930-vietnam.jpg

02 Mart 2019 - Cumartesi / İSTANBUL – VİETNAM - Ho Chi Minh City (Saygon)

01 Mart Cuma'yı 2 Mart Cumartesi'ye bağlayan gece saat 23:45'te İstanbul Havalimanı Dışhatlar'da Buluşma. Bilet ve Gümrük işlemleri sonrasında Türk Havayollarına ait, TK168 sefer sayılı uçuşu ile saat 02:30'da, İstanbul - Ho Chi Minh'e uçuş. (yaklaşık 10 saat.20 dk.) Ho Chi Minh Yerel saati ile 16:50'de varış. (Vietnam Türkiye'den 4 saat ileridedir.) Havaalanından otelimize transfer. Akşam yemeği Ly Club Restaurant'ta alınacaktır. Otelimiz 5*Hotel Pullman Saigon Centre veya 5*Grand Hotel Saigon vb.

OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

LY CLUB SAIGON RESTAURANT İÇİN TIKLAYINIZ

930-62.jpg

03 Mart 2019 - Pazar / VİETNAM - Cu Chi Tünelleri - Ho Chi Minh City

Sabah otelde alacağımız kahvaltımız sonrasında otobüsümüzle yapacağımız yaklaşık 1,5 saatlik yolculukla Cu Chi Tünellerine geliyoruz. Burada tarihte Vietnam ve Amerika arasındaki savaşta, Amerikan Askerlerine karşı verilen mücadele sırasında kazılmış 200 km. uzunluğundaki yer altı tünelleri, siperler ve kampları göreceğiz. Aynı zamanda Vietkong'luların geliştirdiği, birbirinden farklı Bubi Tuzakları'nı da hayretlerle izleyeceksiniz. İsteyenler üzerleri yapraklarla kamufle ediliş olan ve sadece bir insanın vücudunun sığabildiği bu tünellere girip fotoğraf çektirebilecekler.Burası aynı zamanda Kahramanlık Bölgesi olarak bilinir ve yerli yabancı birçok turistin ziyaret ettiği çok önemli bir noktadır. 

5b930-2.jpg

Ardından tekrar şehre Ho Chi Minh City'e dönüyor ve Panoramik turumuzu yapıyoruz. Eski adı Saigon olan şehir aynı zamanda Vietnam'ın en çok turist çeken noktalarından birisi...

v2-2.jpg

Fransızlardan kalma tarihi binaların yanısıra dünyada yaklaşık 3 milyon gibi bir rakamla en çok motosiklet bulunan şehirdir. Şehir turumuz sırasında Bağımsızlık Sarayı, Notre Dam Katedrali, Tarihi Postane, Savaş Müzesi, Ben Thanh Market Çin Mahallesi, Dong Ru Caddesi göreceğimiz yerler arasında. Öğle Yemeğimizi de turumuz sırasında Mandarin Restaurant'ta alıyoruz. Akşam Yemeğimizi ise yerel bir restaurant veya otelimizde alacağız. Konaklamamız 5*Hotel Pullman Saigon Centre veya 5*Grand Hotel Saigon vb. MANDARİNE RESTAURANT İÇİN TIKLAYINIZ

04 Mart 2019 - Pazartesi / VİETNAM - Mekong Deltası – KAMBOÇYA - Siem Reap

Sabah kahvaltı sonrası valizlerimizle otelden ayrılıyor ve 1,5 saatlik bir otobüs yolculuğu ile Mh Tho (güzel kent) şehrine varıyoruz. Vietnam'ın Pirinç Kalesi olarak bilinen bu bölgede Mekong Deltasında yüzlerce kola ayrılan, Dokuz Başlı Ejder Nehri olarak ta bilinen Dragon, Unicorn, Turtle ve Phoenix Adaları arasında yerel bir tekne ile gezinti yapıyor ve egzotik meyvelerin tadına bakmak için tropikal bir bahçeyi ziyaret ediyoruz.

