Airport vb.
 
6.GÜN / 23 AĞUSTOS 2018- Perşembe /  LOS ANGELES - LAS VEGAS
Sabah erken saatte özel aracımız ile gecelerin şehri Las Vegas'a hareket ediyoruz. (Kahvaltımız paket olabilir.) Yaklaşık 5 saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Las Vegas'da, yürüyerek yapacağımız oryantasyon turunun ardından öğleden sonra otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız otelimize taksiyle sadece 10 dk. mesafede bulunan North Premium Outlets'e gidip Outlet'teki dünyaca ünlü markalardan uygun alışverişler yapabilirler. Sonrasında Las Vegas'taki onbinlerce slot ve canlı masada şansınızı deneyebilir, şehrin ışıl ışıl gecelerinde keyifli vakti geçirebilirsiniz. Otelimiz Las Vegas Treasure Island Hotel & Casino vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.(Grubumuzun birkaç gün önceden talep etmesi durumunda, dünyaca ünlü Cirque Du Soleil grubunun "O" veya "K" showunu Las Vegas'ta izleme imkanı da bulabileceğiz.)
 
j7w1rj.jpg
 
7.GÜN / 24 AĞUSTOS 2018 - Cuma  / LAS VEGAS
Sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. O gece New York'a uçacağımız için valizlerimizi öğle saatlerinde Otelin emanet bölümüne bırakıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz bugün ekstra olarak "Helikopter ile Grand Canyon Turu'na" katılabilirler. (480 Usd) Grand Kanyon turu yapılırken misafirler otellerinden alınır ve Grand Canyon'un bulunduğu bölgeye götürülürler. Ancak yolcuların otellerinden toplanması, uçuşa hazırlık vs gibi detaylar yaklaşık 3 saatlik bir süreç alır. Kanyona vardıktan sonra tur Helikopter ile devam edecektir.
 
1556649-w6pwz4.jpg
 
Tur bitiminde öğleden önce otelimize dönüş. Ve isteyen konuklarımızla birlikte "Las Vegas Oteller Turu"na çıkıyoruz. (25 Usd) Yarım günlük ve rehberimizin anlatımları eşliğinde yürüyerek gerçekleştireceğimiz bu turda Las Vegas'ın ilgi çeken otelleri; The Venetian (Venedik Oteli), Caesars Palace (Sezar Sarayı), Bellagio ve Paris Las Vegas gezip göreceğimiz yerler arasında. Rehberimizin belirteceği saatte otelde buluşma ve gece 23:00'te New York'a uçuşumuz gerçekleşiyor. Las Vegas - New York arası uçakla yaklaşık 5 saat. Ayrıca New York +3 saat daha ileride olduğu için, günden ve zamandan kazanmak adına sabah saatlerinde varış şekliyle en doğru tercih bu. Çünkü böylece gece uçakta uyuyup sabah saatlerinde New York'a ulaşıp, zaman da kaybetmemiş olacağız. Ertesi gün yorgun gezmemek için uçakta uyumanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 
8.GÜN / 25 AĞUSTOS 2018 - Cumartesi / LAS VEGAS - NEW YORK
 
Sabah New York'a gelişimizle birlikte kahvaltımızı Simit Sarayı'nda yapıyoruz. Simit, çay ve kahvaltılıklar, ülke özlemimizi biraz olsun dindirecek:) Ve sonrasında panoramik şehir gezimize başlıyoruz. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi ve Times Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası New York'un kalbi Times Meydanı'na yürüyerek 2 dk. mesafede olan otelimize yerleşiyor ve gece doya doya ışıklar altında New York'un tadını çıkarıyoruz. Otelimiz Sheraton Hotel New York Times Square. vb. OTEL DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.
 
a0g9rz.jpg
 
9.GÜN / 26 AĞUSTOS 2018 - Pazar / NEW YORK
 
Sabah kahvaltımızın ardından arzu edenlerle birlikte ekstra olarak düzenleyeceğimiz "New York'un Simgeleri" Turumuza çıkıyoruz. (140 Usd) Bu turumuzda New York'un dünyaca ünlü en önemli simgelerini gezerek ve yaşayarak görme fırsatı bulacağız. Metro ile yapacağımız turumuzda ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkıyoruz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyrediyoruz. Daha sonra Liberty yani Özgürlük Adasına giderek ülkenin en önemli simgesi olan Özgürlük Anıtını göreceğiz. Ve ardından yine feribotla bu kez Ellis Adası'na geçeceğiz. Ellis Adası, 1892-1954 yılları arasında Amerika'ya ayak basan göçmenlerin ülkeye kabul edildikleri nokta olmasıyla ünlü. Turumuzun sonunda otelimize dönüş ve serbest zaman. Otelimiz Sheraton Hotel New York Times Square. vb.
 
qmn9ar.jpg
 
10.GÜN / 27 AĞUSTOS 2018 - Pazartesi /  NEW YORK - İSTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra otelimizden check-out yapıyoruz. Ardından New York havalimanına transfer ve saat 12.25'de Türk Hava Yollarının TK4 sefer sayılı uçağı ile İstanbul'a hareket. Uçuş süresi 9 saat 50 dk.dır. Geceleme uçakta.
 
99rpvq.jpg
 
11.GÜN / 28 AĞUSTOS 2018 - Salı / İSTANBUL
Türkiye Yerel saat ile sabaha karşı 05:15'te İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.
 
 
GEZİ ÜCRETİ:
İki Kişilik Odada Kişibaşı 3590 USD
 
 
EKSTRA TURLAR
 
SAN FRANCISCO MUIR WOODS ORMANLARI, SAUSALITO, FISHERMAN'S WHARF 140 Usd.-
Turumuza, otelden 40 dakikalık mesafede bulunan Muir Woods milli park ormanı ile başlıyoruz. Buradaki gezimizde Kaliforniya'ya özel dünyanın en yaşlı ve büyük canlıları asırlık kızıl ağaçlarını gördükten hemen sonra özel aracımız ile zengin Sausalito kasabasına uğrayarak burada serbest zamanımızı gerek alışveriş gerekse çevreyi gezerek değerlendiriyoruz. Ardından tekne ile San Francisco dönüşümüzde Alkatraz Adası‘nı panoramik olarak görerek turistik Fisherman's Wharf'a varıyoruz. Buradaki serbest zamanımızda Pier 39'da onlarca deniz aslanını da görebilir ve ünlü San Francisco Akvaryumunu da ziyaret edebilirsiniz.
 
SANTA MONICA 40 Usd.-
Akşam üstü özel aracımızla Santa Monica'ya hareket. Burada trafiğe kapalı olan 3.caddedeki alışveriş merkezini ziyaret edecek, sokakta gösteri yapan insanları seyrederek oradaki restoranlardan zevkinize göre yemek yedikten sonra aksam otelimize geri döneceğiz.
 
LOS ANGELES UNIVERSAL STÜDYOLARI 170 Usd.-
Disneyland'in en büyük rakibi olan bu parkta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg'in kreatif danışmanlığını yaptığı Universal Studios'un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40'ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır.
 
SAN DIEGO 170 Usd.-
Belki de Amerika'da yapacağımız en güzel turlardan birisi. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuğun ardından Fok plajı ve sahilleriyle ünlü La jolla'da vereceğimiz fotoğraf molasının ardından, II Dünya Savaşının simgelerinden olan Unconditional Surrender Statue heykelinin önünde anı ölümsüzleştiriyoruz. Burada yeralan Midway Uçak Gemisi de gezip göreceğimiz yerler arasında. Uçak gemisininin giriş ücreti olan 20 dolar tur ücretine dahil edilmiştir. Sonrasında Old Town bizleri bekliyor. Kendinizi adeta Meksika'da hissedeveğiniz bu ortamda keyifli vakitler geçireceğiz. San Diego'da gezip göreceğimiz yerlerden birisi de Coronado Adası. Aynı zamanda Amerikan Deniz kuvvetlerini üssünün yeraldığı, Amerika'nın en büyük ahşap binası olan ve "Bazıları Sıcak Sever" filminin de çekildiği tarihi Hotel Del Coronado'nun da bulundugu yer burası.
 
HELİKOPTERLE GRAND CANYON MACERASI 480 Usd.-
National Geographic dergisi tarafından dünyada görülmesi gereken yerler sıralamasında hep ilk 10'da yer almış olan bir doğa harikası Grand Canyon deneyimi… Öğle yemeğimizin de dahil olduğu bu turda bu doğa harikasını Helikopter ile tüm detaylarıyla gözlemleyerek tadını çıkaracak, hayatınızın belki de en güzel deneyimlerinden birini yaşayacaksınız.
 
NEW YORK ÖZGÜRLÜK ADASI VE ANITI & ELLİS ADASI & EMPIRE STATES 140 Usd.-
Bu turumuzda Avrupalı göçmenlerin ilk durağı olan Liberty adasına giderek burayı gezme, Amerikanın sembolü haline gelmiş Özgürlük Anıtını yakından görme imkânı bulacaksınız. Ardından yine feribotla bu kez Ellis Adası'na geçeceğiz. Burası 1892-1954 yılları arasında Amerika'ya ayak basan göçmenlerin ülkeye kabul edildikleri nokta olmasıyla ünlü. Wall Street, Dünya Ticaret merkezi alanı, New York Belediyesi de göreceğimiz yerler arasında. Bu turumuzda ayrıca dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State binasına çıkarak eşsiz New York manzarasını fotoğraflama imkânı bulacağız.
 
 
OTELLER
 
HİLTON UNION SQUARE / SAN FRANCISCO
 
HILTON AIRPORT LOS ANGELES AIRPORT
 
TREASURE ISLAND HOTEL AND CASINO / LAS VEGAS
 
SHERATON TIMES SQUARE / NEW YORK
 
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Türk Hava Yolları İstanbul – San Francisco  gidiş / New York – İstanbul dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
* United Airlines Hava Yolları veya bir benzer havayolu ile Las Vegas - New York tek yön gidiş ekonomi sınıf uçak bileti
* San Francisco - Los Angeles arası otobüs ile ulaşım 
* Tüm Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları
* San Francisco'da belirtilen otel kategorisinde 2 gece oda kahvaltı konaklama
* Los Angeles'da belirtilen otel kategorisinde 3 gece oda kahvaltı konaklama
* Las Vegas'da belirtilen otel kategorisinde 2 gece oda kahvaltı konaklama
* New York'ta belirtilen otel kategorisinde 2 gece oda kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen panoramik Şehir Turları (San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, New York)
* Otobüs ile yapılacak şehirlerarası tüm transferler
* Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
* Türsab Zorunlu Mesleki Seyahat Sigortası dahildir.
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) 15 TL.
* Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri
* Tüm Kişisel Harcamalar ve Otel extraları (minibar, telefon, kuru temizleme vs.)
* Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5 $ önerilir.)
* İç hat bagaj ücretleri (23 Kilo sınırı ile Bagaj başına 1.Bagaj 25 Usd, 2.Bagaj 35 Usd'ır. 23 Kilonun üzerindeki her bagaj için 150 $ ceza uygulamaktadırlar. Tüm Amerikan Havayollarında aynı kural bulunmaktadır.)
- Amerika Vize Ücreti ( Normal ve Yeşil Pasaport'ta ADB Konsolosluğu'na şahsi müracaat yapılır )
- Programda extra olarak belirtilmiş geziler
 