1477101872_rice-paddies-vietnam-192533-0.jpg

Ardından Turtle Island'da Hindistan cevizi ve el yapımı ürünlerin bulunduğu bir noktaya uğruyoruz. Yerel bir restaurantta (Mekong Rest Stop Restaurant) Öğle Yemeğimizi alıp, at arabaları ile kısa bir yolculuk sonrası, Çin Kayıkları olarak ta bilinen Sampana Kayıkları ile palmiye ormanları arasında Xep Kanalı içinde keyifli bir gezintiye çıkıyoruz. 

1-69.jpg

Gezimizi tamamladıktan sonra Ho Chi Minh City Havalimanı'na hareket edeceğiz. Yerel Hava Yolları ile Kamboçya - Siem Reap şehrine uçuşumuz olacak. Yaklaşık 1 saat 10 dk.lık bir uçuş sonrası Siem Reap'a varıyor Gümrük ve bagaj işlemleri sonrası bizleri bekleyen aracımız ile Siem Reap'teki otelimize geçiyoruz. Akşam Yemek ve Konaklama Siem Reap'teki otelimizde. Otelimiz 5* Sokha Angkor Resort. Vb.

OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

MEKONG REST STOP RESTAURANT İÇİN TIKLAYINIZ

05 Mart 2019 – Salı / KAMBOÇYA – Siem Reap

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında gezimize başlıyoruz. Siem Reap uzun yıllar yağmur ormanları arasında saklı kalmış, 200 km.karelik alan üzerine kurulu ve dünyanın en büyük tapınak zincirlerine sahip bir yer. Gezimiz sırasında çok etkileneceğinizi düşündüğümüz, Angkor Thom, Bayon ve Ta Phrom Tapınakları (Meşhur Tomb Rider Filmindeki Yer), Cüzzamlı Kral Leper ve Fil Terasları görülecek yerler arasında…

v12.jpg

Öğle Yemeğimizi yerel bir restaurant olan Phumkreus Khmer Restaurant'ta alıyoruz. Yemekten sonra ise Phnom Ba Kheng tepesinde kurulmuş, Unesco Dünya Miras Listesinde bulunan ve 81 hektarlık alana yayılmış tapınakları ile Angkor Wat'ı göreceğiz. İnsanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan bu tapınak gezisi sırasında günbatımını da seyretme keyfini yaşıyoruz.

v15.jpg

Gezimizin ardından Akşam Yemeği için (Smile of Angkor Complex) Showlar eşliğinde Apsara Dans Gösterisi de izleyeceğimiz yerel bir restauranta gidiyoruz. Konaklamamız Siem Reap'teki otelimiz 5* Sokha Angkor Resort'te. vb.

PHUMKREUS KHMER RESTAURANT İÇİN TIKLAYINIZ

SMILE OF ANGKOR GÖSTERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

06 Mart 2019 – Çarşamba / KAMBOÇYA -Siem Reap – Tonle Sap / Chong Kneas Yüzen Köy – VİETNAM - Hanoi

Sabah otelimizdeki kahvaltı sonrası Tonle Sap Gölü üzerinde konumlanmış Chong Kneas - Yüzen Köy Gezisine gidiyoruz. Burada yüzen hastaneleri, okulları ve evleri görüp, Kamboçya halkının nehir kenarındaki yaşantılarına tanıklık ediyoruz.

12710891_913507222098672_4467853788580238342_o.jpg

Öğle Yemeğimiz Viroth's Restaurant'ta.. Bu keyifli gezi sonrası Siem Reap havalimanına geçip, Vietnam'ın Başkenti Hanoi'ye uçuyoruz. Yerel havayolları ile yaklaşık 1 saat 45 dk sürecek uçuşun ardından Hanoi'ye varış – gümrük ve bagaj işlemleri sonrası Hanoi'deki 5* Otelimize yerleşme. Akşam Yemek ve Konaklama otelimizde. Otelimiz 5* Hanoi İntercontinental West Lake vb. veya 5* Mövenpick vb. OTELİMİZİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

VIROTH'S RESTAURANT İÇİN TIKLAYINIZ

07 Mart 2019 – Perşembe / VİETNAM – Hanoi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün Hanoi şehir turu yapacağız. Hanoi Vietnam'ın başkenti ve aynı zamanda 2.büyük şehri. Ho Chi Minh'in Anıt Mezarı, Ho Amca'nın Evi, Öğle Yemeğimizi (Duong's Restaurant) yerel bir restaurantta alıyoruz. Tek Sütunlu Pagoda, Hoan Kiem Gölü, Eski Mahalle, Vietnam'ın ilk üniversitesi Edebiyat Tapınağı göreceğimiz yerler arasında. (Şehir gezimizin bir bölümünü Vietnamlı'ların Cyclo isimli 3 tekerlekli keyifli mi keyifli yerel araçları ile yapacağız.)