VİZE İŞLEMLERİ
* Amerika Vizesi için Normal Pasaport Sahipleri de Yeşil Pasaport Sahipleri de vize almak durumundadır.
* Amerika Vizesi için başvurular Konsolosluk veya Elçiliğe Şahsi olarak yapılmak durumundadır.
* Amerika'da genelde otellerde konaklama sırasında ki ekstralar ve güvenlik için kredi kartınızdan provizyon alınmaktadır. Bu yüzden yanınızda KREDİ KARTI bulundurmanız gerekmektedir.
* Gezi kayıt ve ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra , vize işlemleri için tarafınıza detaylı şekilde hizmet verecektir.
Çağatay Yolda Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.
 

GEZİMİZE KATILMAK İÇİN 0 532 201 06 64 NO'LU TELEFONUMUZDAN BİZE ULAŞABİLİR 

veya WHATSAPP'TAN YAZABİLİRSİNİZ.

 AYRICA ALTTAKİ POSTA KUTUSUNA TIKLAYARAK MAİL ADRESİNİZİ BIRAKIN 

TÜM GEZİLERİMİZDEN HABERDAR OLUN. TEŞEKKÜRLER

6-9.png

 

Çağatay'la Havaalanında başka bir tura katılmışken karşılaştım çok güzel programları var. Ben de bu Aileye katılmak isterim.

Ümran / istanbul / 26.2.2017

Muhteşem unutulmaz bir geziydi hala anlatıyoruz .. Teşekkürler tekrar

Sibel Spinu / İstanbul / 31.10.2016

Ne denir ki hani anlatılmaz yaşanır misali, Amerika Gezimiz muhteşemdi, hayatımda gezdiğim yerlerle alakalı birçok anı biriktirdim ve sayenizde her bir gezimizde bu anılar çoğalmakta. Sağlık sıhhat verdiği sürece de sizlerle gezerek yaşlanıcam :) kaçırılmaması gereken bir gezi, bence gidecek arkadaşlar acele etsinler . MUHTEŞEM. Ablacım selamlar sevgiler. ❤

Nergis Ergün / İstanbul / 31.10.2016

Yine muhteşem bir rota. Emeğinize sağlık. Amerika’yı dolaşmamış olsam kesinlikle aklımın kalacağı bir gezi. Ama sizinle gezmek çok daha keyifli. Gidecek arkadaşlar sizinle oldukları için çok şanslılar.

Nur Yılmazer / / 31.10.2016

Yine muhteşem bir rota. Emeğinize sağlık. Amerikayi dolaşmamış olsam kesinlikle aklımın kalacagi bir gezi. Ama sizinle gezmek çok daha keyifli. Gidecek arkadaşlar sizinle oldukları için çok şanslılar.

Nur Yılmazer / İstanbul / 28.10.2016

Yine süpersiniz. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Bu seferki gezi içinde annem adına bende tşk.lerimi gönderiyorum.İyi ki varsınız sevgili Çağatay ve Serpil

Aslı Arıkan Dilmaç / İstanbul / 30.9.2015

Amerika turumuz için bu güzel iki insana ve rehberimize emekleri için yürekten teşekkürler..İşiniz gerçekten emek, sabır ve sorumluluk isteyen zor bir iş ve siz bunun hakkını veriyorsunuz..Kimsenin keyfi kaçmasın diye uğraşan, herkese eşit değer veren, pozitif enerji ve samimiyetle aile ortamını sağlayan bu iki güzel yürekle gezmekten çok keyif aldım :) umarım başka bir ülkede tekrar gezeriz :) hoşcakalın..Çağatay Yolda

Ayşegül Ötken / İstanbul / 30.9.2015

Çağatay, Serpil ve rehberimiz Murat. Bende sizlere teşekkür ediyorum, benim içinde çok renkli ve keyifli geçmekte gezimiz. Tek üzüntüm zaman çok hızlı akıyor, sanıyorum döndükten sonra resimlere baktıkça tekrar buralarda olucam. Umarım Amerika'ya tekrar gelmek kısmet olur sizlerle. İyiki varsınız, nice güzel geziler yaşamak dileklerimle. sevgiler...

Nergis Ergun / İst. / 27.9.2015

Çağatay'cığım bize de AMERİKA'yı fotoğraflarınızla gezdirdiğiniz için Teşekkürler. 2016 yılında kısmetse sizinleyim sizi seviyorum...