Akşam Yemeğimizi Yerel bir restaurant olan Gia Ngu'da alıyoruz. Konaklamamız Hanoi'deki otelimiz 5* Hanoi İntercontinental West Lake vb. veya 5* Mövenpick Hanoi vb.

DUONG'S RESTAURANT İÇİN TIKLAYINIZ

GIA NGU RESTAURANT İÇİN TIKLAYINIZ

08 Mart 2019 – Cuma / VİETNAM – Halong Bay

Sabah kahvaltımızdan sonra 170 km. mesafedeki Halong Bay'a hareket. Halong Körfezi, Unesco Miras Listesinde yer alır, 3000 adacıktan oluşmuş, muhteşem bir doğal güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Varışımızla birlikte önce bugün konaklama yapacağımız 5* Signature Halong Cruise veya 5* Alice Cruise vb. gemimize yerleşiyoruz.

41037043.jpg

Öğle Yemeğimizi gemide alıp ardından Halong Körfezi'nde gezintiye çıkıyoruz. Tosbağa ve Aslan Kayalıklarının yanısıra son 10 yıl içinde keşfedilmiş Mağaraları, yerel kadınların Vietnama özgü kayıklarıyla gezip görüyoruz.

Gezi sonrası Akşam Yemek ve Konaklama Halong Körfezi'nde 5*Gemimizde. Bununla birlikte geminin SPA merkezinden faydalanabilir veya restaurantında film izleyebilirsiniz.

3-36-2.jpg

KONAKLAYACAĞIMIZ 5* SIGNATURE HALONG CRUISE İÇİN TIKLAYINIZ

 

09 Mart 2019 – Ctesi / VİETNAM - Hanoi – İstanbul

Sabah erken saatlerde güne merhaba diyenler, gemimizin güvertesinde Tai Chi öğrenebilir. Kahvaltımızı yapıp gemiden ayrılıyor ve  Hanoi'ye doğru yola çıkıyoruz. Bugün İstanbul'a dönüş günümüz, THY uçuşumuz akşam saatlerinde olduğu için Hanoi şehir merkezine geçiyoruz. Yerel bir restaurantta alacağımız Öğle Yemeği sonrası serbest zaman geçireceğiz. Ardından akşam saatlerinde havalimanına transfer ve THY'ye ait TK168 Sefer sayılı uçuş ile saat 22:05'te İstanbul'a uçuş. (Yaklaşık 11 saat) Geceleme Uçakta..

10 Mart 2019 Pazar / İstanbul

Türkiye Yerel Saati ile sabah 05:25 ‘te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu…

 

Gezi Ücreti:

İki Kişilik Odada Kişibaşı: 3580 Euro

Tek Kişilik Oda Farkı: 590 Euro

Bu Fiyat minumum 15 Kişi için geçerlidir.

GEZİMİZDE EKSTRA TUR YOKTUR / TÜM ÖĞLE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİLDİR.

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

- THY ile İstanbul - Saigon / Hanoi - İstanbul  Ekonomi Sınıf Gidiş - Dönüş Uçak Bileti

- Yerel Hava Yolları ile; Saigon (Vietnam) – Siem Reap (Kamboçya) Tek Yön Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Siem Reap (Kamboçya) – Hanoi (Vietnam) Tek Yön Ekonomi Sınıf Uçak Bileti

- Tüm Havalimanı Vergileri

- Klimalı, Bölge Şartlarında Turistik Lüks Otobüslerle Tüm Havalimanı ve Şehir Transferleri

- Programda belirtilmiş tüm şehir ve çevre gezileri

- Vietnam'da Ho Chi Minh City‘de (Saigon) 2 gece 5*lı Otel Konaklaması

- Siem Reap'te 2 gece 5*lı Otel Konaklaması

- Hanoi'de 2 gece 5*'lı Otel Konaklaması

- Halong Bay'de 1 gece 5*lı Cruise Gemisi Konaklaması (Hava şartları elvermezse otelde konaklanabilir.)