Feyza Aydın / İstanbul / 27.9.2015

Batıdan Doğuya Amerika turundan henüz geldim. Başka bir tur firmasının düzenlediği bu geziye, aslında sizinle Eylül’de katılacaktım. Ancak sizin düzenleyeceğiniz Amerika turunun tarihi bize uymuyordu. Bu katıldığım turda nerden başlasam anlatmaya olumsuzluklara? Los Angeles’a uçtuk önce, oradan San Diago yaptık; sonra Las Vegas ve sonra yine Los Angeles. 6 saat git, 6 saat gel (otobüsle).. Yollarda geçti zaman. Ayrıca Uykusuzluk, yorgunluk başka bir dert.... Nazi Kampı benzetmesi yaptı bir arkadaş. Bu turdan memnuniyetsiz olan herkese sizi tavsiye ettim; mutlaka katılın, sayfasını araştırın diye. Benelüx turunda sayfanızda teşekkür edememiştim çünkü detaylı yazmak istiyordum. Tur organizasyonu herkesin becerebildiği bir iş değil. Ve siz bunu fazlasıyla yapıyorsunuz. Sizi çevremdeki herkese şiddetle tavsiye ediyorum, edeceğim.... Herşey için candan teşekkürler.

Nihan Demirbek / İzmir / 28.5.2015

Sizin grubunuzdan Sayın Fulya Oral tavsiyesiyle eşim ile birlikte grubunuza dahil olmak istiyorum. Gezilerinize iştirak edenler %100 memnuniyet garantisi vermektedirler. Şansımızın bol olmasını dilerim.

tayyar yılmaz / İstanbul / 22.5.2015

Çok güzel bir program. Keşke gidebilseydim. Gidecek olan arkadaşlarıma iyi eğlenceler diliyorum. Eminim Serpil ve Çağatay farkını oralarda da göreceklerdir. Sevgiler

Emine ALKAN / İzmit / Kocaeli / 11.2.2015

Yine güzel bir gezi, yine harika rota. Serpil’ciğim ve Çağatay’cığım biliyorum büyük özverilerle programlar yapıyorsunuz. Emeklerinize sağlık. İmkanı olanlar kaçırmasınlar, diyorum. Yurt dışı gezileri de Çağatay Yolda ile bir başka keyifli.

Hanife Sanal / İst. / 3.2.2015

Gezi çok güzel, rota ve detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş... Gidecek olan arkadaşlarım çok şanslılar, inşallah bir gün bende gidebilirim. Görüşmek üzere..

Gökmen Erer / Bursa / 3.2.2015

Yine muhteşem bir rota ve harika yerler. Elinize ve emeğinize sağlık sevgili Çağatay ve Serpil. Şimdiden gideceklere bol eğlenceli ve keyifli bir tatil diliyorum. Bizlerde buradan büyük bir keyifle sizleri takip ediyor olacağız...

Figen Gökgöz / İst. / 3.2.2015

Merhaba ben üyenizim gezilerinizi takip ediyorum. Amerika gezinin katılmayı çok isterim. Teşekkürler

senem çankaya / Istanbul / 31.1.2015

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019

Son iki yıldır yurtdışına gitmiyordum. Hele uzun ve yoğun programlardan uzak duruyordum diz sorunum nedeniyle. Bu sorunu halledince arka arkaya kısa aralıkla iki yoğun seyahat yaptım. Biri baştan başa Balkanlar.. Diğeri Mega Orta Avrupa turu. Tespitler.. Bu tür yoğun ve çok ülkeli çok şehirli programları tercih etmeyin. Şu an hiç bir şey hatırlamıyorum. Çok uzun otobüs yolculuklu, iki saat orada koş koş 3 saat başka yerde olmak berbat bir şey. Ucuzmuş gibi sanılsa da boşa giden zaman ve hiç bir şey anlamadan gittim mi gittim oluyor ve daha pahalıya geliyor. Şehre çok uzak otellerde bavul aç bavul topla.. Rehberler çok vasat. Yorgun ve bıkkınlar koşuşturmaktan. Ekstra turlara katılmak bile anlamsızlaşmış. Ben yıllardır Çağatay Şahin’in önderliğinde Çağatay Yolda Ailesi ile seyahat ederdim. Meğerse ben.. evet seyahat ediyormuşum. Bunların ki bi şey .. Ama ne? Az ülke.. Az şehir.. Anlayıp hissedecek süre.. Hedef bu olmalı.

Mine Dural / İstanbul / 23.5.2019

Seyahate giderken listeye baktım. Eyvah hiç kimseyi tanımıyorum. Çıktık yola yanımda Leyla var. Ne yapalım 3 gün geçer boşver dedim. Ama õyle olmadı. Çağatay Yolda Ailesi bambaşka, adı yetiyor. Kocaman bir emek var bu Ailede, ne mi var Sevgii ❤ Tanıyan tanımayan başka bir Sevgi yumağı oluşuyor. Sevgili Van gurubu her biriniz ayrı ayrı değersiniz. Çağatay Yolda Ailesi iyi ki varsınız. Harikasınız. Bu gezide erkeklerimiz daha fazlaydı. Onların da nazik, kibar adam gibi adam olmaları beni daha da mutlu etti. Çağatay’ımmmm herşey gõnlūnce olsun.❤❤❤

Gizem Tezcan / İstanbul / 18.5.2019

Dünyayı gezip doğa harikası mirasları görüp farklı insanlarla tanışma imkanını görmek beni cezbettiği için gezilerinizden haberdar olmak istiyorum.

İsmail Korucu / Ankara / 20.4.2019

Siz hep yollarda olun yanyana 👫 Bizler de hep peşinizde👫👬👭👨‍👩‍👧👬👫👭👨‍👩‍👦‍👦. İnanın sizleri takip etmek şahane.. Çünkü programda bildiklerimizin dışında yarın ne sürprizler yaşarız bilmiyoruz... Şok’lar bitmiyor ya. İlave sahiller.. Capri’de neydi o arabalar... Neydi o minübüsler.. Alışveriş ve yemek için bol bol zamanlar.. Gemiyle Napoli... Eee daha ne olsun ki.. Oohhh Ailemizin sefası olsun diyorsunuz valla.. Herşey gönlünüzce olsun kardeşlerim👫.. Bizlerde takipte olup yeni gezilere hayaller kuralım.. Sevgiler🤗⚘🐞💏

Aynur Altaş Sözen / İstanbul / 18.4.2019

Hoşbuldukkk😍 iTALYA Muhteşem çok keyif aldığımız bir gezi oldu❤ Kalite tesadüf değildir, emek ister, en başta birikim ister 👍 Çağatay’ın senelerin verdiği birikim ve deneyimleri bu güzel rotaları muhteşem yapıyor👏👏👏 Enerjisi ile her anımızı unutulmaz kılıyor❤ Bu gezileri özel kıldığınız için Çağatay & Serpil çok teşekkürler 👏👏 Uyumlu ve neşeli gurubuma sevgiler 💕💕💕

Güher Genç / İstanbul / 18.4.2019

Sevgili dostlar Öncelikle hala etkisinde kaldığım cennet gibi bu güzel gezimizi herkesin görmesini tavsiye ederim. Amalfi, Puglia gerçekten görülesi yerler. Harika alışverişler, nefis deniz ürünleri ve tadı hala damağımda olan tatlılar. Limon cenneti olan buraları adeta doğa harikası. Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bize bu güzellikleri en iyi şekilde yaşattığınız için size çok teşekkür ederiz. Otelimizde çıkıp beş dakikada alışveriş merkezimize gidip o zevki yaşattığınız için (kocamda dahil🤣🤣🤣),tatlı çok hoş süprizleriniz için, dünya tatlısı güzel rehberimiz Aslı için, tatlı güler yüzünüz için size binlerce teşekkür ederiz.🙏🏻♥️♥️♥️♥️♥️

Şebnem Tayman Gözde / istanbul / 18.4.2019

Puglia gezimiz, dolu dolu, çok keyifli geçti. Nasıl bitti anlamadık. Yeşilliğe, limon ve mandalina bahçelerine, yemyeşil kırlara, ekili tarlalara, otantik, orta çağdan kalma mimariye, şehirlere, Alberobello’nun o muhteşem Trulli evlerine, bölgenin bir baştan bir başa zeytin ağaçlarına, muhteşem yemek ve şaraplarına, muhteşem koylara, Capri adasına inanın doyamadık. Çağatay bu güzellikleri görmemize vesile olduğunuz için sana, Serpil’e ve Rehberimiz Aslı hanıma sonsuz teşekkürler, sevgiler... 😍🙋‍♀️❤️

Güzin Kutlusoy / istanbul / 18.4.2019

Sevgili Ailem dönüş yaptığımız rüya İtalya gezisi için tek söyleyebileceğim "İmkanınız varsa Puglia köylerini ve Amalfi Kıyılarını Çağatay, Serpil ve rehberimiz Aslı ile mutlaka görmelisiniz. Olmazsa olmaz görülesi yerlerden" Tekrar teşekkürler tüm Aileye yaşattığınız ve paylaştığımız tüm güzellikler için🙏💕🧿🍀😘🌹

Sevil Erdem Güçel / İstanbul / 18.4.2019

Çağatay Şahin, Çok tatlısınız, inanılmaz keyif vererek mutlu ediyorsunuz. İçtenliğiniz ve iş yapış biçiminiz o denli sevgi dolu, profesyonellik dolu ki sizleri tanıdığımız için şanslı olduğumuzu paylaşmadan sessiz kalamıyoruz diğer bir deyişle SÖYLEDİKLERİMİZ İLTİFAT DEĞİL HAKİKAT... Teşekkürlerimiz başarı dileklerimiz ve sevgilerimizle ❤❤ Dinç Ailesi

Yıldız Ömer Dinç / istanbul / 17.3.2019

Sevgili Asuman ablacım, bir insan bir geziyle bu duygulara varmaz.. Bu demektir ki siz de bizimle uzun zamandır birliktesiniz. Bizimle çok gezmişsiniz, geziyorsunuz. Yani herşeyden önce, bize geçmişte de, bugün de, sonrasında da hep güvenmişsiniz, güvenmeye devam ediyorsunuz. Bizim için en önemlisi bu. Yaptıklarımızla insanların güvenini ve sevgisini kazanmak.. Ticarette tabi ki yol kazaları olacaktır ama ayağa kalkıp devam dediğinizde, geçmişinizdeki doğrular ve biriktirdiğiniz dostlar size, o karanlık yolda ışık tutmaya devam edecektir. Sizi Seviyoruz :)

Çağatay Şahin / İstanbul / 30.12.2018

Ülkemizin her köşesi ayrı bir güzel.... Ama bir geziyi Çağatay’la yapıyorsanız, keyif, mutluluk ve güven içindesiniz demektir... Herşey için teşekkürler Çağatay... Senin yaptığın her geziye varım ❤

Asuman Dik Işık / Balıkesir / 30.12.2018

Hindistan ve Küba Çağatay Yolda’nın Amiral gemileri. Koca koca marka turlarla gidenlerin geri bildirimlerinden bunu defalarca teyit ettim. Bunlar ve başka bir kaç rota yıldızlı rotalar.. Hindistan’a gitmek isteyen herkes başka hiç bir seçeneği düşünmeden güvenle yola çıkabilir.