- 7 Adet Öğle Yemeği (Yerel Restaurantlarda alınacaktır.)

- 7 Adet Akşam Yemeği (Yerel Restaurant veya bazı şehirlerde otelde alınacaktır.)

- Öğle ve Akşam Yemeklerinde 1 er adet meşrubat

- Tüm Gezi boyunca Müze ve Ören Yeri Girişleri

- Ho Chi Minh City'de (Saigon) Cu Chi Tünelleri Gezisi

- Ho Chi Minh City'de (Saigon) Mekong Deltası Gezisi

- Siem Reap'te Angkor Tapınakları Giriş ve Gezileri

- Siem Reap'te Tonle Sap – Yüzen Köy Gezisi

- Siem Reap'te Apsara Dans Show (Smile of Angkor – A Kategori'de)

- Vietnam ve Kamboçya'da Günlük 5 usd mecburi bahşiş

- Profesyonel İngilizce Yerel Rehberlik Hizmeti

- Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti (İstanbul çıkış ve dönüşlü)

- Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta

 

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Yurtdışı Çıkış Harcı - 15 TL

- Vietnam Vize Ücreti (C1 Belgesidir.)

- Kamboçya Vize Ücreti (Sınır Girişinde Alınır.)

- Vietnam ve Kamboçya Havalimanı Ayakbastı Ücretleri (Vietnam 30 USD / Kamboçya 35 USD Havalimanında ödenir.)

Not: Vietnam Vizesi'nin alınabilmesi için Vietnam Turizm Bakanlığı'ndan alınması zorunlu bir vize belgesi vardır. (C1 BELGESİ). Bu vize belgesini alabilmek için ayrı bir ücret ödenir, bu belge olmadan havalimanında Ayak Bastı Ücreti ödenerek geçiş yapılması mümkün değildir. Dolayısıyla C1 belge ücreti ayrı (Tahmini 140-150 euro) - ayak bastı ücreti ayrıdır… Yeşil Pasaport Sahibi Türk Vatandaşları bu C1 Belgesini almaktan muaftır sadece havalimanında ayak bastı ücretini öder.

- Seyahat Güvence Paketi (Gezi ücretine göre değişiklik gösterebilir.)

- Yemeklerde alınacak extra içecekler (1 meşrubat dışındakiler)

- Otelde yapılacak ekstra ve şahsi harcamalar

- Fazla Bagaj Ağırlık Ücreti

930-b-4.jpg

AİLEMİZLE KIZ KULESİ'NDE BULUŞTUK

Çağatay Yolda Ailemizden 200 üyemizle 14 Ekim Pazar günü Kız Kulesi'nde Kahvaltı'da buluştuk.

ÇAĞATAY YOLDA EKİBİMİZ

SPONSORLARIMIZ

SİZDEN GELENLER

Arkadaşımdan turlarınızı duydum. Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu turlarınıza katıldı. Bu kadar organizasyonunuzu mükemmel olarak nitelendirdi. En kısa sürede turlarınıza katılmak istiyorum eşim ve çocuklarımla. iyi çalışmalar

Serkan Aslan / Balıkesir / 17.10.2019

Çağatay Yolda Ailesine hoş geldiniz. Görüp görebileceğiniz en güzel paylaşım ve gezi ailesidir. Çağatay Bey ve Serpil Hanım kalite ve özen sunar, Aile üyeleri de çok nezih insanlardır, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz pek çok özenli gezi ve etkinlik sizleri bekliyor. Şimdiden keyifler diliyorum. Saygılarımla,

Serav Eda Demirtaş / İstanbul / 17.8.2019

Sevgili Çağatay, sizlerle çıktığım turlara dair yaşadığım memnuniyetimi paylaşmak istiyorum... Piyasada ki diğer allı, pullu turları tercih edip gidenler, bizim gördüğümüz yerlerin ve yediğimiz yöresel yemeklerin yarısını ne görmüşlerdir, ne yemişlerdir. Ödenen para neredeyse aynı ama aldıkları hizmet kalitesi düşük. En başta kalınan oteller ve Restaurantlar. Spontane gelişen, yaa "hazır gelmişken burayı da bi görelim" diye eklenen geziler. İlk kez geziye katılan üyeler bu detayları hemen farkediyor zaten. Siz ve turlarınız gerçekten özel. Boşuna demiyoruz, Çağatay Yolda ile gezin, farkı farkedin diye. Sizi, Ailemi seviyorum, her türlü desteğimle, imkanlarım el verdiği sürece gezilerde sizinleyim canım benim... 😍

Güzin Kutlusoy / İstanbul / 10.7.2019

Daha önce Doğu Karadeniz Gezinize katılmıştık çok çok memnun kaldık. Herkese tavsiyemizsiniz. Gezilerinize katılmak istiyorum.

Halit Cengiz Demirel / Bandırma / BALIKESİR / 10.7.2019

Ben 30. yaşımın sonlarına doğru bir karar almıştım. 2-3 ayda bir kendimi 3-4 günlük kaçamaklarla ödüllendirmeye çalışıyorum. Yakamoz Derneğinin organizasyonunu teslim ettiği birçok geziden bir tanesi olan Bolu-İznik-Göynük turunda Çağatay Şahin ile tanıştım.. Yaşıtlarım ve benden büyük olanlar Çağatay Yolda tv programından hatırlarlar. Altın kalbi, vicdanı, adaletli oluşu, iyilik hareketinin neferi olması bir yana, gerek rehber/gezilecek yerler seçimi gerek konaklama/yemek seçimleri ile hemen herkesi mutlu edecek ortak noktalar yakalayıp birbirinden güzel seyahatler düzenliyor. Kendinize minik sürprizler yapmak istiyor ama siz de benim gibi birinin elinizden tutup (gerçekten elinizden tutar güle oynaya gezdirir 😀) gezdirmesini istiyorsanız, Çağatay abimin birbirinden keyifli turlarına bir göz atın derim.

Emir Kosif / İstanbul / 7.7.2019

Hayranlıkla takip ediyorum ve artık benim de sıramın geldiğini hissediyorum :)

Sevim Çapar / İzmir / 7.7.2019

Doğu Anadolu Gezimizin ilk gününden son gününe herşey kusursuz mükemmeldi. Muhteşem manzaralarla gözümüz, leziz yöresel yemeklerle midemiz adeta bayram etti. Çağatay Yolda Ailesinin pozitif enerjisiyle de huzurlu, mutlu ve sorunsuz bir tatil geçirdik. Ben ayrıca bana yol arkadaşlığı ettiği ve bana katlandığı için Rehberimiz Murat’a çok teşekkür ediyorum. Güvenli yolculuk yapmamızı sağladığı için Yavuz’a çok teşekkürler. Çağatay’cığım seçtiğin bu güzel rotayla bize olağanüstü güzellikler yaşattığın için tabi ki en büyük teşekkür sana. Herkese sevgiler..

Gülhan Kaplan / İstanbul / 2.7.2019

Çağatay yolda Ailesi olarak Malatya’dan başlayarak Eski malatya, Arapgir, Harput, Elazığ, Çırçır şelalesi, Keban, Ocak Köyü, Kemaliye, Apçağa Köyü, Divriği, Kemah, Erzincan, Girlevik Şelalesi, Tercan, Erzurum, Pasinler, Horasan, Ağrı, Taşlıçay, Doğubeyazıt, Çaldıran, Muradiye Şelalesi, Van ve Akdamar adasını görerek bu güzel geziyi sonlandırdık. Ben de Çağatay’a kanaviçe gibi işlenmiş bu güzel rota için teşekkür ederim.