Mine Dural / İstanbul / 15.12.2018

Hindistan Gezimiz harika bir geziydi. Özellikle tabi ki Çağatay farkı da vardı. Hindistan pis vs. demeyin. Biz hiç anlamadık. O kadar güzel gezdik ki. Hem otellerimiz çok güzeldi hem rehberimiz harikaydı. Hiç yemek sorunu yaşamadık. Ortamımız da çok güzeldi. Hala görüşüyoruz birlikte gezi yaptığımız dostlarla. Varanasi beni ayrı etkiledi. Tac Mahal zaten tartışılmaz. Hele o fillere binmek çok güzel bir deneyimdi. Biz çok mutlu döndük. Herkese tavsiye ederim. Görülmesi gereken yerlerden...

Suzan Çekirge / İstanbul / 15.12.2018

Severek takip ediyorum ve artık ben de gezilerinize katılmak istiyorum :)

Özlem Subaşı / istanbul / 8.12.2018

Gezilerinizden haberdar olmak, sizinle gezmek seçimim.

Yeşim İkizünal / Ankara / 5.12.2018

Gezilerinizi takip ediyorum.... Bayılıyorum... Fırsat bulduğum da zamanda uygun olursa katılmak istiyorum.

Melike Şahin / İstanbul / 2.12.2018

Her dakikasını dolu dolu yaşadığımız 48 saatlik hafta sonu tatilimiz çok güzeldi. Anıtkabir’de Ata’mızın huzurunda duygulandık, Ulucanlar Cezaevinde hüzünlendik, Beypazarında alışverişe doyduk, Bağ Evi Restorant’da inanılmaz derecede eğlendik keyif aldık, Abant ve Gölcük’te doğanın muhteşemliğini yaşadık, bu unutulmaz anlar için Çağatay Bey ve Serpil Hanım’a, Rehberimiz Derya hanıma, Berrin hanıma ve şöförlerimize çok teşekkür ederim. Çağatay Ailesi’ni tanıdığımız ve biz de onlardan biri olduğumuz için çok şanslıyız. En kısa zamanda görüşmek üzere hoşçakalın.

Mujde Altuncevahir / İstanbul / 12.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil sizler yine yeniden yollarda hatta 10 Kasım da Anıtkabir’de ATAMIZ’ın huzurunda olmak HARİKAYDI. Dönüşte ise Abant’a ve Gölcük’e uğradığımızda eski gezilerimiz aklıma geldi.. Abant’taki kostümlü partimiz, bir başka Abant - Gölcük gezisinde düzenlenen fotoğraf yarışması ve o yarışmada aldığım 1.lik ödülü ve daha nice anılar ve bu ailede kazandığım nice dostlar... Başta size ve geziye katılan herkese sonsuz teşekkürler..

Betül Enüstün / İstanbul / 12.11.2018

Çağatay Yolda ile keyif bitmez. "Sonra neresi?"dir soru. Tatlı bir alışkanlığı vardır, karşı koymak istemezsiniz. Eskinin doygunluğu, yeninin heyecanıdır içinizdeki.

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 8.11.2018

Çağatay bey sizi seven ve tercih edenlerin sayısının bu kadar yüksek olması herkese nasip olmaz, sizleri yakından takip ediyorum ama henüz turlarınıza katılma şansım olmadı ama en yakın zamanda sizlerle tanışmayı umuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. 👏👏💜

Hülya Uyarbaş / İstanbul / 6.11.2018

Sevgili Çağatay ve Serpil, güzel kalbinizle çalışırken dahi, yaşama anlam katma çabanızı yürekten alkışlıyorum. Desteğe her zamankinden daha ihtiyaç duyduğumuz bu yıl büyük gönüllülükle yanımızda olup “Çok engelli çocuklar” projemize verdiğiniz destek için Yakamoz Ailesi ve çocuklarımız adına çok teşekkür ederiz. Ve tabi ki güzel insanların oluşturduğu büyük “Çağatay yolda” Ailesine sonsuz tşkler. Sevgiyle kalın💕

Hilal Bilsel / İstanbul / 4.11.2018

Kaliteli nezih aynı zamanda neşeli bir grupta seyahat etmek istiyorum..

Gül Atalmış / İstanbul / 20.10.2018

Sizlerle tekrar gezmek istiyorum. Sevgiler.

Canan Urfalı / Eskişehir / 19.10.2018

Bir dostum yaptığınız geziye katılmış çok memnun kalmış biz de katılalım istiyoruz.

Gönül İnal / İstanbul / 9.10.2018

Arkadaşlar sizin turu anlata anlata bitiremiyorlar inşallah bizede kısmet olur inşallah

Ayşe / istanbul / 8.10.2018

Gezileriniz harika görünüyor. Seyirci olmak yerine katılmak daha keyifli olacaktır diye düşünüyorum.

Kübra Akagündüz / İstanbul / 4.10.2018

Dünyanın en güzel köşelerini sizlerle görmek dileğiyle

Belgin / Eskişehir / 1.10.2018

Bir gün mutlaka. Sevgiler...

Ayla Çakacıoğlu / Antalya / 1.10.2018

Küba Geziniz olur ise katılmak istiyorum Ve mutlaka bir gezide beraber olmak dileği ile sevgiler selamlar

Jale Özgiray / Adana / 30.9.2018

Aranıza katılmak, sizinle gezmek istiyorum... Sevgiler...

Muhteşem Akın / İstanbul / 30.9.2018

Dürüstçe, samimiyetle yaptığınız bilgilendirme ile nezaketinizi ve yaptığınız işe olan saygınızı bir kez daha gösterdiniz. Siz bu sektörde bir markasınız Yolunuz açık olsun Çağatay Şahin. Türkiye sizi seviyor...