Aydın Kaplan / İstanbul / 1.7.2019

Nakış gibi işlenmiş bir butik Doğu Anadolu Gezi programıyla, harika yemek ve otel gustosunu bize yaşatan Çağatay Yolda takımına candan tebrikler. 6 gün boyunca bizleri Türkiye’mizin cennet köşelerinde 5 yıldız ağırladılar, doğduğumdan beri lafını duyduğum Arapgir Baba ocağına bile uğramak beni sonsuz mutlu etti. Çağatay seni çok seviyoruz Yesim-tamer Sarı

Tamer Sarı / İstanbul / 1.7.2019

Sizi takip etmekten mutluyum, sizi kıskanan bazı turlar var, çatlasınlar sevgiler

Hatice Oflas Peker / İstanbul / 15.6.2019

Çağatay beyciğim bir "Malta Sicilya Amalfi" seyahati sebebiyle sizinle ve Serpil Hanım’la tanışma fırsatım oldu. Sizin ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu biz ilk seyahatte anlamıştık. O insanları mutlu etmek için çırpınışlarınız hala gözümün önünde. Hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden aynı mesafeyle herkese koşmanız sizin bir tur sahibi olarak değil ne kadar güzel bir yüreğe sahip olduğunuzu bize zaten orada göstermişti. Siz bu güzel yüreğe sahip olduğunuz müddetçe tanrı hep sizinle birlikte olacaktır. Bu hayatta tanrı insanlara çeşitli hediyeler sunar. Serpil hanım işte tanrının en büyük hediyesi bence. Zaten tanrı sevdiklerini sınarmış hep kimbilir bu sınamalardır’ki belki de siz böyle her geçen gün birbirinize daha fazla kenetleniyorsunuz. Bu dünya bir tiyatro hepimizde birer oyuncu değil miyiz zaten bu yüzden acılara da gülün geçin sizi seviyoruz💚💛💜

Funda Utku / İstanbul / 15.6.2019

İyi ki varsınız, tüm dünya turlarını sayenizde öğreniyorum. Yolunuz açık olsun. Uzun zamandır maddiyattan dolayı aranıza katılamıyorum. Malum iki çocuk okutuyorum. Ama sizi takip ediyorum. Umarım gezilerinize katılırım bir gün. Ama sizi seviyorum. Kocaman bir Aile oluşturdunuz. Kalbim sizinle güzel insanlar...

Ayşegül Aybek / / 11.6.2019

Biz de "...... Turizm" ile İtalya turuna gitmiştik bundan 2 sene evvel. Gitmez olaydık, hem tura en pahalı katılan bizdik, diğer katılanlara sorduğumuzda herkesten farklı fiyat çıktı. Bir de kalınan oteller çok ama çok kötüydü. O kadar gitmek istediğim İtalya’yı bu şekilde gezmek istemezdim. Siz gerçekten yaptığınız işi hem butik ve kaliteli yapıyorsunuz. İnşallah sizinle beraber tekrar ve tekrar yeni gezilerde buluşacağız. Beyninize, bedeninize sağlık Çağatay & Serpil🙏🙏🙏

Deniz Dilara Kolçak / İstanbul / 5.6.2019

İyi bayramlar.... Ben Küba, Güney Kore ve Japonya, Amerika, İskoçya, İrlanda, İngiltere, Cote D’azur vb bir çok yeri Çağatay Yolda Ailesi ile gezdim, çok memnun kaldım, diğer tur firmalarıyla kıyaslamayınız bile. En kaliteli otellerde konaklayıp, en kaliteli restaurantlarda yemeğinizi alıyorsunuz. Çağatay ve Serpil’e müteşekkirim daha güzel rotalarda buluşmak üzere Çağatay abim 🙏🏻🙏🏻

Gökhan Sarsık / Çaycuma / Zonguldak / 5.6.2019

Çağatay’cığım , tüm turizm şirketlerinde farklılık var.. Biz seninle 3 yıl önce Küba’yı baştan başa katettik, hatta Ünlü futbolcu Maradona ile beraber aynı otelde kaldık, beraber eğlenip fotolar çektik bazıları inanmadı bile, geçen ay isim vereyim “…………. Turizm” ile Küba ve Meksika turu yaptım , seninle en güzel otellerde kaldığımdan bu sefer farklılık olsun diye Casa evlerini tercih ettim çok temiz ve güzeldi, fakat çoğu yerde hep boş zamanlar verdiler ve yemek konusunda senin kenarından geçemezlerdi. Gece eğlencesi örneğin seninle gittiğimiz Tripicano Show kimsenin haberi yoktu ve ben turdaki arkadaşlara dedim, maalesef maliyet çok yüksek olduğundan ve mesafe çok uzak olduğundan götürmediler ve “şurada şu var, burada bu, isteyen gider” misali, kısaca turlara çıkanlar bilir birtakım kıstaslar var.. Oteller, günleri öldürme, ekstralar, uçak vb. bunlar fiyatı etkileyen unsurlar, mesela biz 30 saatte aktarmalı geldik sen ise geçen hafta 13.5 saatte, yani kısaca Çağatay’ın üç kuruşu fazla olabilir ama hakkını veriyorsun kardeşim, yola devam seninle daha çok yer gezeceğiz, selamlar sevgiler

Bahri Küçüker / İzmir / 5.6.2019

Sevgili arkadaşlar, Daha önce Çağatay ile Vietnam-Kamboçya gezisi yapmış biri olarak süper ötesi bir geziye hazırlandığınızı bilmenizi isterim. Unutamayacağım güzellikte harika ötesi bir geziydi. Tek kelimeyle muhteşem yerler gezecek ve harika ötesi yemekler yiyeceksiniz. Hele ki Halong Bay körfezinin büyüleyici güzelliği asla akıllardan çıkmayacaktır. İyi ki gitmiş ve görmüşüm bu büyüleyici güzelliği. Kesinlikle Çağatay ile gidilmesi ve görülmesi gereken rotaların en başında gelen yerlerden birisi. Ben Çağatay’la gittiğim rotaların içinde en çok Küba ve Vietnam - Kamboçya’yı beğenmiştim. Küba’yı gidip gördünüz, şimdi de buraların muhtesemligi karsisinda adeta buyuleneceksiz.Gule gule saglikla gidin ve donun canlarrr.Haaa bu arada Kuba’nin kremlerinden aldiginiz gibi Vietnam’dan da alisveris edecek cooook seyler bulacaksiniz o nedenle valizleriniz cok dolu gitmeyin bence.Hanimlar timsah derisi canta almadan asla ve asla donmeyin.İnanilmaz renkleri ve modelleri mevcut.Turkiye’de satilanlarin dortte bir fiyatina alabiliyorsunuz😂😂😘❤

Filiz Alpay / İstanbul / 2.6.2019

Hayal ettiğim Küba’yı hayallerimin ötesinde yaşatan Çağatay’cım & Serpil’cim emeklerinize sonsuz teşekkürler ve her gününe harika anılar sakladığım güzel gezi ailem birlikte nice yeni rotalarda görüşmek dileği ile 😘🙏💃 sevgiler🙋‍♀

Hatice Yılmaz / İstanbul / 2.6.2019

KÜBA... Vallahi harika bir tatil, gezi, eğlencenin tadını çıkarttık. O kadar mutluyduk ki, tarifi yok. Yeni kurulan dostluklar anlatılamaz. Ancak Sevgili Çağatay’cım ve Serpil’cim bunu başarabilir. Sonsuz teşekkür ediyorum onlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Şebnem Tayman Gözde / İstanbul / 2.6.2019

Çağatay’cım, KÜBA Gezimiz için sana çok teşekkür ederiz. Seni ve grubumuzu çok sevdik. Senin pozitif enerjin, insan sevgin, işbilirliliğin, işini sevgiyle yapman bizi çok memnun etti. Mutlu döndük 😊 Tabi ki bundan sonra heryere seninle gideceğiz 😍🙏💞🍀

Ahsen Analan / Balıkesir / 2.6.2019

Çağatay’dan sonra başka turla gezmeyi düşünemiyorum bile... Güzel sürprizlere alışığız biz... İlk kez bu yıl Güney İtalya turuna iki yakın arkadaşımı götürdüm öyle mutlu oldular ki (5 günü 10 gün gibi yaşadık dolu dolu bol süprizli) "Biz hiç böyle gezmedik turlarda" dediler.. Mutlu olduk tabi ki.. Teşekkürler Çağatay Şahin 😃

Aynur Sözen / İstanbul / 23.5.2019
Tüm Mesajlar