Aysun Cem / İstanbul / 18.9.2018

Çağatay.. İsmimi yazdırdığım ve gidemediğimiz turlardan sonra defteri kapadım. İçim almadı. Sonra yakın zaman da yine sizinle gitmeyi planladığımız Gökçeada panayır turuna gittik ablamla. Tur şöyle geçti😊.. "Çağatay olsaydı burda şöyle yapardı, o olsaydı bizi şuraya da götürürdü.. Şurda kesin resim çekerdi.. Panayırı sabaha kadar yaşatırdı.. Yani Çağatay, Çağatay... 😊😊 Sizle gezmeyince durumumuz budur gençler..

Mine Dural / İstanbul / 16.9.2018

Sevgili Çağatay Kardeşim Biraz önce Facebook’a koymuş olduğun yazını okudum. Yapılan yorumları okumadan vakit kaybetmeden sana yazmaya karar verdim. Seni Turizm ile uğraştığım için, Televizyonda yaptığın “Çağatay Yolda” Tatil ağırlıklı programlarda tanıdım. Senin benzerin programları yapan kişilerden sen daha iyi daha uzaklara giderek reytingi fazla işlere imza atarken, ne işin vardı turizm de diyemiyorum. Sen televizyonlarda program yapımcısı olarak kalsaydın şimdi nelerin olmazdı nelerin. Bu işi devam ettirenler para ile oynuyor. Tv kanalları, özel uçakları neler, neler. Tabi bu işlerde “Tanrının eli de önemli” El pençe durup program başı milyar euro’lar almayı içine sindiremedin. Bu güzellikleri televizyon kanallarındaki sanal paylaşımları bir kenara ittin. İnsanlar ile daha da içiçe olayım düşüncesi ile kazancı çok daha az olan rizikoso %100 olan bir işi seçtin. Çok iyi ettin kalite olarak nerde ise dibe vuran turizm sektöründe elit, kaliteli, sanat yaparak çok çok güzel turlara imza attın. Kendi çaban kaliteden öden vermeyen kılı kırk yaran yapın, yıllar sonra işinde frene basmana sebep oldu. Belki erken bastın ama büyük bir kazayı önledin. Şimdi euro’nun 7.5, Dolar’ın 6.5 olduğu seviyeler sektörde deprem etkisi yapmış inanılmayacak miktarlarda mağduriyete zararlara yol açmış durumda. Acısı yakında çıkar. Senin 4 Ay gibi bir süre ara vermenin sebebi, iş bilmemezlikten değil, insanlara olan saygından kaynaklandı kanısındayım. Misal 30 kişi üzerinden maliyet yaptığın Küba gezisi 15 kişi ile götürmenin cezasını sen çektin. Fark verdin. Zarar ettin iptal etmedin. İnsanları kazanayım düşüncen seni finans yönünden zora sokmaya başladı. Ekonomik turlar yapayım dedin. Piyasadan duyduğum kadarı ile iki düzenbazın lafına inanıp para kaptırdın. Bu ikilem arasında salıncakta sallanır gibi sallandın. Ama yıkılmadın. Öyle bir fırtına geldi ki senin mola verdiğin sürede 4.5 olan euro şimdi 7.5 arada 3 fark var, dağ dayanmaz. Çoğu köklü firmalar İnşaat, Değerli taş, Ayakkabı vb. ticarethaneler konkardato ilan etti. Kirayı bile veremeyecek durumda çok ticarethane sahibi var. Sen aldığın tur paralarını alıp yurtdışına kaçmadın. Geçmiş yıllarda çok örneğini yaşadık. Paraları yemediğinden, bir başka yere yatırmadığından eminim. Arabanı sattın biliyorum. Alacaklı olan kişilere vermiyorum demedin. Sıkışıklık var bekleyin çaba sarfediyorum dedin. Bugünkü yazın bunları doğruluyor. İnsanlar da sana olan güveninden sevgisinden dolayı beklemeye karar verdi. Ticarette kar da olur zarar da olur. Rüzgarın ters esmesi her şeyi alıp götürür. görüyoruz hileli iflaslar vs vs. Allah kimsenin işini zora sokmasın. Dürüst davranan, kimsenin hakkını yemeyen, insana saygılı kişiler düşse de kalksa da, gün gelir karanlık, loş günler yerini güneşli günlere bırakır. Ah be güzel kardeşim özel jetler ile uçmak varken, yar üzerine yar sevmek varken ne işin vardı tekrar söylüyorum. İnsanlara güzelini en güzelini verme çabaların ömrünün değil 4 ayını, 4 yılını yedi diyebilirim. İnşallah daha güzel turlara imza atmanı bekliyorum. Sektörün senin gibi mükemmeliyetçi Turizmcilere ihtiyacı var. Kırılan insanlar ile tekrar eskisinden daha güzel dostluklar kuracağını ümit ediyorum. Borcun varsa son kuruşuna kadar fazlası ile ödeyeceğini umut ediyorum. Sana inanan sana sevgisi olan sabır ile bekleyen konuklarına da çok teşekkürler ediyorum. Arabanın tekerlediği patladı, Yeni stepne takıldı Yola devam… Yılmak yok. Yıkılmak yok. Yolun açık olsun. Hayatımda hiçbir tur ile müşteri olarak gitmedim. İlk turuna beni de yazmanı rica ediyorum. Temennim “ÇAĞATAY SONSUZA KADAR YOLDA” Ailenize en içten Sevgi ve Saygılarımı sunuyorum.

Servet Gültekin / Turizmci / İstanbul / 15.9.2018

Gezgin olmak İstiyorum

Rana Güntay / İstanbul / 1.9.2018

Gezmeye:)

Bilal Vural / istanbul / 1.9.2018

Seyahat etmeyi çook seviyorum ve sizi uzun zamandır takip ediyorum, o güzel gezilerinizden birinde mutlaka yollarımız kesişecek...

Esra Özaçık / istanbul / 10.6.2018

Tecrübenizden faydalanarak klasiğin dışında seyahat etmek...

Filgün Meral / İstanbul / 26.5.2018

Birlikte Yaptığımız Van gezisinden çok mutlu döndüm Sanıyorum Kars gezisine katılacağım, en kısa zamanda oda arkadaşı bulduğum anda bildireceğim... Görüşmek umuduyla Sevgiler,

Olcay Oltuç / İstanbul / 26.5.2018

Sevgili Çağatay Şahin, Müşteri Memnuniyetini 1.planda tutarak ülkemizin güzelliklerini bizlere tanıtırken şahsen ben hem eğlendim, hem güldüm, hem öğrendim hem de yeni gezi arkadaşları edindim. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim. Sevgi ile kal.

Arzu Arslaner Kuşçu / İstanbul / 9.4.2018

Hindistan ve Nepal’de gördüğümüz güzellikleri, yaşadığımız mutluluğu ve huzuru, depoladığımız pozitif enerjiyi anlatmaya kelimeler yetmez. Biz anlatmayalım gelin görün siz de yaşayın. Biz sosyal medyadan bulduk @cagatayyolda’yı ve Aile ile ilk seyahatimizken bir de baktık bu Ailenin birer parçası olmuşuz @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom süpersiniz 👍, gezi boyu tam bir aile ortamı sevgi, saygı, hoşgörü, samimiyet, eğlence, birlik, beraberlik ne arasanız vardı burda. Bu 13 günde her yeri bize olağanüstü güzellikte anlatıp dolu dolu yaşatan rehberimiz @deryakapkinhotmailcom emeklerine sonsuz teşekkürler ediyor, önünde saygıyla eğiliyorum. 🙏 13 günlük Hindistan & Nepal seyahatinde bizi adeta harikalar diyarında gezdirdiniz ne kadar teşekkür etsek azdır diyorum. İyi ki sizi tanımışız iyi burdaymışız @cagatayyolda @deryakapkinhotmailcom 🙏 Nepal’den sevgiler ...❤️

Leyla Kılıç / İstanbul / 11.3.2018

Sizinle keşfetmek çok güzel olacak.. Uygun olduğumuzda katılmayı arzu ederiz

Mukaddes Salgın / İzmir / 17.2.2018

Gidemesem de gezilerinizi takip etmek güzel, daha önce televizyonda izliyordum şu an göremiyorum burada görünce sevindim takip etmek istedim. Belki bir gün bir gezide buluşmak umuduyla.

Nursel Gülerman / İzmir / 17.2.2018

Geçmiş yıllarda sıkı bir takipçinizdim. Sonra izinizi kaybettim. Bir arkadaşım sayesinde sizi tekrar bulduğum için çok mutluyum. Aileye katılıp, birlikte yol almak beni onurlandırır. Sevgilerimle.

Birsen Ünal / Kocaeli / 17.2.2018

Çağatay Yolda’nın grubunda olmak büyük mutluluk

Melih Ercan / İstanbul / 17.2.2018

Bilgili, deneyimli tur seyahati.... Sorunsuz..

Neşe Turgut / istanbul / 13.2.2018

6-9 Şubat Kars gezisi ile ilk kez sizinle tanıştım. Çok keyifli bir gezi oldu. Programdan dostluğa kadar beni ve arkadaşım Nuran Eroğlu’nu çok mutlu ettiniz. Her türlü ayrıntı düşünülmüş misafirlerin rahat etmesi için mükemmel bir titizlikle çalışılmış. Çağatay Şahin ve Serpil Hanıma sonsuz Teşekkürler. Bu arada rehberimiz Ahmet Kurt’a da engin tecrübesi için teşekkür ediyorum.

Müberra Tekkaya / İstanbul / 12.2.2018

Hafızalardan silinmeyecek bir Kars gezisi idrak ettik. Çok harikaydı. Çağatay Şahin’e ve ekibine minnettarız. Av.Nurhan Üngören

Nurhan Üngören / İstanbul / 11.2.2018

Biz geldikk👍 Gerçekten çok mutlu döndük💗 Dolu dolu geçen 4 gün:) Tarih kokan bir şehir & saygılı ve geçmişiyle gurur duyan Kars halkı & nefis yemekler ve sürprizler😉 Emekleriniz için çok teşekkürler Serpil & Çağatay 👍yolunuz açık olsun💗 Yeni gezilerde buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın😍😍😍

Güher Genç / İstanbul / 10.2.2018

Dünya’ya ışık saçan Küba’yı görmeyi, hele ki sizinle görmeyi çok isterim. Bu maceraya hazır ve nazır bekliyorum. :-)

Tugay Altay / Ankara / 4.2.2018

Şahane bir serüven Küba ve Çağatay ruhu hep yanımızdaydı... Bu farkı herkesin tatmasını isterim... İyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım... Teşekkürler

Gülden Atamer / İstanbul / 3.2.2018
Tüm Mesajlar